София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 2451 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦЕАН АКСИНИЯ ХРИСТОВА НИКОЛОВААКСИНИЯ НИКОЛОВА A1 ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН АЛЕКСАНДЪР ВЛАДИМИРОВ КАФЕДЖИЕВАЛЕКСАНДЪР КАФЕДЖИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ВИКТОРИЯ ВЕНЦИСЛАВОВА ГРИГОРОВАВИКТОРИЯ ГРИГОРОВА A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН ДОБРОМИР ДИМИТРОВ ИВАНОВДОБРОМИР ИВАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН МАРТИН ТРЕНДАФИЛОВ ПЪРВАНОВМАРТИН ПЪРВАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН СТАНИСЛАВ ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВСТАНИСЛАВ ЙОРДАНОВ A2 ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН СТОЯН ЛУКОВ АНГЕЛОВСТОЯН АНГЕЛОВ A ДА

Протокол: № 2452 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ АННА ТОДОРОВА АЛЕКСАНДРОВААННА АЛЕКСАНДРОВА C ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ АНТОН ГЕОРГИЕВ СТОЙЧЕВАНТОН СТОЙЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ВАЛЕНТИН ПЛАМЕНОВ ИВАНОВВАЛЕНТИН ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ЛЮБОМИРА ОГНЯНОВА ЗГУРОВАЛЮБОМИРА ЗГУРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ МАРТИН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВМАРТИН ДИМИТРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ МАРТИН ПЛАМЕНОВ ДЕНЧЕВМАРТИН ДЕНЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ПЛАМЕН ЦЕНКОВ ИЛИЕВПЛАМЕН ИЛИЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ B ДА

Протокол: № 2453 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ ЦЕКОВ

Изпитващ: ИВАН ЦЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ИВАЙЛО МЕТОДИЕВ НИКОЛОВИВАЙЛО НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ИВЕТА КУНЧЕВА КОНАЛИЕВАИВЕТА КОНАЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) КРИСТИАН ЗАНКОВ ЗАНЕВКРИСТИАН ЗАНЕВ C НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МАРИО КРИСТИЯН ДИНЕВМАРИО ДИНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МИЛЕН ЦАНКОВ ДЕЛОВМИЛЕН ДЕЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МИХАИЛ ВЕСЕЛИНОВ ВАСИЛЕВМИХАИЛ ВАСИЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ПЕНКА БОЖИЛОВА ИВАНОВА-МИНЧЕВАПЕНКА ИВАНОВА-МИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) СВЕТОСЛАВ ЛЮДМИЛОВ НИКОЛОВСВЕТОСЛАВ НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) СОФИЯ ИВЕЛИНОВА ИВАНОВАСОФИЯ ИВАНОВА B ДА

Протокол: № 2454 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ТОНИ АТАНАСОВ АНГЕЛОВ

Изпитващ: ТОНИ АНГЕЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ СПАСОВГЕОРГИ СПАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 КИРО ВЕЛИЧКОВ ХРИСТОВКИРО ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ОГНЯН МАНОЛОВ МАНАСИЕВОГНЯН МАНАСИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ БОЯН ЕМИЛ ФЕРАДЖИЕВБОЯН ФЕРАДЖИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ ВАЛЕНТИН ИВАНОВ ВЪЛЧЕВВАЛЕНТИН ВЪЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ МАРТИН РАДЕЕВ РАДЕВМАРТИН РАДЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ ПЕТЬР ВЬЛЧАНОВ ПЕТРОВПЕТЬР ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ ПЛАМЕНА АТАНАСОВА КОЙЧЕВАПЛАМЕНА КОЙЧЕВА B ДА

Протокол: № 2455 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВЪЛКОВ КОМЕРС ВАЛЕНТИН КРАСИМИРОВ КУМЕНОВВАЛЕНТИН КУМЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВЪЛКОВ КОМЕРС СТЕФАН ГЕОРГИЕВ ВУЧЕВСТЕФАН ВУЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС ЛОРА ДИМИТРОВА ТАНЕВАЛОРА ТАНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС B НЕ
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС B НЕ

Протокол: № 2456 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: МАРИН ПЕТКОВ КОЛЕВ

