София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 1410 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ВЕНЕЛИН ВЕНЦЕСЛАВОВ ГЕТОВВЕНЕЛИН ГЕТОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ГЕОРГИ МЕТОДИЕВ РАШКОВГЕОРГИ РАШКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС РУТ СТЕФАНОВА ЙОРДАНОВАРУТ ЙОРДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ХРИСТО ГЕОРГИЕВ КЕСТЕБЕКОВХРИСТО КЕСТЕБЕКОВ C ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 МАРИНА АЛЕКСАНДРОВА МАРИНОВСКАМАРИНА МАРИНОВСКА B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 СИМОНА ИВАЙЛОВА ГРОЗДАНОВАСИМОНА ГРОЗДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ДАНИЕЛА ИЛИЕВА ИЛИЕВАДАНИЕЛА ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА КИРИЛ ТОДОРОВ НЕНКОВКИРИЛ НЕНКОВ B ДА

Протокол: № 1411 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО ЦВЕТОМИР МИНКОВ МИНКОВЦВЕТОМИР МИНКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ АТАНАС БОРИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВАТАНАС ГЕОРГИЕВ B+E НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ИВАЙЛО ХАРИЕВ КЪНЧЕВИВАЙЛО КЪНЧЕВ A НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ИВАН ВАСИЛЕВ БАКАЛОВИВАН БАКАЛОВ A НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ СЕРАФИМОВНИКОЛАЙ СЕРАФИМОВ A2 Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ТОМАС ЯНИС ЦАНЗОПУЛОСТОМАС ЦАНЗОПУЛОС A ДА

Протокол: № 1412 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ ИВАНОВБЛАГОЙ ИВАНОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ГЕОРГИ ПЕТРОВ НИКОДИМОВГЕОРГИ НИКОДИМОВ B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН КРИСТИАН ОЛЕГ АНДОНОВКРИСТИАН АНДОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ЛЕОНАРДО КРАСИМИРОВ ГЕОРГИЕВЛЕОНАРДО ГЕОРГИЕВ C Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ЛЪЧЕЗАР ДИМЧЕВ ХИНОВЛЪЧЕЗАР ХИНОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН СТОЯН ЙОРДАНОВ СЪБЕВСТОЯН СЪБЕВ C ДА

Протокол: № 1413 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ДАНИЕЛ МАЛИНОВ НЕНЧЕВДАНИЕЛ НЕНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ДАНИНА ВАЛЕНТИНОВА РАДЕВАДАНИНА РАДЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ИРИНА ВАЛЕНТИНОВА СТОЯНОВАИРИНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО МАРИЯ ЖИВКОВА ТОДОРОВАМАРИЯ ТОДОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО НИКОЛ СТОЯНОВА ТЕРЗИЕВАНИКОЛ ТЕРЗИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО НИКОЛА ОРЛИНОВ РИНКОВНИКОЛА РИНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО НИЯ БОЙКОВА КРЪСТЕВАНИЯ КРЪСТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЗГРЕВ ТОДОРОВИ B НЕ
АВТОШКОЛА ИЗГРЕВ ТОДОРОВИ СОФИЯ АНГЕЛОВА ИЛИЕВАСОФИЯ ИЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИЗГРЕВ ТОДОРОВИ ТАНЯ КИРИЛОВА ДИМИТРОВАТАНЯ ДИМИТРОВА B ДА

Протокол: № 1414 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ АЛЕКСАНДЪР ЛЮБЕНОВ СЛАВКОВАЛЕКСАНДЪР СЛАВКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ A1 Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ДИАН ВАЛЕНТИНОВ ДИМИТРОВДИАН ДИМИТРОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ДИМИТЪР ВАЛЕНТИНОВ ЯНЕВДИМИТЪР ЯНЕВ A ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ИВАН ИВАНОВ ТОМОВИВАН ТОМОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ЯВОР ЗДРАВКОВ ГЮРОВЯВОР ГЮРОВ A ДА

Протокол: № 1415 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВИОР 2017 B НЕ
АВТОШКОЛА ГЕКЗ ПЛАМЕН КИРИЛОВ ЯНИЧКОВПЛАМЕН ЯНИЧКОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ ЛОРА ЯВОРОВА ДИМИТРОВАЛОРА ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА БОГОМИЛ БОЯНОВ ТОДОРОВБОГОМИЛ ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА БОЯН ЯСЕНОВ КРЪСТЕВБОЯН КРЪСТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ АЛЕКСАНДЪР САШЕВ НИКОЛОВАЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ B ДА

