Благоевград



Протоколи от кормуване

Протокол: № 1302 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РУМЕН КОСТАДИНОВ ДЮЛГЕРОВ

Изпитващ: РУМЕН ДЮЛГЕРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - ЛАЗ БЛАГОВЕСТА НИКОЛАЕВА КИТАНОВАБЛАГОВЕСТА КИТАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЛАЗ ШАЗИЕ АЗИМОВА ХОДЖОВАШАЗИЕ ХОДЖОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВЕЛКО ВЕЛКОВ - 66 ПЕТЯ ЛЮБОМИРОВА СЕНГЕЛИЕВАПЕТЯ СЕНГЕЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН МУСТАФА АБДИ СИРАЧКИМУСТАФА СИРАЧКИ B НЕ
АВТОШКОЛА ДУНКИН ЦВЕТЕЛИНА ВАЛЕНТИНОВА БОЖАНОВАЦВЕТЕЛИНА БОЖАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЛЕЙДИ АУТО РЕШИДЕ АСАНОВА АГОВАРЕШИДЕ АГОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН БЛАГОЕВГРАД БОРИСЛАВ АНГЕЛОВ ГЕОРГИЕВБОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ЦЕКЛЕОВ 2018“ МИНА НИКОЛАЕВА МИХАЙЛОВАМИНА МИХАЙЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ЦЕКЛЕОВ 2018“ СТОЯН КРАСИМИРОВ ДИМИТРОВСТОЯН ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ЦЕКЛЕОВ 2018“ ТИНКА АЛЕКСАНДРОВА ИВАНОВАТИНКА ИВАНОВА B НЕ

Протокол: № 1303 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ АСЕНОВ КАЛЕНДЕРСКИ

Изпитващ: ГЕОРГИ КАЛЕНДЕРСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВС - Е ЛЮПЧЕ ОРДЕВЛЮПЧЕ ОРДЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВС - Е ПЕТЪР ВАСИЛЕВ ДАМЯНОВПЕТЪР ДАМЯНОВ A ДА
АВТОШКОЛА АВС - Е РАДЕ ПЕТКОВСКИРАДЕ ПЕТКОВСКИ A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АВС - Е СТЕФАН ДИМИТРОВ АТАНАСОВСТЕФАН АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЛАЗ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЛАТЕВ 2012 ХРИСТО ДИМИТРОВ ВАРИНХРИСТО ВАРИН C НЕ

Протокол: № 1304 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ИЛИЕВ МИЛЕВ

Изпитващ: ИВАН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО ВЕСИ 9 КОСТАДИН ЗДРАВКОВ СОФКИНКОСТАДИН СОФКИН A НЕ
АВТОШКОЛА БОБИ - АН - 2013 ГОРАН ЖИВКОВ ВЕЛКОВГОРАН ВЕЛКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА БОБИ - АН - 2013 ХРИСТО ВЕСЕЛИНОВ СТОИЛОВХРИСТО СТОИЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА МОТАУТО - ДОКЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА МОТАУТО - ДОКЛЕВ ПЕТЯ АТАНАСОВА РУТЕВАПЕТЯ РУТЕВА A1 ДА
АВТОШКОЛА ПЕТРА КАР - 2008 ГЕРГАНА СЕРГЕЕВА ТЕРЗИЕВАГЕРГАНА ТЕРЗИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТРА КАР - 2008 ПАВЛИНА ИЛИЕВА ДОМУВЧИЕВАПАВЛИНА ДОМУВЧИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЗИСИ - КАР ГЕОРГИ ТОМОВ СТОЙКОВГЕОРГИ СТОЙКОВ B ДА

Протокол: № 1305 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МИТКО АТАНАСОВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: МИТКО ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ АТАНАС ГЕОРГИЕВ СВЕЧЕВАТАНАС СВЕЧЕВ D ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ ГЕОРГИ АТАНАСОВ СТОЯНОВГЕОРГИ СТОЯНОВ C ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ МАРТИН ЗАХАРИЕВ АТАНАСОВМАРТИН АТАНАСОВ C ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ НИКОЛОВНИКОЛАЙ НИКОЛОВ C+E ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 1296 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛЕНТИ АУТО СТЕФАНИ СТРАХИЛОВА МАНЧЕВАСТЕФАНИ МАНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН АЛИ САЛИХ ЛИШЕВАЛИ ЛИШЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЛЕЙДИ АУТО ДЖЕМИЛЕ РЕДЖЕПОВА МЕДАРОВАДЖЕМИЛЕ МЕДАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА МОТАУТО - ДОКЛЕВ ПЕТЪР ПЛАМЕНОВ ТОЧЕВПЕТЪР ТОЧЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА „ЦЕКЛЕОВ 2018“ АТАНАС АТАНАСОВ ИВАНАОВАТАНАС ИВАНАОВ B ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ ДИМИТЪР ВАЛЕРИЕВ СТАВРЕВДИМИТЪР СТАВРЕВ C+E ДА

Протокол: № 1297 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВС - Е ПЕТЪР ХРИСТОВ АТАНАСОВПЕТЪР АТАНАСОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЙНЕВ АУТО C ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНИЗАЦИЯ НА СЕЛСКО СТОПАНСТВО ДЖЕМАЛ МЕХМЕДОВ ШЕМЕВДЖЕМАЛ ШЕМЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНИЗАЦИЯ НА СЕЛСКО СТОПАНСТВО B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНИЗАЦИЯ НА СЕЛСКО СТОПАНСТВО САБРИ ЮСУФ ИЛАНСАБРИ ИЛАН B ДА
АВТОШКОЛА КАМЕЛИТА - ПЖ - ЖИЛКОВ, ПЕТРОВ, ПЕТРОВ B ДА

Протокол: № 1298 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛЕНТИ АУТО ДИМИТЪР ИВАНОВ ИЛИЕВДИМИТЪР ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН ЕЛЕНА ИВАНОВА ЮРУКОВАЕЛЕНА ЮРУКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН ХРИСТИНА ТОДОРОВА ПУКНЕВАХРИСТИНА ПУКНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДУНКИН АЛЬОША БИНКОВ ЧУКОВАЛЬОША ЧУКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДУНКИН ДИМИТЪР ИВАНОВ ДИМИТРОВДИМИТЪР ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЛАТЕВ 2012 АТАНАС ГЕОРГИЕВ ЧАВДАРОВАТАНАС ЧАВДАРОВ B ДА

Протокол: № 1299 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВС - Е СВЕТОЗАРА ПЛАМЕНОВА ВАГАЛИНСКАСВЕТОЗАРА ВАГАЛИНСКА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН ДИМИТЪР АСЕНОВ ДРЪДАЛОВДИМИТЪР ДРЪДАЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН МАРИН ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВМАРИН ИЛИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН НИКОЛАЙ БОРИСОВ ПЪИКОВНИКОЛАЙ ПЪИКОВ D ДА
АВТОШКОЛА ГЕРГИНИН СТАНИМИР МАЛИНОВ МЕЧКАРСКИСТАНИМИР МЕЧКАРСКИ D ДА
АВТОШКОЛА ПЕТРА КАР - 2008 ИВАН РУСЛАНОВ ЯНАКИЕВИВАН ЯНАКИЕВ B ДА

Протокол: № 1300 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЖОРО АУТО ЕКАТЕРИНА СТЕФАНОВА БАКИЕВАЕКАТЕРИНА БАКИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЖОРО АУТО МАРК НИКОЛАЕВ УЗУНОВМАРК УЗУНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЖОРО АУТО МАРТИН МАЛИНОВ КОЙРУКОВМАРТИН КОЙРУКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЖОРО АУТО СЕЛИМ АСАНОВ ЗЕХИРОВСЕЛИМ ЗЕХИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИВА И КОСТАДИН АЛЕКСАНДЪР МАРТИНОВ ТАБУТОВАЛЕКСАНДЪР ТАБУТОВ B ДА
АВТОШКОЛА МОБИЛЕ - 2010 МИШЕЛ МИХАЙЛОВА БАЩАВЕЛОВАМИШЕЛ БАЩАВЕЛОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 1301 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС СЛАВЧОВ ДЖОДЖОВ

Изпитващ: АТАНАС ДЖОДЖОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВС - Е ЗЛАТКО ЗДРАВКОВСКИЗЛАТКО ЗДРАВКОВСКИ D ДА
АВТОШКОЛА ДАНИ 91 ДИМИТЪР ЙОРДАНОВ ЯКИМОВДИМИТЪР ЯКИМОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИ 91 МИРОСЛАВ ТОНЕВ ДИНЕВМИРОСЛАВ ДИНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИ 91 РАДИНА ЙОРДАНОВА ГЕОРГИЕВАРАДИНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (Благоевград) B НЕ
АВТОШКОЛА ПЕТРА КАР - 2008 НЕШАД СИНАНОВ ДЕСТАНОВНЕШАД ДЕСТАНОВ B НЕ

Бургас



Протоколи от кормуване

Протокол: № 1134 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДИМО ИВАНОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ДИМО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ХИТ 77 АНИФЕ РАШИД АЛИАНИФЕ АЛИ B ДА
АВТОШКОЛА ДРАЙВЪРС УИСДЪМ ГЮРАЙ СУРТИН САЛИГЮРАЙ САЛИ C Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА КАТАЛИНА ЮМЕР ХИДАЕТ ХИЛМИЮМЕР ХИЛМИ C+E ДА
АВТОШКОЛА МАРИСА МАРИНА АНГЕЛОВА ДИМИТРОВАМАРИНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОНИ - 71 ИВАН БЕЛЧЕВ БЕЛЧЕВИВАН БЕЛЧЕВ A ДА
АВТОШКОЛА УЦ ДЖИ ДИ АУТО АЛЕКСАНДЪР НИКОЛАЕВ МИХАЙЛОВАЛЕКСАНДЪР МИХАЙЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ВЕРОНИКА НИКОЛАЕВА МЕРДЖАНОВАВЕРОНИКА МЕРДЖАНОВА B НЕ

Протокол: № 1135 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЙОРДАН АТАНАСОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: ЙОРДАН ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО АС - 1 МИХАИЛ ХРИСТОВ ДИМИТРОВМИХАИЛ ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО АС - 1 B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО ХИТ 77 МАРИЯН ГЕОРГИЕВ ВОЙКОВМАРИЯН ВОЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕМИ - КАР ПЕТЯ МИХАЙЛОВА ИВАНОВАПЕТЯ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС МИРОСЛАВ АТАНАСОВ АТАНАСОВМИРОСЛАВ АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАНЕВИ 2011 ЕМУРЛА ШАБАН ЕМБИЯЕМУРЛА ЕМБИЯ B ДА
АВТОШКОЛА ТАНЕВИ 2011 ХАСАН РАМАДАН КЕМАНЕДЖИХАСАН КЕМАНЕДЖИ C ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ДАНАИЛ ДАНАИЛОВ ИВАНОВДАНАИЛ ИВАНОВ B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 1136 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАТАЛИНА БЕТИНА ДИМИТРОВА БОЙЧЕВАБЕТИНА БОЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МАРИЕЛА - ПОПОВИ ЙОРДАН ДИМЧЕВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА МАРИЕЛА - ПОПОВИ ЮСЕИН ДЖЕВАТ ФЕРХАНЮСЕИН ФЕРХАН A1 ДА
АВТОШКОЛА РУСЕВ И СИНОВЕ ШЕФИЕ СЕБАХТИН МЕХМЕДШЕФИЕ МЕХМЕД B НЕ
АВТОШКОЛА ТАНЕВИ 2011 ЕМИЛИЯН АСЕНОВ СТОЯНОВЕМИЛИЯН СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС РЕДЖЕП ЮСЕИН ЮСЕИНРЕДЖЕП ЮСЕИН B ДА
АВТОШКОЛА МЛАДОСТ-МГ ЙОРДАН КИРЧЕВ ДИМОВЙОРДАН ДИМОВ B НЕ

Протокол: № 1137 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДРАЙВЪРС УИСДЪМ НИКОЛАЙ ДИМОВ КОСТАДИНОВНИКОЛАЙ КОСТАДИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛЕНА АУТО 94 МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВМИХАИЛ ГЕОРГИЕВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА МАРИЕЛА - ПОПОВИ ФАТМЕ МЕХМЕД АДЕМФАТМЕ АДЕМ B НЕ
АВТОШКОЛА ТАНЕВИ 2011 ДАНИЕЛ АСЕНОВ СТОЯНОВДАНИЕЛ СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЦ ДЖИ ДИ АУТО СВЕТОМИР ИВОВ ЙОРДАНОВСВЕТОМИР ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ДИЯН ГЕОРГИЕВ ПЕТРОВДИЯН ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ТАНЯ МАРИАНОВА ГЕНОВАТАНЯ ГЕНОВА B ДА

Протокол: № 1138 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕТЕЛИНА - ИЛИЯ КУПЕНОВ СТЕФАН ИЛИЕВ СТЕФАНОВСТЕФАН СТЕФАНОВ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ПАНАЙОТОВИ - АУТО ЕРКАН НЕЯДИН УЗУНХАЛИЛЕРКАН УЗУНХАЛИЛ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС МЕХМЕД ШАКИН ХАККЪМЕХМЕД ХАККЪ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС МИГЛЕНА КАЛОЯНОВА КАЛУДОВАМИГЛЕНА КАЛУДОВА B ДА
АВТОШКОЛА АТАНАС АТАНАСОВ - РАКС ЗИЙНЕБ НЕДЖАТИНОВА ХАЛИБРЯМОВАЗИЙНЕБ ХАЛИБРЯМОВА B ДА
АВТОШКОЛА КИРИЛ ДИМИТРОВ БЪЧВАРОВ КРАСИМИР КРАСИМИРОВ КИРОВКРАСИМИР КИРОВ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА НИКИ - КРАСИМИР НЕНЧЕВ АСЕН ЗЛАТИНОВ ПЕНЧЕВАСЕН ПЕНЧЕВ B НЕ

Протокол: № 1139 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ХИТ 77 РАМАДАН МУТАЛИБ РАМАДАНРАМАДАН РАМАДАН B ДА
АВТОШКОЛА ДИНАМО ДИА АЛЕКСАНДЪР ХРИСТИНОВ ПАСПАЛЕВАЛЕКСАНДЪР ПАСПАЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДРАЙВЪРС УИСДЪМ СЮЛЕЙМАН МЕХМЕДАЛИ СЮЛЕЙМАНСЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН B ДА
АВТОШКОЛА ЕМИ - КАР ИВАН ДОБРИНОВ СТРАТИЕВИВАН СТРАТИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕМИ - КАР КРИСТИАНА КИРИЛОВА СТОЯНОВАКРИСТИАНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕМИ - КАР МИЛЕН СТОЯНОВ РАЙКОВМИЛЕН РАЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОНИ - 71 МИРОСЛАВ ЗЛАТИНОВ БОЖИЛОВМИРОСЛАВ БОЖИЛОВ A1 НЕ

Протокол: № 1140 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ХИТ 77 КРИСТИСЛАВ ЖИВКОВ РАДЕВКРИСТИСЛАВ РАДЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОИНС - 4 ВИОЛЕТА ЕЛВИС ВАСИЛЕВАВИОЛЕТА ВАСИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОИНС - 4 ИБРЯМ КАЛИНОВ ЙОРДАНОВИБРЯМ ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОИНС - 4 МАРИЯ КОНСТАНТИНОВА МАНДАДЖИЕВАМАРИЯ МАНДАДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОИНС - 4 СИЯНА КИРИЛОВА КАВАЛЕРОВАСИЯНА КАВАЛЕРОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ЕЛФИДА ИДРИЗ МЕХМЕДЕЛФИДА МЕХМЕД B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС МАРИЯ ВЕСЕЛИНОВА ВСИЛЕВАМАРИЯ ВСИЛЕВА B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В

Протокол: № 1141 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОДИСК B НЕ
АВТОШКОЛА ДРАЙВЪРС УИСДЪМ АНТОНИЯ ЯНКОВА ПОКРАЕВААНТОНИЯ ПОКРАЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МАРИСА АНТОНИЯ ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВААНТОНИЯ ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИСА ВИОЛЕТА ИВАНОВА ПРОКОПОВАВИОЛЕТА ПРОКОПОВА B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИСА ТОДОР НЕДЯЛКОВ КАТРАЧЕВТОДОР КАТРАЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОНИ - 71 ИСМАИЛ ЕРЕДЖЕБ ЮМЕРИСМАИЛ ЮМЕР C+E ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ВЕНЕЛИН ВЕНЕЛИНОВ ВЪЛЕВВЕНЕЛИН ВЪЛЕВ B НЕ

Протокол: № 1142 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ЖИВКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛЕНА АУТО 94 B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС ИЛИАНА ПЕТРОВА БАКАЛОВАИЛИАНА БАКАЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС МАРИО ПЕЙЧЕВ КОШНИЧАРОВМАРИО КОШНИЧАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС МИРОСЛАВ ХРИСТИНОВ СТЕФАНОВМИРОСЛАВ СТЕФАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАНЕВИ 2011 РАЙЧО РУМЕНОВ РАДЕВРАЙЧО РАДЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АВТО БИС НИКОЛА ОГНЯНОВ МАРИНОВНИКОЛА МАРИНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МЛАДОСТ-МГ РАЙКО КОЛЕВ ТАТАРОВРАЙКО ТАТАРОВ B ДА

Варна


Протоколи от кормуване

Протокол: № 1166 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МАРИЯ ТОДОРОВА КЪРДЖИЛОВА

Изпитващ: МАРИЯ КЪРДЖИЛОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 АЙШЕ ОСМАН ИСМАИЛАЙШЕ ИСМАИЛ B НЕ
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 АТЧЕ БИЛГИН ЕРЕДЖЕБАТЧЕ ЕРЕДЖЕБ B ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ВИКТОР СТЕФАНОВ ДИМИТРОВВИКТОР ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ДЕНИЗ ДИНЧЕРОВ АХМЕДОВДЕНИЗ АХМЕДОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ИЛИЯНА ТЕНКОВА НИКОЛОВАИЛИЯНА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ПЕТЪР НИКОЛИНОВ ПЕТРОВПЕТЪР ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ПЕТЪР СЛАВЧЕВ САВОВПЕТЪР САВОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 САЛИМ РАШИД АХМЕДСАЛИМ АХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 СВЕТОСЛАВ АНТОНОВ МИТЕВСВЕТОСЛАВ МИТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ТОДОР ОГНЯНОВ АНТОВТОДОР АНТОВ B ДА

Протокол: № 1167 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ МИТЕВ

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС ДИМЧО ГЕОРГИЕВ БАКЪРДЖИЕВДИМЧО БАКЪРДЖИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС СЕЗГИН БЮРАХИДИН САЛИСЕЗГИН САЛИ A ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС ТИХОМИР СТОЯНОВ ТОДОРОВТИХОМИР ТОДОРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС ЕМРАХ ЕРДИНЧЕВ САДЪКОВЕМРАХ САДЪКОВ C ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС ИВЕЛИН ВАСИЛЕВ ДЕНЕВИВЕЛИН ДЕНЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС C ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС ТОДОР НЕДЕЛЧЕВ НЕДЯЛКОВТОДОР НЕДЯЛКОВ C ДА

