София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 4822 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВАДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ДАНУТА МАРИЯ СТАРОНДАНУТА СТАРОН B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ИННА МЕТОДИЕВА НОЕВАИННА НОЕВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ФАТМЕ ИБРАИМОВА МАНДЕВАФАТМЕ МАНДЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД ЕЛИЗАБЕТ ИВАНОВА ПАНДУРСКАЕЛИЗАБЕТ ПАНДУРСКА B ДА
АВТОШКОЛА ММ МАНОВ 09 АННА ГЕОРГИЕВА БАЛАБАНОВААННА БАЛАБАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ММ МАНОВ 09 ДИМИТРИНА ЗЛАТКОВА ТОНЧЕВАДИМИТРИНА ТОНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ РАЛИЦА МЕТОДИЕВА ПЕТРОВАРАЛИЦА ПЕТРОВА B ДА

Протокол: № 4823 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА АЛЕКСАНДЪР ПАВЛИНОВ ГРАМАТИКОВАЛЕКСАНДЪР ГРАМАТИКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА МАРИЯ ДЖАМШИТ ШАМСИ ПУРМАРИЯ ШАМСИ ПУР B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА МИГЛЕНА ВЕРОСЛАВОВА МАРКОВАМИГЛЕНА МАРКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА МИРОСЛАВА ЯНКОВА ХРИСТОВАМИРОСЛАВА ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОКАСТО МАРИЯ СТЕФАНОВА АЛЕКСАНДРОВАМАРИЯ АЛЕКСАНДРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОКАСТО МОМЧИЛ ИВАНОВ ИВАНОВМОМЧИЛ ИВАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЙОКАСТО СТИВЪН СТОЯНОВ ТОДОРОВСТИВЪН ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ВЛАДИСЛАВ ПЛАМЕНОВ ТРИФОНОВВЛАДИСЛАВ ТРИФОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 КРИСТИАН ПАВЛИНОВ ПАЧЕВКРИСТИАН ПАЧЕВ B ДА

Протокол: № 4824 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - СОФИЯ ВАЛЕРИЙ ДИМИТРОВИЧ РУСЕВВАЛЕРИЙ РУСЕВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - СОФИЯ ИВО ЦВЕТАНОВ ИВАНОВИВО ИВАНОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - СОФИЯ МАРТИН СТЕФАНОВ ИВАНОВМАРТИН ИВАНОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - СОФИЯ C+E НЕ

Протокол: № 4825 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ ИВАНА ТОДОРОВА КЕРАНОВАИВАНА КЕРАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ЕЛЕНА МАРГАРИТ МАРКОВАЕЛЕНА МАРКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 МИЛКО ВАСИЛЕВ НЕДЕЛЧЕВМИЛКО НЕДЕЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 АЛЕКСАНДРА АНАСТАСОВА ПЕЕВААЛЕКСАНДРА ПЕЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ТРАЙЧО ГОШЕВ СТОЯНОВТРАЙЧО СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОНИ ПЕТРОВ 2009 АЛБЕНА СВЕТОЗАРОВА ИВАНОВААЛБЕНА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОНИ ПЕТРОВ 2009 АЛЕКС КРАСИМИРОВ МОДЕВАЛЕКС МОДЕВ B ДА

Протокол: № 4826 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: ВЕНЦИСЛАВ БОЖИДАРОВ БОЖКОВ

Изпитващ: ВЕНЦИСЛАВ БОЖКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ МАТЮ ПЕТРОВ МИНКОВМАТЮ МИНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ B НЕ
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ НИКОЛ ГЕОРГИЕВА ВЪЖАРСКАНИКОЛ ВЪЖАРСКА B ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС ВЕЛИМИРА ЛЮБОМИРОВА РАДУЛОВАВЕЛИМИРА РАДУЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС ДЕСИСЛАВА МИТКОВА ПЕТРОВАДЕСИСЛАВА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС МАРКО ИВАЙЛОВ СЛАВОВМАРКО СЛАВОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ - ТЕХНОЛОГИИ ЦВЕТОМИР ПЛАМЕНОВ БАНТУТОВЦВЕТОМИР БАНТУТОВ B ДА

Протокол: № 4827 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ХУК ВЕСКА АТАНАСОВА ИЛИЕВАВЕСКА ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК ВИКТОРИЯ БОРИСОВА СТЕФАНОВАВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК КАМЕЛИЯ АНТОНОВА МЛАДЕНОВАКАМЕЛИЯ МЛАДЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК МАРИЕТА ВЕНЦИСЛАВОВА СТЕФАНОВАМАРИЕТА СТЕФАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК МАРИЯ АЛЕКСАНДРОВА ЗАНКОВАМАРИЯ ЗАНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК МИЛЕНА МИТКОВА ДИМИТРОВАМИЛЕНА ДИМИТРОВА B ДА

Протокол: № 4828 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: КАЛОЯН ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: КАЛОЯН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО ЕЛИЦА КРАСИМИРОВА ТОДОРОВАЕЛИЦА ТОДОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО ИВАЛИНА ДИОНИСИЕВА БАЙРАКТАРСКАИВАЛИНА БАЙРАКТАРСКА B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ИВАН ГЕОРГИЕВ РАЙНОВСКИИВАН РАЙНОВСКИ B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО МАРТИН БОРИСОВ ИЛИЕВМАРТИН ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ПЕНЮ НИКОЛОВ ДАЧЕВПЕНЮ ДАЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО СМИЛЯНА ЛЪЧЕЗАРОВА ЛОЗАНОВАСМИЛЯНА ЛОЗАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО СТОЯН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВСТОЯН ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ИВЕЛИНА АТАНАСОВА ИВАНОВАИВЕЛИНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ НИКОЛА ПЕТКОВ ДИМИТРОВНИКОЛА ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ СТИЛЯН ЖАНОВ ХАДЖИЕВСТИЛЯН ХАДЖИЕВ B ДА

