АВТОШКОЛА КАЛИ - Всички Градове



Протоколи от кормуване

Протокол: № 367 / 03 април 2017 г.

Изпитващ: МИЛКО СИВКОВ ЛЮЦКАНОВ

Изпитващ: МИЛКО ЛЮЦКАНОВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АЛЕКСАНДЪР ЛЮБОМИРОВ СЕРАФИМОВАЛЕКСАНДЪР СЕРАФИМОВ C ДА
ИВАЙЛО ЕВГЕНИЕВ ТОДОРОВИВАЙЛО ТОДОРОВ B+E ДА
МИХАИЛ СТЕФЧОВ АНГЕЛОВМИХАИЛ АНГЕЛОВ C ДА
НИКОЛА ЛЪЧЕЗАРОВ ПАНАЙОТОВНИКОЛА ПАНАЙОТОВ C ДА
СТРАХИЛ ХРИСТОВ КАСАБОВСТРАХИЛ КАСАБОВ C+E ДА
ХРИСТОФОР ТОДОРОВ САВОВХРИСТОФОР САВОВ C НЕ

Протокол: № 374 / 04 април 2017 г.

Изпитващ: МИЛКО СИВКОВ ЛЮЦКАНОВ

Изпитващ: МИЛКО ЛЮЦКАНОВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
БЛАГОВЕСТА СВИЛЕНОВА БАНЧЕВАБЛАГОВЕСТА БАНЧЕВА B ДА
ИВАЛИН МАРТИНОВ ИВАНОВИВАЛИН ИВАНОВ B ДА
ЙОАНА ЖИВКОВА РАЙЧЕВАЙОАНА РАЙЧЕВА B НЕ
КРИСТИЯН ИЛИЯНОВ ТОДОРОВКРИСТИЯН ТОДОРОВ B ДА
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ ДОНЧЕВСКИНИКОЛАЙ ДОНЧЕВСКИ B1 ДА
ПЛАМЕНА РУМЕНОВА РАДЕВАПЛАМЕНА РАДЕВА B НЕ
B НЕ
ТИХОМИР НЕДЕЛЧЕВ КУРТЕВТИХОМИР КУРТЕВ B НЕ
ШАФЕР НИКОЛАЙ МАТИАСШАФЕР МАТИАС B ДА
ЮЛИЯНА МАРИО МИЛКОВАЮЛИЯНА МИЛКОВА B ДА

Протокол: № 393 / 06 април 2017 г.

Изпитващ: МАРИЯ ТОДОРОВА КЪРДЖИЛОВА

Изпитващ: МАРИЯ КЪРДЖИЛОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ДИАНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВАДИАНА ГЕОРГИЕВА B ДА
ДОБРОМИР ГАЛИНОВ ДОБРЕВДОБРОМИР ДОБРЕВ C+E ДА
ЕЛЕНА ДОБРИНОВА ДОБРЕВАЕЛЕНА ДОБРЕВА B ДА
ЛЮБОМИР СТЕФАНОВ ДИМОВЛЮБОМИР ДИМОВ C ДА
МАРГАРИТ МАРГАРИТОВ ПАВЛОВМАРГАРИТ ПАВЛОВ C+E ДА
ПАВЕЛ МАРГАРИТОВ ПАВЛОВПАВЕЛ ПАВЛОВ C+E ДА

Протокол: № 396 / 06 април 2017 г.

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ МИТЕВ

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ГАБРИЕЛА НИКОЛАЕВА ГЕОРГИЕВАГАБРИЕЛА ГЕОРГИЕВА B ДА
ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ КИРЯКОВГЕОРГИ КИРЯКОВ B НЕ
ДИЛЯНА ПЛАМЕНОВА ВОДИЧЕНСКАДИЛЯНА ВОДИЧЕНСКА B ДА
B ДА
B НЕ

Протокол: № 399 / 07 април 2017 г.

