София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 2398 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МАРТИН ВАЛЕНТИНОВ ДАСКАЛОВМАРТИН ДАСКАЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ГЕОРГИ СТЕФАНОВ ТРИФОНОВГЕОРГИ ТРИФОНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ПАНАЙОТ ПЕТРОВ БОЯДЖИЕВПАНАЙОТ БОЯДЖИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ШЕНГЮЛ МЕХМЕД БЕКТАШШЕНГЮЛ БЕКТАШ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ВЛАДИМИР БОРИСЛАВОВ ЯНКОВВЛАДИМИР ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ИВАН ПЕТКОВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ ИВАН НИКОЛАЕВ ПЕТКОВИВАН ПЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ КАТРИН ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВАКАТРИН ГЕОРГИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ РЕНЕТА НИКОЛАЕВА МЛАДЕНОВАРЕНЕТА МЛАДЕНОВА B НЕ

Протокол: № 2399 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА ГЮРОВААЛЕКСАНДРА ГЮРОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ АЛЕКСАНДЪР СЕРГЕЕВ МАРТИНОВАЛЕКСАНДЪР МАРТИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ДАМЯНА ДРАГОМИРОВА СТАНУЛОВАДАМЯНА СТАНУЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ИЛИНА ВАЛЕНТИНОВА СТОЯНОВАИЛИНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ КРИСТИНА КРАСИМИРОВА КУМАНОВАКРИСТИНА КУМАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ЛИЛИЯ ПЛАМЕНОВА ВЪЛЧЕВАЛИЛИЯ ВЪЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ АНТОН ЛЮБОМИРОВ СЛАВЕЙКОВАНТОН СЛАВЕЙКОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 2400 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕВРО КАР 3 ВЕЛИЗАР РОСЕНОВ ГРАХОВСКИВЕЛИЗАР ГРАХОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ДЖУРОВАЛЕКСАНДЪР ДЖУРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА ГАБРИЕЛА ЛЮБОМИРОВА ДОНОВАГАБРИЕЛА ДОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА ИВАН РУМЕНОВ СЪРТОНЕВИВАН СЪРТОНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА СТЕФАН ИВАНОВ ДИМИТРОВСТЕФАН ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 2401 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М БОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ АРАБАДЖИЕВБОРИСЛАВ АРАБАДЖИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М ВЕЛИЗАР МЛАДЕНОВ АНГЕЛОВВЕЛИЗАР АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М КРИСТИЯН ВАЛЕРИЕВ ИВАНОВКРИСТИЯН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М НАТАЛИЯ МАРИНОВА НЕДЕЛЧЕВАНАТАЛИЯ НЕДЕЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М РУСЛАНА АНТОНОВА ПЕТРОВАРУСЛАНА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ВАНЕСА ДИМИТРОВА БОЖКОВАВАНЕСА БОЖКОВА B ДА
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ЕЛЕНКА ВЕСЕЛИНОВА МИЛЕВАЕЛЕНКА МИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ЗОРНИЦА ГЕОРГИЕВА АТАНАСОВАЗОРНИЦА АТАНАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕШАНАЛС - 2012 B НЕ

Протокол: № 2402 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АЛЕКСАНДЪР ИВАЙЛОВ ЦОНЕВАЛЕКСАНДЪР ЦОНЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ВЕРОНИКА ВИДЕНОВА ГРИГОРОВАВЕРОНИКА ГРИГОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ВЛАДИСЛАВ ВЛАДИМИРОВ ЧОЛАКОВВЛАДИСЛАВ ЧОЛАКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДОБРОМИРА ТАНЕВА ТАНЕВАДОБРОМИРА ТАНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ЕМИЛ ИВАЙЛОВ ИЛИЕВЕМИЛ ИЛИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ИВАН ВЕНЦИСЛАВОВ ЧАКЪРОВИВАН ЧАКЪРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 НИКОЛА ИСКРЕНОВ ПАШОВНИКОЛА ПАШОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 СИМОНА ВАЛЕНТИНОВА ДОБРЕВАСИМОНА ДОБРЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ТЕОДОР РУМЕНОВ РАДЕВТЕОДОР РАДЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ТИХОМИР АНДРЕЕВ ХРИСТОВТИХОМИР ХРИСТОВ B ДА ЧЛ. 157