Протокол: № 1416 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ИВАН-АСЕН БОРИСОВ ОВЕДЕНСКИИВАН-АСЕН ОВЕДЕНСКИ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ЙОАНА ИВАНОВА НИКОЛОВАЙОАНА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ЛАЗАР ИЛИЕВ ХРИСТЕВЛАЗАР ХРИСТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ПЕТЪР ДАНАИЛОВ БОРИСОВПЕТЪР БОРИСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ЯНИЦА ПАВЛИНОВА ПЕТРОВАЯНИЦА ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ МИЛЧО ЦВЕТАНОВ МИХАЙЛОВМИЛЧО МИХАЙЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ ПАВЛИН ИВАНОВ НАКОВПАВЛИН НАКОВ B НЕ

Протокол: № 1417 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС АЛЕКСАНДРА ВАЛЕНТИНОВА МАНОВААЛЕКСАНДРА МАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ГЕОРГИ ТОДОРОВ ЦЕКОВГЕОРГИ ЦЕКОВ A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС МАВРОДИ ДИМИТРОВ КАРАМИХАЛЕВМАВРОДИ КАРАМИХАЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС МИХАИЛ СТОЯНОВ ИСПИРИДОНОВМИХАИЛ ИСПИРИДОНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС НИКОЛАЙ ИВАНОВ МАРИНОВНИКОЛАЙ МАРИНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС СУКИАС МЪГЪРДИЧ КАРАДЖИБАШЯНСУКИАС КАРАДЖИБАШЯН A ДА

Протокол: № 1418 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ДИМИТЪР СТОЯНОВ ПОПОВДИМИТЪР ПОПОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ИВАН ЕМИЛОВ КРУШАРСКИИВАН КРУШАРСКИ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ИВАН СЛАВЧЕВ СПИРОВИВАН СПИРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ МИЛЕН ВАЛЕРИЕВ СТОЯНОВМИЛЕН СТОЯНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ СТАНИСЛАВ СЕРАФИМОВ ДИМИТРОВСТАНИСЛАВ ДИМИТРОВ C+E ДА

Протокол: № 1419 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ АДЕЛИНА АНГЕЛОВА МИЛАНОВААДЕЛИНА МИЛАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ВАЛЕРИЯ ВЛАДИСЛАВОВА ЯНКОВАВАЛЕРИЯ ЯНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ГАБРИЕЛ НИКОЛАЕВ ГАРАВАЛОВГАБРИЕЛ ГАРАВАЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ТАРАШМАНОВГЕОРГИ ТАРАШМАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ГЕОРГИ ТОДОРОВ РАЙКИНГЕОРГИ РАЙКИН B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ МАРИЯ ГЕОРГИЕВА ДАМЯНОВАМАРИЯ ДАМЯНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ МИХАИЛ НЕДЕЛЧЕВ ЗАПРЯНОВМИХАИЛ ЗАПРЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ТЕОДОРА РУМЕНОВА МАНОЛОВАТЕОДОРА МАНОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ СИМОНА ИВАЙЛОВА СИМЕОНОВАСИМОНА СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ B НЕ

Протокол: № 1420 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ЕВГЕНИ СТЕФАНОВ ЧАМУРЛИИСКИЕВГЕНИ ЧАМУРЛИИСКИ A ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ИВАЙЛО ТОДОРОВ БОГОЕВИВАЙЛО БОГОЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ИЛИЯН РАДЕВ РАДЕВИЛИЯН РАДЕВ A2 ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ИРИНА САШОВА ЦВЕТКОВАИРИНА ЦВЕТКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС МАРТИН ГЕОРГИЕВ НИКОЛОВМАРТИН НИКОЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ТЕОДОР ПЕНКОВ МОМЧИЛОВТЕОДОР МОМЧИЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ЯНА БОЖИДАРОВА ДИМИТРОВАЯНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ АНДРЕА НИКОЛАЙ НИКОЛОВАНДРЕА НИКОЛОВ B НЕ

Протокол: № 1421 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ ИВОНА СИМЕОНОВА ГРИГОРОВАИВОНА ГРИГОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ МАРИО АНГЕЛОВ МИЛКОВМАРИО МИЛКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ РАДКА РАЛИЦОВА НИКОЛОВАРАДКА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ АНТОАНЕТА БИСЕРОВА ГОРАНОВААНТОАНЕТА ГОРАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ ДЕЯН ГЕОРГИЕВ ЛАЗАРОВДЕЯН ЛАЗАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ ЕЛИСАВЕТА ДИМИТРОВА КАЛАЙДЖИЕВА-ГЕОРГИЕВАЕЛИСАВЕТА КАЛАЙДЖИЕВА-ГЕОРГИЕВА A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ B НЕ


