Благоевград



Протоколи от кормуване

Протокол: № 68 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МИТКО АТАНАСОВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: МИТКО ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛКО ВЕЛКОВ - 66 ГЕОРГИ СЛАВЕВ КОСТАДИНОВГЕОРГИ КОСТАДИНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВЕЛКО ВЕЛКОВ - 66 СИМЕОН ПЕТРОВ АНДОНОВСИМЕОН АНДОНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МЕКУШИН-УШЕВ ГЕОРГИ МАРИНОВ ЗОТЕВГЕОРГИ ЗОТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА МЕКУШИН-УШЕВ СЕВИНЧ СЮЛЕЙМАНОВА СЕГМЕНОВАСЕВИНЧ СЕГМЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА МИГ АУТО КРИСТИЯН СИМЕОНОВ СТОЕВКРИСТИЯН СТОЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СЕКУЛОВ КАР ВЕНЕСА ОГНЯНОВА ЙОРДАНОВАВЕНЕСА ЙОРДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СЕКУЛОВ КАР ЮЛИЯНА ХРИСТОВА ВАСИЛЕВАЮЛИЯНА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕОРГИ ЦЕКЛЕОВ ИВАН МАРИНОВ АПОСТОЛОВИВАН АПОСТОЛОВ B НЕ

Протокол: № 69 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

Изпитващ: ИВАН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН АХМЕД ФЕЙЗИ АЗИСАХМЕД АЗИС C ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН B НЕ
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН ИЛИЯ ИВАНОВ ЦВЕТКОВИЛИЯ ЦВЕТКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН МУСТАФА САЛИХ БОДЕВМУСТАФА БОДЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН ОЛЕГ ВЛАДИМИРОВ БЕЛЧЕВОЛЕГ БЕЛЧЕВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН РЕФАТ РЕФАТ ШОЛЬОВРЕФАТ ШОЛЬОВ C+E ДА

Протокол: № 70 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: РУМЕН ВАСИЛЕВ МАНЧЕВ

Изпитващ: РУМЕН МАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ГЮНАЙ ИМАМ 1 АЛИОСМАН АСАНОВ ДЖИКАРОВАЛИОСМАН ДЖИКАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЕЖАРО - 74 ИЛИЯНА ВЛАДОВА ДЖАЛЕВАИЛИЯНА ДЖАЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕЖАРО - 74 СТЕФАН ВЛАДОВ УЧКОВСТЕФАН УЧКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДИРЕКОВ ИБРАХИМ ИСМАИЛ УРУЧИБРАХИМ УРУЧ B+E ДА
АВТОШКОЛА ЕЛ АУТО-60 ВЕЛИЧКА ДИМИТРОВА КОНГАРОВАВЕЛИЧКА КОНГАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА САХАРА ТУРС ФАТМЕ ИСМАИЛ ЦУНГОВАФАТМЕ ЦУНГОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЪЛЧЕВ АУТО - НИКОЛАЙ ВЪЛЧЕВ ГЕОРГИ ИВАНОВ ПОПОВГЕОРГИ ПОПОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯ ДИШЛЯНОВ МИЛЕНА ВИКТОРОВА ДЖАМБАЗОВАМИЛЕНА ДЖАМБАЗОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНИЗАЦИЯ НА СЕЛСКОТО СТОПАНСТВО ПЕЙО К. ЯВОРОВ СИБЕЛ ШУКРИЕВА ЛАСКОВАСИБЕЛ ЛАСКОВА B ДА

Протокол: № 71 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ АСЕНОВ КАЛЕНДЕРСКИ

Изпитващ: ГЕОРГИ КАЛЕНДЕРСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА УЗУНОВ - АМ ЗЕЙНЕП АСАН НИЗАМЗЕЙНЕП НИЗАМ B ДА
АВТОШКОЛА УЗУНОВ - АМ ОРХАН ИБРАХИМ ДАРАКЧИОРХАН ДАРАКЧИ B ДА
АВТОШКОЛА УЗУНОВ - АМ РЮКЮШ ФААТОВА ИМАМОВАРЮКЮШ ИМАМОВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЗУНОВ - АМ B НЕ
АВТОШКОЛА РУШАН ЗЕЙНЕВ АДИЛ САБАТИНОВ КАРААЛИЕВАДИЛ КАРААЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РУШАН ЗЕЙНЕВ АСАН АХМЕДОВ БЕКИРОВАСАН БЕКИРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РУШАН ЗЕЙНЕВ ФЕРИЗЕ АЛБЕНОВА БОШНАКОВАФЕРИЗЕ БОШНАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНИЗАЦИЯ НА СЕЛСКОТО СТОПАНСТВО ПЕЙО К. ЯВОРОВ ГЕОРГИ ДИМИТРОВ БОГДАНОВГЕОРГИ БОГДАНОВ B ДА

Протокол: № 72 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: РУМЕН КОСТАДИНОВ ДЮЛГЕРОВ

Изпитващ: РУМЕН ДЮЛГЕРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА УЗУНОВ - АМ C+E Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА УЗУНОВ - АМ ТАИП МУСА ПЕЛТЕКТАИП ПЕЛТЕК C НЕ
АВТОШКОЛА УЗУНОВ - АМ ХЮСЕИН САЛИХ ДУРЛЬОВХЮСЕИН ДУРЛЬОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА РУШАН ЗЕЙНЕВ АРТУР АРТУРОВ СПИРИЕВАРТУР СПИРИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РУШАН ЗЕЙНЕВ ГЮЛЗАРА ЕРДУАН МУСЛИГЮЛЗАРА МУСЛИ B ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 63 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МЕКУШИН-УШЕВ АЛИ МУСТАФА БИЛЬОВАЛИ БИЛЬОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МЕКУШИН-УШЕВ ЮСУФ МУСА ШУТЕВЮСУФ ШУТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА МЕЛ - И - КАР ВАЙДИЕ АДЕМ КАРАХАЛИЛВАЙДИЕ КАРАХАЛИЛ B ДА
АВТОШКОЛА МЕЛ - И - КАР ШУКРИ НУРОЛ КЪРДЖАЛИШУКРИ КЪРДЖАЛИ B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТРА КАР - 2008 ЯНКА ИВАНОВА СТОЙКОВАЯНКА СТОЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕОРГИ ЦЕКЛЕОВ КРЪСТАНКА ИЛИЕВА КОСТАДИНОВАКРЪСТАНКА КОСТАДИНОВА B ДА

Протокол: № 64 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВС - Е ИЛИЯН ПАВЛИНОВ ЧЕРВИЛОВИЛИЯН ЧЕРВИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (Благоевград) КРАСИМИР НИКОЛАЕВ МИЛАНОВКРАСИМИР МИЛАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МЕКУШИН-УШЕВ ХАСАН ХЮСЕИН ХЪЙРОЛАХАСАН ХЪЙРОЛА B ДА
АВТОШКОЛА ЗИСИ - КАР КАЛОЯН ИЛИЕВ КАРАДАКОВКАЛОЯН КАРАДАКОВ C ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ БОЯН ЗДРАВКОВ БЕШИНСКИБОЯН БЕШИНСКИ C ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ ИЛИЯ БОРИСЛАВОВ СИМОНСКИИЛИЯ СИМОНСКИ C+E ДА

Протокол: № 65 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОЦЕНТЪР ВАНИВА ЙОАНА ГЕОРГИЕВА ФИЛАТОВАЙОАНА ФИЛАТОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ВЕСИ 9 ТОДОР ХРИСТОВ ГОГУЛЕВТОДОР ГОГУЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВЕЛКО ВЕЛКОВ - 66 КРАСИМИРА ДИМИТРОВА МАНОВАКРАСИМИРА МАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН АСПАРУХ ГЕОРГИЕВ ЙОСИФОВАСПАРУХ ЙОСИФОВ D ДА
АВТОШКОЛА ЗИСИ - КАР ИВАН БЛАГОЕВ НАЗЪРОВИВАН НАЗЪРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗИСИ - КАР НАСКО ДИМИТРИНОВ ИЛИЕВНАСКО ИЛИЕВ B ДА

Протокол: № 66 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЗЕМЕДЕЛСКА ПГ КЛИМЕНТ АРКАДИЕВИЧ ТИМИРЯЗЕВ ОДИСЕЙ САШОВ ИВАЙЛОВОДИСЕЙ ИВАЙЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕМЕДЕЛСКА ПГ КЛИМЕНТ АРКАДИЕВИЧ ТИМИРЯЗЕВ РОСЕН ДИМИТРОВ ПОЮКЛИЕВРОСЕН ПОЮКЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНАГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ ДЖЕМАЛ САБРИ ДУРЛЬОВДЖЕМАЛ ДУРЛЬОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНАГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ ИСМАИЛ МЕХМЕД АХМЕДИСМАИЛ АХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ ГЕОРГИ БОГДАНОВ ВЕЛЮШКИГЕОРГИ ВЕЛЮШКИ D ДА

Протокол: № 67 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВС - Е АЛЕКСАНДАР НИКОЛОВСКИАЛЕКСАНДАР НИКОЛОВСКИ C НЕ
АВТОШКОЛА АВС - Е КРИСТИЯН СТОИМЕНОВСКИКРИСТИЯН СТОИМЕНОВСКИ D ДА
АВТОШКОЛА БОБИ - АН - 2013 ДИМИТЪР АСЕНОВ КУНГАЛОВДИМИТЪР КУНГАЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗИСИ - КАР КИРИЛ ВАЛЕРИЕВ ДАКОВКИРИЛ ДАКОВ C ДА

Бургас



Протоколи от кормуване

Протокол: № 55 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АСПАРУХ ИВАНОВ МИЗОВ

Изпитващ: АСПАРУХ МИЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ХИТ 77 ХАСАН МЕХМЕД ОСМАНХАСАН ОСМАН B ДА
АВТОШКОЛА АПОЛИС А.А. НЕВЕН РОСЕНОВ СЪБЕВНЕВЕН СЪБЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА КАТАЛИНА СТЕФАН СИМЕОНОВ ИВАНОВСТЕФАН ИВАНОВ D ДА
АВТОШКОЛА МАРИЕЛА - ПОПОВИ АХМЕД МУСТАФА КАРАМАХМУДАХМЕД КАРАМАХМУД C ДА
АВТОШКОЛА МОСКОВ - М - АУТО ЦВЕТЕЛИНА ИВАНОВА КАЙРЯКОВАЦВЕТЕЛИНА КАЙРЯКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПАНАЙОТОВИ - АУТО СТОЯНКА ГЕОРГИЕВА ГРОЗЕВАСТОЯНКА ГРОЗЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТАНЕВИ 2011 СМАИЛ ХЮСЕИН СМАИЛСМАИЛ СМАИЛ B ДА
АВТОШКОЛА АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС B НЕ

Протокол: № 61 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДИМО ИВАНОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ДИМО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИВОНТИ АНТОН ЗАПРЯНОВ ИЛИЕВАНТОН ИЛИЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ИВОНТИ ИБРЯМ АХМЕД МЕХМЕДИБРЯМ МЕХМЕД C+E ДА
АВТОШКОЛА ИВОНТИ НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ АПОСТОЛОВНИКОЛАЙ АПОСТОЛОВ D ДА
АВТОШКОЛА ИВОНТИ СЕЛВЕР ХАСАН МЕХМЕДСЕЛВЕР МЕХМЕД C+E ДА
АВТОШКОЛА ИВОНТИ ЯНЧО ИВАНОВ МОМЧИЛОВЯНЧО МОМЧИЛОВ C+E ДА

Протокол: № 64 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЙОРДАН АТАНАСОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: ЙОРДАН ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОДИСК ТРАЯН СТОЯНОВ МАРИНОВТРАЯН МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДДД КОМЕРС - 2011 ПЛАМЕН ВАЛЕНТИНОВ АНГЕЛОВПЛАМЕН АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖИ ДИ АУТО АПОСТОЛ КОСТАДИНОВ КОСТАДИНОВАПОСТОЛ КОСТАДИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕМИ - КАР ЙОЗКАН ЮСУФОВ ШАБАНОВЙОЗКАН ШАБАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРИНА - Т МИРОСЛАВ ЯНИКОВ МАНИКОВМИРОСЛАВ МАНИКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПАНАЙОТОВИ - АУТО МАРЕМ АХМЕДОВ АХМЕДОВМАРЕМ АХМЕДОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОШАМПИОН - ДОЙЧО ПЕЕВ МИХАЕЛА КИРИЛОВА САМАРДЖИЕВАМИХАЕЛА САМАРДЖИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОШАМПИОН - ДОЙЧО ПЕЕВ СТАНКА КРЪСТЕВА КРЪСТЕВАСТАНКА КРЪСТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОШАМПИОН - ДОЙЧО ПЕЕВ ХАБИБЕ ТАХИР ХЮСЕИНХАБИБЕ ХЮСЕИН B НЕ
АВТОШКОЛА ЛАЗУР - Р - ДИМИТЪР ДИНЕВ МИЛАНА ГЕНОВА НЕДЯЛКОВАМИЛАНА НЕДЯЛКОВА B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 56 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕНЬО КРАСИМИРОВ РУСЧЕВ