Протокол: № 2403 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ДИМИТЪР ИВАНОВ МИТЕВДИМИТЪР МИТЕВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЛАМБРО НИКОЛАЕВ ПОПОВЛАМБРО ПОПОВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ МИЛЕН ЙОРДАНОВ СТОЯНОВМИЛЕН СТОЯНОВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ МИРОСЛАВ ИВАЙЛОВ ЦЕНОВМИРОСЛАВ ЦЕНОВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ СТАНИСЛАВ РАЙЧЕВ ЧЕРЕШАРОВСТАНИСЛАВ ЧЕРЕШАРОВ A ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЦВЕТАН ЦВЕТОСЛАВОВ НЕНКОВЦВЕТАН НЕНКОВ A ДА

Протокол: № 2404 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: КАЛОЯН ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: КАЛОЯН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ВЛАДИСЛАВ ЯНКОВ ПЕТКОВВЛАДИСЛАВ ПЕТКОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ B НЕ
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ДИМИТЪР ЛАЗАРОВ ГРИГОРОВДИМИТЪР ГРИГОРОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ИРЕНА ГЕОРГИЕВА ХАДЖИЙСКАИРЕНА ХАДЖИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ЙОАНА ИВАЙЛОВА ПЕНЕВАЙОАНА ПЕНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ЙОРДАН АНГЕЛОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ МАРТИНА ЦВЕТАНОВА МАРИНОВАМАРТИНА МАРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ МИХАИЛ ЯВОРОВ ХАРИЗАНОВМИХАИЛ ХАРИЗАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ СЛАВЧО ЙОРДАНОВ ВОДЕНИЧАРОВСЛАВЧО ВОДЕНИЧАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ СТЕФАНИ СТОЯНОВА ГРИГОРОВАСТЕФАНИ ГРИГОРОВА B ДА

Протокол: № 2405 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО МАРИНА НИКОЛАЕВА ИВАНОВАМАРИНА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B НЕ
АВТОШКОЛА ИЗГРЕВ ТОДОРОВИ РОСИЦА ИВАНОВА КИНЧЕВАРОСИЦА КИНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ГАБРИЕЛА ЦВЕТЕЛИНОВА МИЛЕНОВАГАБРИЕЛА МИЛЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ИВОН НИКОЛАЕВА НИКОЛОВАИВОН НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ЯВОР АЛЕКСАНДРОВ АЛЕКСИЕВЯВОР АЛЕКСИЕВ B ДА

Протокол: № 2406 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ДРАГОМИР ДЕНЕВ НЕДЕЛЧЕВДРАГОМИР НЕДЕЛЧЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ИВАН ДОНЧЕВ КОСТОВИВАН КОСТОВ C+E Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ИВАН КИРЧЕВ ЦИНЦАРОВИВАН ЦИНЦАРОВ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МИЛУШ ТРАЯНОВ МИЛУШЕВМИЛУШ МИЛУШЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ СПАС МУСИНОВ КИРИЛОВСПАС КИРИЛОВ C+E ДА

Протокол: № 2407 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ГАЛИН КОНСТАНТИНОВ ГЕТОВГАЛИН ГЕТОВ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ КАЛОЯН ГАНЧЕВ ГАНЕВКАЛОЯН ГАНЕВ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ КАЛОЯН КИРИЛОВ БОЖКОВКАЛОЯН БОЖКОВ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МАРИУС МИРОСЛАВОВ ТОДОРИНОВМАРИУС ТОДОРИНОВ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МЛАДЕН ДАВИДОВ ПЕТРУНОВМЛАДЕН ПЕТРУНОВ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЦВЕТОЗАР ПЕТКОВ ЦВЕТАНОВЦВЕТОЗАР ЦВЕТАНОВ A ДА

