София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 2631 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ АЛЕКСАНДЪР ИВАЙЛОВ СТОЯНОВАЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ АЛЕКСАНДЪР КРАСИМИРОВ ИВАНОВАЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ГЕОРГИ ЕВГЕНИЕВ ДИМИТРОВГЕОРГИ ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ МАРТИН СТОЯНОВ ГЕЧЕВМАРТИН ГЕЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ РАДОСЛАВА МИЛКОВА МАРИНОВАРАДОСЛАВА МАРИНОВА B ДА

Протокол: № 2632 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 БОРИС МИЛЧОВ ТОДОРОВБОРИС ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ВАСИЛ АСЕНОВ ХРИСТОВВАСИЛ ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 НИКОЛ АТАНАСОВА АТАНАСОВАНИКОЛ АТАНАСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 НИКОЛИНКА НИКОЛОВА НИКОЛОВАНИКОЛИНКА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ТЕОДОРА ИВАНОВА ПЕТРОВАТЕОДОРА ПЕТРОВА B ДА

Протокол: № 2633 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО СТЕФАН ТРАЯНОВ МИХАЙЛОВСТЕФАН МИХАЙЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ АТАНАС МИХАЙЛОВ МЛАДЕНОВАТАНАС МЛАДЕНОВ C ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ГЕРГАНА ВЕЛЧЕВА ЯНАКИЕВАГЕРГАНА ЯНАКИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ЗОРНИЦА ИЛИЕВА СТОИЧЕВАЗОРНИЦА СТОИЧЕВА A2 ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ИЛИЯН ЯНКОВ ТОМОВИЛИЯН ТОМОВ A ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ КАТЕРИНА ИЛИЕВА ДОЙКОВАКАТЕРИНА ДОЙКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ МАРТИН ВЛАДИМИРОВ СТОИЛКОВМАРТИН СТОИЛКОВ A ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ МИТКО СТОЯНОВ СЕРБЕЗОВМИТКО СЕРБЕЗОВ B+E Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 2634 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ГЮЛБЕЯЗ КЯЗИМ КАСАПОГЛУГЮЛБЕЯЗ КАСАПОГЛУ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ МАРИЯ СЛАВОВА ПЕТКОВАМАРИЯ ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ СВЕТЛИН ГЕОРГИЕВ ГЪЛОВСВЕТЛИН ГЪЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ВЕЛИН ТОДОРОВ ВЕЛИЧКОВВЕЛИН ВЕЛИЧКОВ A Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ЙОАН ИВАЙЛОВ ИВАНОВЙОАН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 КОНСТАНТИН ПЛАМЕНОВ ИВАНОВКОНСТАНТИН ИВАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ЛИЛЯНА ДИМИТРОВА СТОЛАРОВАЛИЛЯНА СТОЛАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 СЛАВ ГЕОРГИЕВ НИКОЛОВСЛАВ НИКОЛОВ A ДА

Протокол: № 2635 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ АНЕТА БОРИСЛАВОВА ИВАНОВААНЕТА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ГЛОРИЯ БОЖИДАРОВА АСЕНОВАГЛОРИЯ АСЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ДИМАНА ТОДОРОВА МИРЧЕВАДИМАНА МИРЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ЕЛИЗАБЕТ БОЙКОВА МИЛУШЕВАЕЛИЗАБЕТ МИЛУШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ИЗАБЕЛА БОЖИДАРОВА ПЕШЕВАИЗАБЕЛА ПЕШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ КРИСИ МИРОНОВА МИРКОВАКРИСИ МИРКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ КРИСТИНА СВЕТЛОЗАРОВА НИКОВАКРИСТИНА НИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ B НЕ
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ТРАЯНКА ИЛИЕВА ЗАФИРОВАТРАЯНКА ЗАФИРОВА B ДА