Протокол: № 4829 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АННА ЙОРДАНОВА СПАСОВААННА СПАСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АНТОНИО МАРЧЕЛО АТАНАСОВАНТОНИО АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АСЕНА САВА БОЯДЖИЕВААСЕНА БОЯДЖИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 БОРИС ХРИСТОВ НЕНОВБОРИС НЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА ГОЧЕВАВИКТОРИЯ ГОЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ДОРИНА ВАЛЕНТИНОВА ПУНЧЕВАДОРИНА ПУНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ИЛИЯНА МОМЧИЛОВА ГАДЖАЛОВАИЛИЯНА ГАДЖАЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ИРЕНА ИВАНОВА НЕШЕВАИРЕНА НЕШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ УЛЕВПЕТЪР УЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 СИМОНА БОРИСЛАВОВА БАЛАБАНОВАСИМОНА БАЛАБАНОВА B ДА

Протокол: № 4830 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 АЛЕКСАНДРА БОРИСЛАВОВА ЯНЕВААЛЕКСАНДРА ЯНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 БОРИСЛАВ ВАЛЕРИЕВ АСЕНОВБОРИСЛАВ АСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ВАСИЛ РУМЕНОВ КОПЧЕВВАСИЛ КОПЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ИВЕЛИНА ТОДОРОВА ПЕНЕВАИВЕЛИНА ПЕНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 КРИСТИЯНА ГАБРИЕЛОВА ВЕСКОВАКРИСТИЯНА ВЕСКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 МАРГАРЕТА ВИКТОРОВА ВАСИЛЕВАМАРГАРЕТА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 НЕЛИ АНГЕЛОВА РОМАНОВАНЕЛИ РОМАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 НЕЛИ ГЕОРГИЕВА ВЪЛЧЕВАНЕЛИ ВЪЛЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ПАУЛИНА РАДКОВА ПЕТКОВАПАУЛИНА ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ТАТЯНА ДИМИТРОВА ГЪЛАБОШЕВАТАТЯНА ГЪЛАБОШЕВА B ДА

Протокол: № 4831 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АЛЕКСАНДЪР ЧАВДАРОВ ГЕНОВАЛЕКСАНДЪР ГЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВАЛЕРИ ТЕНЕВ ГЪРЧЕВВАЛЕРИ ГЪРЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВИКТОРИЯ ПЛАМЕНОВА ГЕШЕВАВИКТОРИЯ ГЕШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДАНИЕЛА ИВАНОВА СТОЕВАДАНИЕЛА СТОЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДИАНА ПЛАМЕНОВА ТЕМЕЛКОВАДИАНА ТЕМЕЛКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЕВГЕНИ ПЕТРОВ МАРКОВЕВГЕНИ МАРКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МИХАЕЛА ВЕСЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВАМИХАЕЛА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РАДОСЛАВ ИВАНОВ ВОЙНОВРАДОСЛАВ ВОЙНОВ B ДА

Протокол: № 4832 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ВАЛЕНТИН КИРИЛОВ НЕНКОВВАЛЕНТИН НЕНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ДЕНИЗ КЕМАЛОВ ЮСЕИНОВДЕНИЗ ЮСЕИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ЕЛИЗАБЕТ ВЛАДИСЛАВОВА ВЛАДИМИРОВАЕЛИЗАБЕТ ВЛАДИМИРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 СИЛВИЯ АНГЕЛИНОВА АНГЕЛОВАСИЛВИЯ АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 СТЕФАНИ ВЕСЕЛИНОВА ПЕТРОВАСТЕФАНИ ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ИВАН КРАСИМИРОВ ИВАНОВИВАН ИВАНОВ B ДА

Протокол: № 4833 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ВАЛЕНТИНА АНГЕЛОВА НИКОЛОВАВАЛЕНТИНА НИКОЛОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА ВЕЛЯНОВАГЕРГАНА ВЕЛЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ЗИГФРИД БОРИСОВ АСЕНОВЗИГФРИД АСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ЛИЛИЯ АНГЕЛОВА ВЪЛКОВАЛИЛИЯ ВЪЛКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ЛИЛИЯ ЙОНЧОВА ВАСИЛЕВАЛИЛИЯ ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС РАНГЕЛ ЕЛИЦЕВ МИТОВРАНГЕЛ МИТОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС САМЪР НАСЕР ХАКИМСАМЪР ХАКИМ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС СТЕФАН ВЛАДИМИРОВ МИТОВСТЕФАН МИТОВ D ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 АДИЛИА ГЕОРГИЕВА БОГДАНОВААДИЛИА БОГДАНОВА B ДА

Протокол: № 4834 / 30 ноември 2017 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ЙОАНА РОСЕНОВА ЦАНЕВАЙОАНА ЦАНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ КАЛИНА ПАВЛИНОВА ВАСИЛЕВАКАЛИНА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ КОНСТАНТИН ПЕТРОВ ЙОРДАНОВКОНСТАНТИН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ КОСАРА ВЕНЦЕСЛАВОВА КОСТАДИНОВАКОСАРА КОСТАДИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ПОЛИН ЕВГЕНИЕВА БОРОВАПОЛИН БОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 СВЕТЛА ЛЮДМИЛОВА СТОЯНОВАСВЕТЛА СТОЯНОВА B НЕ