Изпитващ: ПЕНЬО РУСЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОДИСК B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОДИСК B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ АУТО 1 ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ СТОЙКОВДИМИТЪР СТОЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПАНАЙОТОВИ - АУТО ИЛИЯ ДРАГАНОВ ДРАГАНОВИЛИЯ ДРАГАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ВЯРА ЯНКОВА ЛАМБОВАВЯРА ЛАМБОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС КЕРИМЕ ХАЛИЛ САМИКЕРИМЕ САМИ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС СТЕФАН ГАНЧЕВ АТАНАСОВСТЕФАН АТАНАСОВ B НЕ

Протокол: № 57 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕНЬО КРАСИМИРОВ РУСЧЕВ

Изпитващ: ПЕНЬО РУСЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ГЮЛШЕН ХАЛИЛ КЪРШЕВАГЮЛШЕН КЪРШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС НАЭИФЕ АДЕМ ХАСАННАЭИФЕ ХАСАН B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС РАБИЕ ОСМАН ХЮСЕИНРАБИЕ ХЮСЕИН B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ФАТМЕ ИСУФ СМАИЛФАТМЕ СМАИЛ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ХАЛИМЕ МЕХМЕД КАДИРХАЛИМЕ КАДИР B ДА
АВТОШКОЛА АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС СОНЕР РУЖДИ АХМЕДСОНЕР АХМЕД B НЕ

Протокол: № 58 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕНЬО КРАСИМИРОВ РУСЧЕВ

Изпитващ: ПЕНЬО РУСЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОДИСК B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ АУТО 1 МИТКО АТАНАСОВ АНГЕЛОВМИТКО АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРИСА СТЕЛА КЪНЧЕВА ДОНЧЕВАСТЕЛА ДОНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ДАНАИЛ САШЕВ ГЕОРГИЕВДАНАИЛ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС B ДА
АВТОШКОЛА ТОНИ - 71 ТЕОДОР ПЕТРОВ ДЕНКОВТЕОДОР ДЕНКОВ D ДА

Протокол: № 59 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕНЬО КРАСИМИРОВ РУСЧЕВ

Изпитващ: ПЕНЬО РУСЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО АС - 1 РЕДЖЕБ МУСТАФА ДЕЛИОЛУРЕДЖЕБ ДЕЛИОЛУ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО ШАНС 77 ТОДОР ХРИСТОВ ИЛКОВТОДОР ИЛКОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ДДД КОМЕРС - 2011 АХМЕД МЕДЖИТ АХМЕДАХМЕД АХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ АУТО 1 АЛЕКСАНДР АНДРЕЕВИЧ ДУНАЕВАЛЕКСАНДР ДУНАЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ КАРАГЬОЗОВГЕОРГИ КАРАГЬОЗОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС СИМОНА МИНЧЕВА ВЛАДИКОВАСИМОНА ВЛАДИКОВА B ДА

Протокол: № 60 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕНЬО КРАСИМИРОВ РУСЧЕВ

Изпитващ: ПЕНЬО РУСЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДДД КОМЕРС - 2011 ВИКТОР АНТОНОВ АСЕНОВВИКТОР АСЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДДД КОМЕРС - 2011 B НЕ
АВТОШКОЛА ДДД КОМЕРС - 2011 СТЕЛИ ПЕТКОВА ВЕЛИКОВАСТЕЛИ ВЕЛИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ АУТО 1 ЯНИ ЦВЕТАНОВ СЪЗАНОВЯНИ СЪЗАНОВ A1 Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС НЕДЯЛКА МАРИНОВА АСЕНОВАНЕДЯЛКА АСЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС НИКОЛАЙ МИТКОВ ТРИФОНОВНИКОЛАЙ ТРИФОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС B НЕ

Варна


Протоколи от кормуване

Протокол: № 71 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ МИТЕВ

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЩЕРЕВ 1 ЕДИЕ МЕХМЕДОВА МИХАЙЛОВАЕДИЕ МИХАЙЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЩЕРЕВ 1 B НЕ
АВТОШКОЛА ЩЕРЕВ 1 ТИХОМИР НИКОЛАЕВ ДИМИТРОВТИХОМИР ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА МТ ТРАВЕЛ B НЕ
АВТОШКОЛА КАЛИНА - ИВАН ИВАНОВ АНЕТА ГОЧЕВА АТАНАСОВААНЕТА АТАНАСОВА B ДА

Протокол: № 72 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИЛКО ЯНЕВ ПЕНЕВ

Изпитващ: ИЛКО ПЕНЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИРАЖ МАРИО НИКОЛАЕВ ДИМИТРОВМАРИО ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИРАЖ РАДКА ЛИЛОВА ГЕРГИНОВАРАДКА ГЕРГИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ B НЕ
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ АНЕТА ЙОРДАНОВА ЧЕНЕШЕВААНЕТА ЧЕНЕШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 B ДА
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС ЖИВКО ВЕЛИКОВ ДИМОВЖИВКО ДИМОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС МАРИЯ ВАЛЕНТИНОВА ГЕОРГИЕВАМАРИЯ ГЕОРГИЕВА B НЕ

Протокол: № 73 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МАРИЯ ТОДОРОВА КЪРДЖИЛОВА

Изпитващ: МАРИЯ КЪРДЖИЛОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ЙОРДАН ЯНКОВ ИВАНОВЙОРДАН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРЧЕЛИ ВИЛИНА ХИНЕВА ХИНЕВАВИЛИНА ХИНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ИВАНОВГЕОРГИ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС КРАСИМИР ЛЮБОМИРОВ ВАСОВКРАСИМИР ВАСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС МАРИЯ ГЕОРГИЕВА ИВАНОВАМАРИЯ ИВАНОВА B ДА

Протокол: № 74 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: РУМЕН ДИМИТРОВ СТОЯНОВ

Изпитващ: РУМЕН СТОЯНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ВАЛЕРИ АТАНАСОВ АТАНАСОВВАЛЕРИ АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ДЕСИСЛАВА ЮЛИАН УЗУНОВАДЕСИСЛАВА УЗУНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 МАРИН АТАНАСОВ АТАНАСОВМАРИН АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 РАФАЕЛО ДАНИЕЛОВ ИЛИЕВРАФАЕЛО ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 СТОЙЧО ДАНАИЛОВ ГУШЕВСТОЙЧО ГУШЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ХЕРА СТЕФАНОВА НИКОЛОВАХЕРА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ХРИСТАЛИНА НАСКОВА АСЕНОВАХРИСТАЛИНА АСЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ЯНИЦА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВАЯНИЦА НИКОЛОВА B НЕ

Протокол: № 75 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ТОДОР ИВАНОВ КЕХАЙОВ

Изпитващ: ТОДОР КЕХАЙОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 ВЕСЕЛИНА ЛЪЧЕЗАРОВА ЧЕРПАНСКАВЕСЕЛИНА ЧЕРПАНСКА B ДА
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 ГАБРИЕЛА БОРИСЛАВОВА БОРИСЛАВОВАГАБРИЕЛА БОРИСЛАВОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 ГЕОРГИ ГИЧЕВ ГИЧЕВГЕОРГИ ГИЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 ЕЛЕНА БОРИСОВА БОРИСОВАЕЛЕНА БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 ЗОРНИЦА ПЕТРОВА ПЕТРОВАЗОРНИЦА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 ИВЕЛИНА ЕВГЕНИЕВА ИВАНОВАИВЕЛИНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 МАРГАРИТА ВЪЛЧЕВА ТЕРЗИИВАНОВАМАРГАРИТА ТЕРЗИИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВИКТОРИ - ВАРНА ПЛАМЕНА ВЪЛКОВА ЙОСИФОВАПЛАМЕНА ЙОСИФОВА B ДА

Протокол: № 76 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МИЛКО СИВКОВ ЛЮЦКАНОВ

Изпитващ: МИЛКО ЛЮЦКАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАЛИ АННА ДИМИТРОВА РАЕВААННА РАЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КАЛИ ВИКТОРИЯ ПЛАМЕНОВА ГЕОРГИЕВАВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА КАЛИ B НЕ
АВТОШКОЛА КАЛИ ИВАЙЛО ДАНИЕЛОВ ДИМИТРОВИВАЙЛО ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА КАЛИ ИВЕЛИНА НИКОЛАЕВА ГОСПОДИНОВАИВЕЛИНА ГОСПОДИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА КАЛИ МИЛЕН СЛАВЧЕВ СТОЯНОВМИЛЕН СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА КАЛИ B НЕ
АВТОШКОЛА КАЛИ B НЕ

Протокол: № 77 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ТОДОР НИКОЛАЕВ КАРАКАШЕВ

Изпитващ: ТОДОР КАРАКАШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС ВИКТОР РОСЕНОВ ВАСИЛЕВВИКТОР ВАСИЛЕВ B+E ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС B НЕ
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС ЯВОР ХРИСТОВ ЙОРДАНОВЯВОР ЙОРДАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС АНДОН АТАНАСОВ АНЕСТИЕВАНДОН АНЕСТИЕВ C ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС ЙОРДАН ВАСКОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС ПЛАМЕН КИРИЛОВ СЛАВОВПЛАМЕН СЛАВОВ C ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС СТАНИСЛАВ ДИЯНОВ ДОБРЕВСТАНИСЛАВ ДОБРЕВ C ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 66 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - ТОП - СТАРТ ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ ИВАНОВИВАЙЛО ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ 11 НИКОЛАЙ СВИЛЕНОВ ГАЧЕВНИКОЛАЙ ГАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М КАЛОЯН ВАСИЛЕВ ПЕТРОВКАЛОЯН ПЕТРОВ C ДА
АВТОШКОЛА МТ ТРАВЕЛ СЛАВЕНА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВАСЛАВЕНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА МТ ТРАВЕЛ B ДА
АВТОШКОЛА МТ ТРАВЕЛ B ДА

Протокол: № 67 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М ГАЛИН ЙОРДАНОВ МИТЕВГАЛИН МИТЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА ДИНАМИК - 68 АЙСУН ИСМАИЛОВА МЕХМЕДОВААЙСУН МЕХМЕДОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИНАМИК - 68 ИВЕЛИНА НЕДКОВА ПАСКОВАИВЕЛИНА ПАСКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРО КЛАС 007 СТАНЮ ИВАНОВ ДИМИТРОВСТАНЮ ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЖЕЙНОВ И СИЕ 1 МИРОСЛАВ ДЯНКОВ ИВАНОВМИРОСЛАВ ИВАНОВ D ДА
АВТОШКОЛА ЖЕЙНОВИ - Д МИРОСЛАВ ЖОРОВ ИВАНОВМИРОСЛАВ ИВАНОВ C+E ДА

Протокол: № 68 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ЖЕЛЕВВАЛЕНТИН ЖЕЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ЕМИЛ ИВАНОВ ГЕОРГИЕВЕМИЛ ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ПРЕСИЯН ВАЛЕНТИНОВ ВЪЛКОВПРЕСИЯН ВЪЛКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ЦОНКА ИВАЙЛОВА ЛАЧЕВАЦОНКА ЛАЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЖЕЙНОВ И СИЕ 1 КОСТА ВАЛЕНТИНОВ БАНЧЕВКОСТА БАНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЛАТНО КОРМИЛО - 1 ВЕНИСЛАВ ВЛАДИМИРОВ ВЛАДИМИРОВВЕНИСЛАВ ВЛАДИМИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ БЕРБЕНКОВГЕОРГИ БЕРБЕНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС ГРИГОР МАРИЯНОВ ГРОЗДЕВГРИГОР ГРОЗДЕВ B ДА

Протокол: № 69 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М ВАЛЕНТИН СВЕТОСЛАВОВ АВДЖИЕВВАЛЕНТИН АВДЖИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М ВЕСЕЛИНА СТЕФАНОВА ПЕТРУШЕВАВЕСЕЛИНА ПЕТРУШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М ДЕНИС ИЛХАНОВ ЧОБАНАМИШЕВДЕНИС ЧОБАНАМИШЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М ЙОЗЛЕМ АХМЕДОВА МУСТАФОВАЙОЗЛЕМ МУСТАФОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН ХРИСТО КИРЧЕВ ХРИСТОВХРИСТО ХРИСТОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕВРО КЛАС 007 B НЕ
АВТОШКОЛА ТИМ ТРАНС - 13 ВИЛИЯН ДАНИЕЛ ЙОРДАНОВВИЛИЯН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 СТАНЧО СИМЕОНОВ ПЕТРОВСТАНЧО ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 B НЕ

Протокол: № 70 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М БОРИСЛАВ МАРЧЕВ СТОЙЧЕВБОРИСЛАВ СТОЙЧЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ М ПЛАМЕН ДОБРЕВ СЛАВОВПЛАМЕН СЛАВОВ C ДА
АВТОШКОЛА ВИКТОРИ - ВАРНА БОРИСЛАВ ПЛАМЕНОВ ДОБРЕВБОРИСЛАВ ДОБРЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИКТОРИ - ВАРНА ВЛАДИСЛАВ СТЕФАНОВ МИХАЙЛОВВЛАДИСЛАВ МИХАЙЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИКТОРИ - ВАРНА ИЛИЯН КАЛИНОВ КЪНЧЕВИЛИЯН КЪНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИКТОРИ - ВАРНА ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ ИВАНОВТЕОДОР ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЖЕЙНОВ И СИЕ 1 МАХМУД МУРТАЗАМАХМУД МУРТАЗА B ДА
АВТОШКОЛА МИО - ТРАНС АЛЕКС КОСТОВ АТАНАСОВАЛЕКС АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 АЛЕКСАНДЪР КРАСИМИРОВ АБАДЖИЕВАЛЕКСАНДЪР АБАДЖИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 B НЕ
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 B НЕ

