София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 3001 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД НИКОЛ НИКИФОРОВА КОЛЕВАНИКОЛ КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 ИЛИЯНА ЙОРДАНОВА КАЦАРОВАИЛИЯНА КАЦАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ИВАН ВАЛЕНТИНОВ БУДИНОВИВАН БУДИНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ТЕОДОРА ИВАНОВА КОЛЕВАТЕОДОРА КОЛЕВА C ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 B НЕ
АВТОШКОЛА ШАНС 66 ИЛИЯ МАРКОВ ДИМИТРОВИЛИЯ ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 ХРИСТО КРАСИМИРОВ ПЕТРОВХРИСТО ПЕТРОВ C ДА

Протокол: № 3002 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ ДЕВЕДЖИЕВКОСТАДИН ДЕВЕДЖИЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ НАДЕЖДА КИРИЛОВА МАНАФСКАНАДЕЖДА МАНАФСКА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ СВЕТЛИН ИВАНОВ ПОПИВАНОВСВЕТЛИН ПОПИВАНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ ХРИСТО РОЗИДАНОВ ХРИСТОВХРИСТО ХРИСТОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АСЕН ЗОЕВ ХРИСТОВАСЕН ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ДЕЯН ДИМИТРОВ АКРАБОВДЕЯН АКРАБОВ B ДА

Протокол: № 3003 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦЕАН ВЛАДИМИР ПЕТКОВ АШИКОВВЛАДИМИР АШИКОВ A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДИМИТРИНА СТОЯНОВА СЛАВКОВАДИМИТРИНА СЛАВКОВА A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДИЯНА ВАСИЛЕВА КАЦАМУНСКАДИЯНА КАЦАМУНСКА A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЕМИЛ МИТРОФАНОВ ГАНЧЕВЕМИЛ ГАНЧЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН МАДЛЕНА ЗАХАРИЕВА БЛАЖЕВАМАДЛЕНА БЛАЖЕВА A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН СТЕФАН КРАСИМИРОВ СТЕФАНОВСТЕФАН СТЕФАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН СТОЯН ДИНКОВ ГОЧЕВСТОЯН ГОЧЕВ A ДА

Протокол: № 3004 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: БОРИС ПАВЛОВ ЕВТИМОВ

Изпитващ: БОРИС ЕВТИМОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО АНИ ВЕСЕЛИНОВА СТОЯНОВААНИ СТОЯНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО ВАСИЛ ВАЛЕРИЕВ ДИЧЕВВАСИЛ ДИЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО ГАБРИЕЛА РУМЕНОВА СТОЯНОВАГАБРИЕЛА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО ДАРИНА МИЛЧЕВА БУМБАЛОВАДАРИНА БУМБАЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО ДОРА ГЕОРГИЕВА МАРИНОВАДОРА МАРИНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО МЕЙЛИН ИВО ЛАЗАРОВАМЕЙЛИН ЛАЗАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО НАДЕЖДА ЖИВКОВА ДОЛАШКОВАНАДЕЖДА ДОЛАШКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО ПЕТЪР ГРИГОРОВ ВЕЛЕВПЕТЪР ВЕЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО СИМОН ЖОЗЕВ СИМАХСИМОН СИМАХ B ДА
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО ЦВЕТОСЛАВ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВЦВЕТОСЛАВ ГЕОРГИЕВ B НЕ

Протокол: № 3005 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КЕРИ 2010 ЙОАННА РУМЕНОВА ГЕОРГИЕВАЙОАННА ГЕОРГИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ БОБИ БОГОМИЛОВ ЙОНЕВБОБИ ЙОНЕВ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ ВИКТОРИЯ НИКОЛАЕВА ГРИГОРОВА-САПУНДЖИЕВАВИКТОРИЯ ГРИГОРОВА-САПУНДЖИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ ИЗАБЕЛА СТЕФАНОВА ВАКАРЕЛСКАИЗАБЕЛА ВАКАРЕЛСКА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ НИКОЛАЙ ЗДРАВКОВ НЕДЯЛКОВНИКОЛАЙ НЕДЯЛКОВ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ РУМЕН НИКОЛАЕВ ЗЕЛЕНКОВРУМЕН ЗЕЛЕНКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ СНЕЖАНА ВЕЛИНОВА ПЕТКОВАСНЕЖАНА ПЕТКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНОЕЛЕКТРОТЕХНИКА (София) НИКОЛАЙ ИВАНОВ ФИЛЧЕВНИКОЛАЙ ФИЛЧЕВ B ДА