Изпитващ: МИЛКО СИВКОВ ЛЮЦКАНОВ

Изпитващ: МИЛКО ЛЮЦКАНОВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АНИТА ИВАНОВА КАЦАРСКААНИТА КАЦАРСКА B ДА
ГАЛЯ МАРИНОВА ИВАНОВАГАЛЯ ИВАНОВА B НЕ
МЕЛИНА ИВАНОВА РАШКОВАМЕЛИНА РАШКОВА B ДА
СТАНИСЛАВА СТОЯНОВА РАДЕВАСТАНИСЛАВА РАДЕВА B ДА

Протокол: № 405 / 10 април 2017 г.

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ МИТЕВ

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ГЕОРГИ ИВОВ БУСЕРСКИГЕОРГИ БУСЕРСКИ B+E ДА
ИВАЙЛО АТАНАСОВ ДИМИТРОВИВАЙЛО ДИМИТРОВ C ДА
C НЕ
СВЕТЛОЗАР СВЕТОСЛАВОВ ЙОРДАНОВСВЕТЛОЗАР ЙОРДАНОВ B+E ДА
СТАНЧО НИКОЛАЕВ СТАНЕВСТАНЧО СТАНЕВ C НЕ
ЮЛИАН МАРТИНОВ АСПАРУХОВЮЛИАН АСПАРУХОВ C+E ДА

Протокол: № 428 / 12 април 2017 г.

Изпитващ: ТОДОР НИКОЛАЕВ КАРАКАШЕВ

Изпитващ: ТОДОР КАРАКАШЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ХРИСТОФОР ТОДОРОВ САВОВХРИСТОФОР САВОВ C ДА

Протокол: № 431 / 12 април 2017 г.

Изпитващ: ТОДОР ИВАНОВ КЕХАЙОВ

Изпитващ: ТОДОР КЕХАЙОВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ИВАНКА ВЕЛКОВА КИРОВАИВАНКА КИРОВА B ДА
ЯНА ИВАНОВА БОРАЧЕВАЯНА БОРАЧЕВА B ДА

Протокол: № 433 / 13 април 2017 г.

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ МИТЕВ

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ВЕСЕЛИН ПЕТКОВ ЖЕКОВВЕСЕЛИН ЖЕКОВ A ДА
ГАБРИЕЛА ДРАГОМИРОВА ДИМИТРОВАГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА A1 НЕ
A1 ДА
ДИМИТРИЙ ИЛИЕВ ПЕТРОВДИМИТРИЙ ПЕТРОВ A ДА
КАЛОЯН ВАСИЛЕВ КОСТАДИНОВКАЛОЯН КОСТАДИНОВ A ДА
СИЯНА НИКОЛАЕВА СТЕФАНОВАСИЯНА СТЕФАНОВА B ДА

Протокол: № 438 / 18 април 2017 г.

Изпитващ: ТОДОР НИКОЛАЕВ КАРАКАШЕВ

Изпитващ: ТОДОР КАРАКАШЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
B НЕ
АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ АЛЕКСИЕВАЛЕКСАНДЪР АЛЕКСИЕВ C+E НЕ
АНИ МЛАДЕНОВА АСЕНОВААНИ АСЕНОВА B ДА
ГЬОГХАН ГАЛИНОВ ХРИСТОВГЬОГХАН ХРИСТОВ B НЕ
МИХАИЛ ИВАНОВ ВЕЛИКОВМИХАИЛ ВЕЛИКОВ C+E ДА
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ПЕЕВНИКОЛАЙ ПЕЕВ B ДА
ТОДОР НИКОЛАЕВ СТАЛЕВТОДОР СТАЛЕВ C+E ДА

Протокол: № 462 / 21 април 2017 г.

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ МИТЕВ

Изпитващ: СВЕТОСЛАВ МИТЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ДЕНИСЛАВ ТОДОРОВ СИВЕВДЕНИСЛАВ СИВЕВ B НЕ
КРИСТИЯН ПЛАМЕНОВ МИТЕВКРИСТИЯН МИТЕВ B НЕ

Протокол: № 470 / 24 април 2017 г.

Изпитващ: ИЛКО ЯНЕВ ПЕНЕВ

Изпитващ: ИЛКО ПЕНЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
РАЛИЦА ГЕОРГИЕВА МАЛИНОВАРАЛИЦА МАЛИНОВА B ДА

Протокол: № 471 / 24 април 2017 г.

