София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 2543 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ВЕЛИЧКО РАДОСЛАВОВ МАЧЕВВЕЛИЧКО МАЧЕВ A ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ВЕНЕЛИН ЛЮБОМИРОВ ГЕОРГИЕВВЕНЕЛИН ГЕОРГИЕВ B+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ДИМИТЪР ИВАНОВ ТАРАЛАНСКИДИМИТЪР ТАРАЛАНСКИ C+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЗАХАРИ ВИКТОРОВ БЛАГОЕВЗАХАРИ БЛАГОЕВ B+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ПАВЕЛ БОНЧЕВ СЛАВОВПАВЕЛ СЛАВОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЮРИ ГАНЧЕВ СТОЙКОВЮРИ СТОЙКОВ B+E ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД B ДА

Протокол: № 2544 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ВАЛЕРИ РУМЕНОВ КАБЛИЧАРОВВАЛЕРИ КАБЛИЧАРОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ВЛАДИМИР ВАСИЛЕВ ВАСИЛЕВВЛАДИМИР ВАСИЛЕВ A НЕ
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ДАЯНА МАРТИНОВА ХАДЖИЕВА-БОРИСОВАДАЯНА ХАДЖИЕВА-БОРИСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ПАОЛИНА АНАНИЕВА АНАНИЕВАПАОЛИНА АНАНИЕВА A2 ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС СТАНИСЛАВ ВАСИЛЕВ ГАДЖОВСТАНИСЛАВ ГАДЖОВ A НЕ
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ДРАГОМИР МИХАЙЛОВ МИХАЙЛОВДРАГОМИР МИХАЙЛОВ D ДА
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ ИВАН ДИМИТРОВ ПЕТРОВИВАН ПЕТРОВ B ДА

Протокол: № 2545 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСТРА 13 АЛЕК АЛЕКСАНДРОВ ЧУРЧИНАЛЕК ЧУРЧИН B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 КИРИЛ ДИМИТРОВ АКЪЛИЕВКИРИЛ АКЪЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 КРИСТИНА БОРИСОВА СТРАХИЛОВАКРИСТИНА СТРАХИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 МИХАЕЛА МИХАЙЛОВА ХРИСТОВАМИХАЕЛА ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ПОЛИНА ВЕСЕЛИНОВА ВЪЛЧАНОВАПОЛИНА ВЪЛЧАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ШАХЛА ХАНИФА ЯХИЯШАХЛА ЯХИЯ B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО БОЖАНА ВАЛЕРИЙ ЖДРАКОВАБОЖАНА ЖДРАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО БОРЯНА КРАСИМИРОВА ХАДЖИМИНЧЕВАБОРЯНА ХАДЖИМИНЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ЖИВКА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВАЖИВКА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ИВАНА ПЕТРОВА АНДЕРШОНИВАНА АНДЕРШОН B ДА

Протокол: № 2546 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ АНДЖЕЛА ГЕОРГИЕВА ЧОЛАКОВААНДЖЕЛА ЧОЛАКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ БОЯН СТЕФАНОВ ГИЦОВБОЯН ГИЦОВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ВЕНЦИСЛАВ ЧАВДАРОВ МИЧОЙКОВВЕНЦИСЛАВ МИЧОЙКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ДАНИЕЛ ВАСИЛЕВ ИВАНОВДАНИЕЛ ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ КАЛИНА ГЕОРГИЕВА ЛУКОВАКАЛИНА ЛУКОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ЛИЛИЯ ЕМИЛОВА МИХАЙЛОВАЛИЛИЯ МИХАЙЛОВА B НЕ

Протокол: № 2547 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ МОМЧЕВАЛЕКСАНДЪР МОМЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ВЕНЦИСЛАВА ХРИСТОВА МИТЕВАВЕНЦИСЛАВА МИТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ГЕОРГИ ВЕСЕЛИНОВ ИСАЕВГЕОРГИ ИСАЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ИЛИЯН СИМЕОНОВ ГРИГОРОВИЛИЯН ГРИГОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ МАРИН ЛАЗАРОВ БАНКОВМАРИН БАНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ МАРИНА МАРИО КУЗМАНОВАМАРИНА КУЗМАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ СВЕТОСЛАВ АТАНАСОВ ХАДЖИГАЕВСВЕТОСЛАВ ХАДЖИГАЕВ B НЕ