Протокол: № 2408 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСТРА 13 АНИКА ИВОВА ЛЕНКОВААНИКА ЛЕНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ВАСИЛ АНГЕЛОВ МИЛЕВВАСИЛ МИЛЕВ C ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 КЛЕМЕНТИНА ЧАВДАРОВА ИВАНОВАКЛЕМЕНТИНА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 МАРТИН ВАЛЕНТИНОВ ТЕРЗИЙСКИМАРТИН ТЕРЗИЙСКИ B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ОГНЯНА КРАСИМИРОВА ГЕРАСИМОВАОГНЯНА ГЕРАСИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ЯНА ИВАНОВА ЛИТОВАЯНА ЛИТОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО НИКОЛАЙ НИКОЛОВ РУСКОВНИКОЛАЙ РУСКОВ B ДА

Протокол: № 2409 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 АДЕЛИНА ВАЛЕНТИНОВА АЛЕКСИЕВААДЕЛИНА АЛЕКСИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 АЛБЕНА МАРЯНОВА ХРИСТОВААЛБЕНА ХРИСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 АЛЕКСАНДАР ЛЮБЕНОВАЛЕКСАНДАР ЛЮБЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ГРИСЕН ДАШАМИР ЧАКЪРИГРИСЕН ЧАКЪРИ B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ДАНИЕЛ НИКОЛАЕВ ЙОРДАНОВДАНИЕЛ ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 МАРИАНА ЛЮБОМИРОВА ПЕШЕВАМАРИАНА ПЕШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 МИХАИЛ ЙОРДАНОВ ДРАГОТИНОВМИХАИЛ ДРАГОТИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ПЕТЯ НИКОЛАЕВА ЙОТОВАПЕТЯ ЙОТОВА B ДА
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ПОЛИНА СТОЙЧЕВА НИКОЛОВАПОЛИНА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 ТОНИ ТОНЕВ БАЖДАНОВТОНИ БАЖДАНОВ B НЕ

Протокол: № 2410 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ХРИСТО АЛЕКСАНДРОВ НЕДЕВХРИСТО НЕДЕВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ КРИСТИЯН ПЕЙЧЕВ ГРОЗЕВКРИСТИЯН ГРОЗЕВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ ЛЮБОСЛАВА ВАЛЕНТИНОВА ДЮЛГЕРОВАЛЮБОСЛАВА ДЮЛГЕРОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ МАРИАНА ОМАР ЗАРКАМАРИАНА ЗАРКА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ МАРИЯ ПЕТКОВА СТОИЛОВАМАРИЯ СТОИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ СИМЕОН СЛАВЧЕВ БОЙКОВСИМЕОН БОЙКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ СЛАВЕНА МАТЕЕВА МАТЕЕВАСЛАВЕНА МАТЕЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ ЯНКО АНГЕЛОВ КОЛЕВЯНКО КОЛЕВ B НЕ

Протокол: № 2411 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ЖУЛИАН ЕМИЛОВ МАНОЛОВЖУЛИАН МАНОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ЗИНЕБ МУСТАФА МЕХМЕДЗИНЕБ МЕХМЕД B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 МАГДАЛЕНА ИВАНОВА ВРАГОВАМАГДАЛЕНА ВРАГОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 НИНА ТОШЕВА НИКОЛОВАНИНА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ПЕТЯ ИВАНОВА КОЦЕВАПЕТЯ КОЦЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 СТАНИСЛАВ ИВАНОВ ДАНГУЛОВСТАНИСЛАВ ДАНГУЛОВ B ДА