Велико Търново


Протоколи от кормуване

Протокол: № 44 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: КРАСИМИР ЙОРДАНОВ ГРИГОРОВ

Изпитващ: КРАСИМИР ГРИГОРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО РЕФЛЕКС ВАЛЕРИ АНЧЕВ ЧАВГОВВАЛЕРИ ЧАВГОВ C ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИАНА ИБРЯМ СЮЛЕЙМАНОВ ИБРЯМОВИБРЯМ ИБРЯМОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ДАНИКА - 91 МИТКО ВЕСКОВ МИТКОВМИТКО МИТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИКА - 91 СТОЯН ВЛАДИМИРОВ РУСЕВСТОЯН РУСЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА КИСЬОВ СТАНИСЛАВ ГЕНОВ СТОЙКОВСТАНИСЛАВ СТОЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА МИЛЕН АНГЕЛОВ АНТОНИЯ ВАЛЕНТИНОВА СИМЕОНОВААНТОНИЯ СИМЕОНОВА B ДА

Протокол: № 45 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ СТОЯНОВ ДЖУРОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ДЖУРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ БОЖАНА ЕВГЕНИЕВА НИКОЛОВАБОЖАНА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ ДАНИЕЛ ПЕТРОВ ХРУЛЕВДАНИЕЛ ХРУЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ РАДОСЛАВА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВАРАДОСЛАВА ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТРАХИЛОВ ВЕСЕЛИН ЗЛАТКОВ ВЕСЕЛИНОВВЕСЕЛИН ВЕСЕЛИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТРАХИЛОВ ХРИСТИЯН ЮРИЕВ ХРИСТОВХРИСТИЯН ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТРИМОНА - ЧЕРКЕЗОВИ - 1 СТЕФАН СВИЛЕНОВ ИЛИЕВСТЕФАН ИЛИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТРИМОНА - ЧЕРКЕЗОВИ ИВЕТА ИВАЙЛОВА ВЛАДОВАИВЕТА ВЛАДОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТРИМОНА - ЧЕРКЕЗОВИ МАРИЯ ГАНЕВА МЪНГОВАМАРИЯ МЪНГОВА B ДА

Протокол: № 46 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ХРИСТОВ СТОЙКОВ

Изпитващ: ИВАН СТОЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 ВЛАДИМИР ПЕТКОВ ИЛАРИОНОВВЛАДИМИР ИЛАРИОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 ГАЛИНА ПЕТРОВА ДАНКОВАГАЛИНА ДАНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ СТАНЧЕВГЕОРГИ СТАНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 ГРЕТА ПЕНЕВА МОМЧИЛОВАГРЕТА МОМЧИЛОВА C ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 МАРТИНА ИВАНОВА КОВАЧЕВАМАРТИНА КОВАЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 ПОЛИНА НИКОЛОВА НЕЙКОВАПОЛИНА НЕЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 ПРЕСЛАВ ИВАНОВ ПЕНЕВПРЕСЛАВ ПЕНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 ПРЕСЛАВ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВПРЕСЛАВ НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 B НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 39 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО РЕФЛЕКС ИЛИЯН АЛЕКСАНДРОВ ИЛИЕВИЛИЯН ИЛИЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП ИЛКО ИВАНОВ ИВАНОВИЛКО ИВАНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА КИСЬОВ ФЕРИТ СЕВДАЛИНОВ МИХАЙЛОВФЕРИТ МИХАЙЛОВ B ДА

Протокол: № 40 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО РЕФЛЕКС РОСЕН ХРИСТОВ НИКОЛОВРОСЕН НИКОЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА - АДАМОВ НЕДЖВАН ХЮСЕИНОВ НЕДЖВАНОВНЕДЖВАН НЕДЖВАНОВ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА - АДАМОВ РАДОСЛАВ ЮРИЕВ БОРИСОВРАДОСЛАВ БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП СЮЛЕЙМАН САЛИЕВ МЕХМЕДОВСЮЛЕЙМАН МЕХМЕДОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 41 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МОНИ - 97 B НЕ
АВТОШКОЛА МОНИ - 97 БОЙКО РАДКОВ ПАЧЕВБОЙКО ПАЧЕВ C+E Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СТРИМОНА - ЧЕРКЕЗОВИ ИВО ЛЮБОМИРОВ НЕЙКОВИВО НЕЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТРИМОНА - ЧЕРКЕЗОВИ МИЛЕН ЦАНКОВ НИКОВМИЛЕН НИКОВ B ДА

Протокол: № 42 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАНИКА - 91 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РСИ - АВТО АДИНАН АХМЕДОВ ХАЛИЛОВАДИНАН ХАЛИЛОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА РСИ - АВТО АНАТОЛИ ИВАНОВ АНГЕЛОВАНАТОЛИ АНГЕЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СВИЩОВСКА ПГ АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ ВЕНЦИСЛАВ ЕМИЛОВ ЕВТИМОВВЕНЦИСЛАВ ЕВТИМОВ B ДА

Враца


Протоколи от кормуване

Протокол: № 43 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ТИХОМИР ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: ТИХОМИР ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛЧЕВИ АВТО ГАБРИЕЛА КРАСИМИРОВА КАМЕНОВАГАБРИЕЛА КАМЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЕЛЧЕВИ АВТО СТИВЪН ГЕРГИНОВ МАРИНОВСТИВЪН МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА КИКАР - РС 2 КЕВИН ЦВЕТОМИРОВ МИТКОВКЕВИН МИТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА КИКАР - РС 2 МИЛЧО ЦВЕТАНОВ АЛЕКСАНДРОВМИЛЧО АЛЕКСАНДРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КОМПАС 2013 РУМЕН ИВАЙЛОВ ЦВЕТАНОВРУМЕН ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ВЕНИСЛАВ ИВАЙЛОВ ИВАНОВВЕНИСЛАВ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТРОФ КОНСУЛТ ВИОЛЕТА ИЛИЕВА ВЕНКОВАВИОЛЕТА ВЕНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АПИС - 91 - МЛАДЕНОВ И СИЕ АЛЕКСАНДРА НИКОЛАЕВА ЙОЛОВААЛЕКСАНДРА ЙОЛОВА B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 39 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЖОРЖ АНДРЕЕВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: ЖОРЖ ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ АЛБЕНА КАЛИНОВА РАЛЧЕВААЛБЕНА РАЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ВЕНЦИ ГЕОРГИЕВ ЦВЕТКОВВЕНЦИ ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ B НЕ
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ЗЛАТИНА ГЕОРГИНОВА КАЛИНОВАЗЛАТИНА КАЛИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ B НЕ

Протокол: № 40 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЖОРЖ АНДРЕЕВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: ЖОРЖ ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАНИКАР - КЛОН ЗВЕРИНО ПОЛИНА БОЙКОВА БОТЕВАПОЛИНА БОТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КОМПАС 2013 ЦВЕТОМИР ВАЛЕРИЕВ ЯНКОВЦВЕТОМИР ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ИЛИАНА ИВАНОВА ИВАНОВАИЛИАНА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ НИКОЛАЙ ВАЛЕНТИНОВ НЕНОВНИКОЛАЙ НЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АПИС - 91 - МЛАДЕНОВ И СИЕ АЛЕКС ЕМИЛОВ ЛОЗАНОВАЛЕКС ЛОЗАНОВ B ДА

Протокол: № 41 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЖОРЖ АНДРЕЕВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: ЖОРЖ ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТО ШКОЛА ПЛАМЕН НИКОЛОВ КРЪСТЕВПЛАМЕН КРЪСТЕВ D ДА
АВТО ШКОЛА СУЗАНА МИЛЧЕВА СЛАВКОВАСУЗАНА СЛАВКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИКАР - КЛОН ЗВЕРИНО ВЕНЦИСЛАВ ДИМЧОВ НИКОЛОВВЕНЦИСЛАВ НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДИГСИ ГЕОРГИ ГЪЛЪБИНОВ ЦАНКОВСКИГЕОРГИ ЦАНКОВСКИ C+E ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ МИРОСЛАВ ХРИСТОВ ПЕТРОВМИРОСЛАВ ПЕТРОВ B ДА

Протокол: № 42 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЖОРЖ АНДРЕЕВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: ЖОРЖ ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТО ШКОЛА B НЕ
АВТОШКОЛА АНТОНОВ 69 B НЕ
АВТОШКОЛА АНТОНОВ 69 ВЕРОНИКА МИРОСЛАВОВА ЦВЕТКОВАВЕРОНИКА ЦВЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АНТОНОВ 69 ГАБРИЕЛА ДРАГОМИРОВА ПЕТРОВАГАБРИЕЛА ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДИГСИ ВАЛЕНТИН ГЕОРГИЕВ ИВАНОВВАЛЕНТИН ИВАНОВ C+E ДА

Габрово


Протоколи от кормуване

Протокол: № 18 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕЙКО ПЕТКОВ ТОДОРОВ

Изпитващ: ПЕЙКО ТОДОРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕСИТА БОРИСЛАВ ПЕНЧЕВ ПЕНЧЕВБОРИСЛАВ ПЕНЧЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДЕСИТА ДИМИТЪР ПЕНЕВ МИТЕВДИМИТЪР МИТЕВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ДЕСИТА ИВА СТОЙЧЕВА МИТЕВАИВА МИТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕСИТА МАРИЯН БОРИСОВ ПАРТЕНЕВМАРИЯН ПАРТЕНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЕСИТА МИРОСЛАВ АСЕНОВ ЯНКОВМИРОСЛАВ ЯНКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СЕЛВИ ГРУП АЛЕКСАНДРИНА МИТКОВА КОСЕВААЛЕКСАНДРИНА КОСЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СЕЛВИ ГРУП ИВАНКА ЦВЕТАНОВНА ГАТЕВАИВАНКА ГАТЕВА B НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 12 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО ИЛИЕВ ДЕЕВСКИ

Изпитващ: ХРИСТО ДЕЕВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕЧЕВ АУТО ЦВЕТЕЛИН МИХАЙЛОВ МЛАДЕНОВЦВЕТЕЛИН МЛАДЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПРЕСТИЖ 2007 НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ СТЕФАНОВНИКОЛАЙ СТЕФАНОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ПРЕСТИЖ 2007 НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ СТЕФАНОВНИКОЛАЙ СТЕФАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ Д - Р Н.ВАСИЛИАДИ ПЛАМЕН ТИХОМИРОВ ТРИФОНОВПЛАМЕН ТРИФОНОВ B ДА

Протокол: № 13 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО ИЛИЕВ ДЕЕВСКИ

Изпитващ: ХРИСТО ДЕЕВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕЧЕВ АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕЧЕВ АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕЧЕВ АУТО СИМЕОН ДАНОВ ДАНОВСИМЕОН ДАНОВ B ДА

Протокол: № 14 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО ИЛИЕВ ДЕЕВСКИ

Изпитващ: ХРИСТО ДЕЕВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ЕМО АНТОН АТАНАСОВ ХРИСТОВАНТОН ХРИСТОВ C ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ЕМО МАКС ЮЛИЯНОВ МОРАВСКИМАКС МОРАВСКИ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ЕМО СТИЛИЯН ИЛИЕВ СТОИЛОВСТИЛИЯН СТОИЛОВ B ДА

Протокол: № 15 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО ИЛИЕВ ДЕЕВСКИ

Изпитващ: ХРИСТО ДЕЕВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕСИТА АЛЕКСАНДРИНА АТАНАСОВА РАЙНОВААЛЕКСАНДРИНА РАЙНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЕСИТА ВЕНЦИСЛАВ МИРОСЛАВОВ МАНЕВВЕНЦИСЛАВ МАНЕВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ПГ МАРИН ПОПОВ МАРИНЕЛА ИВАНОВА КЪЖЕЛОВАМАРИНЕЛА КЪЖЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ Д - Р Н.ВАСИЛИАДИ ДЕНИСЛАВ ИВАНОВ ПЕТКОВДЕНИСЛАВ ПЕТКОВ B ДА

Протокол: № 16 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО ИЛИЕВ ДЕЕВСКИ

Изпитващ: ХРИСТО ДЕЕВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО КОРЕКТ 1 B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕСИТА АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ИВАНОВАЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ОПИДА - ДЕТЕЛИНА ГЕОРГИЕВА C НЕ
АВТОШКОЛА ОПИДА - ОГНЯН ГЕОРГИЕВ АЯН ЮСЕИН ПАДИКООЛУАЯН ПАДИКООЛУ C ДА

Протокол: № 17 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО ИЛИЕВ ДЕЕВСКИ