Протокол: № 2548 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД МОНИКА БОЙКОВА БАНЕШКАМОНИКА БАНЕШКА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД НИКОЛА ВАЛЕНТИНОВ ГЕОРГИЕВНИКОЛА ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД РОБЪРТ НИКОЛАЕВ ДОМИНОВРОБЪРТ ДОМИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД СОНЯ НЕЦОВА ИВАНОВАСОНЯ ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД ХРИСТИЯНА ИВАНОВА ДЖУМАДАНОВАХРИСТИЯНА ДЖУМАДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД БОРИС БОРИСОВ КЮЛЮМОВБОРИС КЮЛЮМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД БОРИСЛАВ СЛАВЧЕВ САВОВБОРИСЛАВ САВОВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД ЕМИЛ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВЕМИЛ НИКОЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА УЦ ЙОНИТРЕЙД ЦВЕТАН ВАЛЕРИЕВ ВАСИЛЕВЦВЕТАН ВАСИЛЕВ B ДА

Протокол: № 2549 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 БОЙКО ЕВЛОГИЕВ НАЙДЕНОВБОЙКО НАЙДЕНОВ A ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ВЕСИСЛАВА ПЕНЧЕВА КОРТЕЗОВАВЕСИСЛАВА КОРТЕЗОВА A ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ЛЮДМИЛ ВЛАДИМИРОВ НЕДКОВЛЮДМИЛ НЕДКОВ A ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 МАРТИН БОРИЛОВ МАКАВЕЕВМАРТИН МАКАВЕЕВ C ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 МИЛЕН КРАСИМИРОВ БЕКЯРОВМИЛЕН БЕКЯРОВ C ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ФИЛИП ЮЛИЯНОВ ТОЧКОВФИЛИП ТОЧКОВ A ДА

Протокол: № 2550 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ВАЛЕНТИН ЦВЕТАНОВ ЦВЕТАНОВВАЛЕНТИН ЦВЕТАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 B НЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ТАТЯНА АТАНАСОВА СТОЙЧЕВАТАТЯНА СТОЙЧЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ЦВЕТА ИВАНОВА ТОРЛОВАЦВЕТА ТОРЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ КРИСТИЯН ДИМИТРОВ АНГЕЛОВКРИСТИЯН АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ТОДОР ПЕЕВ МАРТИН МИЛЧЕВ МАНЕВМАРТИН МАНЕВ B ДА

Протокол: № 2551 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: КАЛОЯН ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: КАЛОЯН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕВРО КАР 3 БОГДАН НИКОЛАЕВ РЪЖЕВБОГДАН РЪЖЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРО КАР 3 ИРИНА ВАЛЕНТИНОВА ВЪЛКОВАИРИНА ВЪЛКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА АНЯ ПАВЛОВА ПЕТРОВААНЯ ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА БОРИСЛАВ ЮЛИЯНОВ ДАСКАЛОВБОРИСЛАВ ДАСКАЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА ГЕОРГИ ИВАЙЛОВ ДЖОРГОВГЕОРГИ ДЖОРГОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА МИХАИЛ НАСКОВ ГЕТОВМИХАИЛ ГЕТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА B ДА

Протокол: № 2552 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 БИЛЯНА ПЕПИЕВА АНДОНОВАБИЛЯНА АНДОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 БОЖИДАР НИКОЛАЕВ КИРОВБОЖИДАР КИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ГАБРИЕЛА ЕВГЕНИЕВА КИРИЛОВАГАБРИЕЛА КИРИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА КРЪСТЕВАГАБРИЕЛА КРЪСТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ЛИЛИЯ РАНГЕЛОВА СТОЙЧЕВАЛИЛИЯ СТОЙЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 МАРТИН ЕМИЛОВ МАЛИНОВМАРТИН МАЛИНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 НЕЛИ ТОДОРОВА КУПЕНЕЛИ КУПЕ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 РАДОСЛАВ ГЕОРГИЕВ ЦЕКОВРАДОСЛАВ ЦЕКОВ B ДА