Протокол: № 1168 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МИЛКО СИВКОВ ЛЮЦКАНОВ

Изпитващ: МИЛКО ЛЮЦКАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАЛИ АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ ЕНЧЕВАЛЕКСАНДЪР ЕНЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА КАЛИ НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ ТОМОВНИКОЛАЙ ТОМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КАЛИ СТОЯН АНГЕЛОВ АНГЕЛОВСТОЯН АНГЕЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС B НЕ
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М ВЕЛИСЛАВА ЕНЧЕВА ЕНЧЕВАВЕЛИСЛАВА ЕНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М B НЕ
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М ТОДОР СТОЯНОВ КЮРКЧИЕВТОДОР КЮРКЧИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 ЯНКО СТОЯНОВ СТОЯНОВЯНКО СТОЯНОВ B ДА

Протокол: № 1169 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ТОДОР НИКОЛАЕВ КАРАКАШЕВ

Изпитващ: ТОДОР КАРАКАШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МАРЧЕЛИ ИВАН ДИМИТРОВ ЙОРДАНОВИВАН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРЧЕЛИ МИЛИЦА МОМЧИЛОВА ИВАНОВАМИЛИЦА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА МАРЧЕЛИ МИХАЕЛ ЕВГЕНИЕВ ЕВЛОГИЕВМИХАЕЛ ЕВЛОГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА МАРЧЕЛИ ТЕОДОРА НАСКОВА ТОДОРОВАТЕОДОРА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС ВЛАДИМИР ПЕТКОВ ПЕТКОВВЛАДИМИР ПЕТКОВ A ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС ЕМАНУИЛ ФИЛИПОВ ФИЛИПОВЕМАНУИЛ ФИЛИПОВ A ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС ХЕЙНРИХ АЛЕКСАНДЪРХЕЙНРИХ АЛЕКСАНДЪР B+E НЕ
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИНСС МИЛЕН МАРИНОВ ВЕЛИКОВМИЛЕН ВЕЛИКОВ D ДА

Протокол: № 1170 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИЛКО ЯНЕВ ПЕНЕВ

Изпитващ: ИЛКО ПЕНЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ ДЕЯН ВЕСЕЛИНОВ ВАСИЛЕВДЕЯН ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ СВЕТЛА МАРИНОВА МИТЕВАСВЕТЛА МИТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ СЕМРА РАХМИ АЛИМСЕМРА АЛИМ B ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ ХРИСТИНА ХРИСТОВА ХРИСТОВАХРИСТИНА ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 СИЛВИЯ МЛАДЕНОВА БОНЕВАСИЛВИЯ БОНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПРИЗМА 56 ДИЯН ВЕСЕЛИНОВ ЙОРДАНОВДИЯН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФИ ДРАЙВ АГОП ЕДВАРТ АГОПОВАГОП АГОПОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФИ ДРАЙВ НИКОЛАЙ ДИМОВ ЙОВЧЕВНИКОЛАЙ ЙОВЧЕВ C+E НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 1171 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАЛИ МОНИКА АТАНАСОВА ПАТРОНОВАМОНИКА ПАТРОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАРНА ГРУП - 2005 ЙОАННА ХРИСТОВА КОЛЕВАЙОАННА КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИКТОРИ - ВАРНА ВАСИЛИАН БОЯНОВ БАНКОВВАСИЛИАН БАНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРО КЛАС 007 СТАНИСЛАВ ПЕТЕВ СТОИЛКОВСТАНИСЛАВ СТОИЛКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 КОНСТАНТИН ХРИСТОВ ХРИСТОВКОНСТАНТИН ХРИСТОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ ИВАНОВНИКОЛАЙ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЖЕЙНОВИ - Д ПЛАМЕН МИХАЙЛОВ ПЕТРОВПЛАМЕН ПЕТРОВ C НЕ
АВТОШКОЛА РЕНИ - 91 КРАСИМИРА КРАСИМИРОВА МИХАЙЛОВАКРАСИМИРА МИХАЙЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТИМ ТРАНС - 13 ГЕОРГИ РУМЕНОВ СТОЯНОВГЕОРГИ СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ЙОРДАН ПЕТРОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ C НЕ

Протокол: № 1172 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИРАЖ ИВЕЛИНА ТОДОРОВА ЖЕЛЯЗКОВАИВЕЛИНА ЖЕЛЯЗКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИРАЖ ИВОНА АТАНАСОВА ИВАНОВАИВОНА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИРАЖ СИМЕОН КРАСИМИРОВ КОЕВСИМЕОН КОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДИНЕВИ - 1 ДОБРИНКА ХРИСТОВА СТАНИМИРОВАДОБРИНКА СТАНИМИРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 МИЛА ВЕСЕЛИНОВА БОТЕВАМИЛА БОТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ЯВОР БОРИСЛАВОВ НЕНКОВЯВОР НЕНКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕНИ - 91 ЙОАН РОСЕНОВ КАМЕНОВЙОАН КАМЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС СТИВИЯН ИВАНОВ ИВАНОВСТИВИЯН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М B ДА
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М СЕМИХА ИСМАИЛОВА АКЪЕВАСЕМИХА АКЪЕВА B ДА

Протокол: № 1173 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ ГИНА АЛЕКСАНДРОВА СЕРГЕЕВАГИНА СЕРГЕЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ МИХАИЛ АСЕНОВ СЕРГЕЕВМИХАИЛ СЕРГЕЕВ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ СТАНИСЛАВ АЛЕКСИЕВ ТОДОРОВСТАНИСЛАВ ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ГАБРИЕЛА ПЕТРОВА КОЛЕВАГАБРИЕЛА КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ЕМИЛИЯН ИВАНОВ ДЖАМБАЗОВЕМИЛИЯН ДЖАМБАЗОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПРИЗМА 56 ГЕОРГИ ИЛКОВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М ПЕТЯ ИЛИЕВА ДИМОВАПЕТЯ ДИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 БОЖИДАР ТИХОМИРОВ ПЕТРОВБОЖИДАР ПЕТРОВ C ДА
АВТОШКОЛА ФОРМУЛА 2007 - 1 ЙОРДАН МИРОСЛАВОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 ГЕОРГИ СТЕФАНОВ ЯНЕВГЕОРГИ ЯНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 МЮЖГЯН ВЕЛИ МУСИНМЮЖГЯН МУСИН B ДА

Протокол: № 1174 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАЛИ НИКОЛАЙ ПАВЛИНОВ НИКОЛОВНИКОЛАЙ НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КАЛИ ПРЕСЛАВ РОСЕНОВ ХРИСТОВПРЕСЛАВ ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ ДЕНИЦА МИЛЕНОВА ТОДОРОВАДЕНИЦА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ ЕРДОХАН ЕРХАНОВ КЯМИЛОВЕРДОХАН КЯМИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ МАРИН МИЛЕНОВ ИЛКОВМАРИН ИЛКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ ПЕТЪР СИМЕОНОВ СИМЕОНОВПЕТЪР СИМЕОНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АШ - ОВЕЧ РОСЕН ЖОРОВ АСЕНОВРОСЕН АСЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ГРОЗДАН ДИМОВ ЦОЛОВГРОЗДАН ЦОЛОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СИЛВИ - ИННС МАРТИН ХРИСТОВ ХРИСТОВМАРТИН ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М АЛИЕН СНЕЖЕВ ОГНЯНОВАЛИЕН ОГНЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ФЕРОМАКС - М ВЕРОНИКА ЕМИЛОВА МИЛЕВАВЕРОНИКА МИЛЕВА B ДА

Протокол: № 1175 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАЛИ ВАСИЛЕН ДАНАИЛОВ ЩЕРЕВВАСИЛЕН ЩЕРЕВ A1 ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 ЕМАНУЕЛЕ ГАЛЛИЕМАНУЕЛЕ ГАЛЛИ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ ТРАНС - 11 РОБЕРТА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВАРОБЕРТА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЖЕЙНОВИ - Д ДЕЯН КОЛЕВ КОЛЕВДЕЯН КОЛЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕНИ - 91 БОРИС КИРИЛОВ СТАНЕВБОРИС СТАНЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РЕНИ - 91 ГАЛИНА ВАСКОВА ИВАНОВАГАЛИНА ИВАНОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 МЕХМЕД ФЕИМ НУРХАНМЕХМЕД НУРХАН B НЕ
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 B НЕ
АВТОШКОЛА ЦАНЕВ 0001 B НЕ
АВТОШКОЛА КАЛИНА - ИВАН ИВАНОВ ЕМАНУИЛ ЧАВДАРОВ КАРАПАЧОВЕМАНУИЛ КАРАПАЧОВ B ДА
АВТОШКОЛА КАЛИНА - ИВАН ИВАНОВ НЕЛИ ГЕОРГИЕВА КОЛЕВАНЕЛИ КОЛЕВА B ДА

Велико Търново


Протоколи от кормуване

Протокол: № 886 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: КРАСИМИР ЙОРДАНОВ ГРИГОРОВ

Изпитващ: КРАСИМИР ГРИГОРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛКОНИКА АСАН МЕХМЕДОВ МЮМЮНОВАСАН МЮМЮНОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ИЛКОНИКА ДЕНИС ФИЛИПОВ АНКОВДЕНИС АНКОВ A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ИЛКОНИКА МИРОСЛАВ ДИМИТРОВ СТОЯНОВМИРОСЛАВ СТОЯНОВ A ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 97 АТАНАС ЕМИЛОВ АПОСТОЛОВАТАНАС АПОСТОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - ВТ ПАВЛИН ИВОВ ШАНКУЛОВПАВЛИН ШАНКУЛОВ D ДА

Протокол: № 887 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ СТОЯНОВ ДЖУРОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ДЖУРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАМИНО ЦВЕТОМИР НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВЦВЕТОМИР ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДАЯНА - 2004 ДРАГОМИР НИКОЛАЕВ ГУЦОВДРАГОМИР ГУЦОВ C ДА
АВТОШКОЛА СРЕДНО УЧИЛИЩЕ СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ ИВАН ЮЛИЯНОВ НИКОЛОВИВАН НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА СРЕДНО УЧИЛИЩЕ СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ ПАМЕЛА МИЛКОВА ГЕОРГИЕВАПАМЕЛА ГЕОРГИЕВА B ДА

Протокол: № 888 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ХРИСТОВ СТОЙКОВ

Изпитващ: ИВАН СТОЙКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СИЛВИАНА БОРИС ГЕОРГИЕВ БАНКОВБОРИС БАНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИАНА ИВАЛИН СТОЯНОВ ПЕТКОВИВАЛИН ПЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИАНА ИСКРЕН МИЛЕНОВ ЙОРДАНОВИСКРЕН ЙОРДАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СИЛВИАНА СТАНИМИР РУМЕНОВ НИКОЛОВСТАНИМИР НИКОЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА СТРИМОНА - ЧЕРКЕЗОВИ - 1 БОЖИДАР ИЛИЕВ ПЕНДОВБОЖИДАР ПЕНДОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТРИМОНА - ЧЕРКЕЗОВИ - 1 НИКОЛАЙ ИВАНОВ ЙОРДАНОВНИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ B НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 878 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ОЛИМП АНГЕЛ МАРТИНОВ ИВАНОВАНГЕЛ ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ОЛИМП МАЯ НИКОЛОВА АНГЕЛОВАМАЯ АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОР АЛЕКСАНДРА НИКОЛАЕВА ИРИНЧЕВААЛЕКСАНДРА ИРИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТРАХИЛОВ СИЙКА НИКОЛОВА ХРИСТАНОВАСИЙКА ХРИСТАНОВА B ДА

Протокол: № 879 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ РУЖДИ АСАНОВ РУЖДИЕВРУЖДИ РУЖДИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА КИСЬОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТРАХИЛОВ НИКОЛЕТА ЗДРАВКОВА ХРИСТАНОВАНИКОЛЕТА ХРИСТАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ СИЛВИЯ МИТКОВА АЛЕКСАНДРОВАСИЛВИЯ АЛЕКСАНДРОВА B НЕ

Протокол: № 880 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КРИСТИНА ДЕНИЦА ЖЕКОВА СТОЯНОВАДЕНИЦА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА КРИСТИНА ЦВЕТЕЛИНА СВИЛЕНОВА КУЛОВАЦВЕТЕЛИНА КУЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛКОНИКА РЕНЕТА ХРИСТОВА КОНАКЧИЕВА-ГРЪНЧАРОВАРЕНЕТА КОНАКЧИЕВА-ГРЪНЧАРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА КИСЬОВ ЕЛКА ГЕНЧЕВА БАБАЧЕВАЕЛКА БАБАЧЕВА B ДА

Протокол: № 881 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СИЛВИАНА МАРИЯН ТИХОМИРОВ НОЕВМАРИЯН НОЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОР ИВО ИВАЙЛОВ ЧОЛАКОВИВО ЧОЛАКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИКА - 91 МАРИЯ МИТКОВА ЗЛАТЕВАМАРИЯ ЗЛАТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РСИ - АВТО ВАСИЛ ГАВРИЛОВ АЛЕКСАНДРОВВАСИЛ АЛЕКСАНДРОВ C ДА

Протокол: № 882 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАЯНА - 2004 СЕВДАЛИН КАЛИНОВ БАЛАБАНОВСЕВДАЛИН БАЛАБАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДАЯНА - 2004 СИЛВИЯ ЙОРДАНОВА ИВАНОВАСИЛВИЯ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА МОНИ - 97 КРАСИМИР АЛЕКСАНДРОВ КОВАЧКОВКРАСИМИР КОВАЧКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТЕФАН АНГЕЛОВ 1 ДЕСИСЛАВА ТОДОРОВА ДИМИТРОВАДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА B ДА

Протокол: № 883 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ 1 МАГДАЛИНА ИЛИЯНОВА ПОПОВАМАГДАЛИНА ПОПОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИКА - 91 ДИМИТРИНКА ПЕТРОВА ЖЕЛЕВАДИМИТРИНКА ЖЕЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КУЮМДЖИЕВ АВТО АННА ЮЛИЯНОВА ШАБОВААННА ШАБОВА B ДА
АВТОШКОЛА КУЮМДЖИЕВ АВТО B ДА

Протокол: № 884 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ 1 ЙОАН ТИХОМИРОВ ЙОСИФОВЙОАН ЙОСИФОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ 1 ЛЮБОМИР ДИМИТРОВ СТОЕВЛЮБОМИР СТОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ 1 ПЛАМЕН ВЕНЕЛИНОВ ВАСИЛЕВПЛАМЕН ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛКО ЦВЕТКОВ ПАВЛИН МИТКОВ СЛАВОВПАВЛИН СЛАВОВ B НЕ

Протокол: № 885 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАНИСЛАВ ИВАНОВ МАРКОВ

Изпитващ: СТАНИСЛАВ МАРКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ОЛИМП АНАТОЛИ АЛДИНОВ ТОДОРОВАНАТОЛИ ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИКА - 91 МАКСИМИЛИЯН МАНАСИЕВ МЛАДЕНОВМАКСИМИЛИЯН МЛАДЕНОВ C НЕ
АВТОШКОЛА КУЮМДЖИЕВ АВТО ИВАЙЛО СТАНИСЛАВОВ ИВАНОВИВАЙЛО ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МИЛЕН АНГЕЛОВ АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ МИТРЕВАЛЕКСАНДЪР МИТРЕВ C ДА

Видин


Протоколи от кормуване

Протокол: № 483 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ ГЕНКОВ ИВАНОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТИЛИЯН СТОЯНОВ ВД 80 АЛЕКСАНДЪР АНДРЕЕВ ТРИФОНОВАЛЕКСАНДЪР ТРИФОНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТИЛИЯН СТОЯНОВ ВД 80 ПЕТЯ ЕМИЛОВА ПЕТРОВАПЕТЯ ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТАНЧО АСЕНОВ МАЯ АНДРЕЕВА АСЕНОВАМАЯ АСЕНОВА B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 484 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ ПАРАКОСОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПАРАКОСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЖИВАНКИН ЕЛИЗАБЕТА ВАЛЕНТИНОВА ТОДОРОВАЕЛИЗАБЕТА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЖИВАНКИН КРАСИМИРА ЦОНЕВА ВЪЛЧЕВАКРАСИМИРА ВЪЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕНЕТА - 89 - ГЕОРГИ БОРИСОВ БОГОМИЛ ЕМИЛОВ АНДРЕЕВБОГОМИЛ АНДРЕЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕНЕТА - 89 - ГЕОРГИ БОРИСОВ B ДА

Протокол: № 485 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ ПАРАКОСОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПАРАКОСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА СВЕТЛИНА - ВИДИН АСЕН СЛАВОВ АСЕНОВАСЕН АСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА СВЕТЛИНА - ВИДИН B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ ВАСИЛ ЛЕВСКИ ИВАН ОЛЕВ ЕВДОКИЕВИВАН ЕВДОКИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ТЕХНИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ ВАСИЛ ЛЕВСКИ МАРИЯН ЗАХАРИЕВ НЕДЕЛКОВМАРИЯН НЕДЕЛКОВ B ДА

Протокол: № 486 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ ПАРАКОСОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПАРАКОСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЖИВАНКИН ВЕНЕЛИН ЛЮБОМИРОВ ВЕНЕЛИНОВВЕНЕЛИН ВЕНЕЛИНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ОЛДИТ ВЛАДИМИР ЦВЕТОЗАРОВ СЛАВЧЕВВЛАДИМИР СЛАВЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВЕЛ - АНГЕЛ ИВАНОВ КАМЕН РОСЕНОВ КАМЕНОВКАМЕН КАМЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕНЕТА - 89 - ГЕОРГИ БОРИСОВ ХРИСТИАН ДИМЧОВ ИВАНОВХРИСТИАН ИВАНОВ B ДА

Протокол: № 487 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ ПАРАКОСОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПАРАКОСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - ВЕЛИКИН АНГЕЛ МИРОСЛАВОВ БОГДАНОВАНГЕЛ БОГДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - ВЕЛИКИН МИГЛЕНА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВАМИГЛЕНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 63 - КРАСИМИР ИВАНОВ МИРОСЛАВ ГЕОРГИЕВ СЛАВЧЕВМИРОСЛАВ СЛАВЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕНЕТА - 89 - ГЕОРГИ БОРИСОВ СУЗАНА КРУМОВ ДЖУРИСУЗАНА ДЖУРИ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В

Протокол: № 488 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ ПАРАКОСОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПАРАКОСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - ВЕЛИКИН СВЕТОСЛАВА ВЛАДИСЛАВОВА СЛАВЧЕВАСВЕТОСЛАВА СЛАВЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - ВЕЛИКИН ЧАВДАР ДРАГОМИРОВ ТЕМНИШКИЧАВДАР ТЕМНИШКИ B ДА
АВТОШКОЛА ВСД-ШАНС-Л. ЦВЕТКОВ - 83 ВАСИЛ ЕМИЛОВ ЕВЛОГИЕВВАСИЛ ЕВЛОГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕНЕТА - 89 - ГЕОРГИ БОРИСОВ ПЕТЪР МАРИНОВ ИВАНОВПЕТЪР ИВАНОВ C НЕ