Изпитващ: ХРИСТО ДЕЕВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕЧЕВ АУТО АЛЕКСАНДРА ПЛАМЕНОВА СТОЙЧЕВААЛЕКСАНДРА СТОЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЕЧЕВ АУТО НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ НЕНОВНИКОЛАЙ НЕНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ Д - Р Н.ВАСИЛИАДИ ПЛАМЕН КАЛИНОВ ГЕОРГИЕВПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Кърджали


Протоколи от кормуване

Протокол: № 47 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СТАВРИН ГЕОРГИЕВ СТАВРЕВ

Изпитващ: СТАВРИН СТАВРЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДИЛИЯ - ДОНКО МЛАДЕНОВ МАРИЯНА АТАНАСОВА МИТЕВАМАРИЯНА МИТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ ВАСИЛЕНА КОНСТАНТИНОВА ВЪЛЧЕВАВАСИЛЕНА ВЪЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ ЙОРДАН СТАНИСЛАВОВ АХЧИЕВЙОРДАН АХЧИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ МОНИКА МАНОЛОВА ПАЛОВАМОНИКА ПАЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИКИ - ЕЛИ - ЯНКО НИКОЛОВ БАХАР БИСЕРОВА МЛАДЕНОВАБАХАР МЛАДЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИКИ - ЕЛИ - ЯНКО НИКОЛОВ ИЛИЯНА СВЕТЛОЗАРОВА ГЮНЕЛИЕВАИЛИЯНА ГЮНЕЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СВЕЖЕСТ - РУЖДИ МУСТАФА ЕРГЮН БАСРИ МЕСТАНЕРГЮН МЕСТАН B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛА - Н- 91 - БОЙКО НЕВЯНОВ БЕРНА ЕРКАН СЮЛЕЙМАНБЕРНА СЮЛЕЙМАН B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛА - Н- 91 - БОЙКО НЕВЯНОВ МЕХДАРЕ АСЪФ МУСТАФАМЕХДАРЕ МУСТАФА B ДА

Протокол: № 48 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ТУРГАЙ СЕИДАХМЕД МЕХМЕД

Изпитващ: ТУРГАЙ МЕХМЕД

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОЕКСПЕРТ 82 ЕСРА ЕРДЖАН ЮСЕИНЕСРА ЮСЕИН B ДА
АВТОШКОЛА АВТОЕКСПЕРТ 82 ШАКИР НУРГЮН МЕХМЕДШАКИР МЕХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА АВТОЕКСПЕРТ 82 C ДА
АВТОШКОЛА БОМАРК 1 ДИАНА ЛУИЗА ГРИГОРЕСКУДИАНА ГРИГОРЕСКУ B ДА
АВТОШКОЛА АДИЛИЯ - ДОНКО МЛАДЕНОВ ХАЛИЛ МЕТИН ХАЛИЛХАЛИЛ ХАЛИЛ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДЖИМБОМ - НЕВЗАТ САЛИ МЕЛИЗ РАМАДАН МЕХМЕДМЕЛИЗ МЕХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ДЖИМБОМ - НЕВЗАТ САЛИ СОНЕР ГЮНАЙ ЯШАРСОНЕР ЯШАР B ДА

Кюстендил


Протоколи от кормуване

Протокол: № 35 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ РАЙЧОВ СОКОЛОВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ СОКОЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ АНТОНИЯ ЕМИЛОВА ХРИСТОВААНТОНИЯ ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ВАСИЛ АСЕНОВ ГИЗДОВВАСИЛ ГИЗДОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ВАСКО МАНОЛОВ ЯРАБАНОВВАСКО ЯРАБАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ВЛАДИМИР МАНОЛОВ НАЧЕВВЛАДИМИР НАЧЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ИВАН ГЕОРГИЕВ БОРИСОВИВАН БОРИСОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ РАДОСЛАВ ЙОРДАНОВ ХРИСТОВРАДОСЛАВ ХРИСТОВ D ДА

Протокол: № 36 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС ЦВЕТАНОВ ТАШКОВ

Изпитващ: АТАНАС ТАШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЙВИ КАР МАРИЯ МАРИНОВА ПЕНОВАМАРИЯ ПЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ КАР (Кюстендил) ЗДРАВКО ИВАНОВ МАРИНОВЗДРАВКО МАРИНОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ВЛАДИ КАР (Кюстендил) ЙОРДАН ИЛИЕВ ТЕРЗИЙСКИЙОРДАН ТЕРЗИЙСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ КАР (Кюстендил) СТАНИМИР МИЛАНОВ ПЕТКОВСТАНИМИР ПЕТКОВ C ДА
АВТОШКОЛА КУПАНДОЛСКИ ТРАНС СТОЙЧО ГЕОРГИЕВ НИКОЛОВСТОЙЧО НИКОЛОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ПЕРФЕКТ - 08 ДИАНА ЛЮБОМИРОВА ТАУШАНОВАДИАНА ТАУШАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПЛАМ ПЕТЪР ИЛИЕВ ЛАЗАРОВПЕТЪР ЛАЗАРОВ B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 29 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПИРКОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПИРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ БОГОМИЛ ГАНЧЕВ АСЕНОВБОГОМИЛ АСЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ БОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ БОРИСОВБОРИСЛАВ БОРИСОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ МАРИЯ АНТОНОВА КОРИЧКОВАМАРИЯ КОРИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ ЦВЕТЕЛИНА БЛАГОЕВА АНЕВА-ГЕОРГИЕВАЦВЕТЕЛИНА АНЕВА-ГЕОРГИЕВА B ДА

Протокол: № 30 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПИРКОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПИРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КУПАНДОЛСКИ ТРАНС БОЙКА МЕТОДИЕВА БОРИСОВАБОЙКА БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА МЕЧТА 000 ЦВЕТАНА ЦЕНЕОВА ЧАУШЕВАЦВЕТАНА ЧАУШЕВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ АЛЕКСАНДЪР ВЕНЦИСЛАВОВ МЛАДЕНОВАЛЕКСАНДЪР МЛАДЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ ГЕОРГИ ЕВГЕНИЕВ АНДОНОВГЕОРГИ АНДОНОВ C+E ДА

Протокол: № 31 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПИРКОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПИРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ НИНА КИРИЛОВА РИБАРСКАНИНА РИБАРСКА B ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ХРИСТО ТОДОРОВ ЦОНЕВХРИСТО ЦОНЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 МАЯ ЙОРДАНОВА ДИМИТРОВАМАЯ ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ АЛЕКСАНДРА ЛЮБОМИРОВА МИЛАДИНОВААЛЕКСАНДРА МИЛАДИНОВА B НЕ

Протокол: № 32 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПИРКОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПИРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ДЕНИЦА ДОБРИНОВА ДОБРЕВАДЕНИЦА ДОБРЕВА B ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ЙОАН-АЛЕКСАНДЪР ДЕТЕЛИНОВ ЛАЗАРОВЙОАН-АЛЕКСАНДЪР ЛАЗАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ СТАНИМИРА ДЕТЕЛИНОВА ЛАЗАРОВАСТАНИМИРА ЛАЗАРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА КУПАНДОЛСКИ ТРАНС ЯНИК СТОЯНОВ СТОЯНОВЯНИК СТОЯНОВ C ДА

Протокол: № 33 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПИРКОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПИРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 АКСЕНИЯ БОГОМИЛОВА ИВАНОВААКСЕНИЯ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА КУПАНДОЛСКИ ТРАНС ДОНИКА ЕМИЛОВА ГЛУХАРСКАДОНИКА ГЛУХАРСКА B ДА
АВТОШКОЛА КРАСИМИР СТОИМЕНОВ - 99 СТЕФАН АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВСТЕФАН ДИМИТРОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ ИВО АНДРЕЕВ ГРОЗДАНОВИВО ГРОЗДАНОВ C ДА

Протокол: № 34 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПИРКОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПИРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ АЛЕКСАНДЪР ЛЮБОМИРОВ ВАСИЛЕВАЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ C ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ДИМИТЪР ВИКТОРОВ ЯНЬОВДИМИТЪР ЯНЬОВ C ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ СИЛВИЯ НИКОЛОВА РОГАЧЕВАСИЛВИЯ РОГАЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ СТАНИЕЛА ИЛИЕВА ПОПОВАСТАНИЕЛА ПОПОВА B ДА

Монтана


Протоколи от кормуване

Протокол: № 27 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ХРИСТОВ МАНЧЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР МАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РИ - АВТО БЛАГОВЕСТ ВАЛЕРИЕВ ПЕТРОВБЛАГОВЕСТ ПЕТРОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ АСЕН ИВАНОВ АРСЕНОВАСЕН АРСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ B НЕ
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ ВЕНЦИСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ ПАВЛОВВЕНЦИСЛАВ ПАВЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ КИРИЛ НИКОЛАЕВ КИРИЛОВКИРИЛ КИРИЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ СВЕТОСЛАВ ТОДОРОВ АРСЕНОВСВЕТОСЛАВ АРСЕНОВ C+E ДА

Протокол: № 28 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР СИМЕОНОВ ЙОЛОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ЙОЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РИ - АВТО АННА ПЕТРОВА ИВАНОВААННА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РИ - АВТО ЙОАН ЙОСИФОВ МАРИНОВЙОАН МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РИ - АВТО МАЙКЪЛ ВАЛЕНТИНОВ КИРИЛОВМАЙКЪЛ КИРИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА РИ - АВТО ЦЕЦКА ГЕОРГИЕВА ДЖИВИЛЕКОВАЦЕЦКА ДЖИВИЛЕКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ АН-МАРИ СТЕФАНОВА ДИМИТРОВААН-МАРИ ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ ДАВИД БОРИСОВ МЕТОДИЕВДАВИД МЕТОДИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПАМЕЛА 3 БИЛЯНА ВОЛОДИЕВА НИКОЛОВАБИЛЯНА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПАМЕЛА 3 ДЕНИС МЛАДЕНОВ ДИМИТРОВДЕНИС ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПАМЕЛА 3 ДЕСИСЛАВА НИКОЛАЕВА ГЕОРГИЕВАДЕСИСЛАВА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПАМЕЛА 3 НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ БЛАГОЕВНИКОЛАЙ БЛАГОЕВ B ДА

Пазарджик


Протоколи от кормуване

Протокол: № 50 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ РУКОВ

Изпитващ: ДИМИТЪР РУКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК АЛЕКСАНДЪР КРАСИМИРОВ ГАДЖЕВАЛЕКСАНДЪР ГАДЖЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК ГЕОРГИ РАНГЕЛОВ НАЙДЕНОВГЕОРГИ НАЙДЕНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК ГЮЛБАХАР СЕДАТ НЕДЖИПОВАГЮЛБАХАР НЕДЖИПОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК ИВАН НИКОЛОВ НАЙДЕНОВИВАН НАЙДЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК СТОЯН ЗВЕЗДЕЛИНОВ ВУКЕВСТОЯН ВУКЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК ТАНЯ ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВАТАНЯ ГЕОРГИЕВА B ДА

Протокол: № 51 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПАВЕЛ КРУМОВ КРЪСТАНОВ

Изпитващ: ПАВЕЛ КРЪСТАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЗУЗИ ГЕОРГИ ИЛИЕВ ЧОЛАКОВГЕОРГИ ЧОЛАКОВ B+E ДА
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 B НЕ
АВТОШКОЛА КЛАС АВТО 66 - 67 B ДА
АВТОШКОЛА ПЕ МА - 08 ДИМИТЪР НАЙДЕНОВ АРАЛАНОВДИМИТЪР АРАЛАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АНГЕЛ ИЛКОВ НЕДЯЛКА ДИМИТРОВА ХРИСТЕВАНЕДЯЛКА ХРИСТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИИРД - ДИМЧО АТАНАСОВ ЙОАНА ГЕОРГИЕВА МАЛИНОВАЙОАНА МАЛИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИИРД - ДИМЧО АТАНАСОВ ПАОЛИНА ГЕОРГИЕВА ЙОРДАНОВАПАОЛИНА ЙОРДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНАГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ ЕМИЛ ЛАТИНОВ МАНОЛОВЕМИЛ МАНОЛОВ B ДА

Протокол: № 52 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЕМИЛОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: ИВАН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА К И К И СИЕ П ИВО ПЛАМЕНОВ САТЕВИВО САТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗУЗИ B НЕ
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 ДЕНИЦА ЛЮДМИЛОВА ХАИНОВАДЕНИЦА ХАИНОВА B ДА
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 РАДОСТИНА ПЕТРОВА БОРДЕЛОВАРАДОСТИНА БОРДЕЛОВА B НЕ
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 ХРИСТО ПАНЧОВ КИСОВХРИСТО КИСОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АДОВ 85 АНГЕЛ АСЕНОВ ЯНКОВАНГЕЛ ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПЕ МА - 08 АТИДЖЕ РЕДЖЕП МУРАДАТИДЖЕ МУРАД B НЕ
АВТОШКОЛА ПЕ МА - 08 B НЕ
АВТОШКОЛА ПЕ МА - 08 B НЕ
АВТОШКОЛА АНГЕЛ МИТОВ ВЕСЕЛИНА ДИМИТРОВА ЙОРДАНОВАВЕСЕЛИНА ЙОРДАНОВА B НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 53 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЛЮБЕНОВ ПАЛЕЙКОВ