Протокол: № 2636 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ БЕЙХАН КЯЗИМОВ ХАСАНОВБЕЙХАН ХАСАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ВЕНЦИСЛАВ ИЛИЕВ КОСТОВВЕНЦИСЛАВ КОСТОВ C ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ВЛАДИСЛАВ ПЛАМЕНОВ ВЪЛОВВЛАДИСЛАВ ВЪЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЕЛЕОНОРА ИВАНОВА ВАСИЛЕВАЕЛЕОНОРА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ КАЛИНА СТОЙЧЕВА ПАНГЕВАКАЛИНА ПАНГЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ РАЙО ВАЛЕРИЕВ СТОЯНОВРАЙО СТОЯНОВ C+E ДА

Протокол: № 2637 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ СТАНИЛА ПАНЧЕВА СТОЯНОВАСТАНИЛА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ЮЛИАНА ПЕТРОВА ЯНКОВАЮЛИАНА ЯНКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ВЕНЦИСЛАВ СТЕФАНОВ ТОДОРОВВЕНЦИСЛАВ ТОДОРОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ДИМИТЪР РУМЕНОВ ДИМИТРОВДИМИТЪР ДИМИТРОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ИЛИЯ СТОЙКОВ ЛАШОВИЛИЯ ЛАШОВ C ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ЛЮБОМИР ЛОЗАНОВ ДИМИТРОВЛЮБОМИР ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ПЛАМЕН ПЛАМЕНОВ КОСТОВПЛАМЕН КОСТОВ B+E Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНОЕЛЕКТРОТЕХНИКА (София) ИВЕТА ВЕЛКОВА БЕДРОЗОВАИВЕТА БЕДРОЗОВА B ДА

Протокол: № 2638 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ АНА ТОНЧЕВА ПОПОВААНА ПОПОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ АНТОАНЕТА НИКОЛОВА ВЪЛЧЕВААНТОАНЕТА ВЪЛЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ЕТИЕН СТЕФАНО БРЕШАНИЕТИЕН БРЕШАНИ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ИВАН ИВАЙЛОВ ЛАЗАРОВИВАН ЛАЗАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ИВО ДИМИТРОВ ГЕРГИНОВИВО ГЕРГИНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МАРИНА ЕМИЛОВА ГУЦАЛСКАМАРИНА ГУЦАЛСКА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МАРИЯ ДИМИТРОВА ДИМИТРОВАМАРИЯ ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МЕЛАНИ КРАСИМИРОВА СТОИМЕНОВАМЕЛАНИ СТОИМЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МИРОСЛАВ ЛЮБЕНОВ ХРИСТОВМИРОСЛАВ ХРИСТОВ B ДА

Протокол: № 2639 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС БОРИС СЛАВОВ ТАКЕВБОРИС ТАКЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ВЕЛИСЛАВА СТОЙЧЕВА ЧАУШЕВАВЕЛИСЛАВА ЧАУШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ВЕСЕЛИН НИКОЛАЕВ МАРКОВВЕСЕЛИН МАРКОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ДИМИТЪР МИХАЙЛОВ АВРАМОВДИМИТЪР АВРАМОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ЕМИЛ ИВАНОВ ЧОЛАКОВЕМИЛ ЧОЛАКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС КРАСИМИР ВАСИЛЕВ ВАСИЛЕВКРАСИМИР ВАСИЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС СТОЯН ПЕТЕВ КИРОВСТОЯН КИРОВ A ДА

Протокол: № 2640 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ АЛЕКСАНДЪР РУМЕНОВ НАЛБАНТОВАЛЕКСАНДЪР НАЛБАНТОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ БЛАГОВЕСТА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВАБЛАГОВЕСТА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ВЕЛИСЛАВ ТИХОМИРОВ ВЕЛЧЕВВЕЛИСЛАВ ВЕЛЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ НИКОЛЕТА АНГЕЛОВА БАЙКОВАНИКОЛЕТА БАЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ СВЕТОСЛАВ АТАНАСОВ ХАДЖИГАЕВСВЕТОСЛАВ ХАДЖИГАЕВ B НЕ