Изпитващ: МАРИЯ ТОДОРОВА КЪРДЖИЛОВА

Изпитващ: МАРИЯ КЪРДЖИЛОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ВИКТОР ЖЕЛЯЗКОВ СТЕФАНОВВИКТОР СТЕФАНОВ B1 ДА

Протокол: № 483 / 25 април 2017 г.

Изпитващ: ТОДОР ИВАНОВ КЕХАЙОВ

Изпитващ: ТОДОР КЕХАЙОВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ АЛЕКСИЕВАЛЕКСАНДЪР АЛЕКСИЕВ C+E НЕ
ЕЛЕНА ВАСИЛЕВА ТОНЧЕВАЕЛЕНА ТОНЧЕВА B ДА
ИВАЙЛО ИВАНОВ НЕДЕЛЧЕВИВАЙЛО НЕДЕЛЧЕВ C ДА
МИХАИЛ ИВАНОВ ИВАНОВМИХАИЛ ИВАНОВ C ДА
ПЛАМЕН НИКОЛОВ НИКОЛОВПЛАМЕН НИКОЛОВ C ДА
ТИХОМИР НЕДЕЛЧЕВ КУРТЕВТИХОМИР КУРТЕВ B ДА
ЯНИЦА ВЕСЕЛИНОВА ИЛАРИОНОВАЯНИЦА ИЛАРИОНОВА B НЕ

Протокол: № 485 / 25 април 2017 г.

Изпитващ: ИЛКО ЯНЕВ ПЕНЕВ

Изпитващ: ИЛКО ПЕНЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
БОРИС ДРАГОМИРОВ СТЕФАНОВБОРИС СТЕФАНОВ B ДА
ИВЕЛИНА ВАСИЛЕВА БРАТАНОВАИВЕЛИНА БРАТАНОВА B ДА
B НЕ

Протокол: № 490 / 26 април 2017 г.

Изпитващ: МАРИЯ ТОДОРОВА КЪРДЖИЛОВА

Изпитващ: МАРИЯ КЪРДЖИЛОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ВЕЛИНА ВЕЛКОВА КИРОВАВЕЛИНА КИРОВА B ДА

Протокол: № 494 / 27 април 2017 г.

Изпитващ: ТОДОР НИКОЛАЕВ КАРАКАШЕВ

Изпитващ: ТОДОР КАРАКАШЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ДЕНИЦА СВЕТОСЛАВОВА ПЕТКОВАДЕНИЦА ПЕТКОВА B НЕ
САМИ МАХЕР АЛ-ТАМЕРСАМИ АЛ-ТАМЕР B ДА

Протокол: № 499 / 28 април 2017 г.

Изпитващ: ИЛКО ЯНЕВ ПЕНЕВ

Изпитващ: ИЛКО ПЕНЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ГАЛЯ МАРИНОВА ИВАНОВАГАЛЯ ИВАНОВА B ДА
ГЬОГХАН ГАЛИНОВ ХРИСТОВГЬОГХАН ХРИСТОВ B ДА
ГЮНАЙ ИСАКОВ МУСТАФОВГЮНАЙ МУСТАФОВ A1 ДА
ДАРИЯ ГЕОРГИЕВА ТОРЛАКОВАДАРИЯ ТОРЛАКОВА A1 ДА
КРАСИМИР ЖИВКОВ ПЕТРОВКРАСИМИР ПЕТРОВ A НЕ
ПАМЕЛА ЦЕНКОВА ЦАНКОВАПАМЕЛА ЦАНКОВА B ДА
ПАНАЙОТ ЧАВДАРОВ ЧЕРНЕВПАНАЙОТ ЧЕРНЕВ B НЕ
ПЛАМЕНА ВЕСЕЛИНОВА БОЖКОВАПЛАМЕНА БОЖКОВА B ДА
B НЕ

Протокол: № 500 / 28 април 2017 г.

Изпитващ: ТОДОР НИКОЛАЕВ КАРАКАШЕВ

Изпитващ: ТОДОР КАРАКАШЕВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АНГЕЛ АСЕНОВ ГЕРМАНОВАНГЕЛ ГЕРМАНОВ D1 ДА
СУНАЙ ВАСВИ ЮМЕРСУНАЙ ЮМЕР D1 ДА

Протокол: № 501 / 28 април 2017 г.