Изпитващ: ИВАН ПАЛЕЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ШИ И КО B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ШИ И КО МИЛЕН ВЕНЦИСЛАВОВ МИЛЬОВМИЛЕН МИЛЬОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРТИНА - МС - 88 - ХРИСТИНА СЪРБОВА КИШКА ИБРАХИМ БЕЛЧОВАКИШКА БЕЛЧОВА B ДА
АВТОШКОЛА МАРТИНА - МС - 88 - ХРИСТИНА СЪРБОВА ЦАНКО РОСЕНОВ МАДЖАРОВЦАНКО МАДЖАРОВ C+E ДА

Протокол: № 54 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЛЮБЕНОВ ПАЛЕЙКОВ

Изпитващ: ИВАН ПАЛЕЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДОВ 85 ХРИСТО МИТКОВ ЯНКОВХРИСТО ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АНДОНОВ И СИН АВТОМОБИЛНА ШКОЛА ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ МИТЕВГЕОРГИ МИТЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДИИРД - ДИМЧО АТАНАСОВ ХРИСТИЯН НИКОЛАЕВ КЬОВТОРОВХРИСТИЯН КЬОВТОРОВ B ДА

Протокол: № 55 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЛЮБЕНОВ ПАЛЕЙКОВ

Изпитващ: ИВАН ПАЛЕЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА К И К И СИЕ П ДРАГАН МИЛУШЕВ ЖЕЛЯЗКОВДРАГАН ЖЕЛЯЗКОВ B ДА
АВТОШКОЛА К И К И СИЕ П КАМЕН ЙОРДАНОВ АЗОВКАМЕН АЗОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО ПРЕЦИЗ - ИВАНОВ НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ БОРИСОВНИКОЛАЙ БОРИСОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ПЕ МА - 08 ОСМАН ГЮЛЕРМАН МЕМИШОСМАН МЕМИШ B ДА

Протокол: № 56 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЛЮБЕНОВ ПАЛЕЙКОВ

Изпитващ: ИВАН ПАЛЕЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДОВ 85 АНЕЛИЯ СПАСОВА КОЦЕВААНЕЛИЯ КОЦЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТИЧЪРС АТИДЖЕ ЮСЕИН ХАДЖИОГЛУАТИДЖЕ ХАДЖИОГЛУ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА АУТО ТИЧЪРС ЛЮБКА ПЕТРОВА ПАПАРКОВАЛЮБКА ПАПАРКОВА B ДА

Протокол: № 57 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЛЮБЕНОВ ПАЛЕЙКОВ

Изпитващ: ИВАН ПАЛЕЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА К И К И СИЕ П СТОЙКА ГАВРИЛОВА КАЦАРОВАСТОЙКА КАЦАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОБИЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ПАЗАРДЖИК ИЛИЯН СТОЯНОВ НЕНОВИЛИЯН НЕНОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА ЙОСИФ КЛИСУРОВ РАДКА КРЪСТЕВА ЗАХАРИЕВАРАДКА ЗАХАРИЕВА B ДА

Протокол: № 58 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЛЮБЕНОВ ПАЛЕЙКОВ

Изпитващ: ИВАН ПАЛЕЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕСИ 3 ГЕОРГИ ЗАПРЯНОВ ВЕЛИЧКОВГЕОРГИ ВЕЛИЧКОВ B ДА
АВТОШКОЛА КЛАС АВТО 66 - 67 B НЕ
АВТОШКОЛА НИКЕ - 98 АНИ ВЛАДИМИРОВА ГЕОРГИЕВААНИ ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИКЕ - 98 ЛЮБОМИР ГЕОРГИЕВ ИВАНОВЛЮБОМИР ИВАНОВ B НЕ

Перник


Протоколи от кормуване

Протокол: № 33 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЙОРДАН ДИМИТРОВ АНДОНОВ

Изпитващ: ЙОРДАН АНДОНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИВАЙЛО ТЕМЕЛКОВ М ДИМИТЪР СТОЯНОВ МИТРЕВДИМИТЪР МИТРЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ИВАЙЛО ТЕМЕЛКОВ М СИМОН БОЙКОВ СИМЕОНОВСИМОН СИМЕОНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ИВАЙЛО ТЕМЕЛКОВ М ЦВЕТОМИР СТЕФАНОВ ЛЮБЕНОВЦВЕТОМИР ЛЮБЕНОВ C+E ДА

Протокол: № 34 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТОРТЕХ - 13 АЛЕКС АЛЕКОВ ИВАНОВАЛЕКС ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТОРТЕХ - 13 РУСЛАН КИРИЛОВ МИЛАНОВРУСЛАН МИЛАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТОРТЕХ - 13 СИЛВИЯ БОЯНОВА ПЕНЧЕВАСИЛВИЯ ПЕНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ММ ЕМИЛИАНО СТОЙЧЕВ ИВАНОВЕМИЛИАНО ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЙОРДАН ИВАНОВ - АВГ ХРИСТО ЙОРДАНОВ ХРИСТОВХРИСТО ХРИСТОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ЙОРДАН ИВАНОВ - АВГ ЮЛИАН АНАТОЛИЕВ КИРИЛОВЮЛИАН КИРИЛОВ B ДА ЧЛ. 157

Протокол: № 35 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: КИРИЛ МАРИНОВ КИРИЛОВ

Изпитващ: КИРИЛ КИРИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЙОРДАН ИВАНОВ - АВГ РАДОСТИН ИВАНОВ ГЕОРГИЕВРАДОСТИН ГЕОРГИЕВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА МИИВ БГ ВИКТОР ДИМИТРОВ ДИМИТРОВВИКТОР ДИМИТРОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА МИИВ БГ СИМЕОН ДРАГОМИРОВ СИМЕОНОВСИМЕОН СИМЕОНОВ B+E НЕ
АВТОШКОЛА МИИВ БГ СТРАХИЛ ЗДРАВКОВ ФОГТСТРАХИЛ ФОГТ B+E ДА

Плевен


Протоколи от кормуване

Протокол: № 39 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ НИКОЛОВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НИКОЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА 73 ИВАЛИН САШОВ РУХЧОВСКИИВАЛИН РУХЧОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 B НЕ
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ СИМЕОНОВГЕОРГИ СИМЕОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ЕМО ЕМИЛОВ ТЕРЗИЕВЕМО ТЕРЗИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 КАЛИН ВЕНЕЛИНОВ КРАЧУНОВКАЛИН КРАЧУНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 НАТАЛИЯ ИЛИАНОВА ЙОНЧЕВАНАТАЛИЯ ЙОНЧЕВА B ДА

Протокол: № 40 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: АНАТОЛИ ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: АНАТОЛИ ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА 73 МАЯ ГЕОРГИЕВА ПЕНОВАМАЯ ПЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 БЛАГОВЕСТ ГЕОРГИЕВ ПЕТКОВБЛАГОВЕСТ ПЕТКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 НЕЛИНА ДАНИЕЛОВА РОЗЕНОВАНЕЛИНА РОЗЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 НИКОЛА ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВНИКОЛА АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА КРИСИ - 1300 B ДА
АВТОШКОЛА КРИСИ - 1300 ЮКСЕЛ СЕВЕРИНОВ РУЖИНОВЮКСЕЛ РУЖИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ СТЕФАН ЦАНОВ ВЕНЦИСЛАВ БОРИСЛАВОВ ЦОНЪОВСКИВЕНЦИСЛАВ ЦОНЪОВСКИ B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 34 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР ЦОНОВ БЕШКОВ

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР БЕШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ВЛАДИМИР ИВАНОВ ДРАГИЕВВЛАДИМИР ДРАГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС НИКОЛАЙ СЕРГЕЕВ АНДРЕЕВНИКОЛАЙ АНДРЕЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС СВЕТОСЛАВ БАГРЯНОВ МЛАДЕНОВСВЕТОСЛАВ МЛАДЕНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 АНГЕЛ ВЕСЕЛИНОВ ДОНЧЕВАНГЕЛ ДОНЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ПЕТЪР ХРИСТОВ ЙОНОВСКИПЕТЪР ЙОНОВСКИ C ДА

Протокол: № 35 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР ЦОНОВ БЕШКОВ

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР БЕШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ДИМО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВДИМО ДИМИТРОВ D ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ЧАВДАР ЕМИЛОВ ИЛИЕВЧАВДАР ИЛИЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ВАТОНИ ВН B НЕ
АВТОШКОЛА ВАТОНИ ВН КАЛОЯН МАРИНОВ ПИРОВКАЛОЯН ПИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ПЛАМЕН РУМЕНОВ ЯНЧЕВПЛАМЕН ЯНЧЕВ C ДА

Протокол: № 36 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР ЦОНОВ БЕШКОВ

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР БЕШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ДЕСИСЛАВА МАРИЯНОВА ПАРАШКЕВОВАДЕСИСЛАВА ПАРАШКЕВОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС КИРИЛ СТЕФАНОВ СИМЕОНОВКИРИЛ СИМЕОНОВ D ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ВИКТОРИЯ ВЛАДИМИРОВА ВЪЛОВАВИКТОРИЯ ВЪЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ГЕОРГИ ЛЮБОМИРОВ ПЪРВАНОВГЕОРГИ ПЪРВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН ИВАН МИРЧЕВ КОЛЕВИВАН КОЛЕВ B ДА

Протокол: № 37 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР ЦОНОВ БЕШКОВ

Изпитващ: ЛЪЧЕЗАР БЕШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА 73 БОРИСЛАВ АЛБЕРТОВ ДЖАНОВБОРИСЛАВ ДЖАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ХРИСТИАНА ГЕОРГИЕВА СИМЕОНОВАХРИСТИАНА СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ХРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВХРИСТИЯН АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯНКАР B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН ПЕНКА ХРИСТОВА НАЙДЕНОВАПЕНКА НАЙДЕНОВА B ДА

Пловдив


Протоколи от кормуване

Протокол: № 78 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ВАСКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ВАСКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ ИЛИЯН ГЕОРГИЕВ ДЕЛЧЕВИЛИЯН ДЕЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ НАДЯ НИКОЛАЕВА ГЮРОВАНАДЯ ГЮРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ РАЙМЕ СУПХИ РИЗАРАЙМЕ РИЗА B НЕ
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ СТЕФКА ЙОРДАНОВА ХРИСТЕВАСТЕФКА ХРИСТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ ХАЗИМЕ МЮМЮН ЧАКЪРХАЗИМЕ ЧАКЪР B НЕ
АВТОШКОЛА ПОПОВ 0200 СПАС ДИМЧЕВ ПЕЦАНОВСПАС ПЕЦАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОДЕО НГН ПОЛЯ ГЕОРГИЕВА КОЛЕВАПОЛЯ КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОП АВТО 07 ЕЛЕНА КИРИЛОВА ЧАЙЛЕВАЕЛЕНА ЧАЙЛЕВА B НЕ

Протокол: № 79 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ПЕТРОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: ИВАН АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БАРБАНАКОВ АУТО ЗОРНИЦА ПЕНЕВА АСАНСКАЗОРНИЦА АСАНСКА B ДА
АВТОШКОЛА БАРБАНАКОВ АУТО ПАОЛИНА ТЯНКОВА КАНЕВАПАОЛИНА КАНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО АТАНАС КОСТАДИНОВ ЛОЗАНОВАТАНАС ЛОЗАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ВАСИЛЕНА ИВАНОВА ГАВРЕВАВАСИЛЕНА ГАВРЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА СИСИ КРИСТИЯН МАЛИНОВ ВЪЛЧИНОВКРИСТИЯН ВЪЛЧИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИСИ СИМЕОН ДАНАИЛОВ ДАНАИЛОВСИМЕОН ДАНАИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ЗЛАТЮ БОЯДЖИЕВ - БРЕЗОВО СТАЙКО ИВАНОВ ТОДОРОВСТАЙКО ТОДОРОВ B ДА

Протокол: № 80 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СПАС АНГЕЛОВ ПАНЕВ

Изпитващ: СПАС ПАНЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА - ДАФОВ ВЕНИЛИН ГЕОРГИЕВ БОЙНОВСКИВЕНИЛИН БОЙНОВСКИ B НЕ
АВТОШКОЛА - ДАФОВ B НЕ
АВТОШКОЛА - ДАФОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО КОЛЬО ПЕТРОВ КОЛЕВКОЛЬО КОЛЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО МЛАДЕН ГЕОРГИЕВ ТЕЧЕВМЛАДЕН ТЕЧЕВ C ДА

Протокол: № 81 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКО РАНГЕЛОВ ТЮТЮНДЖИЙСКИ

Изпитващ: ВЕЛИЧКО ТЮТЮНДЖИЙСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ КОСТАДИНОВАЛЕКСАНДЪР КОСТАДИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 АНГЕЛИНА ОНЧЕВА НАЗЛЪМОВААНГЕЛИНА НАЗЛЪМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ВЕЛИЧКА КОСТАДИНОВА КРУШКОВАВЕЛИЧКА КРУШКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ЕВЕЛИНА ВЕНЦИСЛАВОВА ГАДЖЕНАКОВАЕВЕЛИНА ГАДЖЕНАКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ИВАН ТЕОДОРОВ БРЪМБЕВИВАН БРЪМБЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ИВЕЛИНА СТЕФАНОВА АТАНАСОВАИВЕЛИНА АТАНАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 НИКОЛЕТА ИЛКОВА ВИДЕНОВАНИКОЛЕТА ВИДЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ПАВЛИНА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВАПАВЛИНА ВАСИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 РУМЯНА АНТОНОВА АНТОНОВАРУМЯНА АНТОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПЕРСЕНТА БГ МОНИКА ЛЪЧЕЗАРОВА ГЕОРГИЕВАМОНИКА ГЕОРГИЕВА B НЕ