Протокол: № 489 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ ПАРАКОСОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПАРАКОСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - ВЕЛИКИН ПАМЕЛА КРАСИМИРОВ ДАФИНОВАПАМЕЛА ДАФИНОВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА СВЕТЛИНА - ВИДИН ТИХОМИР АНТОНОВ ИВАНОВТИХОМИР ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТИЛИЯН СТОЯНОВ ВД 80 ДЖЕНИФЪР ЦВЕТОСЛАВОВА ЦВЕТКОВАДЖЕНИФЪР ЦВЕТКОВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА СТИЛИЯН СТОЯНОВ ВД 80 ЕЛЕНА ВАЛЕРИЕВА ПЕТРОВАЕЛЕНА ПЕТРОВА B НЕ

Протокол: № 490 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР МИРЧЕВ ПАРАКОСОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ПАРАКОСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - ВЕЛИКИН СИЛВАНА ИВАНОВА КЛИМЕНТОВАСИЛВАНА КЛИМЕНТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЖИВАНКИН ДАЯНА ЕМИЛОВА КИРИЛОВАДАЯНА КИРИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ВИДИН ВАЛЕНТИН МАРИЯНОВ МАРИНОВВАЛЕНТИН МАРИНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ВИДИН КРИСТИЯН СТАНКОВ СЛАВКОВКРИСТИЯН СЛАВКОВ B НЕ

Враца


Протоколи от кормуване

Протокол: № 710 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ТИХОМИР ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: ТИХОМИР ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТО ШКОЛА ИВО ЦВЕТАНОВ ТОДОРОВИВО ТОДОРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА КОМПАС 2013 АНТАНИ ЦВЕТАНОВ ЦЕКОВАНТАНИ ЦЕКОВ B ДА
АВТОШКОЛА КОМПАС 2013 B НЕ
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ДЕЯН СИМЕОНОВ ДИМИТРОВДЕЯН ДИМИТРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ИВАН ДРАГОМИРОВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПЕТРОФ КОНСУЛТ АНТОНИО ИВАНОВ БАЛЕВАНТОНИО БАЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ПЕТРОФ КОНСУЛТ ПАВЕЛ БОРИСЛАВОВ БОЖКОВПАВЕЛ БОЖКОВ A ДА

Протокол: № 711 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЕМИЛ ЛЮБОМИРОВ ТАБАКОВ

Изпитващ: ЕМИЛ ТАБАКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КИКАР - РС 2 МАРИО МИРОСЛАВОВ ВЕЛКОВМАРИО ВЕЛКОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ПЕТЯ ХРИСТОВА ГОРАНОВАПЕТЯ ГОРАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ПЛАМЕН ВАНЬОВ НИКОЛОВПЛАМЕН НИКОЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА НАЧЕВ И СИЕ C Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА НАЧЕВ И СИЕ МИХАЕЛ ХРИСТИМОВ НИКОЛОВМИХАЕЛ НИКОЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ГОЦЕ ГОРАНОВ КРИСТИАН ЦВЕТАНОВ ЗАНЕВКРИСТИАН ЗАНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ГОЦЕ ГОРАНОВ НИНА ИВАНОВА ИВАНОВАНИНА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГОЦЕ ГОРАНОВ ЮЛИАН БИСЕРОВ ИЛИЯНОВЮЛИАН ИЛИЯНОВ B ДА

Протокол: № 712 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖОРЖ АНДРЕЕВ ГЕОРГИЕВ

Изпитващ: ЖОРЖ ГЕОРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТО ШКОЛА ГЕНОВЕВА ДИМИТРОВА ГЕОРГИЕВАГЕНОВЕВА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТО ШКОЛА ГЕОРГИ ВЛАДИМИРОВ ПЕЕВГЕОРГИ ПЕЕВ B ДА
АВТО ШКОЛА ДИМИТЪР ИВАЙЛОВ ГЛАДНИШКИДИМИТЪР ГЛАДНИШКИ A ДА
АВТО ШКОЛА ИВАЙЛО ДИМИТРОВ ГЛАДНИШКИИВАЙЛО ГЛАДНИШКИ A ДА
АВТО ШКОЛА НИНО ЕМИЛОВ ЦВЕТКОВНИНО ЦВЕТКОВ A ДА
АВТО ШКОЛА ЯНКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВЯНКО ГЕОРГИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ИВО КРАСИМИРОВ НИКОЛОВИВО НИКОЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ПЕТЪР ВАСИЛЕВ КОСТАДИНОВПЕТЪР КОСТАДИНОВ A ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 706 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МОМЧИЛ МИЛАДИНОВ ЦВЕТКОВ

Изпитващ: МОМЧИЛ ЦВЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛЧЕВИ АВТО ПЛАМЕН ХРИСТОВ ХРИСТОВПЛАМЕН ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА КОМПАС 2013 ЕВГЕНИ ДАМЯНОВ ЦЕКОВЕВГЕНИ ЦЕКОВ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ ДИМИТРИНА МЕТОДИЕВА ДИМИТРОВАДИМИТРИНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАУ ТАНЯ ГЕОРГИЕВА ТАНЧЕВАТАНЯ ТАНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНИЗАЦИЯ НА СЕЛСКОТО СТОПАНСТВО ЦВЕТЕЛИН РАДКОВ ГЕОРГИЕВЦВЕТЕЛИН ГЕОРГИЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 707 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МОМЧИЛ МИЛАДИНОВ ЦВЕТКОВ

Изпитващ: МОМЧИЛ ЦВЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АНТОНОВ 69 ЦВЕТЕЛИНА ДИМИТРОВА ЦВЕТКОВАЦВЕТЕЛИНА ЦВЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА НАЧЕВ И СИЕ ИВАЛИНА МИТКОВА БОРИСОВАИВАЛИНА БОРИСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ГОЦЕ ГОРАНОВ АЛЕКСАНДЪР ВЕСЕЛИНОВ ЛАЛОВАЛЕКСАНДЪР ЛАЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА АПИС - 91 - МЛАДЕНОВ И СИЕ АННА ХРИСТОВА КРУМОВААННА КРУМОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АПИС - 91 - МЛАДЕНОВ И СИЕ ВИКТОР ВЕНЦИСЛАВОВ КОЦЕВВИКТОР КОЦЕВ B ДА

Протокол: № 708 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МОМЧИЛ МИЛАДИНОВ ЦВЕТКОВ

Изпитващ: МОМЧИЛ ЦВЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛЧЕВИ АВТО ВАЛЕРИНА МИРОСЛАВОВА ЙОРДАНОВАВАЛЕРИНА ЙОРДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИГСИ ВЕНЕРА НИКОЛОВА КОТОВА-ЙОСИФОВАВЕНЕРА КОТОВА-ЙОСИФОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ДИГСИ ВЪРБАН ВЕСЕЛИНОВ ВАСИЛЕВВЪРБАН ВАСИЛЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДИГСИ ДАЯНА ПЛАМЕНОВА ПЕТКОВАДАЯНА ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ ТРАНС КОНСУЛТ ГЕОРГИ ЦЕКОВ ПЕТРОВГЕОРГИ ПЕТРОВ C ДА

Протокол: № 709 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МОМЧИЛ МИЛАДИНОВ ЦВЕТКОВ

Изпитващ: МОМЧИЛ ЦВЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТО ШКОЛА C+E НЕ
АВТОШКОЛА МЛАДЕНОВИ ДЕТЕЛИН ЦАНОВ РУНЕВСКИДЕТЕЛИН РУНЕВСКИ C+E ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА АНТОНОВ 69 ДЕЯН ПЕТРОВ ЗАХАРИЕВДЕЯН ЗАХАРИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА МАЦА - МВ МИЛАДИН ЕФРЕМОВ ВЕШИНМИЛАДИН ВЕШИН C+E ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНИЗАЦИЯ НА СЕЛСКОТО СТОПАНСТВО ПЛАМЕН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ B ДА

Добрич


Протоколи от кормуване

Протокол: № 692 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ СИМЕОНОВ ЙОРДАНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТО - ГАБРОВСКИ ГЕОРГИ ЖИВКОВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ B+E ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТО - ГАБРОВСКИ ПЛАМЕН ВЪЛЧЕВ ИЛИЕВПЛАМЕН ИЛИЕВ A2 ДА
АВТОШКОЛА ДЖИ ЕЙ СПИЙД ДЖЕНГИС ОСМАНОВ ВЕЛИЕВДЖЕНГИС ВЕЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖИ ЕЙ СПИЙД ДЖИХАН ЕДАЕТ РАШИДДЖИХАН РАШИД B ДА
АВТОШКОЛА ДЖИ ЕЙ СПИЙД СИЛВИЯ СЕВДОВА ИГНАТОВАСИЛВИЯ ИГНАТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ ТОДОР РАЧИНСКИ КРЪСТИНА ТОШКОВА ХРИСТОВАКРЪСТИНА ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ, ОБСЛУЖВАНЕ И ЛЕКА ПРОМИШЛЕНОСТ НЕДЖАТИН ГЮНАЛ НЕДЖАТИНЕДЖАТИН НЕДЖАТИ C ДА
АВТОШКОЛА АВТОКЛУБ - ГЕОРГИЕВ И СИЕ ИВАН ДЕНКОВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 684 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДИЯ ПЕРФЕКТ 1 СОНЯ ЦАНКОВА САШЕВАСОНЯ САШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДИЯ ПЕРФЕКТ 1 ТАНСЕР ТАМЕР САЛИТАНСЕР САЛИ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ ТОДОР РАЧИНСКИ КРИСТИЯНА КРАСИМИРОВА КОСТАДИНОВАКРИСТИЯНА КОСТАДИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ ТОДОР РАЧИНСКИ САШО СТАНКОВ ТОДОРОВСАШО ТОДОРОВ B ДА

Протокол: № 685 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖИ ЕЙ СПИЙД ГЕРГАНА ГАЛИНОВА ЗЛАТАРОВАГЕРГАНА ЗЛАТАРОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ДЖИ ЕЙ СПИЙД B НЕ
АВТОШКОЛА ДИЯ ПЕРФЕКТ 1 ВЕСЕЛИНА ИЛИЯНОВА ВАСИЛЕВАВЕСЕЛИНА ВАСИЛЕВА B ДА

Протокол: № 686 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТОНИ - КРАСИ ДЕСИСЛАВА ГЕОРГИЕВА СТАНЧЕВАДЕСИСЛАВА СТАНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОНИ - КРАСИ СЕЛИМЕ ТАХИР САЛИСЕЛИМЕ САЛИ B ДА
АВТОШКОЛА ТОМИ-АЛФА 68 ИВЕЛИНА МИРОСЛАВОВА МИРЧЕВАИВЕЛИНА МИРЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОМИ-АЛФА 68 ПЕТЯ ЯНЧЕВА ЯНКОВАПЕТЯ ЯНКОВА B ДА

Протокол: № 687 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПАНТЕЛЕЕВ ЕКРЕМ САФЕТ САЛИЕКРЕМ САЛИ C ДА
АВТОШКОЛА ДЖИ ЕЙ СПИЙД ФИКРЕТ АЛКИН ФИКРЕТФИКРЕТ ФИКРЕТ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОМИ-АЛФА 68 ЕМИЛ БОЖИДАРОВ БОЯНОВЕМИЛ БОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОМИ-АЛФА 68 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 688 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПАНТЕЛЕЕВ ЙОРДАНКА ВАСИЛЕВА СТАНЕВА-БОРИСОВАЙОРДАНКА СТАНЕВА-БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПАНТЕЛЕЕВ МАРИЯН АПОСТОЛОВ АПОСТОЛОВМАРИЯН АПОСТОЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА ПАНТЕЛЕЕВ ПЕТЪР ПЛАМЕНОВ НИКОВПЕТЪР НИКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПАНТЕЛЕЕВ ЯНИСЛАВ ПЕТРОВ ГРИГОРОВЯНИСЛАВ ГРИГОРОВ C НЕ

Протокол: № 689 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАЛЕНТРО-2013 ВИОЛЕТА ВАЛЕТИНОВА ИВАНОВАВИОЛЕТА ИВАНОВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА КАЛЕНТРО-2013 ДЕСИСЛАВА ЛЕФТЕРОВА ПЕХЛИВАНОВАДЕСИСЛАВА ПЕХЛИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА КАЛЕНТРО-2013 КАМЕН АСЕНОВ СОТИРОВКАМЕН СОТИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА КАЛЕНТРО-2013 B ДА

Протокол: № 690 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МИТИ 87 - ТС СЕБАСТИЯН МИХАЙЛОВ ИВАНОВСЕБАСТИЯН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОКЛУБ - ГЕОРГИЕВ И СИЕ АНТОН ДЕЧЕВ ДИМИТРОВАНТОН ДИМИТРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТОКЛУБ - ГЕОРГИЕВ И СИЕ ЗЛАТИНА ПЛАМЕНОВА ПЕЕВАЗЛАТИНА ПЕЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОКЛУБ - ГЕОРГИЕВ И СИЕ B НЕ

Протокол: № 691 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАЯ ВАСИЛЕВА БАКЛАРОВА

Изпитващ: РАЯ БАКЛАРОВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПАНТЕЛЕЕВ ЕЛВИН ЮСУФ МУСТАФАЕЛВИН МУСТАФА C+E ДА
АВТОШКОЛА ПАНТЕЛЕЕВ ФАХРЕДИН НЕДЖМЕДИН СЮЛЕЙМАНФАХРЕДИН СЮЛЕЙМАН C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТОКЛУБ - ГЕОРГИЕВ И СИЕ ВЕСЕЛИН ГОСПОДИНОВ НАЧЕВВЕСЕЛИН НАЧЕВ D ДА
АВТОШКОЛА АВТОКЛУБ - ГЕОРГИЕВ И СИЕ ПЕНКО МИЛЕВ ТОДОРОВПЕНКО ТОДОРОВ C+E ДА

Кърджали


Протоколи от кормуване

Протокол: № 684 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТАВРИН ГЕОРГИЕВ СТАВРЕВ

Изпитващ: СТАВРИН СТАВРЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОМАРК 1 ОРЛИН ХАРИЗАНОВ КОРУЕВОРЛИН КОРУЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ВЕРГИ - АУТО АНДОН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВАНДОН ГЕОРГИЕВ A2 ДА
АВТОШКОЛА ВЕРГИ - АУТО ВЕСЕЛИНА ГЕОРГИЕВА СТАВИЛЕЦИВЕСЕЛИНА СТАВИЛЕЦИ A ДА
АВТОШКОЛА ВЕРГИ - АУТО ДЖЕНГИЗ МУСТАФА МЕХМЕДДЖЕНГИЗ МЕХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ЙОЗАХ - Т СЕЗАЙ САЛИМ ЮМЕРСЕЗАЙ ЮМЕР B ДА
АВТОШКОЛА АДИЛИЯ - ДОНКО МЛАДЕНОВ АЛИ РАСИМ КАРААХМЕДАЛИ КАРААХМЕД C+E ДА
АВТОШКОЛА НИКИ - ЕЛИ - ЯНКО НИКОЛОВ СЕВИМ ФАХРЕТТИН БЕКИРСЕВИМ БЕКИР B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 676 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ ИВАНОВ

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОМАРК 1 ДЖЕНГИЗ НАТАЛИЕВ АНГЕЛОВДЖЕНГИЗ АНГЕЛОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БОМАРК 1 ЕМИЛИЯ РУМЕНОВА ХАДЖИЕВАЕМИЛИЯ ХАДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРЕДИКА - 2012 B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРЕДИКА - 2012 ФЕДАЙ БИЛЯЛ ХАФУСФЕДАЙ ХАФУС B ДА

Протокол: № 677 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ ИВАНОВ

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕНИС - 1 ЕБРУ РЕДЖЕБОВА АЛИЕВАЕБРУ АЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОЗАХ - Т ДЖАНСЕЛ СЮЛЕЙМАН ОСМАНДЖАНСЕЛ ОСМАН B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЕТИ - НЕДЖМИ ХАЛИЛ ЙОЗГЮР РЕЙХАН ЮМЕРЙОЗГЮР ЮМЕР B ДА
АВТОШКОЛА ЕТИ - НЕДЖМИ ХАЛИЛ НУРДЖАН РЕДЖЕБ МЕХМЕДНУРДЖАН МЕХМЕД B ДА

Протокол: № 678 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ ИВАНОВ

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕНИС - 1 МЕХМЕД НАИМ МЕХМЕДМЕХМЕД МЕХМЕД B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ДЕНИС - 1 СИБЕЛ ИСМЕТ МЕХМЕДСИБЕЛ МЕХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ДЕНИС - 1 ФИРДЕС КАДИР МУРАТФИРДЕС МУРАТ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ДЕНИС - 1 ЮЛИЯНА ЕМИЛОВА РАЙЧЕВАЮЛИЯНА РАЙЧЕВА B ДА

Протокол: № 679 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ ИВАНОВ

Изпитващ: СТОЯН ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АТЛАНТИК 17 ДЖАНАН ЕМИНДЖАНАН ЕМИН B ДА
АВТОШКОЛА АСЕНОВ - 2005 - МЛАДЕН АСЕНОВ ШЕРИФ РЕМЗИ ХАСАНШЕРИФ ХАСАН B ДА
АВТОШКОЛА МЕСУТ - НУРЕТТИН ЕМИН МУСТАФА РИДВАН ИБРАХИММУСТАФА ИБРАХИМ B НЕ
АВТОШКОЛА МЕСУТ - НУРЕТТИН ЕМИН МЮМЮН ШУКРИ ОСМАНМЮМЮН ОСМАН B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В

Протокол: № 680 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МИЛЕН ПЕТКОВ МИЛУШЕВ

Изпитващ: МИЛЕН МИЛУШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ ЕЛИС ЕКРЕМ ХАЛИЛЕЛИС ХАЛИЛ B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ КИРИЛ РУМЕНОВ БОЕВКИРИЛ БОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ САМУИЛ ЛЮБОМИРОВ КАРАЧОМАКОВСАМУИЛ КАРАЧОМАКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ ШИРИН МУСТАФА ДУРМУШАЛИШИРИН ДУРМУШАЛИ B НЕ

Протокол: № 681 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МИЛЕН ПЕТКОВ МИЛУШЕВ

Изпитващ: МИЛЕН МИЛУШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ ДАНИЕЛ ЮЛИЯНОВ КАРАИЛИЕВДАНИЕЛ КАРАИЛИЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ ИВАН МАРИАНОВ ТАБАКОВИВАН ТАБАКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ МЕРТ РЕДЖЕБ ХАЛИЛМЕРТ ХАЛИЛ B НЕ
АВТОШКОЛА ВОЛАН - МИЛЧО ДИМИТРОВ НИКОЛ ЗЛАТКОВА ДЯЛКОВАНИКОЛ ДЯЛКОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 682 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МИЛЕН ПЕТКОВ МИЛУШЕВ

Изпитващ: МИЛЕН МИЛУШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖИМБОМ - НЕВЗАТ САЛИ ЕМИНЕ АЛАТИН ЯКУБЕМИНЕ ЯКУБ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ДЖИМБОМ - НЕВЗАТ САЛИ МЕЛДА МЕТИН НУРИМЕЛДА НУРИ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖИМБОМ - НЕВЗАТ САЛИ СЪДИКА ЕРХАН ДЖАБИРСЪДИКА ДЖАБИР B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ДЖИМБОМ - НЕВЗАТ САЛИ ФУАТ МЮМЮН МЮМЮНФУАТ МЮМЮН B НЕ

