София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 2518 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ЛЮДМИЛА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВАЛЮДМИЛА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА КИРИН СТОЯНКА АТАНАСОВА ТАНЕВАСТОЯНКА ТАНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АВТО - ЕЛ. ПЕ - ПЕТЪР ГЕРОВ КОСТАДИН ГРИГОРОВ БОРИСОВКОСТАДИН БОРИСОВ C ДА

Протокол: № 2519 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ДАНИ ЛЮБОМИРОВ ГЕОРГИЕВДАНИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ЕКАТЕРИНА ВЪЛЧЕВАЕКАТЕРИНА ВЪЛЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ИВАНА ВЪЛКАНОВА СТАНЕВАИВАНА СТАНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ИВЕЛИНА ИВАНОВА БЕРОВАИВЕЛИНА БЕРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП МЕЛИНА ВАЛЕНТИНОВА ВЕЛИКОВАМЕЛИНА ВЕЛИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП СТЕЛА ПЛАМЕНОВА ЙОРДАНОВАСТЕЛА ЙОРДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ХРИСТИНА ПЕТРОВА ПЕТРОВАХРИСТИНА ПЕТРОВА B НЕ

Протокол: № 2520 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: КАЛОЯН ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: КАЛОЯН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ АЛЕКСАНДЪР САЛИХ ОДАЙБАТАЛЕКСАНДЪР ОДАЙБАТ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ БОРИС БРАНИМИРОВ АНАНИЕВБОРИС АНАНИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ВАСИЛИКА СТЕФЧОВА ДИМИТРОВАВАСИЛИКА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ВИКТОРИЯ ОЛЕГ КОСТАДИНОВАВИКТОРИЯ КОСТАДИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ КРАСИМИР ДИМИТРОВ СТОЯНОВКРАСИМИР СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ЛИНА ДЕТЕЛИНОВА ДРАГНЕВАЛИНА ДРАГНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ РАДОСТИНА ИЛИЯНОВА КЪРДЖЕВАРАДОСТИНА КЪРДЖЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ СВЕТЛИН ГЕОРГИЕВ ГЪЛОВСВЕТЛИН ГЪЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ФЕРАХ АТИЛОВА НАЗИМОВАФЕРАХ НАЗИМОВА B ДА

Протокол: № 2521 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ АДРИАН ПАВЕЛ ГРАСИЯАДРИАН ГРАСИЯ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ АНИТА ВАЛЕНТИНОВА ВЪЛЧЕВААНИТА ВЪЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ A1 НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ЕДУАРД ВЛАДИМИРОВ ВЛАДИМИРОВЕДУАРД ВЛАДИМИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ КАЛИН ХРИСТОВ ШАХПАЗОВКАЛИН ШАХПАЗОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ СИМЕОНОВПЕТЪР СИМЕОНОВ B ДА

Протокол: № 2522 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ВЕНЦИСЛАВ ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВВЕНЦИСЛАВ ДИМИТРОВ D ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ВИКТОРИЯ СИМОНОВА СПАСОВАВИКТОРИЯ СПАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ ВЕЛЕВГЕОРГИ ВЕЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ЕМИЛ ЦВЕТАНОВ ВАСИЛЕВЕМИЛ ВАСИЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА КИРИЛ ЙОРДАНОВ ИСАКОВКИРИЛ ИСАКОВ D ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА МИЛЧО ПЕТРОВ МИТЕВМИЛЧО МИТЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ НИКОЛОВНИКОЛАЙ НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО МЕХАНОЕЛЕКТРОТЕХНИКА (София) ГЕОРГИ ГАНЧОВ ТОШКОВГЕОРГИ ТОШКОВ B ДА

Протокол: № 2523 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ АЛЕКСАНДЪР ПЛАМЕНОВ КУЗЕВАЛЕКСАНДЪР КУЗЕВ B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ B НЕ
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ МАРТИН КРЪСТЕВ ПРОФИРОВМАРТИН ПРОФИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ТЕОДОР СТЕФАНОВ ЧАКЪРОВТЕОДОР ЧАКЪРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ХРИСТИЯНА ЛЮБОМИРОВА ТОДОРОВАХРИСТИЯНА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ АЛЕКС ЛЪЧЕЗАРОВ ГЕОРГИЕВАЛЕКС ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ ПЕТРОВПЕТЪР ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТЕХНИЧЕСКИ ПГ СТАМЕН ПАНЧЕВ КОСТО МАРИНОВ ДИКОВКОСТО ДИКОВ B НЕ