Протокол: № 82 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ВИДЕВ ВИДЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ВИДЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 ГАЛИНА РАДУЛОВА ТРОЯНОВАГАЛИНА ТРОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 ГЕРГАНА ПЕТРОВА КОЛЕВАГЕРГАНА КОЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 B ДА
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 РАЙНА КОСТАДИНОВА СТОЯНОВАРАЙНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 СТОИЛ ДИМИТРОВ ДИМОВСТОИЛ ДИМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 СТОЯН АТАНАСОВ ЗАПРЯНОВСТОЯН ЗАПРЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 СЮЛЕЙМАН ИЛЯЗ СЮЛЕЙМАНСЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН B ДА
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 ТЕОДОСИ НИКОЛАЕВ КОВАЧЕВТЕОДОСИ КОВАЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 ЦВЕТЕЛИН ТОДОРОВ БАЙРЕВЦВЕТЕЛИН БАЙРЕВ B ДА

Протокол: № 83 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТЕВ ХРИСТОЗОВ

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТОЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ АЙЛИН БЕЯН МЮМЮНАЙЛИН МЮМЮН B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ ЕМИЛ ИЛИЕВ АСЕНОВЕМИЛ АСЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ ЛЮТВИ ЕСАД МЕХМЕДЛЮТВИ МЕХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ РАИФ ДЖЕМАЛИЕВ МЕХМЕДОВРАИФ МЕХМЕДОВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОП АВТО 07 МАРИЯ ЗАРКОВА ПЕЙЧИНОВАМАРИЯ ПЕЙЧИНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ ХРИСТИЯН БОРИСОВ МЕТОДИЕВХРИСТИЯН МЕТОДИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО ВАСИЛ ЛЕВСКИ ХРИСТО ГЕОРГИЕВ КИРЕВХРИСТО КИРЕВ B ДА

Протокол: № 84 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: КРАСИМИР ИВАНОВ АТАНАСОВ

Изпитващ: КРАСИМИР АТАНАСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ СЪРВИС 2011 МАЛИН ХРИСТОВ СТАВРЕВМАЛИН СТАВРЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА БГ СЪРВИС 2011 РАДОСТИН ПЕТРОВ РУСЕВРАДОСТИН РУСЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ЛЮБОМИР ТИХОМИРОВ КОСТОВЛЮБОМИР КОСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО МИРЕЛА СТОЯНОВА ДУМБОВАМИРЕЛА ДУМБОВА B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 72 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ХРИСТЕВ НЕШЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НЕШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАЛ АВТО ОКТАЙ АХМЕДОВ МЕСТАНОВОКТАЙ МЕСТАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 ЕЛЕНА ВАСИЛЕВА ГЕЧКОВАЕЛЕНА ГЕЧКОВА C+E ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ТИХОМИР СТАНИМИРОВ ЖЕЛЕВТИХОМИР ЖЕЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ЕМИЛ СТОЙКОВ ИЛИЕВЕМИЛ ИЛИЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ИВОНИС - АУТО ЕНЬО АТАНАСОВ ЛАЛЕВЕНЬО ЛАЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ИВОНИС - АУТО НАДЕЖДА СТОЙНОВАНАДЕЖДА СТОЙНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВОНИС - АУТО ХРИСТО РАНГЕЛОВ КАРАЧАНСКИХРИСТО КАРАЧАНСКИ B ДА
АВТОШКОЛА КОРЕКТ Д. Д. - АУТО АТАНАС ИВАНОВ БАШАЛИЕВАТАНАС БАШАЛИЕВ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА КРЯКОВ АУТО ДАНИЕЛ ПЕТКОВ КАРАЧАНОВДАНИЕЛ КАРАЧАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РАПИД - ДАП РАДОСЛАВ ИЛИЕВ ИЛИЕВРАДОСЛАВ ИЛИЕВ C+E ДА

Протокол: № 73 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ХРИСТЕВ НЕШЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НЕШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ДАФЧО ПЕТРОВ ПЕТРОВДАФЧО ПЕТРОВ D ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ЕКАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА ТРАЙКОВАЕКАТЕРИНА ТРАЙКОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ИЛИЯ ХРИСТОВ БОРИСОВИЛИЯ БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД B НЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ЛЮБОВ ЯВОРОВА МЛАДЕНОВАЛЮБОВ МЛАДЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД МАРИЯ ПЕТКОВА ТЕРЗИЙСКАМАРИЯ ТЕРЗИЙСКА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ПЕТЪР ВЕЛИКОВ КАЛАЙДЖИЕВПЕТЪР КАЛАЙДЖИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД РАДОСТИН БЛАГОВ МЪГЛОВРАДОСТИН МЪГЛОВ B НЕ

Протокол: № 74 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ХРИСТЕВ НЕШЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НЕШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АВТОКОНСУЛТ - 2000 B НЕ
АВТОШКОЛА ГГГ КРАСИМИР БОРИСЛАВОВ СИРАКОВКРАСИМИР СИРАКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА БОТЬО КИРОВ - 55 ЕМИЛ АТАНАСОВ ПЕТРОВЕМИЛ ПЕТРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА БОТЬО КИРОВ - 55 СТОЯН ИВАНОВ ТРИФОНОВСТОЯН ТРИФОНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ЖЕЛЕЗОПЪТЕН ТРАНСПОРТ ХР.СМИРНЕНСКИ НИКОЛАЙ МИЛКОВ МИЛЕВНИКОЛАЙ МИЛЕВ B ДА

Протокол: № 75 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ХРИСТЕВ НЕШЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НЕШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСВЯТ 2000 ЕЛИНА АНТОНОВА ГЕОРГИЕВАЕЛИНА ГЕОРГИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 БОРИС СТЕФАНОВ ШУТЕВБОРИС ШУТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ДИМИТЪР ПЕТРОВ БЪБАРОВДИМИТЪР БЪБАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ИВА СТЕФЧОВА КРЪСТЕВАИВА КРЪСТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 МАРИЯ БОЖИДАРОВА ВЕЛЕВАМАРИЯ ВЕЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 НИКОЛА СТЕФАНОВ ШУТЕВНИКОЛА ШУТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ ДЖИГОВЕЧКИРАДОСЛАВ ДЖИГОВЕЧКИ B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 ХРИСТИНА ЙОРДАНОВА ДИМИТРОВАХРИСТИНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЛАЗАР ЛАЗАРОВ - ЛАЗУР B НЕ
АВТОШКОЛА ЛАЗАР ЛАЗАРОВ - ЛАЗУР B ДА

Протокол: № 76 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ХРИСТЕВ НЕШЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НЕШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО B НЕ
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО B НЕ
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 РАНГЕЛ ТОДОРОВ АВРАМОВРАНГЕЛ АВРАМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ЮСИ АНГЕЛОВ РАДЕВЮСИ РАДЕВ B ДА
АВТОШКОЛА МИЛКО 06 ТОДОР ХРИСТОВ ВАЧКОВТОДОР ВАЧКОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СТЕВИКО B НЕ
АВТОШКОЛА ЛАЗАР ЛАЗАРОВ - ЛАЗУР ПЕТЪР ВЛАДИМИРОВ ТРИЧКОВПЕТЪР ТРИЧКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЛАЗАР ЛАЗАРОВ - ЛАЗУР СВЕТОСЛАВ ХРИСТОВ ДРАГНЕВСВЕТОСЛАВ ДРАГНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЛАЗАР ЛАЗАРОВ - ЛАЗУР B ДА

Протокол: № 77 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ХРИСТЕВ НЕШЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НЕШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДИНАМИК АУТОСКУЛ ДЕНИС МАРТИНОВ ХАДЖИЕВДЕНИС ХАДЖИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ ДЕНИС МУРАТ БЕКИРДЕНИС БЕКИР B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ЗОРНИЦА КРАСИМИРОВА КОЛЕВАЗОРНИЦА КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИМИТЪР ЧОЛАКОВ - САМИ ДАНИЕЛ ТИХОМИРОВ ДАВЧЕВДАНИЕЛ ДАВЧЕВ B ДА

Разград


Протоколи от кормуване

Протокол: № 31 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГРОЗЬО СИМЕОНОВ ГРОЗЕВ

Изпитващ: ГРОЗЬО ГРОЗЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АБВ МОТО ХАМДИ МЕХМЕДОВ ХАМДИЕВХАМДИ ХАМДИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ БЕЙДЖАН ХЮСЕИНОВ КЕЛЬОВЛУЕВБЕЙДЖАН КЕЛЬОВЛУЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ВЛАДИМИР ИВАНОВ ГОЙЧЕВВЛАДИМИР ГОЙЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ОЛЧАЙ ЮЛКЕР ХЪЛМИОЛЧАЙ ХЪЛМИ B НЕ
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ САЛИ НУТФИЕВ САЛИЕВСАЛИ САЛИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ СЕВГИ ТАХИР АХМЕДСЕВГИ АХМЕД B НЕ
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ЮСУФ ФЕВЗИ НЕДЖИБЮСУФ НЕДЖИБ C ДА

Протокол: № 32 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИВИЛИН ИНС ЕРХАН СЕВГИНОВ МУСТАФОВЕРХАН МУСТАФОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ИВИЛИН ИНС ШЕНОЛ АЛИ АЛИШЕНОЛ АЛИ B+E ДА
АВТОШКОЛА МАГИ ТРАНС - 15 СЕРАЙ МЕТИН МЕХМЕДСЕРАЙ МЕХМЕД B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН РАЗГРАД ЕМИНЕ МЕХДИ ШЕФКЕТЕМИНЕ ШЕФКЕТ B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН РАЗГРАД ТАЛЯТ ТАНЕР САЛИТАЛЯТ САЛИ B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАНТЕСТ - КРАСИМИР ГАНЕВ ПЛАМЕН СЕРГЕЕВ ПАНКОВПЛАМЕН ПАНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА И ЗЕМЕДЕЛИЕ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА И ЗЕМЕДЕЛИЕ АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ B НЕ

Сливен


Протоколи от кормуване

Протокол: № 47 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ДИНКО ГЕОРГИЕВ СТОЯНЧЕВ

Изпитващ: ДИНКО СТОЯНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО БГ-ЛИДЕР ДИМИТЪР СТЕФАНОВ ДИМИТРОВДИМИТЪР ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО БГ-ЛИДЕР B НЕ
АВТОШКОЛА БУЛМЕЙК РУСИ ЙОРДАНОВ РУСЕВРУСИ РУСЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИЛЕТИ КАР ДЕВИНА РАДОСТИНОВА ВАСИЛЕВАДЕВИНА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МАКС АУТО 2 ВАЛЕНТИН ГЕОРГИЕВ КАЧАКОВВАЛЕНТИН КАЧАКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 ГЕОРГИ ДАНАИЛОВ ЙОСКОВГЕОРГИ ЙОСКОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ФАВОРИТ ЙД B НЕ
АВТОШКОЛА ФАВОРИТ ЙД ИВАНКА ПЕЙЧЕВА РУСЕВАИВАНКА РУСЕВА B НЕ

Протокол: № 48 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ТРАЯНОВ ТОДОРОВ

Изпитващ: МАРИН ТОДОРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИП ЦЕНТЪР - Р СИМОНА ВЕСЕЛИНОВА ДИНЕВАСИМОНА ДИНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 ЕЛЕНКА ИВАНОВА ЦОЛОВАЕЛЕНКА ЦОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 ЕРЕДЖЕБ ЕМИЛОВ МИХАЙЛОВЕРЕДЖЕБ МИХАЙЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 МИХАЕЛА ПЕТРОВА МАЛИНОВАМИХАЕЛА МАЛИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 B ДА
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 БОНЧО ДИМИТРОВ СТОЙНОВБОНЧО СТОЙНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 ВАЛЕНТИН ХРИСТОВ ВЕЛЧЕВВАЛЕНТИН ВЕЛЧЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ТОНЕВ АВТО ВАСКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВВАСКО ГЕОРГИЕВ B НЕ

Смолян


Протоколи от кормуване

Протокол: № 16 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ АНГЕЛОВ КАРЪШЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ КАРЪШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СЕВДАЛИН МАСУРСКИ АЛЕКС ЮЛИЯНОВ ГАДЖАЛОВАЛЕКС ГАДЖАЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА СЕВДАЛИН МАСУРСКИ СТЕФАН ПЕТРОВ ПОПАДИИНСТЕФАН ПОПАДИИН B ДА