Изпитващ: МИЛКО СИВКОВ ЛЮЦКАНОВ

Изпитващ: МИЛКО ЛЮЦКАНОВ

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
СТАНЧО НИКОЛАЕВ СТАНЕВСТАНЧО СТАНЕВ C ДА
B НЕ



Протоколи от листовки

Протокол: № 380 / 04 април 2017 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
B ДА
ДЕБОРА ПЛАМЕНОВА ДОБРЕВАДЕБОРА ДОБРЕВА B ДА

Протокол: № 381 / 04 април 2017 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
B НЕ

Протокол: № 389 / 05 април 2017 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СИМЕОНОВА СТОЯНОВА

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СТОЯНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
МАРТИН ЖАН СРЕБРОВМАРТИН СРЕБРОВ C НЕ

Протокол: № 390 / 05 април 2017 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СИМЕОНОВА СТОЯНОВА

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СТОЯНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
МАРИЯНА АТАНАСОВА ИВАНОВАМАРИЯНА ИВАНОВА B ДА

Протокол: № 402 / 07 април 2017 г.

Изпитващ: ЖЕНЯ НИКОЛАЕВА ХУБЕНОВА

Изпитващ: ЖЕНЯ ХУБЕНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ЛЮДЛМИЛ ГАНЧЕВ МИЛАНОВЛЮДЛМИЛ МИЛАНОВ C+E ДА

Протокол: № 408 / 10 април 2017 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СИМЕОНОВА СТОЯНОВА

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СТОЯНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
СВЕТОСЛАВ ПЕТКОВ РУМПОЛОВСВЕТОСЛАВ РУМПОЛОВ C ДА
B НЕ

Протокол: № 410 / 10 април 2017 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СИМЕОНОВА СТОЯНОВА

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СТОЯНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ХРИСТИЯНА ПЛАМЕНОВА ПАНАЙОТОВАХРИСТИЯНА ПАНАЙОТОВА B ДА

Протокол: № 413 / 10 април 2017 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СИМЕОНОВА СТОЯНОВА

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СТОЯНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ВАСВИ ЮСЕИН ХАСАНВАСВИ ХАСАН C НЕ
ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ КОСТАДИНЧЕВГЕОРГИ КОСТАДИНЧЕВ B ДА
МАРТИН АЛЕКОВ МУХТАРОВМАРТИН МУХТАРОВ C НЕ
НИКОЛАЙ МАРЧЕВ НЕНОВНИКОЛАЙ НЕНОВ B НЕ
СУНАЙ ВАСВИ ЮМЕРСУНАЙ ЮМЕР D1 ДА

Протокол: № 414 / 10 април 2017 г.

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СИМЕОНОВА СТОЯНОВА

Изпитващ: ВЕЛИЧКА СТОЯНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
МАРИЕЛА ГЕОРГИЕВА ТЕНЕВАМАРИЕЛА ТЕНЕВА B ДА

Протокол: № 419 / 11 април 2017 г.

Изпитващ: ЖЕНЯ НИКОЛАЕВА ХУБЕНОВА

Изпитващ: ЖЕНЯ ХУБЕНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
B ДА

Протокол: № 442 / 18 април 2017 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ДИАНА БОЕВА ЙОРДАНОВАДИАНА ЙОРДАНОВА B ДА

Протокол: № 443 / 18 април 2017 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
СВЕТЛА ГЕОРГИЕВА ЧОБАНОВАСВЕТЛА ЧОБАНОВА B ДА

Протокол: № 444 / 18 април 2017 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ВАСИЛ СТАНИСЛАВОВ МОМЧИЛОВВАСИЛ МОМЧИЛОВ B ДА
ДИЯН ЮЛИЯНОВ ДИМОВДИЯН ДИМОВ C ДА
КЛАВДИЯ ПЕТРОВА МАЛИНОВАКЛАВДИЯ МАЛИНОВА B ДА
КРИСТИНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВАКРИСТИНА ДИМИТРОВА B НЕ
ЛИА ХОДЕР ШУМАНЛИА ШУМАН B ДА

Протокол: № 445 / 18 април 2017 г.

