София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 2935 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ИЛИЕВГЕОРГИ ИЛИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МАРТИН РОСЕНОВ НАКОВМАРТИН НАКОВ B1 ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ НИКОЛА ПАВЛИНОВ ХРИСТОВНИКОЛА ХРИСТОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ РЕДЖЕБ УСАИНОВ КОЛАКСЪЗКИРЕДЖЕБ КОЛАКСЪЗКИ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЦВЕТОМИР КАЛИНОВ ДРАМБОЗОВЦВЕТОМИР ДРАМБОЗОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ВАСИЛЕНА ГРИГОРОВА МАРЕНСКАВАСИЛЕНА МАРЕНСКА B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ МАРТИН НИКОЛАЕВ ВЪЛЕВМАРТИН ВЪЛЕВ B ДА

Протокол: № 2936 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ГУСАРОВАЛЕКСАНДЪР ГУСАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 БОЖИДАР ЛЪЧЕЗАРОВ БОРИСОВБОЖИДАР БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДАЯНА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВАДАЯНА ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ЕМИЛИЯ КИРИЛОВА АТАНАСОВАЕМИЛИЯ АТАНАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ИНА КАМЕНОВА КАМЕНОВАИНА КАМЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 КРИСТИЯН НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВКРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОДОР ГЛУШКОВ ЙОВ МАРИЯНОВ ИВАНОВЙОВ ИВАНОВ B ДА

Протокол: № 2937 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДЕСИСЛАВА ДОБРОМИРОВА СПАСОВАДЕСИСЛАВА СПАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДИЛЯНА ЖЕЛЕВА ДИМИТРОВАДИЛЯНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ЕМИЛ ИВАЙЛОВ ИЛИЕВЕМИЛ ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 МАРТИ РОСЕНОВ ВАСИЛЕВМАРТИ ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 НИКОЛА ИСКРЕНОВ ПАШОВНИКОЛА ПАШОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ТАНЯ РАЖАЙ ХУЗУЗТАНЯ ХУЗУЗ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ТИХОМИР ЦВЕТАНОВ ЛИТОВТИХОМИР ЛИТОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ЦВЕТЕЛИНА БОРИСЛАВОВА МАНОЙЛОВАЦВЕТЕЛИНА МАНОЙЛОВА B НЕ

Протокол: № 2938 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД АНИТА НИКОЛАЕВА ТОДОРОВААНИТА ТОДОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД РОЗА ВЕЛИЧКОВА ДИМИТРОВАРОЗА ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД ХРИСТИЯНА ИВАНОВА ДЖУМАДАНОВАХРИСТИЯНА ДЖУМАДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД БОРИС БОРИСОВ КЮЛЮМОВБОРИС КЮЛЮМОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД ВЕЛИНА СТОЯНОВА ЛАЛЧЕВАВЕЛИНА ЛАЛЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД ЕВГЕНИ ВИКТОРОВ НИКОЛОВЕВГЕНИ НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД МЕТОДИ ИВОВ МЕТОДИЕВМЕТОДИ МЕТОДИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД МИРОСЛАВ СТАНЧЕВ ИЛИЕВМИРОСЛАВ ИЛИЕВ A ДА

Протокол: № 2939 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 БЛАГОВЕСТА ЛЮБОМИРОВА ТРАЙКОВАБЛАГОВЕСТА ТРАЙКОВА A1 ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 БОГДАН МАРИНОВ МАРИНОВБОГДАН МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВАНЕСА ВАЛЕНТИНОВА ПЕТРОВАВАНЕСА ПЕТРОВА A1 ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДРАГОСЛАВ ИВАНОВ ЙОРДАНОВДРАГОСЛАВ ЙОРДАНОВ A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ИВАН СЛАВЯНОВ КОЛЕВИВАН КОЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЛЮБОМИРА ЛЮБОМИРОВА ВАСИЛЕВАЛЮБОМИРА ВАСИЛЕВА A ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ФИЛИП ВАЛЕРИЕВ ГУБАНОВФИЛИП ГУБАНОВ A ДА