София


Протоколи от кормуване

Протокол: № 100 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА АЛЕКСАНДЪР ИЛИЯНОВ ВАНКОВАЛЕКСАНДЪР ВАНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА АНЯ ПАВЛОВА ПЕТРОВААНЯ ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА ГАЛЯ ХРИСТОВА КАЛЧЕВАГАЛЯ КАЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА КАЛОЯН ИВАЙЛОВ ЛОБОШКИКАЛОЯН ЛОБОШКИ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА МАРИЯ ДИМИТРОВА ХРИСТОВАМАРИЯ ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА МИХАИЛ МАРИАНОВ АТАНАСОВМИХАИЛ АТАНАСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА РОСЕН ГЕОРГИЕВ НИКОВРОСЕН НИКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ АВРАМОВТЕОДОР АВРАМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТЕНЕВ БОРИС АСЕНОВ ТРЕНДАФИЛОВБОРИС ТРЕНДАФИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТЕНЕВ B ДА

Протокол: № 101 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДАНАИЛ ДАНАИЛОВ МИРЧЕВДАНАИЛ МИРЧЕВ B1 Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДАНИ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВДАНИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДИМИТЪР ВИКТОРОВ ИЛИЕВДИМИТЪР ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН КРЪСТИАН ПАНЧЕВ ТОМОВКРЪСТИАН ТОМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН МАРИЕТА ТОДОРОВА АЛЕКСИЕВАМАРИЕТА АЛЕКСИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН СИМЕОН ЛАЛЕВ МЕТЕВСИМЕОН МЕТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ТЕОДОРА ТУНДЖАЙ МУРАДТЕОДОРА МУРАД B НЕ

Протокол: № 102 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ЦВЕТАНОВАЛЕКСАНДЪР ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АНАТОЛИ ТРАЙЧЕВ ИВАНОВАНАТОЛИ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВАНЯ ТОНЕВА ВАНЬОВАВАНЯ ВАНЬОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЗЛАТОМИРА МЛАДЕНОВА ВОЙНОВАЗЛАТОМИРА ВОЙНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КАЛОЯН РАДОМИРОВ ДОРОСИЕВКАЛОЯН ДОРОСИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СНЕЖАНА АЛЕКСИЕВА МАНОЛОВАСНЕЖАНА МАНОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЯНА ГЕОРГИЕВА БОЖИЛОВАЯНА БОЖИЛОВА B ДА

Протокол: № 103 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ВЕНЦИСЛАВ БОЖИДАРОВ БОЖКОВ

Изпитващ: ВЕНЦИСЛАВ БОЖКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ГАБРИЕЛ ФЕНИКС ПЕТРОВГАБРИЕЛ ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ГЕРГАНА ИЛИЕВА ДИМИТРОВАГЕРГАНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ГЛОРИЯ ГРИГОРОВА ПЕТКОВАГЛОРИЯ ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 МАРИЯ ЛЮБОМИРОВА ЧЕШМЕДЖИЕВАМАРИЯ ЧЕШМЕДЖИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 МИХАЕЛА ДИМИТРОВА КАНЕЛОВАМИХАЕЛА КАНЕЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ПАВЕЛ БОРИСЛАВОВ НИКОЛОВПАВЕЛ НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ПЕТЯ СИМЕОНОВА ВАСИЛЕВАПЕТЯ ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ЦВЕТИНА ТИХОМИР СТАНЧЕВАЦВЕТИНА СТАНЧЕВА B НЕ

Протокол: № 104 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. НЕЛИ ТОДОРОВА ТОДОРОВАНЕЛИ ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ВЕСЕЛА ДЕНЧЕВА ВЕЛИКОВАВЕСЕЛА ВЕЛИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ГАВРИЛ БОРИСОВ ЦВЕТАНОВГАВРИЛ ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ГЕОРГИ ИВАНОВ КОВАЧЕВГЕОРГИ КОВАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДЕСИСЛАВА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВАДЕСИСЛАВА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДЗИН ЛИФЕНДЗИН ЛИФЕН B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 МАГДАЛЕНА АНГЕЛОВА ЧИФИЛЬОНОВАМАГДАЛЕНА ЧИФИЛЬОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 МАРИЯ КРАСИМИРОВА АСЕНОВАМАРИЯ АСЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 МИРОСЛАВ ДИМИТРОВ ДИМИТРОВМИРОСЛАВ ДИМИТРОВ B ДА

Протокол: № 105 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС БОЙКО ЖАНЕВ ГЕОРГИЕВБОЙКО ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ИВАН НИКОЛАЕВ СТОЯНОВИВАН СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ИВАНЕТА БОРИСЛАВОВА ПОПОВАИВАНЕТА ПОПОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ХРИСТО МИЛАНОВ ДЕЛИЙСКИХРИСТО ДЕЛИЙСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛЕНА 2005 НАДЯ МИХАЙЛОВА МИЛАНОВАНАДЯ МИЛАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛЕНА 2005 ТИНА ВЛАДИСЛАВОВА ГЪЛЪБОВАТИНА ГЪЛЪБОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 ИВАН РАДЕВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ C+E ДА

Протокол: № 106 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АНГЕЛ АЛЕКСАНДЪР ЕВТИМОВ СТОЙЧЕВАНГЕЛ ЕВТИМОВ СТОЙЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 МИРЕНА МИХАЙЛОВА МИХАЙЛОВАМИРЕНА МИХАЙЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 РАЛИЦА ИЛИЕВА ПЕНКОВАРАЛИЦА ПЕНКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 РОСИЦА МОМЧИЛОВА СТАНЧЕВАРОСИЦА СТАНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 СТАНИСЛАВ ВЕНЦИСЛАВОВ ГИГОВСТАНИСЛАВ ГИГОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЦВЕТЕЛИНА ПЕТРОВА ПЕНЕВАЦВЕТЕЛИНА ПЕНЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЯВОР ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВЯВОР ИЛИЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 107 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ВЛАДИМИР АЛЕКСАНДРОВ ГЪДЕВВЛАДИМИР ГЪДЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЗДРАВКО ИВАНОВ МАРИНОВЗДРАВКО МАРИНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ НУРИДИН САЛИ ИБРЯМНУРИДИН ИБРЯМ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ СИМЕОН ЛЮБОМИРОВ КОЦЕВСИМЕОН КОЦЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН КИРИЛ МАРИЯНОВ ЛОЗАНОВКИРИЛ ЛОЗАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН B ДА

Протокол: № 108 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АЙСУН ОРЛИНОВА АСЕНОВААЙСУН АСЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ РАДЕВАЛЕКСАНДЪР РАДЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АНИ ИВАНОВА РИБАРОВААНИ РИБАРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ДЕНИ ВАЛЕРИЕВ МИХАЙЛОВДЕНИ МИХАЙЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ИЛИЙ НАЙДЕНОВ НАЙДЕНОВИЛИЙ НАЙДЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЙОАННА ПЕТРОВА ГУНЧЕВАЙОАННА ГУНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 МАРТИН ЕВГЕНИЕВ ВЕЛЕВМАРТИН ВЕЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 МОНИКА ХРИСТОВА ЧЕПИШЕВАМОНИКА ЧЕПИШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 НИКОЛА РЕМИ ЛАМАРНИКОЛА ЛАМАР B ДА

Протокол: № 109 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА ГЕОРГИЕВАВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН МИЛЕН ДАНАИЛОВ АЛЕКСИЕВМИЛЕН АЛЕКСИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 НИКОЛА СТЕФАНОВ ПАНТЕВНИКОЛА ПАНТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 РАЙЧО ЯНКОВ КРЪСТЕВРАЙЧО КРЪСТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ЙОАН ПЕТРОВ БОГДАНОВЙОАН БОГДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ФЕРДИНАНД СТЕФЧОВ ФЕРДИНАНДОВФЕРДИНАНД ФЕРДИНАНДОВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 110 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС B НЕ
АВТОШКОЛА ХУК МАРТИН ЯНИСЛАВОВ КАЦАРОВМАРТИН КАЦАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B НЕ

Протокол: № 111 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ЙОАНА ДИМИТРОВА СИМЕОНОВАЙОАНА СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО ИРЕНА ДИМИТРОВА ТРАЙКОВАИРЕНА ТРАЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО РАДОСТИНА ЙОРДАНОВА МИКЮРЛОВАРАДОСТИНА МИКЮРЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ СТИЛИЯН НИКОЛАЕВ СТОЯНОВСТИЛИЯН СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА КАЛИНА КАМЕНОВА МАТОВАКАЛИНА МАТОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ И ЕНЕРГЕТИКА ХЕНРИ ФОРД АЛЕКС ГЕОРГИЕВ БАБАЧЕВАЛЕКС БАБАЧЕВ B ДА

Протокол: № 112 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО БОРИС ОРЛИОВ ИКОНОМОВБОРИС ИКОНОМОВ B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ЕЛЕОНОРА ГЕОРГИЕВА БУЧЕВАЕЛЕОНОРА БУЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО КРЪСТИНА ДИМИТРОВА АНГЕЛОВАКРЪСТИНА АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО МАРИНЕЛА ВЛАДИМИРОВА ДИМИТРОВАМАРИНЕЛА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ПЕТЯ БОЖИДАРОВА ПЕШЕВАПЕТЯ ПЕШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ АСЕН ВЕНЦИСЛАВОВ ДАМЯНОВАСЕН ДАМЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ГЕОРГИ МЕТОДИЕВ ЙОСИФОВГЕОРГИ ЙОСИФОВ C ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ КРАСИМИР МИЛКОВ ТОМОВКРАСИМИР ТОМОВ D ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ МИРОСЛАВ ЦВЕТАНОВ ГОРЧЕВМИРОСЛАВ ГОРЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 B НЕ

Протокол: № 113 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОШАНС 08 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ МАНЧЕВДИМИТЪР МАНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ХРИСТО ПЕТЕВ ТОДОРОВХРИСТО ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВЪЛКОВ КОМЕРС КРИСТИНА КИРИЛОВА КИРИЛОВАКРИСТИНА КИРИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ДИМИТЪР ИВАЙЛОВ КАЛУДОВДИМИТЪР КАЛУДОВ B ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 B НЕ
АВТОШКОЛА ШАНС 66 ВЕРОНИКА ВАЛЕНТИНОВА МЛАДЕНОВАВЕРОНИКА МЛАДЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ШАНС 66 B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 B ДА

Протокол: № 114 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО ЖАН КОСТАДИНОВ ШЕЙТАНОВЖАН ШЕЙТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО КОЙКАРА КИРАНСОЙ ДЖОМОНКОЙКАРА ДЖОМОН B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ЛЮБЕН АТАНАСОВ БУДЖЕВЛЮБЕН БУДЖЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО СПАСИМИРА ГЕОРГИЕВА БУЧЕВАСПАСИМИРА БУЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО ТЕОДОРА КАЛИНОВА ГРЪНЧАРОВАТЕОДОРА ГРЪНЧАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 БОЖИДАР ПАВЛОВ ЙОРДАНОВБОЖИДАР ЙОРДАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ДИМИТЪР НИКОЛОВ НАНКОВДИМИТЪР НАНКОВ D ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ КРИСТИНА КРАСИМИРОВА ПЕНЧЕВАКРИСТИНА ПЕНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ B ДА

Протокол: № 115 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС МАНОИЛ ОЛЕГ ПЕТКОВМАНОИЛ ПЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ХАТИДЖЕ ХАСАН МЕРДАНХАТИДЖЕ МЕРДАН B ДА
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 B НЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ КАЛОЯН-ЛУКАС ДЕНИС БАРЕКОВКАЛОЯН-ЛУКАС БАРЕКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЕЛЕНА ВАЛЕНТИНОВА АЛТЪНОВАЕЛЕНА АЛТЪНОВА B ДА

Протокол: № 116 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ПЕТЪР ВАСКОВ КОЦЕВПЕТЪР КОЦЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН АДРИАН БОЯНОВ СТАНИМИРОВАДРИАН СТАНИМИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН МИРОСЛАВ ДИМИТРОВ ИВАНОВМИРОСЛАВ ИВАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ ИВАН ТОНЕВ ЦАНКОВИВАН ЦАНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД МОНИКА БОЙКОВА БАНЕШКАМОНИКА БАНЕШКА B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ВЕРКА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВАВЕРКА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ БИЛЯНА ГЕОРГИЕВА БОЖИЛОВАБИЛЯНА БОЖИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ ДАНИЕЛА СИМЕОНОВА КАРОЛЕВАДАНИЕЛА КАРОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ МИЛЕН ВЕСЕЛИНОВ ХРИСТОВМИЛЕН ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ДИМИТЪР ХРИСТОВ ДОНЕВДИМИТЪР ДОНЕВ B ДА

Протокол: № 117 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 МАГДАЛЕНА ЕМИЛИЯНОВА МИЛИКИНАМАГДАЛЕНА МИЛИКИНА B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН МИЛЕНА КРАСИМИРОВА ИВАНОВАМИЛЕНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БИДО ДАРИНА ДАРИНОВА КЪНЧЕВАДАРИНА КЪНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МИЛАН ЦВЕТАНОВ МИЛАНОВМИЛАН МИЛАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА АНКА СПАСКОВА ВАСИЛЕВААНКА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР КАЛОЯН ЦВЕТАНОВ ГЕОРГИЕВКАЛОЯН ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЦВЕТЕЛИНА ЕМИЛОВА ВЕЛИНОВАЦВЕТЕЛИНА ВЕЛИНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 ГЕНЧО МАРИНОВ ГЕОРГИЕВГЕНЧО ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ЦВЕТИНА БОЖИДАРОВА ЦОЛОВАЦВЕТИНА ЦОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ ВАНЕСА ПАВЛОВА МУТАФОВАВАНЕСА МУТАФОВА B ДА