Изпитващ: ДАРЯ КОСТАДИНОВА ТОДОРОВА

Изпитващ: ДАРЯ ТОДОРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
БОЯН ГЕРМАНОВ ЩЪРБАНОВБОЯН ЩЪРБАНОВ B ДА
B ДА
МАРТИНА ВЕЛИНОВА МАЙСТОРОВАМАРТИНА МАЙСТОРОВА B1 ДА

Протокол: № 451 / 19 април 2017 г.

Изпитващ: ЖЕНЯ НИКОЛАЕВА ХУБЕНОВА

Изпитващ: ЖЕНЯ ХУБЕНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ДОБРЕВДИМИТЪР ДОБРЕВ B ДА
КРЕМЕНА ДИМИТРОВА КОСТАДИНОВАКРЕМЕНА КОСТАДИНОВА B ДА
МЕХМЕД ИЛЯЗ МЕХМЕДМЕХМЕД МЕХМЕД C+E ДА
СВЕТОСЛАВ ПЕТРОВ БОШНАКОВСВЕТОСЛАВ БОШНАКОВ C+E ДА

Протокол: № 452 / 19 април 2017 г.

Изпитващ: ЖЕНЯ НИКОЛАЕВА ХУБЕНОВА

Изпитващ: ЖЕНЯ ХУБЕНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ИВАН ЛЮДМИЛОВ ГАГОВИВАН ГАГОВ B ДА
СЛАВЕНА МИХАЙЛОВА МАРИНОВАСЛАВЕНА МАРИНОВА B ДА

Протокол: № 453 / 19 април 2017 г.

Изпитващ: ЖЕНЯ НИКОЛАЕВА ХУБЕНОВА

Изпитващ: ЖЕНЯ ХУБЕНОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
B ДА
ЗЛАТОМИР МАРИАНОВ СТЕФАНОВЗЛАТОМИР СТЕФАНОВ B ДА
B ДА

Протокол: № 478 / 25 април 2017 г.

Изпитващ: ДИЯНА АТАНАСОВА ДИМИТРОВА

Изпитващ: ДИЯНА ДИМИТРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
КРИСТИНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВАКРИСТИНА ДИМИТРОВА B ДА
СВЕТЛЬО АНГЕЛОВ АНГЕЛОВСВЕТЛЬО АНГЕЛОВ C НЕ

Протокол: № 479 / 25 април 2017 г.

Изпитващ: ДИЯНА АТАНАСОВА ДИМИТРОВА

Изпитващ: ДИЯНА ДИМИТРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
БААРФУС ЩЕФАН ЙОЗЕФ-РАЙНЕРБААРФУС ЙОЗЕФ-РАЙНЕР D ДА
МАРТИН АЛЕКОВ МУХТАРОВМАРТИН МУХТАРОВ C ДА

Протокол: № 481 / 25 април 2017 г.

Изпитващ: ДИЯНА АТАНАСОВА ДИМИТРОВА

Изпитващ: ДИЯНА ДИМИТРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
ВАСИЛ ДИМИТРОВ ДИМИТРОВВАСИЛ ДИМИТРОВ B ДА
ИВИЛИН ИВАНОВ ДЯНКОВИВИЛИН ДЯНКОВ C ДА
ЙОРДАН ПЕНКОВ ДАСКАЛОВЙОРДАН ДАСКАЛОВ D ДА
B ДА
МИЛАН НИКОЛАЕВ ГАНЧЕВМИЛАН ГАНЧЕВ B НЕ
НИКОЛАЙ ИВАНЧЕВ ДИМОВНИКОЛАЙ ДИМОВ C ДА
СОНЯ- МАРИЯ ДАРИНОВА ПАНЧЕВАСОНЯ- ДАРИНОВА ПАНЧЕВА B НЕ

Протокол: № 482 / 25 април 2017 г.

Изпитващ: ДИЯНА АТАНАСОВА ДИМИТРОВА

Изпитващ: ДИЯНА ДИМИТРОВА

Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
МАРИНА ПАНЧЕВА ГРОЗДЕВАМАРИНА ГРОЗДЕВА B ДА
ПАНАЙОТ ПЕТКОВ ПУЛЕВПАНАЙОТ ПУЛЕВ D ДА