Протокол: № 683 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МИЛЕН ПЕТКОВ МИЛУШЕВ

Изпитващ: МИЛЕН МИЛУШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕРГИ - АУТО СЕВДИНАР РЕДЖЕБ МЮМЮНСЕВДИНАР МЮМЮН B НЕ
АВТОШКОЛА ГЮНАЙ - 1968 B НЕ
АВТОШКОЛА ГЮНАЙ - 1968 МУСТАФА МЕХМЕД АХМЕДМУСТАФА АХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ГЮНАЙ - 1968 СЕЛИМЕ НУРЕДИН ШАКИРСЕЛИМЕ ШАКИР B НЕ

Кюстендил


Протоколи от кормуване

Протокол: № 768 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ РАЙЧОВ СОКОЛОВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ СОКОЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 ВАСИЛ ЕМИЛОВ ВАСИЛЕВВАСИЛ ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 ВАСИЛЕНА ДАНЧОВА ТРИЧКОВАВАСИЛЕНА ТРИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 ГЕОРГИ ИВАНОВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ A НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 МИРОСЛАВ ЯВОРОВ ЙОРДАНОВМИРОСЛАВ ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 СТАНИСЛАВ ЛАЗАРОВ АНАСТАСОВСТАНИСЛАВ АНАСТАСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 ТЕОДОР АНТОНОВ СТОЯНОВТЕОДОР СТОЯНОВ B ДА

Протокол: № 769 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДРАГОМИР ИВАНОВ ИВАНОВ

Изпитващ: ДРАГОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 ЛЮБОСЛАВ КИРИЛОВ КИРИЛОВЛЮБОСЛАВ КИРИЛОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ЛИЛИЯ ЙОРДАНОВА ТАСЕВАЛИЛИЯ ТАСЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 СИМЕОН ЯНАКИС ЙОАНУСИМЕОН ЙОАНУ C ДА
АВТОШКОЛА ФАБИЕС ДЕСИСЛАВА ИВАНОВА ЧОБАНОВАДЕСИСЛАВА ЧОБАНОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ФАБИЕС ДРАГАНА ВЕЛИНОВАДРАГАНА ВЕЛИНОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛ ЧИВИЙСКИ - КЛУБ - 90 ДАНАИЛ АНГЕЛОВ АНГЕЛОВДАНАИЛ АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛ ЧИВИЙСКИ - КЛУБ - 90 СТЕФАН БОЙЧОВ СТЕФАНОВСТЕФАН СТЕФАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ СВЕТЛАН ИВАНОВ ТАСЕВСВЕТЛАН ТАСЕВ B+E ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 762 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС ЦВЕТАНОВ ТАШКОВ

Изпитващ: АТАНАС ТАШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТОВАРНИ АВТОМОБИЛНИ ПРЕВОЗИ АД B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ФАБИЕС СИМЕОН ИВАНОВ ТОДОРОВСИМЕОН ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛ ЧИВИЙСКИ - КЛУБ - 90 ИЛИЯН СТЕФАНОВ БОРИСОВИЛИЯН БОРИСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛ ЧИВИЙСКИ - КЛУБ - 90 B ДА

Протокол: № 763 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС ЦВЕТАНОВ ТАШКОВ

Изпитващ: АТАНАС ТАШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПЕРФЕКТ - 08 B НЕ
АВТОШКОЛА ПЕРФЕКТ - 08 ИВАН КРАСИМИРОВ ЗАРЕВИВАН ЗАРЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПЕРФЕКТ - 08 ФИЛИП ЯНКОВ ФИЛИПОВФИЛИП ФИЛИПОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КРАСИМИР СТОИМЕНОВ - 99 ДИМИТЪР РУМЕНОВ АЛЕКСАНДРОВДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ B ДА

Протокол: № 764 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС ЦВЕТАНОВ ТАШКОВ

Изпитващ: АТАНАС ТАШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОНИ РИЕ ГЕРГАНА КИРИЛОВА ГРИГОРОВАГЕРГАНА ГРИГОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛ ЧИВИЙСКИ - КЛУБ - 90 АННА-МАРИЯ ВАСИЛЕВА МИТОВААННА-МАРИЯ МИТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛ ЧИВИЙСКИ - КЛУБ - 90 ЕМИЛИЯ НАЙДЕНОВА СИМЕОНОВАЕМИЛИЯ СИМЕОНОВА B НЕ

Протокол: № 765 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС ЦВЕТАНОВ ТАШКОВ

Изпитващ: АТАНАС ТАШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЙВИ КАР АСЕН ВИДИНОВ БОРСУЧКИАСЕН БОРСУЧКИ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА АЙВИ КАР МИРЕЛА ЖАСМИН ГЕОРГИЕВАМИРЕЛА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КРАСИМИР СТОИМЕНОВ - 99 ИННА ЛЮДМИЛОВА СИМЕОНОВАИННА СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ ВЛАДИСЛАВ РОСЕНОВ НИКОЛОВВЛАДИСЛАВ НИКОЛОВ C НЕ

Протокол: № 766 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АТАНАС ЦВЕТАНОВ ТАШКОВ

Изпитващ: АТАНАС ТАШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР 2009 ДАНИНА ВАЛЕНТИНОВА ЙОРДАНОВАДАНИНА ЙОРДАНОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛ ЧИВИЙСКИ - КЛУБ - 90 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ СИМЕОНОВАЛЕКСАНДЪР СИМЕОНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН АНГЕЛОВ - ТАНДЕМ ДОБРОМИР ПЕТРОВ ИВАНОВДОБРОМИР ИВАНОВ D ДА

Монтана


Протоколи от кормуване

Протокол: № 466 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР СИМЕОНОВ ЙОЛОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ЙОЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 АЛЕКСАНДЪР ОЛЕГОВ ЛАЗАРОВАЛЕКСАНДЪР ЛАЗАРОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 АНЕЛИЯ ПАВЛОВА ПЕТКОВААНЕЛИЯ ПЕТКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 БОРЯНА НИКОЛОВА БОРИСОВАБОРЯНА БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 B ДА
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 ДИАНА ТОДОРОВА ДИМИТРОВАДИАНА ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 ЗАХАРИЯ ВЕСЕЛИНОВА ПЕТКОВАЗАХАРИЯ ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 ИВАН ВЛАДИМИРОВ ФИЛКОВИВАН ФИЛКОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 ПЛАМЕН СТЕФАНОВ ПЕТКОВПЛАМЕН ПЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 ТОМАС ТОНИ РАЛЧЕВТОМАС РАЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БОЖКАТА 59 ЦВЕТАН ИВАНОВ ТОДОРОВЦВЕТАН ТОДОРОВ B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 467 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДРОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АРТОН ЙОРДАН ДИМИТРОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ПАМЕЛА 3 ВАНЯ ЦВЕТАНОВА ВЕЛИЧКОВАВАНЯ ВЕЛИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕФЛЕКС ПЛЮС С И П ЙОРДАН МИТКОВ КАМЕНОВЙОРДАН КАМЕНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ВИТКО ПЕТРОВ ДЖИМИ ИВАНОВ КОЛЕВДЖИМИ КОЛЕВ B ДА

Протокол: № 468 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДРОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАТАНИ - ВАЛЕРИ МИХАЙЛОВ 2010 ЙОАННА РУМЕНОВА ЦОНИНАЙОАННА ЦОНИНА B ДА
АВТОШКОЛА КАТАНИ - ВАЛЕРИ МИХАЙЛОВ 2010 ТАНЯ ЕМИЛОВА ВАНКОВАТАНЯ ВАНКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ ЙОСКО БОРИСОВ ЙОСКОВЙОСКО ЙОСКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ ПЛАМЕН КИРИЛОВ ЦВЕТАНОВПЛАМЕН ЦВЕТАНОВ B ДА

Протокол: № 469 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДРОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АРТОН ПАОЛО ВЕНЦИСЛАВОВ БОЖИДАРОВПАОЛО БОЖИДАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ ВАНЕСА АТАНАСОВА ЦАЧОВАВАНЕСА ЦАЧОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ РАЛИЦА ЮЛИАНОВА КИРИЛОВАРАЛИЦА КИРИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ ТИХОМИР АНАТОЛИЕВ ИВАНОВТИХОМИР ИВАНОВ B ДА

Протокол: № 470 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДРОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АРТОН РОЗАЛИЯ ВАЛЕНТИНОВА ГЕОРГИЕВА-ДИМИТРОВАРОЗАЛИЯ ГЕОРГИЕВА-ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИТКО ПЕТРОВ МАРТИН НАТАШОВ АРСОВМАРТИН АРСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ ВИКТОР КОСТОВ ДИМИТРОВВИКТОР ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ КРИСТИНА КРАСИМИРОВА ЗАРКОВАКРИСТИНА ЗАРКОВА B ДА

Протокол: № 471 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДРОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАТАНИ - ВАЛЕРИ МИХАЙЛОВ 2010 ВЛАДИСЛАВ РАДОСЛАВОВ ХРИСТОВВЛАДИСЛАВ ХРИСТОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КАТАНИ - ВАЛЕРИ МИХАЙЛОВ 2010 РУСИМ ДАФИНОВ ТОДОРОВРУСИМ ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПАМЕЛА 3 МИХАЕЛА МИРОСЛАВОВА АНГЕЛОВАМИХАЕЛА АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕФЛЕКС ПЛЮС С И П СТАНИЛ МИРОЛЮБОВ КАВАЛСКИСТАНИЛ КАВАЛСКИ C+E ДА

Протокол: № 472 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДРОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АРТОН АТАНАС СТЕФАНОВ ЗЛАТЕВАТАНАС ЗЛАТЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЖОРИ КЛУБ ИВАЙЛО БОРИСОВ ИВАНОВИВАЙЛО ИВАНОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ЕЗНА - СКОК - ЕМИЛ НИКОЛОВ РАЛИНА ЕМИЛОВА МЕТОДИЕВАРАЛИНА МЕТОДИЕВА B ДА

Протокол: № 473 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ АЛЕКСАНДРОВ

Изпитващ: АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РИ - АВТО АНТОН НИКОЛАЕВ ПЕТРОВАНТОН ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА РИ - АВТО БОРИСЛАВ ТОДОРОВ БОРИСОВБОРИСЛАВ БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА РИ - АВТО БОРИСЛАВА ВИКТОРОВА ПЕТРОВАБОРИСЛАВА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА РИ - АВТО ЮЛИЯНА ЮРИЕВА ФИЛИПОВАЮЛИЯНА ФИЛИПОВА B ДА

Пазарджик


Протоколи от кормуване

Протокол: № 962 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПАВЕЛ КРУМОВ КРЪСТАНОВ

Изпитващ: ПАВЕЛ КРЪСТАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОРОДЕО АНГЕЛ ХРИСТОВ ХРИСТЕВАНГЕЛ ХРИСТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОРОДЕО МАРИЯ ИЛИЕВА СИМЕОНОВАМАРИЯ СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА КЛАС АВТО 66 - 67 ЗЛАТКА ИВАНОВА ЧАРДАКОВАЗЛАТКА ЧАРДАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА КЛАС АВТО 66 - 67 ИРИНКА ЙОРДАНОВА БОРИСОВАИРИНКА БОРИСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОСИФ КЛИСУРОВ ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ДЮЛГЕРОВГЕОРГИ ДЮЛГЕРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОСИФ КЛИСУРОВ ДАНИЕЛ НИКОЛАЕВ НЕВМСКИДАНИЕЛ НЕВМСКИ B ДА

Протокол: № 963 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЕМИЛОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: ИВАН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДОВ 85 АДРИАНА СПАСОВА ДИМОВААДРИАНА ДИМОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АДОВ 85 КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ ЦВЕТКОВКРИСТИЯН ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПЕ МА - 08 ВАСИЛЕНА ЙОРДАНОВА НОНОВАВАСИЛЕНА НОНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПЕ МА - 08 ПАВЕЛ АЛЕКСАНДРОВ СТАВРОВСКИПАВЕЛ СТАВРОВСКИ B НЕ
АВТОШКОЛА ПКВ - 08 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СКОРПИО-12 B ДА
АВТОШКОЛА АКИНОМ - ДИМИТЪР МАДАРОВ ВАСИЛ ДИМИТРОВ МАЗНЕВВАСИЛ МАЗНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АКИНОМ - ДИМИТЪР МАДАРОВ ЖАНА ИЛИЕВА ЯГНИНАЖАНА ЯГНИНА B ДА
АВТОШКОЛА АКИНОМ - ДИМИТЪР МАДАРОВ СОНЯ АСЕНОВА ЙОРДАНОВАСОНЯ ЙОРДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА МАРТИНА - МС - 88 - ХРИСТИНА СЪРБОВА КОСТАДИН ЙОРДАНОВ ФУРНАДЖИЕВКОСТАДИН ФУРНАДЖИЕВ B НЕ

Протокол: № 964 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ РУКОВ

Изпитващ: ДИМИТЪР РУКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 БОРИСЛАВ ГРУЕВ ФИНГАРОВБОРИСЛАВ ФИНГАРОВ A2 ДА
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 ВАСИЛ ЕМИЛОВ КИРОВВАСИЛ КИРОВ B ДА
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА МИХАЙЛОВАГАБРИЕЛА МИХАЙЛОВА B ДА
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 ДИМИТЪР МИНЧЕВ ФИЛИНДИМИТЪР ФИЛИН B НЕ
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 ЛИЧО ВАСИЛЕВ АСЕНОВЛИЧО АСЕНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 МАРГАРИТА КРАСИМИРОВА ИЛИЕВАМАРГАРИТА ИЛИЕВА B НЕ
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 МАРИН МИТКОВ МАРИНОВМАРИН МАРИНОВ B НЕ
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 B НЕ
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 НАДЯ ИВАНОВА НИКОЛОВАНАДЯ НИКОЛОВА B ДА
АВТО-ШКОЛА СТАРТ-03 ФИДАНА ПАВЛИНОВА ЯНЕВАФИДАНА ЯНЕВА B НЕ

Перник


Протоколи от кормуване

Протокол: № 676 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЙОРДАН ДИМИТРОВ АНДОНОВ

Изпитващ: ЙОРДАН АНДОНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЙОРДАН ИВАНОВ - АВГ ДИЛЯНА ПАВЛОВА ПЕТРОВАДИЛЯНА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОРДАН ИВАНОВ - АВГ МАРИЯ АНДРЕЕВА ВЕЛИЧКОВАМАРИЯ ВЕЛИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТЪР АВРАМОВ - МИШО - МИРОСЛАВ МИРЧЕВ РАДОСТИН КРАСИМИРОВ НИКОЛОВРАДОСТИН НИКОЛОВ B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 669 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ММ ГАБРИЕЛА ДЕСИСЛАВОВА АСПАРУХОВАГАБРИЕЛА АСПАРУХОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ММ ЛОРА РАДОСЛАВОВА РАЙЧЕВАЛОРА РАЙЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФРОДИТА ДАНИЕЛ АНГЕЛОВ ТОМОВДАНИЕЛ ТОМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФРОДИТА ДЕНИС РОМАНОВ ВЕНЦИСЛАВОВДЕНИС ВЕНЦИСЛАВОВ B НЕ

Протокол: № 670 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТОРТЕХ - 13 АДРИАН ЕМИЛОВ НИКОЛОВАДРИАН НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТОРТЕХ - 13 ЙОАН МЛАДЕНОВ НИКОЛОВЙОАН НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТОМОТОРТЕХ - 13 РАЛИЦА ЛЮБЧОВА КИРИЛОВАРАЛИЦА КИРИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОРДАН ИВАНОВ - АВГ АНТОНИО АНТОНОВ АНГЕЛОВАНТОНИО АНГЕЛОВ B ДА

Протокол: № 671 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТОРТЕХ - 13 ВАЛЕРИ БОРИСОВ ТОДОРОВВАЛЕРИ ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ММ ДЕНИС ПЛАМЕНОВ МИТКОВДЕНИС МИТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТЪР АВРАМОВ - МИШО - МИРОСЛАВ МИРЧЕВ НИКИФОР ЕМИЛОВ СИМЕОНОВНИКИФОР СИМЕОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТЪР АВРАМОВ - МИШО - МИРОСЛАВ МИРЧЕВ B НЕ

Протокол: № 672 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕФРОДИТА ВАЛЕНТИН СЛАВЧЕВ АСЕНОВВАЛЕНТИН АСЕНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ПЕТЯ ВВС ДАЯНА РОСЕНОВА МИХАЙЛОВАДАЯНА МИХАЙЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТЯ ВВС ЕВА ИВАНОВА СТОИЛОВАЕВА СТОИЛОВА B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ПЕТЪР АВРАМОВ - МИШО - МИРОСЛАВ МИРЧЕВ АЛЕКСАНДЪР АСЕНОВ СТОЯНОВАЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ B ДА

Протокол: № 673 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ММ ХЕЛЕН ЙОРДАНОВА ИЛИЕВАХЕЛЕН ИЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФРОДИТА B ДА
АВТОШКОЛА ПЕТЯ ВВС ИВАН ИВАНОВ ГОЦЕВИВАН ГОЦЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ПЕТЯ ВВС СИМОНА СИМЕОНОВА НИКОЛОВАСИМОНА НИКОЛОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 674 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИВАНОВИ - 2015 ИВЕЛИН СТРАХИЛОВ ИВАНОВИВЕЛИН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИВАНОВИ - 2015 РАДИНА ДИМИТРОВА СЕДЕВЧЕВРАДИНА СЕДЕВЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИВАНОВИ - 2015 ЦВЕТЕЛИНА КИРИАКОС СИНГЕРИЦВЕТЕЛИНА СИНГЕРИ B ДА
АВТОШКОЛА СОКОЛОВ И КО АНТОАНЕТА ВАСИЛЕВА СТОЙЧЕВААНТОАНЕТА СТОЙЧЕВА B ДА

Протокол: № 675 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ММ ДЕНИС СТЕФАНОВ КИРИЛОВДЕНИС КИРИЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФРОДИТА C+E ДА
АВТОШКОЛА ИВАЙЛО ТЕМЕЛКОВ М БИСЕР БОЖИДАРОВ СПАСОВБИСЕР СПАСОВ C ДА
АВТОШКОЛА МИИВ БГ ХРИСТИНА ИЛИЕВА РУСЕВАХРИСТИНА РУСЕВА B ДА

Плевен


Протоколи от кормуване

Протокол: № 743 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ НИКОЛОВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ НИКОЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА 73 ИВАЙЛО ЦВЕТАНОВ ГЕНОВИВАЙЛО ГЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА 73 ЙОАННА КРАСИМИРОВА КАЛЧЕВАЙОАННА КАЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 НАДЯ ВЕСЕЛИНОВА ИВАНОВАНАДЯ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯНКАР ИВАН ПАВЛОВ СТЕФАНОВИВАН СТЕФАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯНКАР МИРОСЛАВА ПЛАМЕНОВА ЧОРТОВАМИРОСЛАВА ЧОРТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯНКАР МИХАЕЛА ЕМИЛОВА МИЛЕВАМИХАЕЛА МИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИЛИЯНКАР РОСИЦА БОЯНОВА БОЖИНОВАРОСИЦА БОЖИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА КРИСИ - 1300 ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕРИЕВ ПЕТРАНОВВЛАДИСЛАВ ПЕТРАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ ПРОФ. ЦВЕТАН ЛАЗАРОВ ЦВЕТОСЛАВ РОСЕНОВ ДИМИТРОВЦВЕТОСЛАВ ДИМИТРОВ B НЕ