Протокол: № 2524 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ГЕРГАНА ПАВЛОВА ПЕТРОВАГЕРГАНА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ЕВТИМКА ГЕОРГИЕВА ПАРМАКОВА-ПЕТРУНОВАЕВТИМКА ПАРМАКОВА-ПЕТРУНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ЛИДИЯ НАЙДЕНОВА БОГДАНОВАЛИДИЯ БОГДАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 АНТОНИЯ СТЕФАНОВА КИРАНОВААНТОНИЯ КИРАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 БОРИСЛАВ ИВАНОВ АНГЕЛОВБОРИСЛАВ АНГЕЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 МАРИЯ СТОЯНОВА КАРЧЕВАМАРИЯ КАРЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 СТОЯН АБДУЛХАДИ СИДАУИСТОЯН СИДАУИ B НЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 ЦВЕТОМИР АЛЕКСАНДРОВ ПЕТРОВЦВЕТОМИР ПЕТРОВ C+E ДА

Протокол: № 2525 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ВИОЛЕТА ШИШМАНОВА НАЧЕВАВИОЛЕТА НАЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ЛИЛИЯ МИХАЙЛОВА НИКОЛОВАЛИЛИЯ НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ НЕЛИ ПЕТРОСЯНОВА БОРИСОВАНЕЛИ БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ПАВЕЛ ВАСИЛЕВ ПАНОВПАВЕЛ ПАНОВ B НЕ

Протокол: № 2526 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР ГАБРИЕЛ ВЕЛИЧКОВ ВАСИЛЕВГАБРИЕЛ ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР ДЕНИС ЦВЕТКОВ ЦВЕТКОВДЕНИС ЦВЕТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР ДИАНА МЛАДЕНОВА ОСЛЕКОВАДИАНА ОСЛЕКОВА B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР КОНСТАНТИН БИСЕРОВ БАЧЕВКОНСТАНТИН БАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР МАРИЯ-АННА ЛЮБОМИР ЧЕРНЕВАМАРИЯ-АННА ЧЕРНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР МАРИЯН ГЕОРГИЕВ ГЮРОВМАРИЯН ГЮРОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР НИКОЛАЙ ЦВЕТАНОВ РОГАЧЕВНИКОЛАЙ РОГАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР B ДА
АВТОШКОЛА МИЛЕКС - МАРИЙ МАРИНОВ B НЕ

Протокол: № 2527 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АЛЕКСАНДЪР ИВАЙЛОВ ЦОНЕВАЛЕКСАНДЪР ЦОНЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ЕМИЛ ИВАЙЛОВ ИЛИЕВЕМИЛ ИЛИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 КАМЕЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА БАЗОВИЧКАКАМЕЛИЯ БАЗОВИЧКА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ЛЮБОМИРА ВЛАДИМИРОВА СИМЕОНОВАЛЮБОМИРА СИМЕОНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 МИЛЕНА АНГЕЛОВА КИСЬОВАМИЛЕНА КИСЬОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ТЕОДОР РУМЕНОВ РАДЕВТЕОДОР РАДЕВ B ДА

Протокол: № 2528 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦЕАН БОРИСЛАВ РУМЕНОВ БЕШКОВБОРИСЛАВ БЕШКОВ A2 НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН A НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДАНИЕЛ ВЕНЦИСЛАВОВ МАТЕЕВДАНИЕЛ МАТЕЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЛЮБОМИР ВАСИЛЕВ ИЛЧЕВЛЮБОМИР ИЛЧЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН МИГЛЕН НАЙЧОВ НАЙДЕНОВМИГЛЕН НАЙДЕНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ ГЕЛЕВНИКОЛАЙ ГЕЛЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ЦВЕТАН МИРОСЛАВОВ ДЕЛЧЕВЦВЕТАН ДЕЛЧЕВ A ДА

Протокол: № 2529 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСЕНОВ И СИНОВЕ ИЛИЯ ДИМИТРОВ ДЖАМОВИЛИЯ ДЖАМОВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ АЛМА ЗДРАВКОВА ПАНДЪРСКААЛМА ПАНДЪРСКА B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ДЕЙВИД ПЕТРОВ ИВАНОВДЕЙВИД ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА КОЛЕВАДЕСИСЛАВА КОЛЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЕВГЕНИЯ ГРИГОРОВА ШАРЛИЙСКАЕВГЕНИЯ ШАРЛИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЕЛЕОНОРА ИВАНОВА ВАСИЛЕВАЕЛЕОНОРА ВАСИЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ИВАН ВЕНЦИСЛАВОВ НЕДЕЛЧЕВИВАН НЕДЕЛЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ КАЛИНА СТОЙЧЕВА ПАНГЕВАКАЛИНА ПАНГЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ МИХАИЛ ДИМИТРОВ ТОПУЗОВМИХАИЛ ТОПУЗОВ B ДА