Протокол: № 2940 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ БОЯДЖИЕВАЛЕКСАНДЪР БОЯДЖИЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА БЛАГОВЕСТ НИКОЛОВ БАЧЕВБЛАГОВЕСТ БАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ВИКТОР ВАЛЕРИЕВ ГЕОРГИЕВВИКТОР ГЕОРГИЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ДЕЯН ДИМИТРОВ ПЕТРЕСКИДЕЯН ПЕТРЕСКИ B+E ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ИВАНИНА ЙОРДАНОВА ТОДОРОВАИВАНИНА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА КРАСИМИР ЦЕНКОВ ДЕЛЕВКРАСИМИР ДЕЛЕВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА НИКОЛАЙ РАДКОВ ИВАНОВНИКОЛАЙ ИВАНОВ C ДА

Протокол: № 2941 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ КАЛПАКЧИЕВВЛАДИМИР КАЛПАКЧИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ДЕНИЗ ИВАНОВА ЧИПАРИКОВАДЕНИЗ ЧИПАРИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ИЛИЯН ПАНЕВ ПАНЕВИЛИЯН ПАНЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ЛЮБА РУМЕНОВА СПАСОВАЛЮБА СПАСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ КАЛПАКЧИЕВПЕТЪР КАЛПАКЧИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 АНГЕЛ ИВАНОВ СИМЕОНОВАНГЕЛ СИМЕОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 БИЛЯН АНДРИЯНОВ ЦЕНОВБИЛЯН ЦЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ВИЛЯНА ЕМИЛОВА ОСМАНВИЛЯНА ОСМАН B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ДЕНИЦА НИКОЛОВА ГАТЕВАДЕНИЦА ГАТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 РУМЕН ЕРДИНЧ СЮЛЕЙМАНРУМЕН СЮЛЕЙМАН B ДА

Протокол: № 2942 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ СТЕФКА ИВАНОВА ВЛАДОВАСТЕФКА ВЛАДОВА B ДА
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ КИРИЛ БОЯНОВ ЛЮБОМИРОВКИРИЛ ЛЮБОМИРОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ НАТАЛИ ХРИСТОВА ГЕОРГИЕВАНАТАЛИ ГЕОРГИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ B ДА
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ СВИЛЕН ВАЛЕНТИНОВ СПАСОВСВИЛЕН СПАСОВ B НЕ

Протокол: № 2943 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ АЛЕКСАНДЪР ИСКЪРОВ ГЕНОВАЛЕКСАНДЪР ГЕНОВ A ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ВАЛЕРИ НЕЙЧЕВ БОРИСОВВАЛЕРИ БОРИСОВ A ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ МАРТИН МИХАЙЛОВ КЪНЕВМАРТИН КЪНЕВ A2 ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ПРЕСЛАВ МИЛАНОВ СМИТСПРЕСЛАВ СМИТС B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ СВЕТЛОМИР БОЖИДАРОВ ВИДУЛОВСВЕТЛОМИР ВИДУЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ЦВЕТОМИР ТАНКОВ СТАНКОВЦВЕТОМИР СТАНКОВ A ДА

Протокол: № 2944 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ВЕРОНИКА ТОДОРОВА ПЕТРУНОВАВЕРОНИКА ПЕТРУНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ВИОЛЕТА ВАЛЕРИЕВА ГЕНОВАВИОЛЕТА ГЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ДИМИТЪР КРУМОВ АТАНАСОВДИМИТЪР АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ИВЕЛИН БЛАГОВЕСТОВ МИЛАНОВИВЕЛИН МИЛАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 МАГДАЛЕНА ИВАНОВА ВРАГОВАМАГДАЛЕНА ВРАГОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ПЕТЯ ИВАНОВА КОЦЕВАПЕТЯ КОЦЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 РАМИ ДАББАС АБДУЛРАУФ ДАЛИАРАМИ АБДУЛРАУФ ДАЛИА B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 СИМЕОН КАМЕНОВ АНТОВСИМЕОН АНТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ТОДОР ГЕОРГИЕВ КРАПЕШКИТОДОР КРАПЕШКИ B НЕ