Протокол: № 2553 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ АНТОНИЯ ФИЛИПОВА ДИМИТРОВААНТОНИЯ ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ВЯРА ПЕТКОВА ПЕТКОВАВЯРА ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ДЕНИЦА НИКОЛАЕВА КАРАЯНЕВАДЕНИЦА КАРАЯНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ДИМО ПЕТРОВ ТИТЕВДИМО ТИТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ КАМЕЛИЯ ГЕОРГИЕВА СЛАВОВАКАМЕЛИЯ СЛАВОВА B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МАРИО МАРИНОВ ТОДОРОВМАРИО ТОДОРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ МАРТИН ВЛАДИМИРОВ АТАНАСОВМАРТИН АТАНАСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ПАВЕЛ БОРИСОВ ДИНЧОВПАВЕЛ ДИНЧОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ПЕПИ ДАМЯНОВ ДАМЯНОВПЕПИ ДАМЯНОВ B ДА

Протокол: № 2554 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ЕЛИСЕЙ САШОВ ЯНКОВЕЛИСЕЙ ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ИВО ХРИСТОВ ЙОРДАНОВИВО ЙОРДАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС МАРИЯ КИРИЛОВА ЕМИЛОВАМАРИЯ ЕМИЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС СТЕФАН ТОДОРОВ МАНОВСТЕФАН МАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 ДЕСИ-СЛАВА ИВАНОВА КОЛЕВАДЕСИ-СЛАВА КОЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 ИВАНА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВАИВАНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 КАЛИНА ТОДОРОВА ИВАНОВАКАЛИНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТЕЛТ 2003 МИХАИЛ ХРИСТОВ СТАНИНСКИМИХАИЛ СТАНИНСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ГЕРГАНА ИВАНОМИРОВА ЦАНКОВАГЕРГАНА ЦАНКОВА B НЕ

Протокол: № 2555 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 МАРГАРЕТ НИКОЛАЕВА ИЛИЕВАМАРГАРЕТ ИЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕМЕТРА АУТО ЦВЕТАН АТАНАСОВ ЦВЕТАНОВЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКАРС ГЕОРГИ МИХАЙЛОВ АНДРЕЕВГЕОРГИ АНДРЕЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЕКАРС ЕЛЕНА АНГЕЛОВА ГИЗДОВАЕЛЕНА ГИЗДОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКАРС ЗАХАРИ ПЕТРОВ ЧАЕВЗАХАРИ ЧАЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЕКАРС МАРИЯ СТЕФАНОВА СТОЯНОВАМАРИЯ СТОЯНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКАРС СТОЯНКА СТЕФАНОВА ЯНКОВАСТОЯНКА ЯНКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ АННА ЦВЕТАНОВА ИВАНОВААННА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ АТАНАС НИКОЛАЕВ ПЕТРОВСКИАТАНАС ПЕТРОВСКИ B ДА

Протокол: № 2556 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ВАЛЕРИЯ ВЕЛКОВА КРУМОВАВАЛЕРИЯ КРУМОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ВИКТОРИЯ ДАНАИЛОВА ИВАНОВАВИКТОРИЯ ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ СОТИРОВГЕОРГИ СОТИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ЛИЛЯНА МАКСИМОВА СОКОЛОВАЛИЛЯНА СОКОЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО МАРТИН-ВЛАДИСЛАВ КАЛИНОВ АТАНАСОВМАРТИН-ВЛАДИСЛАВ АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО СВЕТОСЛАВ КРАСИМИРОВ ЦВЕТКОВСВЕТОСЛАВ ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ТАТЯНА БОЖИДАРОВА ДИМИТРОВАТАТЯНА ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ТЕОДОР ВЛАДИМИРОВ СТОЯНОВТЕОДОР СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ХРИСТО СТОЯНОВ ЯНКОВХРИСТО ЯНКОВ B ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 2557 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЕВЕЛИНА НИКОЛАЕВА ЛУЧЕВАЕВЕЛИНА ЛУЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РЕЙАН АРБЕНОВ ТЕРЗИЕВРЕЙАН ТЕРЗИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВСД - ШАНС - Л. ЦВЕТКОВ МАРИЕЛА НИКОЛОВА СТОЯНОВАМАРИЕЛА СТОЯНОВА B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ДЕМЕТРА АУТО СИМОНА ДАНАИЛОВА МИТОВАСИМОНА МИТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКАРС ВИКТОР ЛУКОВ ГЛУХАРОВВИКТОР ГЛУХАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 НЕНКА БОЖИНОВА БОЖИНОВАНЕНКА БОЖИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА ВАНЯ КОСТАДИНОВА ДОНКИНАВАНЯ ДОНКИНА B ДА
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА ТОДОР ЯНКОВ АПОСТОЛОВТОДОР АПОСТОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М ЦВЕТЕЛИНА НИКОЛАЕВА АСЕНОВАЦВЕТЕЛИНА АСЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ РУМЕН МИЛКОВ ВЕЛИЧКОВРУМЕН ВЕЛИЧКОВ B ДА