Протокол: № 2530 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ АЛЕКСАНДРА СТЕФАНОВА СТЕФАНОВААЛЕКСАНДРА СТЕФАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ ЛИЛИЯ ГЕОРГИЕВА СТАНУЛОВАЛИЛИЯ СТАНУЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ МАРИАНА ОМАР ЗАРКАМАРИАНА ЗАРКА B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ СИМЕОН СЛАВЧЕВ БОЙКОВСИМЕОН БОЙКОВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ СЛАВЕНА МАТЕЕВА МАТЕЕВАСЛАВЕНА МАТЕЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ СТОИЛ ДИМИТРОВ АСЕНОВСТОИЛ АСЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ ТИНА ДИНКОВА ДИНЧЕВАТИНА ДИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ ЯНКО АНГЕЛОВ КОЛЕВЯНКО КОЛЕВ B ДА

Протокол: № 2531 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО B ДА
АВТОШКОЛА ИЗГРЕВ ТОДОРОВИ МАРИАНА КРУМОВА ХРИСТОВАМАРИАНА ХРИСТОВА B ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 2532 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС КАМЕН ИВАНОВ ПРОЙНОВКАМЕН ПРОЙНОВ C ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР МОНИКА КАЛИНОВА КРЪСТЕВАМОНИКА КРЪСТЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС ВАЛЕНТИН АСЕНОВ ИВАНОВВАЛЕНТИН ИВАНОВ A1 НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КРИСТИАНА ЕЛЕНОВА ДЕЯНОВАКРИСТИАНА ДЕЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЕСПА - 49 НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ АНГЕЛОВНИКОЛАЙ АНГЕЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) B НЕ
АВТОШКОЛА ЗЕЛЕНА ВЪЛНА СТЕФАН БОЖИЛОВСТЕФАН БОЖИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕМА КАР ПЕТЪР КОСТАДИНОВ ГАДЖЕВПЕТЪР ГАДЖЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЛИДИЯ ИВАНОВА ЙОРДАНОВАЛИДИЯ ЙОРДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК ГАЛЯ ИВАНОВА ХРИСТОВАГАЛЯ ХРИСТОВА B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВ И СИНОВЕ 66 ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ДЖОРОВВАСИЛ ДЖОРОВ B ДА

Протокол: № 2533 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БОРИ 11 КАЛОЯН ЕМИЛ ИВАНОВКАЛОЯН ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА БОРИ 11 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВЕСПА - 49 ТАНЯ СИМЕОНОВА КОСТОВАТАНЯ КОСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ИВАНЧЕВ - ДИ СИ АЙ СТОЯН МЕТОДИЕВ СТОЯНОВСТОЯН СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М МИРОСЛАВА СИМЕОНОВА ЙОРДАНОВАМИРОСЛАВА ЙОРДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА Т М ДРАЙВ ИВАН АЛЕКСАНДРОВ БОНЧОВСКИИВАН БОНЧОВСКИ B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 НИКОЛЕТА КИРИЛОВА КРЪСТЕВАНИКОЛЕТА КРЪСТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ТОДОР ГЕОРГИЕВ КРАПЕШКИТОДОР КРАПЕШКИ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ХРИСТО ВАЛЕНТИНОВ ПИЯНКОВХРИСТО ПИЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ ЙОРДАН БОРИСЛАВОВ ЯНКОВЙОРДАН ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ИВАН ИВАЙЛОВ ДИМИТРОВИВАН ДИМИТРОВ B ДА

Протокол: № 2534 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ ВЕЛИ ИЛИАНОВ КОСТАДИНОВВЕЛИ КОСТАДИНОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА АУТО СТАРТ ВИВ ПЕТЪР ДИМИТРОВ ПЕНЕВПЕТЪР ПЕНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БОНИНИ КАР АЛИ МАХМУД МРЕЙШЕАЛИ МРЕЙШЕ B ДА
АВТОШКОЛА ВИЛИ - М ИРИСА ЛЮБОМИРОВА МИЛУШЕВАИРИСА МИЛУШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ МАРИЯ ЛЮБОМИРОВА ЗЛАТЕВАМАРИЯ ЗЛАТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ГЕКЗ НИКОЛАЙ БОГДАНОВ НИКОЛОВНИКОЛАЙ НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ВЕЛИСЛАВА СТОЙЧЕВА ЧАУШЕВАВЕЛИСЛАВА ЧАУШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ДЕЛЯН РУСЛАНОВ СТОИЧКОВДЕЛЯН СТОИЧКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ЛЪЧЕЗАР ДАМЯНОВ ИВАНОВЛЪЧЕЗАР ИВАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ЛИЛИЯ ВАСИЛЕВА БАЛАБАНОВАЛИЛИЯ БАЛАБАНОВА B ДА