Протокол: № 3006 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р АЛЕКСАНДЪР РАЙОВ СТОЯНОВАЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ВИКТОРИЯ ВЕНЕЛИНОВА ВИКТОРОВАВИКТОРИЯ ВИКТОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ ДИМИТРОВДИМИТЪР ДИМИТРОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ЕМИЛ ЦВЕТАНОВ ВАСИЛЕВЕМИЛ ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ЛИЛИЯ РАНГЕЛОВА СТОЙЧЕВАЛИЛИЯ СТОЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р МИЛЕНА ВОЙЧЕВА АГОПЯНМИЛЕНА АГОПЯН C ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р НИКОЛАЙ МИКОВ МИКОВНИКОЛАЙ МИКОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ПЕТЯ ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВАПЕТЯ НИКОЛОВА B ДА ЧЛ. 157

Протокол: № 3007 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БИДО B НЕ
АВТОШКОЛА БИДО B НЕ
АВТОШКОЛА БИДО БОЯН ИВАНОВ ГРИГОРОВБОЯН ГРИГОРОВ C ДА
АВТОШКОЛА БИДО ЕМИЛ ЕМИЛОВ ТОДОРОВЕМИЛ ТОДОРОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА БИДО МАРТИН ДИМИТРОВ СТОЯНОВМАРТИН СТОЯНОВ C ДА

Протокол: № 3008 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: КАЛОЯН ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: КАЛОЯН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ЕВЕЛИНА ДАВИДКОВА МУТАФЧИЙСКАЕВЕЛИНА МУТАФЧИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ АНЖЕЛА СЛАВОВА ПОПОВААНЖЕЛА ПОПОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ДАНИЕЛА ПЕТРОВА РАФАИЛОВАДАНИЕЛА РАФАИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ИВАЙЛО ЦВЕТОМИРОВ ИВАНЧЕВИВАЙЛО ИВАНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ КАМЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА СЛАВОВАКАМЕЛИЯ СЛАВОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ КРИСТЯНА-МИРА НЕДЯЛКОВА АРСОВАКРИСТЯНА-МИРА АРСОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МАРТИН МЕТОДИЕВ ЦВЕТАНОВМАРТИН ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МЕЛАНИ КРАСИМИРОВА СТОИМЕНОВАМЕЛАНИ СТОИМЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ СИМЕОН ГЕОРГИЕВ ВЕЛИНОВСИМЕОН ВЕЛИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ СТОЯН ИВАНОВ СТАМЕНОВСТОЯН СТАМЕНОВ B ДА

Протокол: № 3009 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ АЛЕКСАНДЪР ЖИВКОВ АЛЕКСАНДРОВАЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ БАГРЯН ЦАНКОВ КАСТАМАНОВБАГРЯН КАСТАМАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ ГОЛЕМШИНСКИГЕОРГИ ГОЛЕМШИНСКИ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ИБРЯМ ВАСВИ АЛИИБРЯМ АЛИ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ СТЕФАН СВЕТЛИНОВ ИВАНОВСТЕФАН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ХРИСТО ЕВГЕНИЕВ ИЛИЕВХРИСТО ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ВАЛЕНТИНА ПЛАМЕНОВА КАЛЬОНЕВАВАЛЕНТИНА КАЛЬОНЕВА B ДА

Протокол: № 3010 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ВЕРЖИНИЯ ЗДРАВКОВА АНГЕЛОВАВЕРЖИНИЯ АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ВИОЛЕТА САШОВА АМЗИНАВИОЛЕТА АМЗИНА A НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ НИКОЛА АТАНАСОВ ПАНЕВНИКОЛА ПАНЕВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ СТЕЛЛА ТОДОРОВА АЛЕКСАНДРОВАСТЕЛЛА АЛЕКСАНДРОВА B ДА

Протокол: № 3011 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) БОРЯНА ПЛАМЕНОВА ГЕОРГИЕВАБОРЯНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) РАДИНА КИРИЛОВА ТЕМЕЛКОВАРАДИНА ТЕМЕЛКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 АЛБЕНА МАРЯНОВА ХРИСТОВААЛБЕНА ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 АЛЕКСАНДАР ЛЮБЕНОВАЛЕКСАНДАР ЛЮБЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ВЕСЕЛИНА СЛАВЧЕВА ЗЛАТАНОВАВЕСЕЛИНА ЗЛАТАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ВЛАДИМИР НИКОЛАЕВ ЦВЕТКОВВЛАДИМИР ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ДОБРИЕЛА ПЕТКОВА КРАЕВАДОБРИЕЛА КРАЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 МИХАИЛ ЧАВДАРОВ МИХАЙЛОВМИХАИЛ МИХАЙЛОВ B НЕ