Протокол: № 118 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ВЛАДИМИР МАРИНОВ НИКОЛОВВЛАДИМИР НИКОЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ СИМЕОН ЗЛАТИНОВ ЯНЕВСИМЕОН ЯНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - СОФИЯ ЕМИЛ МИЛКОВ ЧУКАЛОВЕМИЛ ЧУКАЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - СОФИЯ ЯНКО ПЕТРОВ ИВАНОВЯНКО ИВАНОВ C ДА

Протокол: № 119 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР ГЕОРГИ ЕМИЛОВ БОРИСОВГЕОРГИ БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР ДИМИТЪР ЯНЧЕВ ХАДЖИЕВДИМИТЪР ХАДЖИЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР МАРИЯ ОРЛИНОВА ИВАНОВАМАРИЯ ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР B НЕ
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР СТАНИСЛАВА ВЕСЕЛИНОВА СТАНЧЕВАСТАНИСЛАВА СТАНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР СТЕФАН МАНОЛОВ СПАСОВСТЕФАН СПАСОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР ТЕОДОРА ОГНЯНОВА ГЕОРГИЕВАТЕОДОРА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 НИКОЛАЙ ЕМИЛОВ МИТОВНИКОЛАЙ МИТОВ C+E ДА

Протокол: № 120 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ АЛЕКСАНДРА НИКОЛАЕВА МИЛКОВААЛЕКСАНДРА МИЛКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МИЛОСЛАВ МИНЧОВ МИНЕВМИЛОСЛАВ МИНЕВ D ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ КАЛОЯН ДИМИТРОВ СИМОВКАЛОЯН СИМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 СНЕЖАНКА ЮЛИЯНОВА ПАВЛОВАСНЕЖАНКА ПАВЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА МИЛЕКС - МАРИЙ МАРИНОВ ЯНКО МЕДОДИЕВ ЯНКОВЯНКО ЯНКОВ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ ХРИСТО ВАСИЛЕВ ИЛИЕВХРИСТО ИЛИЕВ B НЕ

Стара Загора


Протоколи от кормуване

Протокол: № 48 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СЕВДАЛИН ЗДРАВКОВ АРНАУДОВ

Изпитващ: СЕВДАЛИН АРНАУДОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) АСЯ ИВЕЛИНОВА ИВАНОВААСЯ ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) БОЙЧО ХРИСТОВ КОСТАДИНОВБОЙЧО КОСТАДИНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) ВАЛЕНТИН МИТЕВ ДИМОВВАЛЕНТИН ДИМОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) ГАЛИНА АЛЕКСИЕВА ГАТЕВАГАЛИНА ГАТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) ЖИВКО СЛАВОВ СЛАВОВЖИВКО СЛАВОВ D ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) КУНКА НИКОЛОВА ЗЛАТЕВАКУНКА ЗЛАТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) МАРИО СТАНИМИРОВ ДИМИТРОВМАРИО ДИМИТРОВ B ДА

Протокол: № 49 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЯНЧО ДИНКОВ БАКАЛОВ

Изпитващ: ЯНЧО БАКАЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО МОТО КЛУБ - МОТОРИНГ АГЛИКА ГЕОРГИЕВА ПАЛАШЕВААГЛИКА ПАЛАШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО МОТО КЛУБ - МОТОРИНГ МИЛЕН МАРИНОВ КОЛЕВМИЛЕН КОЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА БЕЧ ИВАН ДИЛЯНОВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БЕЧ B ДА
АВТОШКОЛА БЕЧ B НЕ
АВТОШКОЛА ИНТЕРТУРС ВАСИЛ ВЯЧЕСЛАВОВ ИВАНОВВАСИЛ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИНТЕРТУРС ДАРИНА ИЛИЕВА КЕРТИКОВАДАРИНА КЕРТИКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИНТЕРТУРС ЙОАНА ЧАВДАРОВА КУТИКОВАЙОАНА КУТИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИНТЕРТУРС ХРИСТИНА БОРИСОВА ТОПАЛОВАХРИСТИНА ТОПАЛОВА B НЕ

Протокол: № 50 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ ПАУНОВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПАУНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК АСАН РАМАДАН АСАНАСАН АСАН B ДА
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК ЕМИЛИЯ ЖЕЛЯЗКОВА ДИМИТРОВАЕМИЛИЯ ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК ЗЮЛФИЕ ШЕРИФ БАКАЛЗЮЛФИЕ БАКАЛ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК ИЛИЯНА ИЛИЕВА КЮПЕКЧИЕВАИЛИЯНА КЮПЕКЧИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК МАГДАЛЕНА КИРЧЕВА КИРЕВАМАГДАЛЕНА КИРЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК НИКОЛАЙ ЕКАТЕРИНОВ КОЕВНИКОЛАЙ КОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК СТЕФКА ИВАНОВА ВАСИЛЕВАСТЕФКА ВАСИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОПРАКТИК ХРИСТО ГЪЧЕВ ВАСИЛЕВХРИСТО ВАСИЛЕВ B ДА

Търговище


Протоколи от кормуване

Протокол: № 31 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ГАЛИН СТОЙЧЕВ ЯНКОВ

Изпитващ: ГАЛИН ЯНКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИВА - М5 ЕМЕЛ СЕЙФЕТИНОВА РАМИЕВАЕМЕЛ РАМИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВА - М5 ТАТЯНА МАРИНОВА ДИМОВАТАТЯНА ДИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВА - М5 B НЕ
АВТОШКОЛА СКОПИЕ - 04 ТОЛГА ЕРСИН ТОПЧУТОЛГА ТОПЧУ B ДА
АВТОШКОЛА КООПЕРАЦИЯ АВТО-ТРАНС АЛЕКС ТЕМЕНУЖКОВ АТАНАСОВАЛЕКС АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА КООПЕРАЦИЯ АВТО-ТРАНС B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И ЛЕКА ПРОМИШЛЕНОСТ ГЮЛДЖАН БАСРИЕВА ИБРЯМОВАГЮЛДЖАН ИБРЯМОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И ЛЕКА ПРОМИШЛЕНОСТ ДИМИТРИНКА ПЕНЧЕВА ДИМИТРОВАДИМИТРИНКА ДИМИТРОВА B НЕ

Протокол: № 32 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МУСТАФА АЛИЕВ УРУЧОВ

Изпитващ: МУСТАФА УРУЧОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ АЙФЕР АБИЛОВА МЕХМЕДОВААЙФЕР МЕХМЕДОВА B НЕ
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ B НЕ
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ КОСАРА ВЕСЕЛИНОВА АНДРЕЕВАКОСАРА АНДРЕЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ КОСТА ЕВЛОГИЕВ КОСТОВКОСТА КОСТОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ КРАСИМИРА ПАВЛИНОВА ГЕОРГИЕВАКРАСИМИРА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ B НЕ
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ САЙДЕ АБДИЕВА СЪБРИХОВАСАЙДЕ СЪБРИХОВА B ДА
АВТОШКОЛА КОРЕКТ АУТО БГ B ДА
АВТОШКОЛА СУЕРА B НЕ

Хасково


Протоколи от кормуване

Протокол: № 49 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЙОРДАН ИВАНОВ ДЕЛЧЕВ

Изпитващ: ЙОРДАН ДЕЛЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОЕФЕКТ БЕЙХАН МЕХМЕД РАМАДАНБЕЙХАН РАМАДАН B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИТЕХ - 1 МАРИЯ ИВАНОВА МИНЧЕВАМАРИЯ МИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КОЛЕГИ АВТО 2 ВЕСЕЛИН КРАСИМИРОВ ГЕНЧЕВВЕСЕЛИН ГЕНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА КОЛЕГИ АВТО 2 ДИЛЯН РУМЕНОВ ТАЛЕВДИЛЯН ТАЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА КРЕДО З ЕМИНЕ СМАИЛ МЮМЮНАЛИЕМИНЕ МЮМЮНАЛИ B ДА
АВТОШКОЛА КРЕДО З НИКОЛАЙ САШЕВ ПАНТЕЛЕЕВНИКОЛАЙ ПАНТЕЛЕЕВ B ДА
АВТОШКОЛА УЦ ГОЧЕВ БОЙКО АЛЬОШЕВ БЕРБЕРОВБОЙКО БЕРБЕРОВ D ДА

Протокол: № 50 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МИТКО ГЕОРГИЕВ ДАСКАЛОВ

Изпитващ: МИТКО ДАСКАЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАЛПАКОВ АЛКИН КРАСИМИРОВ РУСЕВАЛКИН РУСЕВ B ДА
АВТОШКОЛА КАЛПАКОВ БОГОМИЛА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВАБОГОМИЛА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА КАЛПАКОВ ВАНКО АНГЕЛОВ ЯНЕВВАНКО ЯНЕВ C ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА КАЛПАКОВ ЗЛАТОЗАР ЛОЗКОВ ЛОЗЕВЗЛАТОЗАР ЛОЗЕВ C ДА
АВТОШКОЛА КАЛПАКОВ ЛОЗКО АНТОНОВ МУСАКЕВЛОЗКО МУСАКЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА КАЛПАКОВ МЕТИН МЕХМЕД СЮЛЕЙМАНМЕТИН СЮЛЕЙМАН C НЕ
АВТОШКОЛА КАЛПАКОВ МОНИКА ОННИК АГОПЯНМОНИКА АГОПЯН B ДА

Шумен


Протоколи от кормуване

Протокол: № 25 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО КИРИЛОВ МАРКОВ

Изпитващ: ЖИВКО МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ДИМОВ АНТАНИ БИСЕРОВ ГЕОРГИЕВАНТАНИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО ДИМОВ ДИЛЯН ДАМЯНОВ СТОЯНОВДИЛЯН СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АНГЕЛОВ 2012 ДАНАИЛ ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВДАНАИЛ ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АНДИКАР B НЕ
АВТОШКОЛА ВЕА (Шумен) ЮНУЗ ЮМЕРОВ ЮНУЗОВЮНУЗ ЮНУЗОВ C ДА
АВТОШКОЛА КРАСЕН БОГДАНОВ - 2010 НЕРИМАН НУРХАН ЮСУФНЕРИМАН ЮСУФ B НЕ
АВТОШКОЛА КРАСЕН БОГДАНОВ - 2010 ОЛИНА ТОШКОВА ПЕТРОВАОЛИНА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СЛАВЧЕВ - 08 ДЕСИСЛАВА АНДОНОВА ТОДОРОВА-ГЕНОВАДЕСИСЛАВА ТОДОРОВА-ГЕНОВА B ДА

Протокол: № 26 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: МИЛЕН НИКОЛАЕВ НИКОЛАЕВ

Изпитващ: МИЛЕН НИКОЛАЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АНГЕЛОВ 2012 КАДЕР ОРХАНОВА РИЗАЕВАКАДЕР РИЗАЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АНГЕЛОВ 2012 ЛЕМАН АХМЕДОВА АЛИЛЕМАН АЛИ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНЧО ХРИСТОВ 2011 ДАМЯН ВАЛЕНТИНОВ ДАМЯНОВДАМЯН ДАМЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 05 АЙГЕН МЕТИН МЮМЮНАЙГЕН МЮМЮН B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 05 АНИФЕ НУРХАН МУСТАФААНИФЕ МУСТАФА B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 05 B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 05 ИПЕК ИСМЕТ ФИКРЕТИПЕК ФИКРЕТ B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 05 НУРДЖАН РИДВАНОВ АЛИЕВНУРДЖАН АЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 05 СЕРКАН САЛИ ОСМАНСЕРКАН ОСМАН B НЕ

Ямбол


Протоколи от кормуване

Протокол: № 29 / 11 януари 2018 г.

Изпитващ: СТОЯН КОЛЕВ ЧЕЛЕБИЕВ

Изпитващ: СТОЯН ЧЕЛЕБИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО СВЯТ 2008 B ДА
АВТОШКОЛА АССЕТ B НЕ
АВТОШКОЛА АССЕТ НИКОЛАЙ ПАНАЙОТОВ АЛЕКСАНДРОВНИКОЛАЙ АЛЕКСАНДРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИХЪР 1 СИМЕОН ЙОРДАНОВ ИЛИЕВСИМЕОН ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПИРИН 08 ЯНИЦА ЖИВКОВА ЖЕКОВАЯНИЦА ЖЕКОВА B ДА
АВТОШКОЛА КОЛЬО ДОБРЕВ СТАНИСЛАВ КИРИЛОВ СЛАВКОВСТАНИСЛАВ СЛАВКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНА ТЕХНИКА НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ БОЖИДАР ИСМАИЛОВ СЕИДОВБОЖИДАР СЕИДОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНА ТЕХНИКА НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ ВАСИЛ АСЕНОВ ЙОРДАНОВВАСИЛ ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНА ТЕХНИКА НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ ЙОВЧО ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВЙОВЧО ГЕОРГИЕВ B ДА