Протокол: № 2412 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦЕАН ВИКТОР СТЬОПА АПОСТОЛОВВИКТОР АПОСТОЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ ХАДЖИТРАЕВГЕОРГИ ХАДЖИТРАЕВ A2 ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ ВЕЛЕВДАНИЕЛ ВЕЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЕВГЕНИЙ ИВАНОВ ГЕНКОВЕВГЕНИЙ ГЕНКОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЕМИЛ ГЕОРГИЕВ СТОЙЧЕВЕМИЛ СТОЙЧЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН КРУМ ГРИГОРОВ ГРИГОРОВКРУМ ГРИГОРОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ХРИСТО ДИМИТРОВ ТРЕНДАФИЛОВХРИСТО ТРЕНДАФИЛОВ A ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 2413 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ДЕНИЦА ТИХОМИРОВА ЦАКОВАДЕНИЦА ЦАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА БРАВО 66 ЛЪЧЕЗАР КРАСИМИРОВ ЛАЗАРОВЛЪЧЕЗАР ЛАЗАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АНАСТАС ЦВЕТАНОВ ПЕТРОВАНАСТАС ПЕТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РОКСАНА МАРИНОВА ТЕНЕВАРОКСАНА ТЕНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М МАРИО ЛЮБОМИРОВ ПАУНОВМАРИО ПАУНОВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР ТОНЯ МАНОЛОВА ГЕОРГИЕВАТОНЯ ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДАЯНА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВАДАЯНА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ АТАНАСКА ПЕТКОВА ИЛИНЧЕВААТАНАСКА ИЛИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ГЕОРГИ АЛЕКСАНДРОВ ЮРУКОВГЕОРГИ ЮРУКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ХРИСТИНА ИВАНОВА СИМЕОНОВАХРИСТИНА СИМЕОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЦВЕТИНА МИХАЙЛОВА МИКОВАЦВЕТИНА МИКОВА B ДА

Протокол: № 2414 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МИРОСЛАВА ЛЮДМИЛОВА НАЧКОВАМИРОСЛАВА НАЧКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 БОРИС ДЕНКОВ ХРИСТОВБОРИС ХРИСТОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ АННА ЦВЕТАНОВА ИВАНОВААННА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ ВАСИЛ ИВАНОВ ДРАГАНОВВАСИЛ ДРАГАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 КРИСТИЯН НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВКРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ЦВЕТЕ ДОНЧЕВА ДОНЧЕВАЦВЕТЕ ДОНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МАРИН МАРИНОВ ЕЛЕНА ИЛИЕВА ПЕТРОВАЕЛЕНА ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ЗОРНИЦА ПЕТРОМИЛОВА СТОЯНОВАЗОРНИЦА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНОЕЛЕКТРОТЕХНИКА (София) ВАЛЕНТИНА БОЯНОВА ДИМОВАВАЛЕНТИНА ДИМОВА B НЕ

Протокол: № 2415 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АТЕВ АУТО НАДЕЖДА ГЕОРГИЕВА СТАМБОЛОВАНАДЕЖДА СТАМБОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО СТАРТ ВИВ АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ ЯНЧЕВАЛЕКСАНДЪР ЯНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АЛЕКСАНДЪР СИМЕОНОВ НИКИФОРОВАЛЕКСАНДЪР НИКИФОРОВ C ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВАЛЕРИЯ ТОДОРОВА КАЛИНОВАВАЛЕРИЯ КАЛИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВЕСЕЛИН СТЕФАНОВ ГЕОРГИЕВВЕСЕЛИН ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ВЕСЕЛА МИТКОВА НИКОДИМОВАВЕСЕЛА НИКОДИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М ТОНИ ХРИСТОВ КОНСТАНТИНОВТОНИ КОНСТАНТИНОВ C ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ИВАН СТОЯНОВ ЖЕЛЕВИВАН ЖЕЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ИВАН ГЕОРГИЕВ ПАНКОВИВАН ПАНКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА МИЛЕКС - МАРИЙ МАРИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ B НЕ

Протокол: № 2416 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ДЕНИСЛАВ СТАНИСЛАВОВ ДИМИТРОВДЕНИСЛАВ ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 ЕЛИЦА РАЛЕВА РАДЕВАЕЛИЦА РАДЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА B ДА

Протокол: № 2417 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 НИКОЛАЙ АНГЕЛОВ СТАМЕНОВНИКОЛАЙ СТАМЕНОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР МАРТИН ОГНЯНОВ РАВАНОВМАРТИН РАВАНОВ B ДА