Протокол: № 3012 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ АДРИАН ИВАНОВ ИВАНОВАДРИАН ИВАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ АНДИ ИРИОРЕЧИ ФРАНСИСАНДИ ФРАНСИС B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ВЕНЕЛИНА ЕМИЛОВА СОТИРОВАВЕНЕЛИНА СОТИРОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ ГАТЕВГЕОРГИ ГАТЕВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ КРУМ СТОИЛОВ ИЛИЕВКРУМ ИЛИЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЛИЯНА ВАЛЕРИ ГИГОВАЛИЯНА ГИГОВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ПИНЕЛОПИ ПАВЛО ПАСИАМИПИНЕЛОПИ ПАСИАМИ B ДА

Протокол: № 3013 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ВАЛЕНТИН ИВАЙЛОВ КОЧИЛОВВАЛЕНТИН КОЧИЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ВАСИЛ ЛУКОВ ВАСИЛЕВВАСИЛ ВАСИЛЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ДАЧО СТОЯНОВ ВАНДОВДАЧО ВАНДОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ХРИСТОВДИМИТЪР ХРИСТОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МАЯ ПАВЛОВА ШАНГОВАМАЯ ШАНГОВА C ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) СИЛВИЯ ГЕОРГИЕВА СТАНКОВАСИЛВИЯ СТАНКОВА B НЕ

Протокол: № 3014 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО ИВЕЛИНА СТОЯНОВА ТОТИНАИВЕЛИНА ТОТИНА B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО СИЛВИНА ПЛАМЕНОВА КОСТОВАСИЛВИНА КОСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ДЕЯН ВАЛЕРИ ГЕОРГИЕВДЕЯН ГЕОРГИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ИВАН ВАСИЛЕВ БАКАЛОВИВАН БАКАЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ПЕТЪР НЕДЯЛКОВ НЕДЯЛКОВПЕТЪР НЕДЯЛКОВ A ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ПЕТЯ МАРИНОВА АГАЛАРЕВАПЕТЯ АГАЛАРЕВА A2 НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ СТЕФАН РУМЕНОВ ГЕОРГИЕВСТЕФАН ГЕОРГИЕВ A2 ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 3015 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ВАСИЛ ЖИВКОВ ВАСИЛЕВВАСИЛ ВАСИЛЕВ D ДА
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ ЗОРНИЦА КИРИЛОВА ЧАКЪРОВАЗОРНИЦА ЧАКЪРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ТАТЯНА ЦВЕТАНОВА ПЕТРОВАТАТЯНА ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БОРИ 11 ГАБРИЕЛА ТРЕНДАФИЛОВА ТРЕНДАФИЛОВАГАБРИЕЛА ТРЕНДАФИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СВЕТОСЛАВ ДИМИТРОВ СТОЙЧЕВСВЕТОСЛАВ СТОЙЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ РОСИТА ЦВЕТАНОВА ЦВЕТАНОВАРОСИТА ЦВЕТАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЕМИ МОТО ВЕРА ВАЛЕНТИНОВА АСЕНОВАВЕРА АСЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО СВЕТОСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ МИТКОВСВЕТОСЛАВ МИТКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 МАРТИН БОРИСЛАВОВ СТЕФАНОВМАРТИН СТЕФАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ФИЛИП РУМЕНОВ ПЕТКОВФИЛИП ПЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА ЙОРДАН КОСТАДИНОВ НЕНЧЕВЙОРДАН НЕНЧЕВ B НЕ