Протокол: № 744 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АНАТОЛИ ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: АНАТОЛИ ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ОРЛИН АСЕНОВ АНДОНОВОРЛИН АНДОНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ВАТОНИ ВН ДЕНИЦА СИМЕОНОВА СИМЕОНОВАДЕНИЦА СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ВИВИАН ВЕНЦИСЛАВОВА ВАСИЛЕВАВИВИАН ВАСИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ЗЛАТАН ВЕНЦИСЛАВОВ СТАНЕВЗЛАТАН СТАНЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 СВЕТОСЛАВ НИКОЛАЕВ ПАНТАЛЕЕВСВЕТОСЛАВ ПАНТАЛЕЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 СТЕФАНИ ИВЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВАСТЕФАНИ ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ЦВЕТОМИР ЦВЕТКОВ 2015 ЦВЕТОСЛАВ НИКОЛАЕВ ЦВЕТАНОВЦВЕТОСЛАВ ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ СТЕФАН ЦАНОВ ЯНИЦА ХРИСТОВА РАЙКОВАЯНИЦА РАЙКОВА B НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 745 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ БОЯНОВ ЦЕНКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЦЕНКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ВИОЛЕТА ТИХОМИРОВА МАРИНОВАВИОЛЕТА МАРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АНГЕЛ ВЪРБАНОВ - 96 B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА АНГЕЛ ВЪРБАНОВ - 96 ЦВЕТОЗАР ГЕОРГИЕВ МАРИНОВЦВЕТОЗАР МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВСВ 02 - ВАЛЕРИ ВЛАДИМИРОВ КАРОЛИНА КРАСИМИРОВА КРЬСТЕВАКАРОЛИНА КРЬСТЕВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ВСВ 02 - ВАЛЕРИ ВЛАДИМИРОВ МАРИЯНА АЛЕКСАНДРОВА НИКОЛОВАМАРИЯНА НИКОЛОВА B ДА

Протокол: № 746 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ БОЯНОВ ЦЕНКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЦЕНКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАТОНИ ВН ВЛАДИМИР ЦАНКОВ МИХАЙЛОВВЛАДИМИР МИХАЙЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН АНАТОЛИ ТОНЕВ ЦВЕТАНОВАНАТОЛИ ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН СТЕФАН СТЕФАНОВ ЦВЕТКОВСТЕФАН ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН СТЕФКА ИВАНОВА ПЕЕВАСТЕФКА ПЕЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН СТОЯН ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВСТОЯН СТОЯНОВ B ДА

Протокол: № 747 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ БОЯНОВ ЦЕНКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЦЕНКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА 73 МАРТИНА СВИЛЕНОВА ДИМИТРОВАМАРТИНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ЦВЕТОМИР СТЕФАНОВ ИЛИЕВЦВЕТОМИР ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН КАЛОЯН БОРИСЛАВОВ ЦАНОВКАЛОЯН ЦАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР-ОРЛИНКА ЛЮБОМИР МАЛИНОВ ИВАНОВЛЮБОМИР ИВАНОВ B ДА

Протокол: № 748 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ БОЯНОВ ЦЕНКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЦЕНКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАТОНИ ВН НИКОЛЕТА ВАЛЕНТИНОВА ВЪЛЕВАНИКОЛЕТА ВЪЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ЦВЕТАН ИВАНОВ ФИЛИПОВЦВЕТАН ФИЛИПОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ВАСИЛИСА ИЛИЕВНА ИЛИЕВАВАСИЛИСА ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ИЛИЯНА АЛЕКСАНДРОВА ВИДЕНОВАИЛИЯНА ВИДЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН ПЛЕВЕН ТЕОДОРА ВИТКОВА ТОДОРОВАТЕОДОРА ТОДОРОВА B НЕ

Протокол: № 749 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ БОЯНОВ ЦЕНКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЦЕНКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС АНГЕЛ МИХАЙЛОВ ДЕЛЕВАНГЕЛ ДЕЛЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 БОРИСЛАВ ЕМИЛОВ ЯКИМОВБОРИСЛАВ ЯКИМОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ЕВГЕНИ АСЕНОВ ЛАЗАРОВЕВГЕНИ ЛАЗАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 ИВАЙЛО ЦЕЦОВ ЙОРДАНОВИВАЙЛО ЙОРДАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 РАЛИЦА ВЛАДИСЛАВОВА СОТИРОВАРАЛИЦА СОТИРОВА B ДА

Протокол: № 750 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ БОЯНОВ ЦЕНКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЦЕНКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ДАЯНА МАРТИНОВА ИГНАТОВАДАЯНА ИГНАТОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ДИЯН ПЕТРОВ ЦВЕТАНОВДИЯН ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОМОТЪРС ИВЕТА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВАИВЕТА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 МАРИЯН КРАСИМИРОВ БОРИСОВМАРИЯН БОРИСОВ C ДА
АВТОШКОЛА ДОНЧЕВ АУТО 012 БИСЕР ЕМИЛОВ ГЕОРГИЕВБИСЕР ГЕОРГИЕВ B НЕ

Протокол: № 751 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ БОЯНОВ ЦЕНКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЦЕНКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА 73 ВЕСЕЛИН ВЛАДИМИРОВ ГОРНИШКИВЕСЕЛИН ГОРНИШКИ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА 73 ИВАН КАЛИНОВ РАДУЛОВИВАН РАДУЛОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ВЛАДИСЛАВ КОСТОВ КОСТОВВЛАДИСЛАВ КОСТОВ D ДА
АВТОШКОЛА ДИАНА - ШАНС 2012 ЛЪЧЕЗАР ПАВЛИНОВ ПЕНЕВЛЪЧЕЗАР ПЕНЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ПЕТРОС - АВТО АНДРЕАН ПЕТЬОВ КРЪСТЕВАНДРЕАН КРЪСТЕВ B НЕ

Пловдив


Протоколи от кормуване

Протокол: № 1420 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАСКО ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ

Изпитващ: ВАСКО ДИМИТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА - ДАФОВ АВРАМ МИХОВ ПЕТРОВАВРАМ ПЕТРОВ C ДА
АВТОШКОЛА - ДАФОВ ВАСИЛ ВЪЛКОВ ВАСИЛЕВВАСИЛ ВАСИЛЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА - ДАФОВ ПЕНЬО СПАСОВ ГОГОВПЕНЬО ГОГОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Пловдив) АЛБЕНА СТОЙЧЕВА МИХАЙЛОВААЛБЕНА МИХАЙЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Пловдив) ДИМИТЪР СТОЯНОВ СТОЯНОВДИМИТЪР СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Пловдив) ЕЛИЦА СВЕТЛОЗАРОВА ВЛАЙКОВАЕЛИЦА ВЛАЙКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОП АВТО 07 ДЕНИСЛАВ ИСМАИЛОВ БЕРБЕРОВДЕНИСЛАВ БЕРБЕРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОП АВТО 07 ТАНЯ НИКОЛОВА АТАНАСОВАТАНЯ АТАНАСОВА B ДА

Протокол: № 1421 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СПАС АНГЕЛОВ ПАНЕВ

Изпитващ: СПАС ПАНЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ ПЕТКО РУМЕНОВ РАЧЕВПЕТКО РАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ ТЕОДОРА СТОЯНОВА ИЛИЕВАТЕОДОРА ИЛИЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО ВЕНКО ИВАНОВ ЦИНЦАРОВВЕНКО ЦИНЦАРОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО ГЕОРГИ НЕДЕЛЧЕВ ПЕТРОВГЕОРГИ ПЕТРОВ A2 ДА
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО ЙОРДАН ПАНАЙОТОВ ДАМГАЛИЕВЙОРДАН ДАМГАЛИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА КОРЕКТ Д. Д. - АУТО ИЛИЯН СТОЯНОВ МАРКОВИЛИЯН МАРКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТЕВИКО АТАНАС РАДМИЛОВ ПЕЙЧЕВАТАНАС ПЕЙЧЕВ B ДА

Протокол: № 1422 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВЕНЦИСЛАВ БОЖИДАРОВ БОЖКОВ

Изпитващ: ВЕНЦИСЛАВ БОЖКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛ ПАС АУТО ЕМАНУЕЛА СТОЯНОВА ХАДЖИЙСКАЕМАНУЕЛА ХАДЖИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА ПЕРСЕНТА БГ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РОДЕО НГН АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МАРИНОВАЛБЕРТ МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОДЕО НГН АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ ИВАНОВАЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РОДЕО НГН ГАБРИЕЛ КОСТОВ КАРАЛОВГАБРИЕЛ КАРАЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОДЕО НГН B ДА
АВТОШКОЛА СТЕВИКО МАРИО РОСЕНОВ ДИМОВМАРИО ДИМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД B НЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД B ДА

Протокол: № 1423 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКО РАНГЕЛОВ ТЮТЮНДЖИЙСКИ

Изпитващ: ВЕЛИЧКО ТЮТЮНДЖИЙСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД АПТУЛА РАМАДАНОВ ХАЛИЛОВАПТУЛА ХАЛИЛОВ D ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ВЕСЕЛА ХРИСТОВА КЪРПАЧЕВАВЕСЕЛА КЪРПАЧЕВА A1 НЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ИВАН АНГЕЛОВ АНГЕЛОВИВАН АНГЕЛОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ПЕТЪР ТОДОРОВ АРГИРОВПЕТЪР АРГИРОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ПЛАМЕН ПЕТРОВ ПЕТРОВПЛАМЕН ПЕТРОВ A НЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ТОНЧО ХРИСТОВ ТОТОВТОНЧО ТОТОВ A ДА

Протокол: № 1424 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: КРАСИМИР ИВАНОВ АТАНАСОВ

Изпитващ: КРАСИМИР АТАНАСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ЗЛАТКО ДОБРЕВ ИЛИЕВЗЛАТКО ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ЗОРНИЦА НИКОЛЕВА ИВАНОВАЗОРНИЦА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В МИХАИЛ МАРИНОВ ДИНЕВСКИМИХАИЛ ДИНЕВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В НИКОЛА ДИМИТРОВ ТАЧЕВНИКОЛА ТАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В СЕВИМА ЦВЯТКОВА ХАДЖИЕВАСЕВИМА ХАДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ТАНЕР МЕТИНОВ АДЕМОВТАНЕР АДЕМОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ТЕОДОРА ЕМИЛОВА КАРАДЖОВАТЕОДОРА КАРАДЖОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ХРИСТИНА ДИМИТРОВА РАНГЕЛОВАХРИСТИНА РАНГЕЛОВА B НЕ

Протокол: № 1425 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ПЕТРОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: ИВАН АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ВИКТОРИЯ РУМЕНОВА КАДИЕВАВИКТОРИЯ КАДИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ДИЯН ПЕТРОВ ТОНОВДИЯН ТОНОВ A2 НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ЕМИЛ ЮРИЕВ АНДРЕЕВЕМИЛ АНДРЕЕВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО МИЛКА ГЕОРГИЕВ БАЛАБАНСКАМИЛКА БАЛАБАНСКА A НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ПЕТКО ЛАЗАРОВ ЛАЗАРОВПЕТКО ЛАЗАРОВ A НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО СТОЯН ТОДОРОВ КОШЕВСТОЯН КОШЕВ B НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 1414 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТЕВ ХРИСТОЗОВ

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТОЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ МАРИО НИКОЛАЕВ ИВАНОВМАРИО ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 МАРИЯ МИНЧЕВА ЧАКЪРОВАМАРИЯ ЧАКЪРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ БОЖИДАР СЕРГЕЕВ ПАВЛОВБОЖИДАР ПАВЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ МАРИЯ ЗЛАТАНОВА КОЛЕВАМАРИЯ КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ИНДИПЕНДЪНТ 17 ХЮЛИЯ НАЗЪМ ЮРТСЕВЕРХЮЛИЯ ЮРТСЕВЕР B НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Пловдив) МИРЕЛА НИКОЛАЕВА ТОПОВАМИРЕЛА ТОПОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Пловдив) СИЛВИЯ РАНГЕЛОВА КУРТОВАСИЛВИЯ КУРТОВА B ДА
АВТОШКОЛА РАПИД - ДАП ИВАН ГЕОРГИЕВ ЗАГОРСКИИВАН ЗАГОРСКИ C ДА
АВТОШКОЛА РАПИД - ДАП СИМЕОН ДИМИТРОВ ХРИСТОВСИМЕОН ХРИСТОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД СИМОНА ИЛИЯНОВА ДОЙЧЕВАСИМОНА ДОЙЧЕВА B НЕ

Протокол: № 1415 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТЕВ ХРИСТОЗОВ

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТОЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА - ДАФОВ РАЛИЦА ИВАНОВА ИЛИЕВАРАЛИЦА ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ ВАЛЕНТИН ГЕОРГИЕВ ЛАЗАРОВВАЛЕНТИН ЛАЗАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ ИЛИЯНА ГЕОРГИЕВА МЕРДЖАНОВАИЛИЯНА МЕРДЖАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКЛАТ КОМЕРС ЕЛИ АНГЕЛОВА ДЖИДЖОВАЕЛИ ДЖИДЖОВА B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА КОРЕКТ Д. Д. - АУТО ЛАЛЮ ЗАПРЯНОВ АЛЕКСАНДРОВЛАЛЮ АЛЕКСАНДРОВ B ДА
АВТОШКОЛА МИЛКО 06 ДЖАН-МИКЕЛЕ АНТОНИО РАТТАДЖАН-МИКЕЛЕ РАТТА B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА МИЛКО 06 СТЕЛА ИВАНОВА ВАСИЛЕВАСТЕЛА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МИЛКО 16 ТАСИН МЕТИН МЕХМЕДТАСИН МЕХМЕД C ДА
АВТОШКОЛА СТЕВИКО ШАБАН ФАРИСОВ МЕХМЕДОВШАБАН МЕХМЕДОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД АЛЕКСАНДЪР ВИХЪРОВ ЗАХАРИЕВАЛЕКСАНДЪР ЗАХАРИЕВ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ИВАН ИВАНОВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ C НЕ

Протокол: № 1416 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТЕВ ХРИСТОЗОВ

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТОЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В АТАНАС КИРИЛОВ ХРИСТОЗОВАТАНАС ХРИСТОЗОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО ГАБРИЕЛА ДИМОВА ТОДОРОВАГАБРИЕЛА ТОДОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО КЪНЧО ИВАНОВ АНГЕЛОВКЪНЧО АНГЕЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО МИА ДИМИТРОВА ГАНЕВАМИА ГАНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 КРАСИМИР ИВАНОВ АНГЕЛОВКРАСИМИР АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИТА АУТО-2015 МАРТИН ФРАНЦОВ ТУНОВМАРТИН ТУНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИНДИПЕНДЪНТ 17 B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ИНДИПЕНДЪНТ 17 ВИКТОРИЯ СТАНИСЛАВОВА ВЕЛЕВАВИКТОРИЯ ВЕЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ИНДИПЕНДЪНТ 17 ИВЕЛИН ИВАНОВ ГРОЗЕВИВЕЛИН ГРОЗЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОП АВТО 07 АНАСТАСИЯ ЗАХАРИЕВА ЗАХАРИЕВААНАСТАСИЯ ЗАХАРИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОП АВТО 07 СПАСКА МАКАВЕЕВА ШИШКОВАСПАСКА ШИШКОВА B ДА

Протокол: № 1417 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТЕВ ХРИСТОЗОВ

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТОЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ МАРИЯ СОТИРОВА АВРАМОВАМАРИЯ АВРАМОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО АНА АНГЕЛОВА МАРИНОВААНА МАРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ДИМИТЪР ИЛИЯНОВ КОВАЧЕВДИМИТЪР КОВАЧЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ЕКАТЕРИНА АНГЕЛОВА СЕЙРЕКОВАЕКАТЕРИНА СЕЙРЕКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО НЕЛИ ЮРИЕВА МИНЧЕВАНЕЛИ МИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО НИКОЛА АНГЕЛОВ МИТКОВНИКОЛА МИТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО РОСИЦА ДИМИТРОВА СТОЯНОВАРОСИЦА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО СИЛВИЯ ЗАПРЯНОВА ТЪКАНОВАСИЛВИЯ ТЪКАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО СТЕФАН МЕТОДИЕВ КОСТАДИНОВСТЕФАН КОСТАДИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР АИТ МАРГАРИТА МАНОЛОВА ЛАМБРЕВАМАРГАРИТА ЛАМБРЕВА C ДА

Протокол: № 1418 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТЕВ ХРИСТОЗОВ

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТОЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ЙОРДАНКА АНГЕЛОВА ЦОНЕВАЙОРДАНКА ЦОНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ЛИДИЯ МИТКОВА САНДБЕРГЛИДИЯ САНДБЕРГ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ МАРИН АНГЕЛОВ КЪНЧЕВМАРИН КЪНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА АУТО КРИСТИ МАРИЯ МАРТИНОВА ТОЧЕВАМАРИЯ ТОЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ ВЕНЕТА ДИМИТРОВА МАНАХИЛОВАВЕНЕТА МАНАХИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ВАЛЕНТИНА ИВАНОВА ГЕРОВАВАЛЕНТИНА ГЕРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО НИКАЛЪС ПЛАМЕН ПЕТРОВНИКАЛЪС ПЕТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОДЕО НГН ДИАНА ТОДОРОВА ТОДОРОВАДИАНА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ГЕОРГИ ВИДКОВ ВИДЕВГЕОРГИ ВИДЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД МИРОСЛАВ МИНЧЕВ БРАЙКОВМИРОСЛАВ БРАЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСИНГ АД ПЛАМЕН РОСЕНОВ КАЧАРОВПЛАМЕН КАЧАРОВ D ДА

Протокол: № 1419 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТЕВ ХРИСТОЗОВ

Изпитващ: ЕНЧО ХРИСТОЗОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ДАРИНА ЖИВКОВА СТОЙКОВАДАРИНА СТОЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОСТАРТ - В ЦВЕТЕЛИНА ЧАВДАРОВА ШИВИКОВАЦВЕТЕЛИНА ШИВИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО ВЕЛИСЛАВ ДЕСИСЛАВОВ РАДЕВВЕЛИСЛАВ РАДЕВ A1 НЕ
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО СЕВДА СТЕФАНОВА БОДУРОВАСЕВДА БОДУРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО СИМЕОН ЛЮБОМИРОВ НЕДЕЛЧЕВСИМЕОН НЕДЕЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИВИАУТО СТЕФАН ДОНКОВ ЦАНЧЕВСТЕФАН ЦАНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ПЛОВДИВ БАХАР ДЖЕЙЛЯН МЮМЮНБАХАР МЮМЮН B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ГЕНЧО ЯНЕВ ГЕНОВГЕНЧО ГЕНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ДАНИ НИКОЛАЕВ ПАВЛОВДАНИ ПАВЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО СЪБКА ГЕОРГИЕВА ВАСИЛЕВАСЪБКА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ - АУТО ТОДОР ИВАНОВ АНДРЕЕВТОДОР АНДРЕЕВ B НЕ