Протокол: № 2945 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСТРА 13 АДРИЯН АЛЕКСАНДРИНОВ СТОИЛОВАДРИЯН СТОИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ДАРИСЛАВ НИКОЛАЕВ ВАСИЛЕВДАРИСЛАВ ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ГАБРИЕЛА ВЕЛИКОВА ВОДЕНОВАГАБРИЕЛА ВОДЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ЕМИЛИЯ ГЕОРГИЕВА ЕМИЛОВАЕМИЛИЯ ЕМИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО КАТЕРИНА ГЕОРГИЕВА МИНДОВАКАТЕРИНА МИНДОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО МАРИЯНА ХРИСТОВА АНГЕЛОВАМАРИЯНА АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО НАЙДЕН ИВАНОВ НАЙДЕНОВНАЙДЕН НАЙДЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ТЕОДОР ВЛАДИМИРОВ СТОЯНОВТЕОДОР СТОЯНОВ B ДА

Протокол: № 2946 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВАСИЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА ТЕРЗИЙСКАВАСИЛЕНА ТЕРЗИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ГЕРАСИМ НИКОЛАЕВ СИМОВГЕРАСИМ СИМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДИМИТЪР ИВАЙЛОВ ДИМИТРОВДИМИТЪР ДИМИТРОВ B1 ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЖАКЛИН ИЛИАНОВА ИЛИЕВАЖАКЛИН ИЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РАЛИЦА НИКОЛОВА ОСТРЕВАРАЛИЦА ОСТРЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РАЛИЦА ПЛАМЕНОВА ДОЙЧИНОВАРАЛИЦА ДОЙЧИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 САМУИЛ ПЛАМЕНОВ МИТЕВСАМУИЛ МИТЕВ B1 ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СИМЕОН КАЛИНОВ ЗАХАРИЕВСИМЕОН ЗАХАРИЕВ B1 ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СТЕЛА ПЕТРОВА ВЪЛКОВАСТЕЛА ВЪЛКОВА B ДА

Протокол: № 2947 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЖЕНИ МИНЕВА ГЕНКОВАЖЕНИ ГЕНКОВА A НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЗДРАВКО ИВАНОВ ПЕТРОВЗДРАВКО ПЕТРОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН КОНСТАНТИН АЛЕКСАНДРОВ РАЙЧЕВКОНСТАНТИН РАЙЧЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН МИЛЕНА ДИМИТРОВА ПОПГЕОРГИЕВАМИЛЕНА ПОПГЕОРГИЕВА A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН СТЕФАН КРАСИМИРОВ СТЕФАНОВСТЕФАН СТЕФАНОВ A НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ФИЛИП АНАТОЛИЕВ АТАНАСОВФИЛИП АТАНАСОВ A ДА

Протокол: № 2948 / 12 юли 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО ДОНИКА ФЕОДОРАВА КРЪСТЕВАДОНИКА КРЪСТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО ПЕТЬО ВИКТОРОВ НЯГОЛОВПЕТЬО НЯГОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ АННА МИРОСЛАВОВА ХРИСТОВААННА ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ДЕСИСЛАВА ВЕНЦИСЛАВОВА ГРОЗЕВАДЕСИСЛАВА ГРОЗЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ИВАН ПЕТРОВ МИЛЧЕВИВАН МИЛЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ СТОЯН ПАНЧЕВ ПЕТРОВСТОЯН ПЕТРОВ C НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ХРИСТИНА НИКОЛОВА ХРИСТОВАХРИСТИНА ХРИСТОВА C ДА