Протокол: № 2418 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ ГАЛИН КОНСТАНТИНОВ ВАСЕВГАЛИН ВАСЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ КРИСТИЯН ЖИВКОВ НАЙДЕНОВКРИСТИЯН НАЙДЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ДИЛЯНА ЕМИЛОВА СТОЯНОВАДИЛЯНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР ДИАНА ХРИСТОСКОВА БОГДАНОВАДИАНА БОГДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РИЛАЙ КА 2 ЕЛЕНА СТЕФАНОВА ПАПАЗОВАЕЛЕНА ПАПАЗОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 РУМЯНА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВАРУМЯНА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД ЦВЕТАН ВАЛЕРИЕВ ВАСИЛЕВЦВЕТАН ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ХУК МАРТИН ВАЛЕНТИНОВ СТОЯНОВМАРТИН СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА МЛАДОСТ ИНВЕСТ - ПЛАМЕН РОГОЖАРСКИ МАРТИН ИВАНОВ САВОВМАРТИН САВОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ МАРТИН ЯНАКИЕВ ЙОСИФОВМАРТИН ЙОСИФОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ МИЛУШ ЕМИЛОВ ГЕОРГИЕВМИЛУШ ГЕОРГИЕВ B ДА

Протокол: № 2419 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ЦВЕТЕЛИНА ДИМИТРОВА СТОЙНОВАЦВЕТЕЛИНА СТОЙНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЕВЕЛИНА КОНСТАНТИНОВА ИЛИЕВАЕВЕЛИНА ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО ДОНИКА ФЕОДОРАВА КРЪСТЕВАДОНИКА КРЪСТЕВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ МОХАМЕД АЛИ АЛХЮСЕЙНМОХАМЕД АЛХЮСЕЙН B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ТОДОР ИВАНОВ ЯНКОВТОДОР ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЯВОР ТРАЯНОВ ТРАЯНОВЯВОР ТРАЯНОВ B ДА

Протокол: № 2420 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ БОЯН НИКОЛАЕВ ЯНАКИЕВБОЯН ЯНАКИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ЖАСМИН КАМЕНОВА ГАЧЕВАЖАСМИН ГАЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС МИХАЕЛА ВЕНЦЕСЛАВОВА АРАКЧИЕВАМИХАЕЛА АРАКЧИЕВА A1 ДА
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД ВЛАДИМИР ИВАНОВ КОЙЧЕВВЛАДИМИР КОЙЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ АЛЕКСАНДЪР РУМЕНОВ НАЛБАНТОВАЛЕКСАНДЪР НАЛБАНТОВ B ДА

Протокол: № 2421 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КРИСТИАН РУМЕНОВ ЦОНКОВКРИСТИАН ЦОНКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ СИМОНА БИСЕРОВА ПЕЧЕВАСИМОНА ПЕЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ПОЛИНА МИРОСЛАВОВА ТЕНЕВАПОЛИНА ТЕНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B ДА

Протокол: № 2422 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ЛИЛИ ИВАНОВА ИВАНОВАЛИЛИ ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B НЕ
АВТОШКОЛА МИЛЕКС - МАРИЙ МАРИНОВ ДИМИТЪР ТРАЙЧЕВ ХРИСТОВДИМИТЪР ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА B НЕ

Протокол: № 2423 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ МАРТИН СТОЯНОВ ГЕЧЕВМАРТИН ГЕЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ АЛМА ЗДРАВКОВА ПАНДЪРСКААЛМА ПАНДЪРСКА B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ВАЛЕРИ НИКОЛАЕВ НИНОВВАЛЕРИ НИНОВ B НЕ

Протокол: № 2424 / 12 юни 2018 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ИВО ХРИСТОВ ЙОРДАНОВИВО ЙОРДАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ АЛЕКСАНДРА ЕМИЛОВА ФУРГОВААЛЕКСАНДРА ФУРГОВА B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН НИКОЛАЙ АТАНАСОВ ГУЦАЛОВНИКОЛАЙ ГУЦАЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АУТО СТАРТ ВИВ РАДОСТИН КРАСИМИРОВ ИВАНОВРАДОСТИН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 БОРИСЛАВ БОЖИДАРОВ НИКОЛОВБОРИСЛАВ НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВИКТОР ЦАНКОВ ЧЕТОРИКОВВИКТОР ЧЕТОРИКОВ B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МАЯ ПАВЛОВА ШАНГОВАМАЯ ШАНГОВА C ДА
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ СЪРБОВГЕОРГИ СЪРБОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ ПАМЕЛА ИВАЙЛОВА НЕЦОВАПАМЕЛА НЕЦОВА B ДА