Протокол: № 2641 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ ГОРГИ ЯНЕВГОРГИ ЯНЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА МЛАДЕН ГАЛЕВ СЛАВЧЕВМЛАДЕН СЛАВЧЕВ B НЕ

Протокол: № 2642 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ВАЛЕНТИН ЦВЕТАНОВ ЦВЕТАНОВВАЛЕНТИН ЦВЕТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 ГЕОРГИ МАРТИНОВ ЧАВДАРСКИГЕОРГИ ЧАВДАРСКИ A2 ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 ИВАН ИВАНОВ ЧУБРИНИВАН ЧУБРИН A2 ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 КРИСТИЯН СТОЯНОВ УЗУНОВКРИСТИЯН УЗУНОВ A2 ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 МАРТА СВИЛЕНОВА ДИМИТРОВАМАРТА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 НАТАЛИ АСЕНОВА НИКОЛОВАНАТАЛИ НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ДАНИЕЛА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВАДАНИЕЛА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ИЛИАН ТОДОРОВ СТОЙНОВИЛИАН СТОЙНОВ B ДА

Протокол: № 2643 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС АТАНАС ПЛАМЕНОВ ГЕОРГИЕВАТАНАС ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС МАРТИН ГЕОРГИЕВ МАЛАМОВМАРТИН МАЛАМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС СТАНЬО ИВАНОВ ЛАШОВСТАНЬО ЛАШОВ B ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ ВЕЛИСЛАВА РУМЕНОВА ТРЪНКОЛОВАВЕЛИСЛАВА ТРЪНКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ МАРИЯ ВЛАДИМИРОВА ИГНАТОВАМАРИЯ ИГНАТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ ЦВЕТАН ХРИСТОВ КРЪСТЕВЦВЕТАН КРЪСТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ЛИЛЯНА СТЕФАНОВА БЪЧВАРОВАЛИЛЯНА БЪЧВАРОВА B ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 2619 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АТЕВ АУТО АЛБЕНА КИРИЛОВА НАКОВААЛБЕНА НАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ВАСИЛ ИВАНОВ ГРАМОВВАСИЛ ГРАМОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО ДИМИТЪР ЮЛИЯНОВ ЦОНЕВДИМИТЪР ЦОНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО ИВАНА РУМЕНОВА ШОПОВАИВАНА ШОПОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО МАРИЕТА ИВАНОВА ГРЪНЧАРОВАМАРИЕТА ГРЪНЧАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО ПЕТЯ ИВАНОВА НИКОЛОВАПЕТЯ НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ВЕСКА ГЕОРГИЕВА ШУМАРОВАВЕСКА ШУМАРОВА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ГЕОРГИ СТОЯНОВ ПЕНЕЛОВГЕОРГИ ПЕНЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ МАРИЯ ДИМИТРОВА РАДУНЧЕВАМАРИЯ РАДУНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ B ДА

Протокол: № 2620 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВИОР 2017 РАЛИЦА ЕМИЛОВА ТОДОРОВАРАЛИЦА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА АВИОР 2017 САМУИЛ КРАСИМИРОВ ГЕНКОВСАМУИЛ ГЕНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВИОР 2017 ЯНИНА ПЕТЕВА СЛАВОВАЯНИНА СЛАВОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ ТЕОДОРА ЛЪЧЕЗАР КАДИЙСКАТЕОДОРА КАДИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ ЦВЕТОМИР МИЛЕНОВ МАНАСИЕВЦВЕТОМИР МАНАСИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АТАНАС ГЕОРГИЕВ КАНЕВАТАНАС КАНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ МАРИЕЛА НИКОЛОВА СТОЯНОВАМАРИЕЛА СТОЯНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ВАЛЕНТИН ИВАЙЛОВ КОЧИЛОВВАЛЕНТИН КОЧИЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) СТЕФАН МАРКОВ НЕДКОВСТЕФАН НЕДКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ГЕОРГИ МОХАМЕД ГАШИМГЕОРГИ ГАШИМ B НЕ
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 МАРТИН МЕТОДИЕВ РАНГЕЛОВМАРТИН РАНГЕЛОВ B ДА