Протокол: № 2558 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МИРОСЛАВА ЛЮДМИЛОВА НАЧКОВАМИРОСЛАВА НАЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АНГЕЛ СТОЯНОВ РАНГЕЛОВАНГЕЛ РАНГЕЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО СИМОНА ВАСИЛЕВА ВАСИЛЕВАСИМОНА ВАСИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРО КАР 3 ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ИВАНОВПЕТЪР ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН АЛЕКСАНДЪР СВЕТЛОЗАРОВ СВЕТОЗАРОВАЛЕКСАНДЪР СВЕТОЗАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ММ МАНОВ 09 АСЕН СТАНИСЛАВОВ АСЕНОВАСЕН АСЕНОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ММ МАНОВ 09 СВИЛЕН ЮРИЕВ ФЛОРОВСВИЛЕН ФЛОРОВ B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ РАДОСЛАВ РУМЕНОВ ШОПОВРАДОСЛАВ ШОПОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АГРАРНО - ТЕХНИЧЕСКА ПГ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНОЕЛЕКТРОТЕХНИКА (София) ВАЛЕНТИНА БОЯНОВА ДИМОВАВАЛЕНТИНА ДИМОВА B ДА

Протокол: № 2559 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ АЛЕКСАНДРИНА ВЛАДИМИРОВА ТРАЙКОВААЛЕКСАНДРИНА ТРАЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МИЛЕН ЛАЗАРОВ ПЕТКОВМИЛЕН ПЕТКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО СИЛВИЯ ВЕСЕЛИНОВА ДИМИТРОВАСИЛВИЯ ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М АНИ АЛБЕНОВА МОЛЛОВААНИ МОЛЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЙОКАСТО АННА МИЛЕНОВА ВАСИЛЕВААННА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ C ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 КРИСТИЯН НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВКРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ СЕБАСТИЯН ТИХОМИРОВ КУЗМАНОВСЕБАСТИЯН КУЗМАНОВ B ДА

Протокол: № 2560 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ МАРИЯ БОРИСОВА КОСТАДИНОВАМАРИЯ КОСТАДИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА КРАМИ - 98 АБДЮЛИ МИРДЖЕЛАНАБДЮЛИ МИРДЖЕЛАН B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА АНГЕЛ КРЪСТЕВ АНГЕЛОВАНГЕЛ АНГЕЛОВ C+E НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ИВАЙЛО ВАЛЕРИЕВ АНГЕЛОВИВАЙЛО АНГЕЛОВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ МАРТИН КОНСТАНТИНОВ ШОЛЕВМАРТИН ШОЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ НИКОЛА Й.ВАПЦАРОВ B НЕ

Протокол: № 2561 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ЕЛЕНА ПЕПЕВА ТРАЙЧЕВАЕЛЕНА ТРАЙЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ РАДОСЛАВА ПЛАМЕНОВА ГЕОРГИЕВАРАДОСЛАВА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ГЕКЗ ИВО ИВОВ КИРИЛОВИВО КИРИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО АЛЕКС РАДОСЛАВОВ ДИМИТРОВАЛЕКС ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕЛЕНА 2005 СИЛВИЯ ЮРИЕВА СПАСОВАСИЛВИЯ СПАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ КРИСТИАН ИГОР ЧУСОВИТИНКРИСТИАН ЧУСОВИТИН B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВ И СИНОВЕ 66 БОРИСЛАВ АЛБЕНОВ РАДЕВБОРИСЛАВ РАДЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ МАКГАХАН ЕВЕЛИН-АЛЕКСАНДЪР ЛИЛИЕВ ТОДОРОВЕВЕЛИН-АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ МАКГАХАН КРИСТОФ ГЕОРГИЕВ ДЖУРИНКРИСТОФ ДЖУРИН B ДА