Протоколи от листовки

Протокол: № 1398 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ ГАБРИЕЛА ЕМИЛОВА ИВАНОВАГАБРИЕЛА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ НИКОЛАЙ БОЖИДАРОВ ПЕТРОВНИКОЛАЙ ПЕТРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ИВАН ХРИСТОВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ B1 ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ ЕРДЖАН МЕХМЕД ИБРЯМЕРДЖАН ИБРЯМ B ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ ЙОАНА-ГЕРГАНА ИВАНОВА МАРИНОВАЙОАНА-ГЕРГАНА МАРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ КАЛОЯН ВЕСЕЛИНОВ ВАСИЛЕВКАЛОЯН ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) СЛАВЯНА АТАНАСОВА ИВАНОВАСЛАВЯНА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 АТАНАС ЙОРДАНОВ ВАКАРЕЛИЙСКИАТАНАС ВАКАРЕЛИЙСКИ C ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ НИКОЛА ДИМОВ КРАЧУНОВНИКОЛА КРАЧУНОВ B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ МАРТИН МИРОСЛАВОВ ЦВЕТКОВМАРТИН ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ПАВЕЛ НИКОЛОВ НЕДЯЛКОВПАВЕЛ НЕДЯЛКОВ C+E ДА ГРЕШНО ИМЕ В

Протокол: № 1399 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ МАРГАРИТА ИВАЙЛОВА РАНГЕЛОВАМАРГАРИТА РАНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ПОЛИНА ВАЛЕНТИНОВА ВУЛДЖЕВАПОЛИНА ВУЛДЖЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ АНА СЛАВОВА ЦЕНКОВААНА ЦЕНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ ДЕЯН СТОЯНОВ ЗАФИРОВДЕЯН ЗАФИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ КРИСТИЯН ПЛАМЕНОВ ПАНАЙОТОВКРИСТИЯН ПАНАЙОТОВ B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ МАРИЯ АНЕСТИЕВА СТОЙНЕВАМАРИЯ СТОЙНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ МАРТИНА ХРИСТОВА ВАСИЛЕВАМАРТИНА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ РОСЕН ЕМИЛОВ ТОНЕВРОСЕН ТОНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ СТИЛИАНА ПЕНЕВА ГЕОРГИЕВАСТИЛИАНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ ЦВЕТЕЛИНА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВАЦВЕТЕЛИНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ СИМЕОН ЕЛЕНКОВ СИМЕОНОВСИМЕОН СИМЕОНОВ C ДА

Протокол: № 1400 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС САШКО КЪНЧЕВ БАНКОВСАШКО БАНКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ АНА ГЕОРГИЕВА ДИМЧОВААНА ДИМЧОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ АНГЕЛ СОТИРОВ НЕМОВАНГЕЛ НЕМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ ВИОЛЕТА ЙОРДАНОВА ЛАЗОВАВИОЛЕТА ЛАЗОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ ЛЮБОСЛАВА НИКОЛАЕВА ГЕОРГИЕВАЛЮБОСЛАВА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ЕКАТЕРИНА НИКОЛАЕВА ДЕСПОТОВАЕКАТЕРИНА ДЕСПОТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 МЕДИЯ РИЗА ГУМУСМЕДИЯ ГУМУС B ДА
АВТОШКОЛА ХУК АЛЕКСАНДРА ДОБРИНОВА ПАРЦУНЕВААЛЕКСАНДРА ПАРЦУНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ ИВОНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВАИВОНА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - РУМЕН ЙОРДАНОВ ПЕТЪР ВАНЮВ НЕДЕЛКОВПЕТЪР НЕДЕЛКОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 1401 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ГЕОРГИ ЛЮБЕНОВ ЛЮБЕНОВГЕОРГИ ЛЮБЕНОВ B1 ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ИВАЙЛО ИВАЙЛОВ ПЕТКОВИВАЙЛО ПЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ЛИДИЯ НАЙДЕНОВА БОГДАНОВАЛИДИЯ БОГДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 АЛЕКС ПЕТЬОВ СТЕФАНОВАЛЕКС СТЕФАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИВ МАРЕНА 1 РУМЯНА КИРИЛОВА ГЪЛЪБОВА-ЗЛАТКОВАРУМЯНА ГЪЛЪБОВА-ЗЛАТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ПЕТЪР ИВАНОВ ПЕТРОВПЕТЪР ПЕТРОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ПИТЪР ЧИАЗОР ОДОЕПИТЪР ОДОЕ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ГИНКА ИВАНОВА СТОЯНОВАГИНКА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ЙОРДАН ВЛАДИМИРОВ ВЛАДОВЙОРДАН ВЛАДОВ C ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ МАКГАХАН ДАНИЕЛ ИВАНОВ СЛАВЧЕВДАНИЕЛ СЛАВЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕШАНАЛС - 2012 ЦВЕТАН ИВАНОВ НИКОЛОВЦВЕТАН НИКОЛОВ B ДА