Протокол: № 3016 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОРИ 11 КРИСТИЯНА КИРИЛОВА ВЕЛИЧКОВАКРИСТИЯНА ВЕЛИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ ВАЛЕНТИН МЛАДЕНОВ СТОЯНОВВАЛЕНТИН СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 МАРИЕТА ТАНЕВА РУХЧЕВАМАРИЕТА РУХЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 АНГЕЛ АЛЕКСАНДРОВ БОЯДЖИЕВАНГЕЛ БОЯДЖИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 КОСТА ЖИВКОВ ВАСИЛЕВКОСТА ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ПЕТКО ГЕОРГИЕВ ПЕТКОВПЕТКО ПЕТКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АНИ МЛАДЕНОВ АНГЕЛОВАНИ АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ИВО ВАЛЕНТИНОВ ЦОНЕВИВО ЦОНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА КРИСТИЯН ЛЮБОМИРОВ КАМЕНОВКРИСТИЯН КАМЕНОВ B ДА

Протокол: № 3017 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ГАБРИЕЛА МИРОСЛАВОВА МИЛЧЕВАГАБРИЕЛА МИЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА БОРИ 11 БОБИ ХРИСТОВ АСЕНОВБОБИ АСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВЕСПА - 49 БОРИСЛАВА ЦВЕТАНОВА ЦЕНЕВАБОРИСЛАВА ЦЕНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД КАТЯ РУМЕНОВА ЗДРАВКОВАКАТЯ ЗДРАВКОВА B ДА
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ВАЛЕНТИН ВАСИЛЕВ ТОТЕВВАЛЕНТИН ТОТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ЕЛИСАВЕТА ЛЮБОМИРОВА ПАВЛОВАЕЛИСАВЕТА ПАВЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ B ДА
АВТОШКОЛА КЕРИ 2010 БОНИ МИРОСЛАВОВА БРАЙЧЕВАБОНИ БРАЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ РОКСАНА ЮЛИАНОВА ИВАНОВАРОКСАНА ИВАНОВА B ДА

Протокол: № 3018 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН АНИ КИРИЛОВА ТРАЯНОВААНИ ТРАЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ДИМИТЪР ЦВЕТАНОВ ИВАНОВДИМИТЪР ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КРОЙЦЕР ДОМИНИК КРИСТОФЪРКРОЙЦЕР КРИСТОФЪР B НЕ
АВТОШКОЛА ВЕСПА - 49 ХАРИЕТА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВАХАРИЕТА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО НЕЛИ ИВАНОВА НИКОЛОВАНЕЛИ НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ТОШКО ЙОРДАНОВ ПЕТКОВТОШКО ПЕТКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР МИКАЕЛА ОГНЯНОВА КОНСТАНТИНОВАМИКАЕЛА КОНСТАНТИНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР СИБИЛА ГЕОРГИЕВА БОГДАНОВАСИБИЛА БОГДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 МАРИЯ ВАЛЕНТИНОВА АЛЕКСАНДРОВАМАРИЯ АЛЕКСАНДРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ХРИСТИЯН СТОИЛОВ ПЕТРОВХРИСТИЯН ПЕТРОВ B НЕ

Протокол: № 3019 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС СТЕФАНИЯ НИКОЛАЕВА ГАБРОВСКАСТЕФАНИЯ ГАБРОВСКА B ДА
АВТОШКОЛА СТОП КАРИМ АБАС ЕЗЕДИНЕКАРИМ ЕЗЕДИНЕ B ДА
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ДАРИЯ РУМЕНОВА РУСЕВАДАРИЯ РУСЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ЕЛИА ИВАНОВА ХРИСТОВАЕЛИА ХРИСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ДАНИЕЛ БОЙЧЕВ СТОИЧКОВДАНИЕЛ СТОИЧКОВ C ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ИВАН АСЕНОВ ГЪРКОВИВАН ГЪРКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АНГЕЛ СЛАВЧЕВ СИМЕОНОВАНГЕЛ СИМЕОНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ВАСИЛ АСИЕВ СЕЙФИВАСИЛ СЕЙФИ B ДА ЧЛ. 157

Протокол: № 3020 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ЛЮБОМИР ВЕНЦИСЛАВОВ ЙОСИФОВЛЮБОМИР ЙОСИФОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС НЕЛИ ВАЛЕРИЕВА ВАСИЛЕВАНЕЛИ ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 МАРГАРИТА ЛЮБОМИРОВА РУСЕВАМАРГАРИТА РУСЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ОЛЯ ПЕТРОВА ДАВИДКОВАОЛЯ ДАВИДКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ АНГЕЛ ЕВГЕНИЕВ АНГЕЛОВАНГЕЛ АНГЕЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА ТОНИ ПЕТРОВ 2009 ЖАНЕТ РУМЕНОВА ПАНЧЕВАЖАНЕТ ПАНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 СИМЕОН СТЕФАНОВ АЛЕКСАНДРОВСИМЕОН АЛЕКСАНДРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ C+E ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНАГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ ЦВЕТАН ГАЛИНОВ ВАСИЛЕВЦВЕТАН ВАСИЛЕВ B ДА