Разград


Протоколи от кормуване

Протокол: № 585 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ГРОЗЬО СИМЕОНОВ ГРОЗЕВ

Изпитващ: ГРОЗЬО ГРОЗЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АБВ МОТО ГЮЛНАР ГЮРСЕЛ ИБРАХИМГЮЛНАР ИБРАХИМ B НЕ
АВТОШКОЛА МЕЛИС-М МУТЛУ МЕЖДИНОВА ХАСАНОВАМУТЛУ ХАСАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН РАЗГРАД СЕРВЕТ ВЕДАТ СЕЛИМСЕРВЕТ СЕЛИМ D НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН РАЗГРАД ХАККЪ ЕРХАН ХАККЪХАККЪ ХАККЪ D ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 577 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕСТРАНС - 94 СЕВДЖАН ИСУФ МЕХМЕДСЕВДЖАН МЕХМЕД C+E ДА
АВТОШКОЛА ИВИЛИН ИНС ЕМИНЕ САХЛИМОВА НАСУФОВАЕМИНЕ НАСУФОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВИЛИН ИНС МЕХМЕД БЕЙХАНОВ ТОПАЛОВМЕХМЕД ТОПАЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ ТЕЗГЮЛ НАИМ САЛИЕВАТЕЗГЮЛ САЛИЕВА B ДА

Протокол: № 578 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БЕСТ АВТО ТИМ ЕРГИН ЕРДИНЧ МЕХМЕДЕРГИН МЕХМЕД B НЕ
АВТОШКОЛА БЕСТ АВТО ТИМ МЕЛТЕМ РАХМИ РАСИММЕЛТЕМ РАСИМ B НЕ
АВТОШКОЛА МЕЛИС-М ИВЕЛИН БОРИСОВ ЦВЕТКОВИВЕЛИН ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА МЕЛИС-М МАРТИН БОРИСОВ ЦВЕТКОВМАРТИН ЦВЕТКОВ B ДА

Протокол: № 579 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БЕСТ АВТО ТИМ СЕИД СУЗАНОВ СЕИДОВСЕИД СЕИДОВ B НЕ
АВТОШКОЛА БЕСТ АВТО ТИМ ФУАТ СУАРЕС НАЗИФФУАТ НАЗИФ B ДА
АВТОШКОЛА ИВИЛИН ИНС ХЮСЕИН РАМИ ЮСЕИНХЮСЕИН ЮСЕИН C ДА
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ КАДИР АХМЕД КАДИРКАДИР КАДИР A1 ДА

Протокол: № 580 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БЕСТ АВТО ТИМ ЕРДИНЧ ЮЛХАНОВ ТАУКЧУЕРДИНЧ ТАУКЧУ B ДА
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ БОГОСЛОВ ЙОРДАНОВ СТОЯНОВБОГОСЛОВ СТОЯНОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ САЛИМ БЕЙСИНОВ САЛИМОВСАЛИМ САЛИМОВ C ДА

Протокол: № 581 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ ЕМИНЕ ВЕЛИЕВА АЛИЕМИНЕ АЛИ B ДА
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ ЕСРА ВЕДАТ РЕДЖЕБЕСРА РЕДЖЕБ B НЕ
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ САШО ДИМОВ СТОЙЧЕВ СТОЙЧЕВСАШО СТОЙЧЕВ СТОЙЧЕВ C ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ B НЕ

Протокол: № 582 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ ОРХАН МАХМУД САЛИОРХАН САЛИ B ДА
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ АЛПЕР АХМЕД МУСТАФААЛПЕР МУСТАФА C ДА
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ КАДЕР ЮСУФ АХМЕДОВАКАДЕР АХМЕДОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГАЛИ - ЙОРДАН ЙОРДАНОВ РЕДЖЕБ ЗЮЛКИФ ЗЕЛКИФРЕДЖЕБ ЗЕЛКИФ C НЕ

Протокол: № 583 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

Изпитващ: ХРИСТО ХРИСТОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН РАЗГРАД АНЕЛИЯ ДИМИТРОВА АНГЕЛОВААНЕЛИЯ АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - КЛОН РАЗГРАД НИГЕР ХАЛИЛОВА АКИФОВАНИГЕР АКИФОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ КЪДРИН МАКСИМОВ РАЧЕВКЪДРИН РАЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ХИТКО РХ СЕЗГИН ХЮСЕИНОВ ЕТЕМОВСЕЗГИН ЕТЕМОВ C+E НЕ

Русе


Протоколи от кормуване

Протокол: № 713 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДИЛЯН ЙОРДАНОВ ДИЛЯНОВ

Изпитващ: ДИЛЯН ДИЛЯНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БРАТОЕВ И БОРИСОВ - РУСЕ АНТОН ДИМИТРОВ МИТЕВАНТОН МИТЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА БРАТОЕВ И БОРИСОВ - РУСЕ СВЕТОСЛАВ НИКОЛАЕВ КОЛЕВСВЕТОСЛАВ КОЛЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА МИЛЕВ ХЮСЕИН ХЮСЕИН ЧИТАКХЮСЕИН ЧИТАК B ДА
АВТОШКОЛА УЦ - АКАДЕМИКА ВЛАДИСЛАВ ДРАГОМИРОВ КОЛЕВВЛАДИСЛАВ КОЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА УЦ - АКАДЕМИКА ПРЕСЛАВ ВЕЛИЧКОВ ВЕЛИКОВПРЕСЛАВ ВЕЛИКОВ A ДА
АВТОШКОЛА УЦ - АКАДЕМИКА ТИХОМИР ГАТЕВ МЕТОДИЕВТИХОМИР МЕТОДИЕВ A ДА

Протокол: № 714 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ИЛИЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ИВАН ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 АЛЕКСАНДРА ВЕНЦИСЛАВОВА КЕНАРОВААЛЕКСАНДРА КЕНАРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 ЕРТАН СЮХАДОВ ЮНУЗОВЕРТАН ЮНУЗОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 ИВА ИВАЙЛОВА ВУТОВАИВА ВУТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 КРИСТИАН АНТОНОВ БОГДАНОВКРИСТИАН БОГДАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 МИГЛЕНА ЕМИЛОВА ИВАНОВАМИГЛЕНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 МИХАЕЛА АТАНАСОВА БЛАЖЕВАМИХАЕЛА БЛАЖЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 ЦВЕТЕЛИНА АТАНАСОВА ТОНЕВАЦВЕТЕЛИНА ТОНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 ЮЛИЯН ИВАНОВ КИРИЛОВЮЛИЯН КИРИЛОВ C+E ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 715 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИРИНА БОЯНОВА КОЛЕВА

Изпитващ: ИРИНА КОЛЕВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА М. ПАНАЙОТОВ - НИКОЛ ИВАНОВА ИВАНОВАНИКОЛ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОДРАЙВ 2017 КАМЕЛИЯ МАРИЯНОВА ГЕОРГИЕВАКАМЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОДРАЙВ 2017 ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ ИЛИЕВЛЪЧЕЗАР ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 ПЕТЯ ЗДРАВКОВА ИВАНОВАПЕТЯ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 СЯРГЕН СЕВДЖАНОВ ДЖУРУШЕВСЯРГЕН ДЖУРУШЕВ B НЕ

Протокол: № 716 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИРИНА БОЯНОВА КОЛЕВА

Изпитващ: ИРИНА КОЛЕВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БРАТОЕВ И БОРИСОВ - РУСЕ СОФРОНИ ТОДОРОВ СОФРОНИЕВСОФРОНИ СОФРОНИЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА ДАРЯ НЕФИЗЕ МИРХАНОВА НИКОЛОВАНЕФИЗЕ НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОДРАЙВ 2017 ФРЕДЕРИК ПАВЛИНОВ НИКОЛОВФРЕДЕРИК НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ФОРС-777 ВИКТОРИЯ ДИЯНОВА ЦОНЕВАВИКТОРИЯ ЦОНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 РАДОМИР ДАМЯНОВ ГЕОРГИЕВРАДОМИР ГЕОРГИЕВ C НЕ

Протокол: № 717 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИРИНА БОЯНОВА КОЛЕВА

Изпитващ: ИРИНА КОЛЕВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА М. ПАНАЙОТОВ - СИМЕОН МИРОСЛАВОВ ЦАНКОВСИМЕОН ЦАНКОВ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА САВАКОВ 2010 ЙОАНА ИВОВА ПОПОВАЙОАНА ПОПОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЦ БЪЗОВСКИ НИКОЛ НИКОЛОВА КУЦАРОВАНИКОЛ КУЦАРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ФОРС-777 МАРИНА ГРИШЕВА ПЕТКОВАМАРИНА ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЦПО АКАДЕМИКА АНДРЕЙ СЕВДОВ БОРИСОВАНДРЕЙ БОРИСОВ B ДА

Протокол: № 718 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИРИНА БОЯНОВА КОЛЕВА

Изпитващ: ИРИНА КОЛЕВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА НИКОЛОВ 2011 ИВЕЛИН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВИВЕЛИН ГЕОРГИЕВ C ДА
АВТОШКОЛА НИКОЛОВ 2011 МЕРХАН НУРХАНОВ МАХМУДОВМЕРХАН МАХМУДОВ C ДА
АВТОШКОЛА ТОДОРОВИ АУТО АЙЛИН МУСТАФА СЮЛЕЙМАНАЙЛИН СЮЛЕЙМАН B ДА
АВТОШКОЛА ТОДОРОВИ АУТО БЕРИН ДЖЕВДЕТОВ ЯХОВБЕРИН ЯХОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФОРС-777 АЛЕКСАНДЪР МАКСИМОВ АТАНАСОВАЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ B ДА

Протокол: № 719 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИРИНА БОЯНОВА КОЛЕВА

Изпитващ: ИРИНА КОЛЕВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕВРОДРАЙВ ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА БОРОДЖИЕВАГАБРИЕЛА БОРОДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОДРАЙВ ДИМИТЪР СЛАВЧЕВ ГЕОРГИЕВДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОДРАЙВ МИЛИЦА СТАНИМИРОВА ЦОНЕВАМИЛИЦА ЦОНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОДРАЙВ МОНИКА БОРИСЛАВОВА ЛАЗАРОВАМОНИКА ЛАЗАРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИГНАТОВ - 2000 ДЕСИСЛАВА ЦВЕТОЛЮБОВА ПЕТРОВАДЕСИСЛАВА ПЕТРОВА B НЕ

Протокол: № 720 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИРИНА БОЯНОВА КОЛЕВА

Изпитващ: ИРИНА КОЛЕВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИГНАТОВ - 2000 ЕЛЕНА ЮЛИЯНОВА ЙОРДАНОВАЕЛЕНА ЙОРДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИКОЛОВ 2016 ЕМАНУЕЛА МАРДИРОС СИМЕОНОВАЕМАНУЕЛА СИМЕОНОВА A1 ДА
АВТОШКОЛА ПОЛИКАР РУСЕ СТЕЛИАН КАМЕНОВ ГЪЛАБАРОВСТЕЛИАН ГЪЛАБАРОВ C ДА
АВТОШКОЛА ПРОДРАЙВ 2017 УМУТ ТАНЕРОВ РАИМОВУМУТ РАИМОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЦ БЪЗОВСКИ ДАРИНКА ДИМИТРОВА МАРИНОВАДАРИНКА МАРИНОВА B ДА

Протокол: № 721 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИРИНА БОЯНОВА КОЛЕВА

Изпитващ: ИРИНА КОЛЕВА

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА М. ПАНАЙОТОВ - АЙХАН АЙГЮНОВ ГРОПОВАЙХАН ГРОПОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОДРАЙВ 2017 ВЕНЕЛИН ДИМИТРОВ АНДРЕЕВВЕНЕЛИН АНДРЕЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 АНТОНИНА АНТОНОВА РАДОВААНТОНИНА РАДОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 БОРИСЛАВ СТОЯНОВ ЦАНЕВБОРИСЛАВ ЦАНЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ХРИСТОВ 2008 СОНЕР ЮДЖЕЛ ИБРИМСОНЕР ИБРИМ C ДА ГРЕШНО ИМЕ В

Силистра


Протоколи от кормуване

Протокол: № 460 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЖАН ТОДОРОВ КЕЛПЕКОВ

Изпитващ: ЖАН КЕЛПЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ 77 ВИКТОРИЯ МАРИЯНОВА ИВАНОВАВИКТОРИЯ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ 77 ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ 77 B НЕ
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ ПЕТРОВАЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ ДОРОТЕЯ ЖИВКОВА БЕЛЕВАДОРОТЕЯ БЕЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ ЙОРДАН РАДОСЛАВОВ НИКОЛОВЙОРДАН НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ МАРГАРИТА НИКОЛАЕВА АНДРЕЕВАМАРГАРИТА АНДРЕЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ МАРИЯ ТОДОРОВА МАРИНОВАМАРИЯ МАРИНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ ЯВОР ЯНКОВ ЯНКОВЯВОР ЯНКОВ B НЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 461 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ПЕТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖЕВИ - ОТО АЛИ РАМАДАН АКИФАЛИ АКИФ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕВИ - ОТО B ДА
АВТОШКОЛА ЛЪКИДРАЙВ ПЛАМЕНА КОСТАДИНОВА ГЕОРГИЕВАПЛАМЕНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ЗЕМЕДЕЛСКА ГИМНАЗИЯ ДОБРУДЖА ОНУР ФЕВЗИ ЮЛМИОНУР ЮЛМИ B НЕ

Протокол: № 462 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ПЕТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА СИБЕЛ НУРГИН РЕДЖЕБСИБЕЛ РЕДЖЕБ B ДА
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА ЦВЕТЕЛИНА СПАСОВА ДИМОВАЦВЕТЕЛИНА ДИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ЗЕМЕДЕЛСКА ГИМНАЗИЯ ДОБРУДЖА СЕВГЮЛ МАКСУТ МЕХМЕДСЕВГЮЛ МЕХМЕД B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНА ЗЕМЕДЕЛСКА ГИМНАЗИЯ ДОБРУДЖА СИБЕЛ МЕХМЕД ТАСИМСИБЕЛ ТАСИМ B НЕ

Протокол: № 463 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ПЕТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА БУРЧИН СЕЧКИН НАЗМИБУРЧИН НАЗМИ B ДА
АВТОШКОЛА ОБРАЗЦОВ ВОДАЧ ВЕНЦИСЛАВ КРАСИМИРОВ ИВАНОВВЕНЦИСЛАВ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ОБРАЗЦОВ ВОДАЧ ГЮЛЯЙ ТУРГАЙ АЛИГЮЛЯЙ АЛИ B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕКО - СТЕФАН СТЕФАНОВ НАДЯ ЧАВДАРОВА ЧАВДАРОВАНАДЯ ЧАВДАРОВА B ДА

Протокол: № 464 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ПЕТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА МЕЛЯТ МУСТАФА ВЕЛИМЕЛЯТ ВЕЛИ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ОБРАЗЦОВ ВОДАЧ НУРЕЛ АБИ АХМЕДНУРЕЛ АХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ 77 ДИМИТЪР ПЕТРОВ ВЕЛИКОВДИМИТЪР ВЕЛИКОВ B ДА ЧЛ. 157

Протокол: № 465 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ПЕТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА РОСЕН СТЕФАНОВ ИВАНОВРОСЕН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА СИЯНА ВАЛЕРИЕВА СТОЙЧЕВАСИЯНА СТОЙЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДМС - ГРУП - ДИНЧЕР САЛИЕВ ГЮЛДЖИХАН ДЖЕМАЛ АХМЕДГЮЛДЖИХАН АХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ДМС - ГРУП - ДИНЧЕР САЛИЕВ КАДЕР РИДВАН ХАБИЛКАДЕР ХАБИЛ B ДА

Протокол: № 466 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ПЕТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОРИНИ-ИВАЙЛО МИЛКОВ ДИЯНА ВАСИЛЕВА ДЮЛГЕРОВАДИЯНА ДЮЛГЕРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДМС - ГРУП - ДИНЧЕР САЛИЕВ АЙСЕН БЕЙХАН БАСРИАЙСЕН БАСРИ B ДА
АВТОШКОЛА ДМС - ГРУП - ДИНЧЕР САЛИЕВ БИЛЕНТ БИЛЯЛ БЕДРИБИЛЕНТ БЕДРИ B НЕ
АВТОШКОЛА ДМС - ГРУП - ДИНЧЕР САЛИЕВ B НЕ

Протокол: № 467 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ

Изпитващ: ПЕТЪР ПЕТРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОРИНИ-ИВАЙЛО МИЛКОВ КАТЯ КИРИЛОВА ВЕЛИКОВАКАТЯ ВЕЛИКОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВЕЛИРА B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ХИКС ХРИСТОВ ХРИСТИНА ИВАНОВА СТЕФАНОВАХРИСТИНА СТЕФАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДМС - ГРУП - ДИНЧЕР САЛИЕВ ЗЛАТИНА ВЕЛЕВА АНТОНОВАЗЛАТИНА АНТОНОВА B ДА

Сливен


Протоколи от кормуване

Протокол: № 752 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ТРАЯНОВ ТОДОРОВ

Изпитващ: МАРИН ТОДОРОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИЛЕТИ КАР ДИМИТЪР СЛАВОВ ЙОРДАНОВДИМИТЪР ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 ИВАН ТОДОРОВ КОЧЕВИВАН КОЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 СТАНИМИР ДИМИТРОВ ТОДОРОВСТАНИМИР ТОДОРОВ D ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 ХЮСЕИН ИБРЯМОВ КЯЗЪМОВХЮСЕИН КЯЗЪМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СЕМКОВ-ИД ЛЮБОМИР ПЕТРОВ ДИМИТРОВЛЮБОМИР ДИМИТРОВ A ДА
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 ИВАН ДУШКОВ ДУШКОВИВАН ДУШКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ТОНЕВ АВТО НАИМ МИЛАНОВ БОРИСОВНАИМ БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФАВОРИТ ЙД АНТОНИЯ ВАЛЕНТИНОВА ВАСИЛЕВААНТОНИЯ ВАСИЛЕВА B ДА

Протокол: № 753 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АНДОН ПЕНЕВ АНДОНОВ

Изпитващ: АНДОН АНДОНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МАКС АУТО 2 ДИМО ЙОРДАНОВ РУСЕВДИМО РУСЕВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА МАКС АУТО 2 СТОЯН ХРИСТОВ БОЙЧЕВСТОЯН БОЙЧЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ПЕТЪР ЙОВЧЕВ И СИНОВЕ - СЛИВЕН СВЕТОСЛАВ АТАНАСОВ СТОЯНОВСВЕТОСЛАВ СТОЯНОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 АЛИОСМАН МУСТАФОВ АЛИОСМАНОВАЛИОСМАН АЛИОСМАНОВ C НЕ
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 ДЖУНЕИТ ИБРАХИМОВ АДЕМОВДЖУНЕИТ АДЕМОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ФАВОРИТ ЙД ПЛАМЕН ПЕЙЧЕВ АМЗОВПЛАМЕН АМЗОВ D ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 745 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: Станимир Димитров Димитров