Протокол: № 1402 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ГЕОРГИ НИКОЛАЙЧОВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЕВГЕНИ МИТКОВ МЕТОДИЕВЕВГЕНИ МЕТОДИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СТИЛИЯН РАШЕВ МАРИНОВСТИЛИЯН МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 НИКОЛАЙ АПОСТОЛОВ КИРЧЕВНИКОЛАЙ КИРЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ ИВАЙЛО ИВАЙЛОВ МАРКОВИВАЙЛО МАРКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ШОН СИМЕОН ДОХЕРТИШОН ДОХЕРТИ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ТРИФОН ЦВЕТАНОВ НИКОЛОВТРИФОН НИКОЛОВ D ДА
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ СИЛИЯ ДИМИТРОВА ПЕНЕВАСИЛИЯ ПЕНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОДОР ГЛУШКОВ ТЕОДОРА АСЕНОВА АСЕНОВАТЕОДОРА АСЕНОВА B НЕ

Протокол: № 1403 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОРИ 11 АННА-МАРИЯ КРУМОВА МАЛАКОВААННА-МАРИЯ МАЛАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВАЛЕРИ МАРИНОВ ХРИСТОВВАЛЕРИ ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ БОРИС БРАНИМИРОВ АНАНИЕВБОРИС АНАНИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ВАЛЕНТИН ВЕНЦИСЛАВОВ СЛАВЧЕВВАЛЕНТИН СЛАВЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД ВАСИЛ КОСТОВ ГЕОРГИЕВВАСИЛ ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО АЛЕКСАНДЪР ИВАЙЛОВ ВАСИЛЕВАЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 МАГДАЛИНА ЕВГЕНИЕВА ВАСИЛЕВАМАГДАЛИНА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП БЕТИНА ЙОШКОВА ВЕЛЬОВАБЕТИНА ВЕЛЬОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ХУК ВЛАДИСЛАВ КИРИЛОВ ПЧЕЛИНСКИВЛАДИСЛАВ ПЧЕЛИНСКИ B НЕ ЧЛ. 157

Протокол: № 1404 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОШАНС 08 ВИОЛЕТА БЛАГОЕВА БЛАГОЕВАВИОЛЕТА БЛАГОЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТОШАНС 08 ЗДРАВКО ВАСИЛЕВ ЦИРКОВЗДРАВКО ЦИРКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ВИКТОР ТОДОРОВ НОТОВВИКТОР НОТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВИКТОР ТЕОДОРОВ ТОДОРОВВИКТОР ТОДОРОВ C ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ ХРИСТОВГЕОРГИ ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ИРЕНА ИВАНОВА БОЖИЛОВАИРЕНА БОЖИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 АТАНАС СВЕТЛОМИРОВ БРЪШКОВАТАНАС БРЪШКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 ДИМИТЪР РАЙЧЕВ КЪНЧЕВДИМИТЪР КЪНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 КРАСИМИР ЯКИМОВ ДАНКОВКРАСИМИР ДАНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ДАНИСЛАВ ИВАНОВ АЛЕКСОВДАНИСЛАВ АЛЕКСОВ B ДА

Протокол: № 1405 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ДАНИЕЛ МАРИО ИВАНОВДАНИЕЛ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ТЕОДОР БОГДАНОВ КОСТАДИНОВТЕОДОР КОСТАДИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ СТЕФАН ЦВЕТОМИРОВ НАЙДЕНОВСТЕФАН НАЙДЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИВ МАРЕНА 1 БОРИСЛАВ БОРИСЛАВОВ ЧЕРЕШАРОВБОРИСЛАВ ЧЕРЕШАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ИВ МАРЕНА 1 ВАЛЕНТИН ИВАЙЛОВ НИКОВВАЛЕНТИН НИКОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ НИКОЛ МИРОСЛАВОВА ТОДОРОВАНИКОЛ ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ СТЕФАНИ ИГНАТОВА ПЕТРОВАСТЕФАНИ ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ СПАСОВНИКОЛАЙ СПАСОВ C Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ВАЛЕНТИНА МИНЧЕВА ВЕЛКОВАВАЛЕНТИНА ВЕЛКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ НИКОЛАЙ РУМЕНОВ НАУМОВНИКОЛАЙ НАУМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ТОДОР АТАНАСОВ ЗЛАТЕВТОДОР ЗЛАТЕВ C ДА