Изпитващ: МАРИН КОЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ДИМИТРИНКА ВАСИЛЕВА ИВАНОВАДИМИТРИНКА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ДИМИТЪР СТЕФАНОВ АНАНИЕВДИМИТЪР АНАНИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ ЙОРДАН ЦВЕТАНОВ ТОДОРОВЙОРДАН ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ИЛИЯ ВАЛЕНТИНОВ ЗДРАВКОВИЛИЯ ЗДРАВКОВ C ДА

Протокол: № 2457 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 АЛЕКСАНДР ИВАНОВАЛЕКСАНДР ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ВИКТОР ДЖОРДАН АВРАМОВВИКТОР АВРАМОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ДЕЙВИД ЮРИЕВ СТАНОЕВДЕЙВИД СТАНОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 МАРИЯ ЛЮБЕНОВА КУЗЕЛОВАМАРИЯ КУЗЕЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 БОРИСЛАВ ГЕОРГИЕВ БАДЕВБОРИСЛАВ БАДЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 ПЕТЪР КОСТАДИНОВ БОРИСОВПЕТЪР БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 ХРИСТО КРАСИМИРОВ ГРОЗДАНОВХРИСТО ГРОЗДАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПРОФЕШАНАЛС - 2012 ИВАН БОТЕВ КИРИЛОВИВАН КИРИЛОВ A ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕШАНАЛС - 2012 МИЛЕН ЖЕЛЕВ БОЖКОВМИЛЕН БОЖКОВ A НЕ

Протокол: № 2458 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ ПЕТРОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДАМЯН ЦВЕТАНОВ СТЕФАНОВДАМЯН СТЕФАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ДОБРОСЛАВ РУМЕНОВ ЖЕРЕВДОБРОСЛАВ ЖЕРЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КРИСТИЯН КРАСИМИРОВ КРЪСТЕВКРИСТИЯН КРЪСТЕВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МАГДАЛЕНА ПЕТРОВА ВЕЛИЧКОВАМАГДАЛЕНА ВЕЛИЧКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ОЛЕГ ИВАНОВИЧ ИВАНОВОЛЕГ ИВАНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СИЛВАНА СВЕТОЗАРОВА СТОИМЕНОВАСИЛВАНА СТОИМЕНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ТИНКА ЕМИЛОВА АНГЕЛОВАТИНКА АНГЕЛОВА A ДА

Протокол: № 2459 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ВИКТОР ИВАЙЛОВ ЧУКЛЕВВИКТОР ЧУКЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ДЕЙВИД МЕТОДИЕВ АСЕНОВДЕЙВИД АСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА КУМАНОВАЕЛИЗАБЕТ КУМАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ЕЛИНА ЕВГЕНИЕВА ПЪРВАНОВАЕЛИНА ПЪРВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ИВАЛИНА ДАНАИЛ ДАНЕВАИВАЛИНА ДАНЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ИВАНИНА ВЕНЦИСЛАВОВА ИВАНОВАИВАНИНА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ КРИСТИЯН СИМЕОНОВ БАНАРЕВКРИСТИЯН БАНАРЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ЛИДИЯ ЕМИЛОВА ДИМИТРОВАЛИДИЯ ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ПЕТРОСЛАВ ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВПЕТРОСЛАВ ПЕТРОВ B ДА

Протокол: № 2460 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: КАЛОЯН ДИМИТРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: КАЛОЯН МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ХУК АЛЕКСАНДЪР МЕТОДИЕВ АЛЕКСОВАЛЕКСАНДЪР АЛЕКСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХУК B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ХУК B НЕ
АВТОШКОЛА ХУК ДАНИЕЛА ВАСИЛЕВА КАДИЙСКАДАНИЕЛА КАДИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК ИВО ЦВЕТАНОВ ЛОЗАНОВИВО ЛОЗАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХУК ИЛИАН СТАМЕНОВ СТАМЕНОВИЛИАН СТАМЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХУК МАРИЯ ИЛИЕВА ПЕТКОВАМАРИЯ ПЕТКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ХУК МИМИ ВАСИЛЕВА ПЕТРОВАМИМИ ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ХУК МИХАИЛ СТЕФАНОВ ГЕРАСИМОВМИХАИЛ ГЕРАСИМОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ХУК ХАВА ХАЛИЛ ХЪЙРОЛАХАВА ХЪЙРОЛА B ДА