Протокол: № 3021 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП БОРЯНА НИКОЛАЕВА ЧИРИЧБОРЯНА ЧИРИЧ B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ЕМИЛ ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВЕМИЛ ГЕОРГИЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 БОЖИДАР ДИМИТРОВ ТРАЙКОВБОЖИДАР ТРАЙКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 СВЕТЛОЗАР ТОДОРОВ ВЛАДИМИРОВСВЕТЛОЗАР ВЛАДИМИРОВ D ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 B ДА
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД АЛЕКС ПЕТРОВ ЦВЕТКОВАЛЕКС ЦВЕТКОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ БЕАТРИС БОЙКОВА ЙОСИФОВАБЕАТРИС ЙОСИФОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ ВИКТОР АНЖЕЛЕВ ЦАНЕВВИКТОР ЦАНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ ЕВА БОЙЧЕВА ТАСЕВАЕВА ТАСЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ ПАВЕЛ ЩЕРЕВ ТЕРЗИЕВПАВЕЛ ТЕРЗИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА МАРИЯ ДАНИЕЛОВА ДИМИТРОВАМАРИЯ ДИМИТРОВА B НЕ

Протокол: № 3022 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ АНТОН СИМЕОНОВ ВИДЕНОВАНТОН ВИДЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ВЕСЕЛИН СТЕЛИАНОВ ЖЕКОВВЕСЕЛИН ЖЕКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП АНЕТА ЕМИЛОВА КИРИЛОВААНЕТА КИРИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП МАРИН ВАСИЛЕВ ЖИВКОВМАРИН ЖИВКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП СИЯНА ВАЛЕНТИНОВА ИЛИЕВАСИЯНА ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ АСЕН МАРИОВ КАРАКАНОВСКИАСЕН КАРАКАНОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ИВАН -АСЕН ИВАНОВ ДОСКОВИВАН -АСЕН ИВАНОВ ДОСКОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ КАЛОЯН ДИМИТРОВ ЙОРДАНОВКАЛОЯН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МАРТИН НИКОЛАЕВ СТОИЛОВМАРТИН СТОИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ СИМОНА ТОНИЕВА СПАСКОВАСИМОНА СПАСКОВА B ДА

Протокол: № 3023 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОРИ 11 B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕМИ МОТО ЕВА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВАЕВА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ИВА ИВАЙЛО СЕФЕРОВАИВА СЕФЕРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ХРИСТО АЛЕКСАНДРОВ КОЖУХАРОВХРИСТО КОЖУХАРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ИЗГРЕВ ТОДОРОВИ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЦВЕТЕЛИНА ЕМИЛОВА ВЕЛИНОВАЦВЕТЕЛИНА ВЕЛИНОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ВЛАДИСЛАВ ГЕОРГИЕВ ЦАНОВВЛАДИСЛАВ ЦАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ СИМЕОН ИВАНОВ РИБАРОВСИМЕОН РИБАРОВ C+E НЕ

Протокол: № 3024 / 17 юли 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ЕЛИСАВЕТА ДИМИТРОВА КОЖУХАРОВАЕЛИСАВЕТА КОЖУХАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. НАДЕЖДА БОНЧЕВА ДЖАВТОВА-СТАНИШЕВАНАДЕЖДА ДЖАВТОВА-СТАНИШЕВА B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. РОСЕН РУМЕНОВ ПЕЛОВСКИРОСЕН ПЕЛОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ СВЕТЛИН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВСВЕТЛИН НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД НЕВИ РОСЕНОВА КУЦЛЕВАНЕВИ КУЦЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД РАДОСТИН ПЕТРОВ АЛЕКСОВРАДОСТИН АЛЕКСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КИРИН ВАСИЛЕНА ВЕНЦЕЦЛАВОВА ИВАНОВАВАСИЛЕНА ИВАНОВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ВИЛИ БЛАГОВА БАКАЛСКАВИЛИ БАКАЛСКА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛНАГИМНАЗИЯ ПО ТРАНСПОРТ ДИМИТЪР РУМЕНОВ ДИМИТРОВДИМИТЪР ДИМИТРОВ B ДА