Протокол: № 1406 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС B НЕ
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ СВИЛЕН ВАЛЕНТИНОВ СПАСОВСВИЛЕН СПАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЕВЕЛИН ЕМИЛОВА ИЛИЕВАЕВЕЛИН ИЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ИВАНА СТОЯНОВА СТОЙЧЕВАИВАНА СТОЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. СТЕЛА ДАНИЕЛОВА БЕЛОСЛАТИНСКАСТЕЛА БЕЛОСЛАТИНСКА B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ТАНЯ КРАСИМИРОВА КОЛЕВАТАНЯ КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ТАТЯНА АТАНАСОВА СТОЙЧЕВАТАТЯНА СТОЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ ПЕТРОВАЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ C НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ВАЛЕРИ ВАЛЕРИЕВ МЕТОДИЕВВАЛЕРИ МЕТОДИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - ВАСИЛЕНА НИКОЛАЙ СИМОВ КРЪСТЕВНИКОЛАЙ КРЪСТЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ СИМЕОН ИВАНОВ ГЕОРГИЕВСИМЕОН ГЕОРГИЕВ B ДА

Протокол: № 1407 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ДЕСИ-СЛАВА ИВАНОВА КОЛЕВАДЕСИ-СЛАВА КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ЙОАНА ВАЛЕРИЕВА АСЕНОВАЙОАНА АСЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СТОЯН ДИМИТРОВ СТОЯНОВСТОЯН СТОЯНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО НАЙДЕН КРАСИМИРОВ РАДЕНКОВНАЙДЕН РАДЕНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ ВАСИЛЕВДИМИТЪР ВАСИЛЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА МАРИН МАРИНОВ ВАЛДЕМАР ПЕТЬОВ МАРИНОВВАЛДЕМАР МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРИН МАРИНОВ ВЕСЕЛИН ТОДОРОВ ХРИСТОВВЕСЕЛИН ХРИСТОВ C ДА
АВТОШКОЛА МАРИН МАРИНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИН МАРИНОВ ЛАЗАР ЦОКОВ НИКОЛОВЛАЗАР НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА МАРИН МАРИНОВ ЛИАНА ЦВЕТАНОВА КОСТОВАЛИАНА КОСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА B НЕ

Протокол: № 1408 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ B НЕ
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ АНДЖЕЛИКА ИВАНОВА ЙОЛОВААНДЖЕЛИКА ЙОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ РАДОСЛАВ СТОИЛОВ КАРАТАНЧЕВРАДОСЛАВ КАРАТАНЧЕВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА БИДО ДИЛЯНА ЕМИЛОВА МАТРОНОВАДИЛЯНА МАТРОНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. МОНИКА КАЛИНОВА ГЕОРГИЕВАМОНИКА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД ВЛАДИСЛАВ ХРИСТОВ НЕДЯЛКОВВЛАДИСЛАВ НЕДЯЛКОВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ТЕОДОР СИМЕОНОВ ИВАНОВТЕОДОР ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 АСЕН СИМЕОНОВ РАНГЕЛОВАСЕН РАНГЕЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 ДЕНИЦА ДАНИЕЛОВА ДИМИТРОВАДЕНИЦА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА МАРИН МАРИНОВ B НЕ

Протокол: № 1409 / 10 април 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ВЕРОНИКА ВАСКОВА ВАСИЛЕВАВЕРОНИКА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ КРИСТИНА ВИКТОРОВА АЛЕКСАНДРОВАКРИСТИНА АЛЕКСАНДРОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ КРИСТИЯН ТОДОРОВ ТОДОРОВКРИСТИЯН ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. МАРТИНА ЦВЕТАНОВА МАРИНОВАМАРТИНА МАРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ТЕОДОРА ЙОРДАНОВА ДОБРЕВАТЕОДОРА ДОБРЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО ГЕРГАНА РУМЕНОВА ВУТЕВАГЕРГАНА ВУТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР ДЕМА БОРИСОВА ЧОЛАКОВАДЕМА ЧОЛАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ КРИСТИАН АЛЕКСАНДРОВ ДЕЛИИВАНОВКРИСТИАН ДЕЛИИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ЛЮДМИЛ ВЛАДИМИРОВ НЕДКОВЛЮДМИЛ НЕДКОВ A ДА