Протокол: № 2563 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ЕЛИЗАБЕТ ИВАНОВА КРАЕВАЕЛИЗАБЕТ КРАЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС ТРАЙЧО НИКОЛОВ ТРАЙЧЕВТРАЙЧО ТРАЙЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД ЛИЛИЯ ИВАНОВА ДОНЧЕВАЛИЛИЯ ДОНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ НИКОЛЕТА АНГЕЛОВА БАЙКОВАНИКОЛЕТА БАЙКОВА B ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ГАШИ ШЧИПРАНГАШИ ШЧИПРАН B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ИВАЙЛО ГАЛЕНОВ ГАТЕВИВАЙЛО ГАТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ЛЮБЕН ВЪЛКОВ СТОИЛОВЛЮБЕН СТОИЛОВ B НЕ

Протокол: № 2564 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАНОЙЧЕВ ЮЛИАНА ПЕТРОВА ЯНКОВАЮЛИАНА ЯНКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ АЛЕКСАНДЪР МИРОЛЮБОВ ВУТОВАЛЕКСАНДЪР ВУТОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ АНАТОЛИ АНАТОЛИЕВ БОВЯНСКИАНАТОЛИ БОВЯНСКИ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ БОЖИДАР МАРИОВ АРНАУДОВБОЖИДАР АРНАУДОВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ИВА НИКОЛАЕВА РУСЕВАИВА РУСЕВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ ИВАЙЛО ЦВЕТОМИРОВ ИВАНЧЕВИВАЙЛО ИВАНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ КРЕМЕНА ПЕТКОВА ЦОЧЕВАКРЕМЕНА ЦОЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ B НЕ
АВТОШКОЛА „ХЕПИДРАЙВ“ СУЗАНА ПЛАМЕНОВА ГЕОРГИЕВАСУЗАНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АГРАРНО - ТЕХНИЧЕСКА ПГ ВАСИЛ НИКОЛОВ МИТРЕВВАСИЛ МИТРЕВ B ДА

Протокол: № 2565 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ЕВА АЛЕКСАНДРОВА АЛЕКСОВА-ТОШЕВАЕВА АЛЕКСОВА-ТОШЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ЗАХРАА САДЕК АШУР АЛ-ЗУБАИДИЗАХРАА АШУР АЛ-ЗУБАИДИ B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ВЕРЖИНИЯ ЗДРАВКОВА АНГЕЛОВАВЕРЖИНИЯ АНГЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ СТОЯН СПАСОВ СТАНКОВСТОЯН СТАНКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ КОВАЧЕВНИКОЛАЙ КОВАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА АНГЕЛ АНГЕЛОВ МАРКОВАНГЕЛ МАРКОВ C ДА

Протокол: № 2566 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ДАЯНА ВЛАДИМИРОВА ПАНОВАДАЯНА ПАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ЕЛИЗАБЕТ БОРИСЛАВОВА ДРИНОВАЕЛИЗАБЕТ ДРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ДИМИТЪР РАЙЧЕВ ПЕТРОВДИМИТЪР ПЕТРОВ C ДА
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ПЕТЯ КРУМОВА КРУМОВАПЕТЯ КРУМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТОНИ ПЕТРОВ 2009 АНТОН ПАВЛОВ ПАВЛОВАНТОН ПАВЛОВ B НЕ

Протокол: № 2567 / 20 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ БОЖИДАР СТОЯНОВ ЕНЧЕВБОЖИДАР ЕНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ СТЕФАН СВЕТЛИНОВ ИВАНОВСТЕФАН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН C+E ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ИВАЙЛО АНГЕЛОВ БОБЧЕВИВАЙЛО БОБЧЕВ C ДА
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 АНТОАНЕТА ИВАНОВА ДЖУЛЕВААНТОАНЕТА ДЖУЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ЕЛЕНА ЕВТИМОВА СТЕФАНОВАЕЛЕНА СТЕФАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ АНА-ЕЛЕНА АНТОНОВА КАРЛОВААНА-ЕЛЕНА КАРЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ ДАРИНА ХРИСТОВА САРАФОВАДАРИНА САРАФОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ МАДЛЕН МИТКОВА МАРКОВАМАДЛЕН МАРКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ МАЙКЪЛ ТЕРЗИЙСКИМАЙКЪЛ ТЕРЗИЙСКИ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