Изпитващ: Станимир Димитров

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИП ЦЕНТЪР - Р ТЕОДОРА ВАЛЕРИЕВА ВЪЛКАНОВАТЕОДОРА ВЪЛКАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИЦА - 70 МИРОСЛАВ ЖИВКОВ МИНЧЕВМИРОСЛАВ МИНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОНЕВ АВТО ГЕОРГИ СТАНИСЛАВОВ ПЕТРОВГЕОРГИ ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОНЕВ АВТО СВЕТЛАНА НИКОЛОВА ТЕНЕВА-ТОДОРОВАСВЕТЛАНА ТЕНЕВА-ТОДОРОВА B ДА

Протокол: № 746 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: Станимир Димитров Димитров

Изпитващ: Станимир Димитров

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СОНЯ ЧАЛЪКОВА 693 АЛЕКС ДИМИТРОВ МИТЕВАЛЕКС МИТЕВ A1 ДА
АВТОШКОЛА СОНЯ ЧАЛЪКОВА 693 ВАСИЛ ДОНЧЕВ ДОНЕВВАСИЛ ДОНЕВ A1 НЕ
АВТОШКОЛА ТОНЕВ АВТО АТАНАС ВАСИЛЕВ БЕЛОМОРОВАТАНАС БЕЛОМОРОВ B ДА

Протокол: № 747 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: Станимир Димитров Димитров

Изпитващ: Станимир Димитров

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИП ЦЕНТЪР - Р МИЛЕНА СТОЙЧЕВА ПЕТРОВАМИЛЕНА ПЕТРОВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 ДЕСИСЛАВА СТЕФАНОВА СЛАВОВАДЕСИСЛАВА СЛАВОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛИЦА - 70 ТАСКО ХРИСТОВ САШЕВТАСКО САШЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 ЙОРДАН ЛЮБЕНОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ B НЕ

Протокол: № 748 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: Станимир Димитров Димитров

Изпитващ: Станимир Димитров

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 НАЙДЕН ХРИСТОВ НАЙДЕНОВНАЙДЕН НАЙДЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАКС АУТО 2 ТОДОР ПЕНЧЕВ БАКОЕВТОДОР БАКОЕВ D НЕ
АВТОШКОЛА СОНЯ ЧАЛЪКОВА 693 БЕТИ ЙОРДАНОВА МИХАЙЛОВАБЕТИ МИХАЙЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СОНЯ ЧАЛЪКОВА 693 НЕЛИ АНТОНОВА БОНЧЕВАНЕЛИ БОНЧЕВА B ДА

Протокол: № 749 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: Станимир Димитров Димитров

Изпитващ: Станимир Димитров

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 АЗАД РАДУАН АХМЕДАЗАД АХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 БИЛГИН ЕЛМАСОВ АЛИЕВБИЛГИН АЛИЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 B НЕ
АВТОШКОЛА СИНХРОН КОМЕРС 1 РИДВАН ШЕРИФОВ МУСТАФОВРИДВАН МУСТАФОВ C+E ДА

Протокол: № 750 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: Станимир Димитров Димитров

Изпитващ: Станимир Димитров

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО БГ-ЛИДЕР БАХАР ГЮНАЙДЪНОВА МУРАДОВАБАХАР МУРАДОВА B ДА
АВТОШКОЛА БУЛМЕЙК ГЕОРГИ ИВАНОВ ИВАНОВГЕОРГИ ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА БУЛМЕЙК ПЕТЪР БОЙКОВ ЙОРДАНОВПЕТЪР ЙОРДАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОНЕВ АВТО ПЕЮ ЙОРДАНОВ ПЕЕВПЕЮ ПЕЕВ B НЕ

Протокол: № 751 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: Станимир Димитров Димитров

Изпитващ: Станимир Димитров

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕЛИТ 007 ТЕОДОРА ВАЛЕНТИНОВА КОЛЕВАТЕОДОРА КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МАКС АУТО 2 ГЕОРГИ ВЕЛИКОВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА МАКС АУТО 2 МАРИЯ АТАНАСОВА РАДЕВАМАРИЯ РАДЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МАРВЕЛ 1 ИВАН АЛЕКСАНДРОВ ЧАКЪРОВИВАН ЧАКЪРОВ B НЕ

Смолян


Протоколи от кормуване

Протокол: № 436 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ДАНЧО ХРИСТОВ ДОБРЕВ

Изпитващ: ДАНЧО ДОБРЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДРЕНАЛИН Б13 ДИМИТЪР СОНЕВ ДИМИТРОВДИМИТЪР ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА БОЙЧЕВ - АВТО КИРИЛ АТАНАСОВ МИХАЛАКЕВКИРИЛ МИХАЛАКЕВ B ДА
АВТОШКОЛА МИТКО ДРАГОСЛАВОВ - АДРИЯН ШЕНГЮЛ САЛИХОВА БОЧУКОВАШЕНГЮЛ БОЧУКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИКОЛА ТУНЕВ - СПЕЦИАЛ 66 - ДИМИТРИЯ ТУНЕВА АЙДЖАН САФЕТОВА ТЕРЗИЕВААЙДЖАН ТЕРЗИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИКОЛА ТУНЕВ - СПЕЦИАЛ 66 - ДИМИТРИЯ ТУНЕВА ПЪНАР РАМАДАН ЧОБАНПЪНАР ЧОБАН B НЕ
АВТОШКОЛА РУМЕН ТАСМАДЖИЕВ - РАМ САМИРА ХАЙРИДИНОВА ЧАУШЕВАСАМИРА ЧАУШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РУМЕН ТАСМАДЖИЕВ - РАМ СИМОНА ПЛАМЕНОВА МАДАНСКАСИМОНА МАДАНСКА B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 429 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ДИМИТРОВ МАРИНСКИ

Изпитващ: ИВАН МАРИНСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АБАДЖИЕВИ СЛАВЕЙ ВЕНЦИСЛАВОВ БАЧКОВСЛАВЕЙ БАЧКОВ D ДА
АВТОШКОЛА АБАДЖИЕВИ СТЕФАНО СВИЛЕНОВ ТИХОМИРОВСТЕФАНО ТИХОМИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АДРЕНАЛИН Б13 ГЮРСЕЛ НЕДЖАТИН ТОПАЛОВГЮРСЕЛ ТОПАЛОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА НИКОЛА ТУНЕВ - СПЕЦИАЛ 66 - ДИМИТРИЯ ТУНЕВА ГЮЛСЕВИМ НЕДЖАТИНОВА ТОПАЛОВАГЮЛСЕВИМ ТОПАЛОВА B ДА

Протокол: № 430 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ДИМИТРОВ МАРИНСКИ

Изпитващ: ИВАН МАРИНСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АБАДЖИЕВИ РОСЕН МИНЧЕВ ЗЕЛЕНОВРОСЕН ЗЕЛЕНОВ D ДА
АВТОШКОЛА Е.С.С. - КЪМПАНИ МЕВЛЮДЕ АХМЕДОВА УЗУНОВАМЕВЛЮДЕ УЗУНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РУМЕН ТАСМАДЖИЕВ - РАМ АДРЕЯНА ЕМИЛОВА БОРИСОВААДРЕЯНА БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА РУМЕН ТАСМАДЖИЕВ - РАМ БОЯН ВИХЪРОВ ТАСМАДЖИЕВБОЯН ТАСМАДЖИЕВ B ДА

Протокол: № 431 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ДИМИТРОВ МАРИНСКИ

Изпитващ: ИВАН МАРИНСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЛИДЕР - В - 51 ЕМИ НЕДЯЛКОВА БОРАДЖИЕВАЕМИ БОРАДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЛИДЕР - В - 51 МАРУСЯ ИВАНОВА ЧУРТОВА-ЯКЪБОВАМАРУСЯ ЧУРТОВА-ЯКЪБОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЛИДЕР - В - 51 СИЛВИЯ ЗАХАРИЕВА ЯНКОВАСИЛВИЯ ЯНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЯНКО ЯНКОВ АУТО РУФИЕ АТЕМ КЕХАЯРУФИЕ КЕХАЯ B ДА

Протокол: № 432 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ДИМИТРОВ МАРИНСКИ

Изпитващ: ИВАН МАРИНСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АБАДЖИЕВИ НИКОЛАЙ АСЕНОВ НАЧЕВНИКОЛАЙ НАЧЕВ D ДА
АВТОШКОЛА АДРЕНАЛИН Б13 ИСЯ ХАЙРИДИНОВ ФЕЛЕТИЕВИСЯ ФЕЛЕТИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АДРЕНАЛИН Б13 РАДОСЛАВ ЗДРАВКОВ БОРНАЗОВРАДОСЛАВ БОРНАЗОВ A1 НЕ
АВТОШКОЛА ЯНКО ЯНКОВ АУТО ЕМИНЕ АХМЕДОВА СИРАКОВАЕМИНЕ СИРАКОВА B ДА

Протокол: № 433 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛА ПЕТРОВ МАРКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛА МАРКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КАТРАЧЕВ АУТО ЙЪЛМАЗ ОСМАН ХЮСЕИНЙЪЛМАЗ ХЮСЕИН C ДА
АВТОШКОЛА ЛИДЕР - В - 51 ИНА НЕДЯЛКОВА БОРАДЖИЕИВАИНА БОРАДЖИЕИВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЛИДЕР - В - 51 ТОДОР АТАНАСОВ АТАНАСОВТОДОР АТАНАСОВ C ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕРИН МАНОЛОВ - СЕВЕМА САЙМЪН РИСТЕМОВ МЕХАНЧЕВСАЙМЪН МЕХАНЧЕВ B ДА

Протокол: № 434 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛА ПЕТРОВ МАРКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛА МАРКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РЕФЛЕКС-СМОЛЯН АЛЕКСАНДЪР АСЕНОВ БЛАГОЕВАЛЕКСАНДЪР БЛАГОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕФЛЕКС-СМОЛЯН ДИМИТЪР МИЛЕНОВ ЯСЕНОВДИМИТЪР ЯСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕФЛЕКС-СМОЛЯН МУРАД РЕДЖЕПОВ АРИФОВМУРАД АРИФОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СЕВДАЛИН МАСУРСКИ АНТОАН БИСЕРОВ КУРДЖИЕВАНТОАН КУРДЖИЕВ B ДА

Протокол: № 435 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛА ПЕТРОВ МАРКОВСКИ

Изпитващ: НИКОЛА МАРКОВСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПАЧЕЛИЕВ ДРАЙВ АННА ВАЛЕНТИНОВА ХАДЖИЕВААННА ХАДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПАЧЕЛИЕВ ДРАЙВ НИНА МЛАДЕНОВА ХАДЖИЕВАНИНА ХАДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ФИЛИОС - Л БОРИСЛАВ МИНЧЕВ ЩЪРБОВБОРИСЛАВ ЩЪРБОВ B ДА
АВТОШКОЛА ФИЛИОС - Л ДАНИЕЛА ЗДРАВКОВА БУКОВАДАНИЕЛА БУКОВА B ДА

София


Протоколи от кормуване

Протокол: № 3105 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: БОРИС ПАВЛОВ ЕВТИМОВ

Изпитващ: БОРИС ЕВТИМОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ И ЕНЕРГЕТИКА ХЕНРИ ФОРД АЛЕКС ГЕОРГИЕВ БАБАЧЕВАЛЕКС БАБАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ И ЕНЕРГЕТИКА ХЕНРИ ФОРД КОНСТАНТИН СТЕФАНОВ ВЕЛИЧКОВКОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ И ЕНЕРГЕТИКА ХЕНРИ ФОРД МАРТИН СЕРГЕЕВ МАНЧОРОВМАРТИН МАНЧОРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ И ЕНЕРГЕТИКА ХЕНРИ ФОРД СПАС АНГЕЛОВ СПАСОВСПАС СПАСОВ B НЕ

Протокол: № 3106 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ЗДРАВКО КИРИЛОВ ДИМИТРОВЗДРАВКО ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ НАДЯ ГРОЗДЕВАНАДЯ ГРОЗДЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ НИНА ХРИСТОВА НИКОЛОВАНИНА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ СВЕТОСЛАВ АТАНАСОВ ХАДЖИГАЕВСВЕТОСЛАВ ХАДЖИГАЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ТЕОДОРА АНТОНИЕВА НИКОЛОВАТЕОДОРА НИКОЛОВА B НЕ

Протокол: № 3107 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ АНГЕЛ ИВАНОВ СПАСОВАНГЕЛ СПАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ АНДОН НИКОЛОВ ЛАЗАРОВАНДОН ЛАЗАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ГАБРИЕЛА ВЛАДИМИРОВА БАНЧЕВАГАБРИЕЛА БАНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ДЕНИЦА ИВАНОВА СТОЯНОВАДЕНИЦА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ЕМИЛИЯ ПЕТРОВА ВЪЛКОВАЕМИЛИЯ ВЪЛКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ИВАН ГЕОРГИЕВ СИМЕОНОВИВАН СИМЕОНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ЙОРДАН НЕДЕЛКОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 3108 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ВЕСЕЛИН СТЕЛИАНОВ ЖЕКОВВЕСЕЛИН ЖЕКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ МАРИЯН НИКОЛАЕВ ДОБРЕВМАРИЯН ДОБРЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ОГНЯН ЛЮБЕНОВ ЧАМУРЛИЙСКИОГНЯН ЧАМУРЛИЙСКИ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ПЕТЪР АЛЕКСАНДРОВ АТАНАСОВПЕТЪР АТАНАСОВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ТИХОМИР ВЛАДИМИРОВ КЪНОВТИХОМИР КЪНОВ C+E ДА

Протокол: № 3109 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ВАСИЛ ТОДОРОВ ПАРУШЕВВАСИЛ ПАРУШЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ГЕРГАНА ДАНАИЛОВА ДАНАИЛОВАГЕРГАНА ДАНАИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ МАЙА МИХАЙЛОВА КРЪСТАНОВАМАЙА КРЪСТАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ МАРТИН СТОЯНОВ ГЕЧЕВМАРТИН ГЕЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ НАТАЛИЯ ЗАХАРИВНА СИРАКОВАНАТАЛИЯ СИРАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ФРАНСАС АУРИМАСФРАНСАС АУРИМАС B ДА

Протокол: № 3110 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА - СМАРТ ДРАЙВ НАДЕЖДА СПАСОВА ПАСКОВАНАДЕЖДА ПАСКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 АЛЕКСАНДЪР АСПАРУХОВ РАЙКОВАЛЕКСАНДЪР РАЙКОВ A НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ПЕТЪР ВАСИЛЕВ БОРИСОВПЕТЪР БОРИСОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ АДРИАНА ВЕНЦИСЛАВОВА АСЕНОВААДРИАНА АСЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ ИВАНА КРУМОВА СИМЕОНОВАИВАНА СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ РАДА ВЛАДИСЛАВ КОЦЕВАРАДА КОЦЕВА B ДА

Протокол: № 3111 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ДИАНА СТАНИСЛАВОВА ИВАНОВАДИАНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. КОНСТАНТИН ЯРОСЛАВОВ ИВАНОВКОНСТАНТИН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. МИХАИЛ ОГНЯНОВ КАРАСЛАВОВМИХАИЛ КАРАСЛАВОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. СИЛВИЯ ИВАНОВА ЧАЛЪКОВАСИЛВИЯ ЧАЛЪКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. СТИВЪН ЦВЕТАНОВ ЛАЛЧЕВСТИВЪН ЛАЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ИВА АЛЕКСАНДРОВА ИВАНОВАИВА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН КАМЕЛИЯ КЕМАЛ ХАЛИЛКАМЕЛИЯ ХАЛИЛ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ПАОЛИНА ДАНКОВА ПЕТКОВАПАОЛИНА ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ ДЕНИЧКА НИКОЛАЕВА ИВАНОВАДЕНИЧКА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ B НЕ

Протокол: № 3112 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА АДЕЛИНА ВЛАДИМИРОВА РУЖИНААДЕЛИНА РУЖИНА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ВАСИЛ АСИЕВ СЕЙФИВАСИЛ СЕЙФИ B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ЕЛИЦА ЕМИЛИЯНОВА ИВАНОВАЕЛИЦА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА СВЕТЛАНА МАРИЕВА АНТОНОВАСВЕТЛАНА АНТОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ЯНА КРУМОВА ЗАХАРИЕВАЯНА ЗАХАРИЕВА B ДА

Протокол: № 3113 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 БОРЯНА БОГОМИЛОВА БОРИСЛАВОВАБОРЯНА БОРИСЛАВОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 КРИСТИЯН МАРИОВ АТАНАСОВКРИСТИЯН АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 МИХАИЛ ЛЮБОМИРОВ ПЕТРОВМИХАИЛ ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ ГАЛЯ НИКОЛАЕВА ГЕОРГИЕВАГАЛЯ ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ КАЛОЯН ДИЛЯНОВ МИТЕВКАЛОЯН МИТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ МАРТИН РАДЕЕВ РАДЕВМАРТИН РАДЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ РАДОСЛАВ ДИМИТРОВ ТОДОРОВРАДОСЛАВ ТОДОРОВ B ДА

Протокол: № 3114 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА КАЛОЯН НАРЦИС ЕВДОКИМОВКАЛОЯН ЕВДОКИМОВ B ДА
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА НИЯ АЛЕКСАНДРОВА ТРЕНЕВАНИЯ ТРЕНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА СИМОНА РОСЕНОВА ДОДУМОВАСИМОНА ДОДУМОВА B ДА
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА ТЕОДОРА КИРИЛОВА АРГИРОВАТЕОДОРА АРГИРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА ТРАЯНКА СИМЕОНОВА ВЕЛИНОВАТРАЯНКА ВЕЛИНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБНО-ТЕХНИЧЕСКИ ЦЕНТЪР - ЛЮЛИН СВЕТОСЛАВ МЛАДЕНОВ КАЗАКОВСВЕТОСЛАВ КАЗАКОВ B ДА

Протокол: № 3115 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ИВАНКА ИВАНОВА РАНЧИНСКАИВАНКА РАНЧИНСКА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ КОСТОВНИКОЛАЙ КОСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ СВЕТЛИН ПАВЛИНОВ СТОЯНОВСВЕТЛИН СТОЯНОВ B ДА

Протокол: № 3116 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС АТАНАС ИВАНОВ ГЕРГОВАТАНАС ГЕРГОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ДЕНИС СЛАВЕЕВ БОЖИНОВДЕНИС БОЖИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ЕЛИЦА РУМЕНОВА ПОПОВАЕЛИЦА ПОПОВА A2 ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС СЛАВИ ЛЮДМИЛОВ НИКОЛОВСЛАВИ НИКОЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС СТЕФАН КРАСИМИРОВ МЕТОДИЕВСТЕФАН МЕТОДИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ЦВЕТИНА ВАЛЕРИЕВА СТАМБОЛИЙСКАЦВЕТИНА СТАМБОЛИЙСКА A ДА

Протокол: № 3117 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ВЕЛИН ДИМИТРОВ ТОДОРОВВЕЛИН ТОДОРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ ДАНИЕЛА ЛЪЧЕЗАРОВА ЧАКЪРОВАДАНИЕЛА ЧАКЪРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ ИВАН НИКОЛОВ ВОЙНОВИВАН ВОЙНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ ДЕВЕДЖИЕВКОСТАДИН ДЕВЕДЖИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ СВЕТЛИН ИВАНОВ ПОПИВАНОВСВЕТЛИН ПОПИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ ХРИСТО РОЗИДАНОВ ХРИСТОВХРИСТО ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ МАРИЯН АНГЕЛОВ ЯНЕВМАРИЯН ЯНЕВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ НИКОЛАЙ АЛЕКСАНДРОВ АНАНИЕВНИКОЛАЙ АНАНИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОВ ИВАНОВАЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ B ДА