Протокол: № 2621 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АЛЕКСАНДЪР КИРИЛОВ НИКОЛОВАЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДАНИЕЛ АЛЕКСАНДРОВ БОРИСОВДАНИЕЛ БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЛИЛИЯ ГЕОРГИЕВА КЛИНКАЧЕВАЛИЛИЯ КЛИНКАЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МАРТИНА АГОП АГОПЯНМАРТИНА АГОПЯН B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ФЕРДИНАНД ОНИК ШУШАНЯНФЕРДИНАНД ШУШАНЯН B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ВЛАДИМИР ИЛЯНОВ ИГНАТОВВЛАДИМИР ИГНАТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ ВЕЛИНА КРАСИМИРОВА ДОЙЧЕВАВЕЛИНА ДОЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ГЕОРГИЯ ЛЮБОМИРОВА ВЕЛКОВАГЕОРГИЯ ВЕЛКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МАГДАЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА ГАГОВАМАГДАЛЕНА ГАГОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 B НЕ
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р СИАНА МАРТИНОВА ГЕНОВСКАСИАНА ГЕНОВСКА B НЕ

Протокол: № 2622 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ВАСИЛ ГАНЧОВ РАШЕВВАСИЛ РАШЕВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ГЕОРГИ ИЛИЯНОВ ПЕНЧЕВГЕОРГИ ПЕНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МАРТИ ВАЛЕНТИНОВ СИМЕОНОВМАРТИ СИМЕОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИЛИ - М БОЙКО НИКОЛОВ НИКОЛОВБОЙКО НИКОЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКАРС МИРЕЛА ЦВЕТОМИРОВА КИРИЛОВАМИРЕЛА КИРИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М ОЛГА АЛЕКСАНДРОВНА ШИШКИНАОЛГА ШИШКИНА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА КОНСТАНТИН ЛЮБОМИРОВ БАКЪРДЖИЕВКОНСТАНТИН БАКЪРДЖИЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ТОДОР ГЛУШКОВ ЙОВ МАРИЯНОВ ИВАНОВЙОВ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОДОР ГЛУШКОВ ТОДОР ТОДОРОВ ПЪРВАНОВТОДОР ПЪРВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ НИКОЛА Й.ВАПЦАРОВ B НЕ

Протокол: № 2623 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МАРИНА ПЛАМЕНОВА ПИЛУКОВАМАРИНА ПИЛУКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО КРЕМЕНА ДИЯНОВА ЗЛАТАНОВАКРЕМЕНА ЗЛАТАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ РАДОСЛАВ РУМЕНОВ ШОПОВРАДОСЛАВ ШОПОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОДОР ГЛУШКОВ АНА ВЛАДИМИРОВА ДОНЧЕВААНА ДОНЧЕВА B НЕ

Протокол: № 2624 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КРИСТИАН ВЕНЦИСЛАВОВ МИЛАНОВКРИСТИАН МИЛАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ХАРАЛАМПИ СТОЯНОВ СТОЯНОВХАРАЛАМПИ СТОЯНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АНТОНИО ЕМИЛОВ ДАФИНОВАНТОНИО ДАФИНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 НИКОЛАЙ ИВАНОВ ДОБРЕВНИКОЛАЙ ДОБРЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЯНА ИВАНОВА НИКОЛОВАЯНА НИКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ИВАН ВАЛЕНТИНОВ ТАБАКОВИВАН ТАБАКОВ B ДА