Протокол: № 2535 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АС - ВАВИЛОН ВАСИЛ ГАНЧОВ РАШЕВВАСИЛ РАШЕВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ, ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 C ДА
АВТОШКОЛА ГЕКЗ ИСКРЕН ВЛАДИМИРОВ ЗАХАРИЕВИСКРЕН ЗАХАРИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН ВАЛЕНТИН ВЕЛИЗАРОВ ЛЮБЕНОВВАЛЕНТИН ЛЮБЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М ЕЛЕНА ЙОРДАНОВА МИТОВАЕЛЕНА МИТОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ПЕТРОВГЕОРГИ ПЕТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ КОЛЬКОВСКИГЕОРГИ КОЛЬКОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ ДАНИЕЛА СТОЯНОВА ЗАХАРИЕВАДАНИЕЛА ЗАХАРИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА МЛ - МИЛЕТИ ЛИЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ БОЯН ТОДОРОВ ИВАНДЖИКОВБОЯН ИВАНДЖИКОВ B ДА

Протокол: № 2536 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИЛИ - М КАТРИН ИВАНОВА ПАСКОВАКАТРИН ПАСКОВА B ДА

Протокол: № 2537 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЕВГЕНИЯ СТЕФАНОВА ИВАНОВАЕВГЕНИЯ ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ ДОБРИНА ПЕТРОВА ЙОРДАНОВАДОБРИНА ЙОРДАНОВА C НЕ
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ МИЛЕН ИВАЙЛОВ ДОЛМОВМИЛЕН ДОЛМОВ C ДА
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ ТЕОДОР ХРИСТОВ ХРИСТОВТЕОДОР ХРИСТОВ C ДА
АВТОШКОЛА ДЕМИ МОТО МАКСИМО РЕЙНАЛДО ГОНСАЛЕСМАКСИМО ГОНСАЛЕС B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ДИМИТЪР СВЕТЛОЗАРОВ ВЕЛИНОВСКИДИМИТЪР ВЕЛИНОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ГУСАРОВАЛЕКСАНДЪР ГУСАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ЕЛИЦА ИЛИЯНОВА ИЛИЕВАЕЛИЦА ИЛИЕВА B ДА

Протокол: № 2538 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 КИРИЛ ВАСКОВ ПЕЙЧИНОВКИРИЛ ПЕЙЧИНОВ C НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ АНАТОЛИ БОЖИДАРОВ ПЕТРОВАНАТОЛИ ПЕТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 B НЕ
АВТОШКОЛА СИМОНА - 61 ИЛИЯН ЛЮБОМИРОВ ТОДОРОВИЛИЯН ТОДОРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ДЕНИСЛАВ КРУМОВ КРУМОВДЕНИСЛАВ КРУМОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ГЕОРГИ ИВАНОВ ДИМИТРОВГЕОРГИ ДИМИТРОВ C ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ ПАВЕЛ ПЕТРОВ ПИСИНПАВЕЛ ПИСИН C ДА

Протокол: № 2539 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ СИЛВАНА МИГОЕЛОВА ГЕОРГИЕВАСИЛВАНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА ЯВОР КОЛЕВ СТОИЛОВЯВОР СТОИЛОВ B ДА

Протокол: № 2540 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАЛБОР - МОТОРС МАРИЯ СТОЙЧЕВА ПЕТКОВАМАРИЯ ПЕТКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АНАСТАС ЦВЕТАНОВ ПЕТРОВАНАСТАС ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРО КАР 3 БОГДАН НИКОЛАЕВ РЪЖЕВБОГДАН РЪЖЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА РОСЕН - 85 АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ СЛАВОВАЛЕКСАНДЪР СЛАВОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ТЕМЕНУГА ИВАНОВА ДИМИТРОВАТЕМЕНУГА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ НИКОЛА Й.ВАПЦАРОВ ЕКАТЕРИНА АТАНАСОВА СТОЯНОВАЕКАТЕРИНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ НИКОЛА Й.ВАПЦАРОВ B НЕ

Протокол: № 2541 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ИВА ПАВЛОВА ВАСИЛЕВАИВА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД ЛИЛИЯ ИВАНОВА ДОНЧЕВАЛИЛИЯ ДОНЧЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 МАРИНА ПЛАМЕНОВА ТРОЯНОВАМАРИНА ТРОЯНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РУЛАН - КЛОН СОФИЯ ГАШИ ШЧИПРАНГАШИ ШЧИПРАН B НЕ

Протокол: № 2542 / 19 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 B НЕ
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДЕЛЯН ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВДЕЛЯН СТОЯНОВ A1 ДА