Протокол: № 3118 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БИДО ЕМИЛ ЕМИЛОВ ТОДОРОВЕМИЛ ТОДОРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД B ДА
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД ДЕСИСЛАВА РАДОСЛАВОВА АСПАРУХОВАДЕСИСЛАВА АСПАРУХОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ ДЕЯН БОГДАНОВ ИВАНОВДЕЯН ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ НАНСИ ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВАНАНСИ ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ РАДИНА ЕВГЕНИЕВА КАПИТАНСКАРАДИНА КАПИТАНСКА B ДА
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ РАДИНА МАРИНОВА ХРИСТОЗОВАРАДИНА ХРИСТОЗОВА B НЕ

Протокол: № 3119 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ШАНС 66 МАРИАН СИМОВ РУСИМОВМАРИАН РУСИМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 НИКОЛИНА ХРИСТОВА ПЕТРОВАНИКОЛИНА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 СИМОНА МАЛИНОВА ЯНКОВАСИМОНА ЯНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 СТАНИСЛАВА ВАЛЕНТИНОВА МЛАДЕНОВАСТАНИСЛАВА МЛАДЕНОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протоколи от листовки

Протокол: № 3120 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОРИ 11 ЯНА ЙОЗЕФ МАЦИЧКОВАЯНА МАЦИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ КАЛОЯН ПЕНКОВ ХРИСТОВКАЛОЯН ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО МАРИНА АНДРЕЕВА АНГЕЛОВАМАРИНА АНГЕЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) КАЛИНА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВАКАЛИНА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕЛЕНА 2005 БИСЕРКА ЙОРДАНОВА МЛАДЕНОВАБИСЕРКА МЛАДЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 АНТОН ВЪЛКОВ ВЪЛКОВАНТОН ВЪЛКОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ДАНАИЛ АДРИАНОВ КОЛЕВДАНАИЛ КОЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ЛИЛИЯ ВЛАДИСЛАВОВА ПРЕЛЕЗОВАЛИЛИЯ ПРЕЛЕЗОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОНИ ПЕТРОВ 2009 РАЛИЦА ИВОВА ДИМИТРОВАРАЛИЦА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК СОНЯ КИРИЛОВА ЛАЗАРОВАСОНЯ ЛАЗАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА РЕДЖЕБ САМИЕВ ГАРИБОВРЕДЖЕБ ГАРИБОВ C ДА

Протокол: № 3121 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ГАБРИЕЛА ТОДОРОВА ГЕОРГИЕВАГАБРИЕЛА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МАРТИН ХРИСТОВ ЙОСИФОВМАРТИН ЙОСИФОВ B ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ АННА-МАРИЯ ВАСИЛЕВА ПЕТРОВААННА-МАРИЯ ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МАРИЯ ЕВЕЛИНОВА ИВАНОВАМАРИЯ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ЕСТЕР ТОШКОВА АЛЕКСАНДРОВАЕСТЕР АЛЕКСАНДРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ЙОАНА СЛАВЧЕВА ИВАНОВАЙОАНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН МАРИЕТА СЛАВЧЕВА ИВАНОВАМАРИЕТА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 МАРТИНА КОНСТАНТИНОВА ДИНКОВАМАРТИНА ДИНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р МИТКО МИТКОВ ЗАРКОВМИТКО ЗАРКОВ C ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ ВИКТОР ЕВГЕНИЕВ БОГЕВВИКТОР БОГЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ПЕТЪР ЛЮБОМИРОВ НИКОЛОВПЕТЪР НИКОЛОВ B ДА

Протокол: № 3122 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ИВА ДАНИЕЛОВА ИНДЖИЕВАИВА ИНДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЪЛКОВ КОМЕРС ВАСИЛЕНА КОНСТАНТИНОВА ХОКЛЕРВАСИЛЕНА ХОКЛЕР B НЕ
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ЛЮБОМИР ЛЪЧЕЗАРОВ ВЕЛИКОВЛЮБОМИР ВЕЛИКОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ЮЛИЯ АЛИПИЕВА ЛЕНКОВАЮЛИЯ ЛЕНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 ДЕННИЦА-СИЯНА ТОДОРОВА ТЕЛИЙСКАДЕННИЦА-СИЯНА ТЕЛИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ АНГЕЛ АСЕНОВ МЕТОДИЕВАНГЕЛ МЕТОДИЕВ B1 НЕ
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ДАСКАЛОВГЕОРГИ ДАСКАЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ ФАТИ ОСМАН ГЮНЕРФАТИ ГЮНЕР B1 НЕ
АВТОШКОЛА ХУК МАРСЕЛА НАЙДЕНОВА ВЕНКОВАМАРСЕЛА ВЕНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ИЛИА БОРИСОВА АТАНАСОВАИЛИА АТАНАСОВА B ДА

Протокол: № 3123 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ГАБРИЕЛА ЮЛИЯНОВА ГЕОРГИЕВАГАБРИЕЛА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ ХРИСТО СТАНЧЕВ СТАНЧЕВХРИСТО СТАНЧЕВ B ДА ЧЛ. 162
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 БОЯН БОЙКОВ ЦВЕТАНОВБОЯН ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СИМЕОН ЕВГЕНИЕВ ДИМИТРОВСИМЕОН ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД ЕСТИР ВАЛЕНТИНОВА ИВАНОВАЕСТИР ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ ГАЛИНА ДИМОВА ДИМОВАГАЛИНА ДИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ B НЕ
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ МИХАИЛ ИВАНОВ ГЕШОВСКИМИХАИЛ ГЕШОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ПОЛЯ ИВАНОВА ГЕШОВСКАПОЛЯ ГЕШОВСКА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АНТОНИО ЛЪЧЕЗАРОВ КРЪСТЕВАНТОНИО КРЪСТЕВ B ДА

Протокол: № 3124 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ АЛЕКСАНДЪР КРАСИМИРОВ НИКОЛОВАЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ ИВЕТА КИРИЛОВА ГЪЛЪБОВАИВЕТА ГЪЛЪБОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДИМИТЪР АСЕНОВ ОРЕШАРОВДИМИТЪР ОРЕШАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВИВАЙЛО АТАНАСОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КАЛОЯНА ТОДОРОВА НАНЕВАКАЛОЯНА НАНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МАРТА ГЕОРГИЕВА СМИЛЕВСКАМАРТА СМИЛЕВСКА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СТЕФАНИ СТОЯНОВА ДОБРЕВАСТЕФАНИ ДОБРЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ЮЛИЯНА КОСТАДИНОВА ПИПКОВАЮЛИЯНА ПИПКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 АЙЛИН АХМАД ВАЛИАЙЛИН ВАЛИ B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР ВЕСЕЛИНА НЕДКОВА СОЛАКОВАВЕСЕЛИНА СОЛАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА СНЕЖАНА ГЕОРГИЕВА МИТРЕВАСНЕЖАНА МИТРЕВА B НЕ

Протокол: № 3125 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО СТАРТ ВИВ МАРТИН НИКОЛАЕВ РОГЕВМАРТИН РОГЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БРАВО 66 МИЛАНКА МИХАЙЛОВА ПЕТРОВАМИЛАНКА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР ЕММА ИВОВА ПАУНОВАЕММА ПАУНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ ВАНЯ АНТОНОВА ЙОЛОВАВАНЯ ЙОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ МАКГАХАН СТЕФАН ГЕОРГИЕВ КОСТОВСТЕФАН КОСТОВ B ДА

Протокол: № 3126 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП РАЛИЦА ТЕРВЕЛОВА СТОЙКОВАРАЛИЦА СТОЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ЕМИЛ ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВЕМИЛ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ГАЛИН НИКОЛАЕВ МАРТЕВГАЛИН МАРТЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВДИМИТЪР ХРИСТОВ C ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЕВГЕНИЯ МИРОСЛАВОВА БОЯДЖИЕВАЕВГЕНИЯ БОЯДЖИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) C ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД СТЕФАНИ БОРИСЛАВОВА БОРИСОВАСТЕФАНИ БОРИСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 СИМЕОН СТЕФАНОВ БОЙКОВСИМЕОН БОЙКОВ C ДА ЧЛ. 162
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 АНГЕЛ ИВОВ ДЕПИНАНГЕЛ ДЕПИН C ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ТЕОДОРА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВАТЕОДОРА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РАМИРУС ВЕСЕЛИН НИКОЛОВ ГЕОРГИЕВВЕСЕЛИН ГЕОРГИЕВ B ДА

Протокол: № 3127 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВИОР 2017 СТИЛИЯН МАЛИНОВ БИСЕРОВСТИЛИЯН БИСЕРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ВАЛЕНТИНА МИЛЕНОВА НЕНКОВАВАЛЕНТИНА НЕНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ЛЮБОМИР ЙОРДАНОВ ИВАНОВЛЮБОМИР ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ЕЛИ РОБЕРТ ДИНКОВАЕЛИ ДИНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ПЛАМЕНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВАПЛАМЕНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МОНИКА КАЛИНОВА ДИМИТРОВАМОНИКА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЯСЕН КРАСИМИРОВ ТАСЕВЯСЕН ТАСЕВ C ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЙОРДАН НИКОЛОВ АЛЕКСОВЙОРДАН АЛЕКСОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ МАРИЯ МЛАДЕНОВА ИЛИЕВАМАРИЯ ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 СИРИН ДЖАБЕРСИРИН ДЖАБЕР B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ДЕСИСЛАВА ГЕОРГИЕВА ВИТАНОВАДЕСИСЛАВА ВИТАНОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 3128 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АНАС ЖАБАЛИ ЗАКИАНАС ЗАКИ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РУМЕНА ДАНИЕЛ СТЕФАНОВАРУМЕНА СТЕФАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СИМОНА АНГЕЛОВА ВЪТОВСКАСИМОНА ВЪТОВСКА B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. НАДЕЖДА БОНЧЕВА ДЖАВТОВА-СТАНИШЕВАНАДЕЖДА ДЖАВТОВА-СТАНИШЕВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД ВИКТОРИЯ ЦВЕТАНОВА ГЕТОВАВИКТОРИЯ ГЕТОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ МАРИЯ НЕШОВА БУЧКОВАМАРИЯ БУЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 АЛЕКСАНДЪР РУМЕНОВ РИЗОВАЛЕКСАНДЪР РИЗОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ВАЛЕРИ АТАНАСОВ ЛАЗАРОВВАЛЕРИ ЛАЗАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ПЛАМЕН ПАВЛОВ ИВАНОВПЛАМЕН ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ ЦВЕТАН ТРАЙКОВ АНГЕЛОВЦВЕТАН АНГЕЛОВ B ДА

Протокол: № 3129 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСТРА 13 СОФИЯ КРУМОВА ЦВЕТКОВАСОФИЯ ЦВЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО СТАРТ ВИВ ЯНИСЛАВ КРАСИМИРОВ СОКОЛОВЯНИСЛАВ СОКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ЙОАН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВЙОАН ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ЗДРАВКО ВАСИЛЕВ ДЕНЧЕВЗДРАВКО ДЕНЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) РАДОСЛАВ ИВАЙЛОВ РАНГЕЛОВРАДОСЛАВ РАНГЕЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД ПАВЕЛ ИВАНОВ ДИМИТРОВПАВЕЛ ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 АНАТОЛИ АЛЬОШЕВ ВЪЧЕВАНАТОЛИ ВЪЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ГЕРГАНА ВЕНЕЛИНОВА ТЕРЗИЙСКАГЕРГАНА ТЕРЗИЙСКА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ГРОЗДАНОВДАНИЕЛ ГРОЗДАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - РУМЕН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ВИКТОРИЯ ПЕЕВА ФИЛИПОВАВИКТОРИЯ ФИЛИПОВА B ДА

Протокол: № 3130 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП БИЛЯНА МИРОСЛАВОВА АНТОНОВАБИЛЯНА АНТОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТОП ДЖЕМИЛЕ ИСМЕТ ИСЛЯМДЖЕМИЛЕ ИСЛЯМ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) АЛЕКСАНДРА САШОВА ЗЛАТАРЕВААЛЕКСАНДРА ЗЛАТАРЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ГЕОРГИ ИЛИЕВ КУМАНИЧЛИЕВГЕОРГИ КУМАНИЧЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 СТОЯН НИКОЛАЕВ ТОНЧЕВСТОЯН ТОНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 МАТЬО ОГНЯНОВ МАНАСИЕВМАТЬО МАНАСИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ДЕНИС ЮРИЕВ КИРПИЧЕНКОДЕНИС КИРПИЧЕНКО B ДА

Протокол: № 3131 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ БОРИСЛАВА ИВОВА ВАСИЛЕВАБОРИСЛАВА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ СВЕТЛИН ЛЮБОМИРОВ ИВАНОВСВЕТЛИН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 КРАСИМИРА КРАСИМИРОВА СТОЯНОВАКРАСИМИРА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ГАЛИНА КАМЕНОВА ВЕНЕВАГАЛИНА ВЕНЕВА B ДА

Стара Загора


Протоколи от кормуване

Протокол: № 988 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ ПАУНОВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПАУНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОСЕН ПЕТРОВ 2012 ВЪЛЬО ВАЛЕНТИНОВ АВРАМОВВЪЛЬО АВРАМОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН ПЕТРОВ 2012 ИВАН КОЛЕВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БЕЧ - У АНИ БОЙЧЕВА ЙОРДАНОВААНИ ЙОРДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БЕЧ - У БОРИС ВАЛЕНТИНОВ БЕЛЧЕВБОРИС БЕЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БЕЧ - У ГЕОРГИ ИЛИЯНОВ ИВАНОВГЕОРГИ ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА БЕЧ - У ДЕЯН МИРОСЛАВОВ КОСТОВДЕЯН КОСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА БЕЧ - У B НЕ
АВТОШКОЛА ВАЛИ М - 12 ИВА ИВАНОВА ТРИЧКОВАИВА ТРИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАЛИ М - 12 ИРИНИ ГАНЬОВА МАРИНОВАИРИНИ МАРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИМПУЛС 18 АЛЕКСАНДРА ВАЛЕНТИНОВА ИВАНОВААЛЕКСАНДРА ИВАНОВА B НЕ

Протокол: № 989 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: БИСЕР ЧЕРНЕВ БЕЕВ

Изпитващ: БИСЕР БЕЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) B НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) АТИДЖЕ РУСЕВА ДЪБЕВААТИДЖЕ ДЪБЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) ЕМИЛ ДИМОВ РУСАНОВЕМИЛ РУСАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) ЗАХАРИ ВЕНЦИСЛАВОВ ЙОРДАНОВЗАХАРИ ЙОРДАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) ЙОАНА ПЕТРОВА ПЕТРОВАЙОАНА ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) МИЛЕН ГЕОРГИЕВ МИНЧЕВМИЛЕН МИНЧЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) ПЕТЪР ДИНЕВ ПЕТРОВПЕТЪР ПЕТРОВ A ДА
АВТОШКОЛА ПАУНОВ (Стара Загора) РОСИЦА ИСКРЕНОВА РОЛЕВАРОСИЦА РОЛЕВА B ДА

Протокол: № 990 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ЯНЧО ДИНКОВ БАКАЛОВ

Изпитващ: ЯНЧО БАКАЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛИЯН ОШИНОВ 65 АНГЕЛ ГОСПОДИНОВ СТОЯНОВАНГЕЛ СТОЯНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯН ОШИНОВ 65 ДОБРОМИР КРАСИМИРОВ СТЕПАНОВДОБРОМИР СТЕПАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯН ОШИНОВ 65 КРИСТИАН МИЛЕНОВ КРЪСТЕВКРИСТИАН КРЪСТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯН ОШИНОВ 65 МАРИНА МИТКОВА ЯНКОВАМАРИНА ЯНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯН ОШИНОВ 65 МАРИЯНА ЗЛАТКОВА КИРЯКОВАМАРИЯНА КИРЯКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯН ОШИНОВ 65 СИМЕОН АСЕНОВ СИМЕОНОВСИМЕОН СИМЕОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЯН ОШИНОВ 65 ТИЛКО ТОТЕВ ИВАНОВТИЛКО ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТЕВ АУТО 2 АНТОНИЯ ЙОРДАНОВА АЛЕКСАНДРОВААНТОНИЯ АЛЕКСАНДРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОТЕВ АУТО 2 МАРИЕТА ИЛИЕВА ПЕТРОВАМАРИЕТА ПЕТРОВА B ДА

Протоколи от листовки

Протокол: № 981 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ДАНЧЕВ ГЕРДЖИКОВ

Изпитващ: ИВАН ГЕРДЖИКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОСЕН ПЕТРОВ 2012 СТАНИМИР СТОЯНОВ КЪРДЖЕВСТАНИМИР КЪРДЖЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БЕЧ - У МИЛЕНА ИВАНОВА БОЙЧЕВАМИЛЕНА БОЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНАИЛ ДИМИТРОВ И СИЕ АТАНАС ГОСПОДИНОВ АТАНАСОВАТАНАС АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНАИЛ ДИМИТРОВ И СИЕ ИВАН ГОСПОДИНОВ АТАНАСОВИВАН АТАНАСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНАИЛ ДИМИТРОВ И СИЕ ЙОАНА ВЛАДОВА ВЛАДИМИРОВАЙОАНА ВЛАДИМИРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНАИЛ ДИМИТРОВ И СИЕ ТИХОМИР ГОСПОДИНОВ МЪНЧЕВТИХОМИР МЪНЧЕВ D ДА

Протокол: № 982 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ДАНЧЕВ ГЕРДЖИКОВ

Изпитващ: ИВАН ГЕРДЖИКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БЕЧ ГЕОРГИ АНГЕЛОВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БОРИ - ДЕНИ НИЯ ЖОРОВА ГЮХПАЛОВАНИЯ ГЮХПАЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНАИЛ ДИМИТРОВ И СИЕ ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ САПУНДЖИЕВВЛАДИМИР САПУНДЖИЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ИМПУЛС 18 ИСУС СТЕФАНОВ ЛЮЦКАНОВИСУС ЛЮЦКАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИМПУЛС 18 СМАИЛ АСАНОВ ЧАУШЕВСМАИЛ ЧАУШЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТЕВ АУТО 2 ЯНА КАМЕНОВА КУЛАСЪЗОВАЯНА КУЛАСЪЗОВА B ДА

Протокол: № 983 / 23 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ДАНЧЕВ ГЕРДЖИКОВ

Изпитващ: ИВАН ГЕРДЖИКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОПОЛИГОН ТЕОДОРИНА БОРИСЛАВОВА БОРИСОВАТЕОДОРИНА БОРИСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАЛИ М - 12 СНЕЖАНА СТОЙЧЕВА СТОЯНОВАСНЕЖАНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНАИЛ ДИМИТРОВ И СИЕ ДЕАН ПЛАМЕНОВ ДЕЧЕВДЕАН ДЕЧЕВ B ДА