Протокол: № 2625 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП НАТАЛИЯ ИВАНОВА КАРАКАШЕВАНАТАЛИЯ КАРАКАШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВГЕОРГИ ЙОРДАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ЙОАННА ХРИСТОВА ЛАЧЕВАЙОАННА ЛАЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ КИРИЛ БОЯНОВ ЛЮБОМИРОВКИРИЛ ЛЮБОМИРОВ B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА АСТРА 13 АДРИЯН АЛЕКСАНДРИНОВ СТОИЛОВАДРИЯН СТОИЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АУТОСТАРТ БГ ЙОРДАН АНТОНОВ ЙОРДАНОВЙОРДАН ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВАЛЕНТИН ЮЛИЯНОВ АСЕНОВВАЛЕНТИН АСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВЛАДИМИР МАЛИНОВ ПЕТРОВВЛАДИМИР ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЗЛАТОЗАР СИМЕОНОВ ДИМИТРОВЗЛАТОЗАР ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 НИКОЛА ГЕОРГИЕВ СТОЙКОВНИКОЛА СТОЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХУК ЖАКЛИН ПЕНЕВА ИВАНОВАЖАКЛИН ИВАНОВА B ДА

Протокол: № 2626 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТОШАНС 08 СНЕЖАНА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВАСНЕЖАНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АНТОНИО КРАСИМИРОВ АНТОНОВАНТОНИО АНТОНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ВАСИЛИЯ АНГЕЛОВА ПАВЛОВАВАСИЛИЯ ПАВЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 МАРИЯ АТАНААСОВА НИКОЛОВАМАРИЯ НИКОЛОВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ВЕНЦИСЛАВ РОСЕНОВ АЛЕКСАНДРОВВЕНЦИСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ БОБИ БОГОМИЛОВ ЙОНЕВБОБИ ЙОНЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ КРАСИМИР ИВАНОВ ВЕЛКОВКРАСИМИР ВЕЛКОВ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ НИКОЛАЙ ЗДРАВКОВ НЕДЯЛКОВНИКОЛАЙ НЕДЯЛКОВ C НЕ
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ МАРИЯ ИЛИЕВА МОЛЕРОВАМАРИЯ МОЛЕРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ НЕДЕЛЧО ТРИФОНОВ НЕДЕЛЧЕВНЕДЕЛЧО НЕДЕЛЧЕВ C+E ДА

Протокол: № 2627 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД МИХАЕЛА БИСЕРОВА МИНЧЕВАМИХАЕЛА МИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН АНЕЛИЯ ПЕТЬОВА ПАВЛОВААНЕЛИЯ ПАВЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М B НЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ДАРИНА СТОЯНОВА СТОЯНОВАДАРИНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ИЛИЯНА ИВАНОВА ДИМИТРОВАИЛИЯНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 B ДА ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ГАБРИЕЛА ОГНЯНОВА ПЕТРОВАГАБРИЕЛА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ПЕТЪР АЛЕКСАНДРОВ ЗАФИРОВПЕТЪР ЗАФИРОВ B ДА

Протокол: № 2628 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ИВА АТАНАСОВА ТЕРЗИЕВАИВА ТЕРЗИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АУТОСТАРТ БГ ВАЛЕНТИНА СТЕФАНОВА ВАРАМЕЗОВАВАЛЕНТИНА ВАРАМЕЗОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ ДИМЧО ОГНЯНОВ КОСТОВДИМЧО КОСТОВ B ДА

Протокол: № 2629 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 МАРИО ЯВОРОВ МИЛЧЕВМАРИО МИЛЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ ДЕНИЧКА НИКОЛАЕВА ИВАНОВАДЕНИЧКА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ ТОДОР ХРИСТОВ ЦЕНОВТОДОР ЦЕНОВ B ДА

Протокол: № 2630 / 25 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 АНТОАНЕТА ИВАНОВА ДЖУЛЕВААНТОАНЕТА ДЖУЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ МАНУЕЛА НИКОЛАЕВА ГАНЧЕВАМАНУЕЛА ГАНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ МИЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА АНГЕЛОВАМИЛЕНА АНГЕЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ B НЕ