Протокол: № 2461 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: РАДОСЛАВ ЦВЕТАНОВ КОМИТСКИ

Изпитващ: РАДОСЛАВ КОМИТСКИ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ ВИКТОРИЯ ДИМИТРОВА АТАНАСОВАВИКТОРИЯ АТАНАСОВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ ИВАН ДИМИТРОВ ПОПОВИВАН ПОПОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ ЙОЛИТА ИВАНОВА АНАНИЕВАЙОЛИТА АНАНИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ НАДЯ САШОВА НАЧОВАНАДЯ НАЧОВА B НЕ

Протокол: № 2462 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ВАСИЛ ЕМИЛОВ БАЖЛЕКОВ

Изпитващ: ВАСИЛ БАЖЛЕКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 АСЕН ПЕНЧЕВ КОЖУХАРОВАСЕН КОЖУХАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 ИННА НАНКОВА ГЕОРГИЕВАИННА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ - 02 РАДОСЛАВ МИРОСЛАВОВ НИКОЛОВРАДОСЛАВ НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИОС ВИНДЗИЛЕОСАЛЕКСАНДЪР ВИНДЗИЛЕОС B НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН КАМЕЛИЯ ДИМИТРОВА БОШНАКОВАКАМЕЛИЯ БОШНАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН МАРГАРИТА ИВАЙЛОВА СТОЯНОВАМАРГАРИТА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЦЕАН МАРТИН ХЪРЕЛМАРТИН ХЪРЕЛ B НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН НИКОЛЕТА СТЕФАНОВА ЙОЧЕВАНИКОЛЕТА ЙОЧЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЦЕАН ПАВЕЛ СТЕФАНОВ ПАЛИЙСКИПАВЕЛ ПАЛИЙСКИ B ДА

Протокол: № 2463 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: АЛБЕРТ АЛЕКСАНДРОВ МИХАЙЛОВ

Изпитващ: АЛБЕРТ МИХАЙЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ ДОРОТЕЯ ХРИСТОФОРОВА ГЕШЕВАДОРОТЕЯ ГЕШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АДИ - ДРАЙВ МАРИАНА ГЕОРГИЕВА РИБАРСКАМАРИАНА РИБАРСКА B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 БОРИСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ БОРИСОВБОРИСЛАВ БОРИСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 МАРИЯН ИВАЙЛОВ МИТКОВМАРИЯН МИТКОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 КАЛИН ИОРДАНОВ БАРАКОВКАЛИН БАРАКОВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 B НЕ
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА B ДА

Протокол: № 2464 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АЛЕКСАНДЪР ЛЮБОМИРОВ НИКОЛОВАЛЕКСАНДЪР НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 АНАХИТ АСИЕВ ДАНЧЕВАНАХИТ ДАНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 БИСЕРКА МЕТОДИЕВА АНДРЕЕВАБИСЕРКА АНДРЕЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ВИКТОР НИКОЛАЕВ СОКОЛОВВИКТОР СОКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КАЛОЯН ЕМИЛОВ КОЛЕВКАЛОЯН КОЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 КРИСТИЯН ВАЛЕРИЕВ ПАЛАНКАСОВКРИСТИЯН ПАЛАНКАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МАРИО БОЙКОВ ДЕЛИЙСКИМАРИО ДЕЛИЙСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 НАДЯ ГЕОРГИЕВА ЕВТИМОВАНАДЯ ЕВТИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 СТЕФАНИ ЕМИЛОВА КОНСУЛОВАСТЕФАНИ КОНСУЛОВА B НЕ

Протокол: № 2465 / 14 юни 2018 г.

Изпитващ: ЛЮБОМИР НИКОЛАЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ЛЮБОМИР ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СКА АУТО БЛАГОЙ БЛАГОЕВ НЕЙЧЕВБЛАГОЙ НЕЙЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ДЕЛИБОЗОВДИМИТЪР ДЕЛИБОЗОВ B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ДИМИТЪР ИВАНОВ СТАМЕНОВДИМИТЪР СТАМЕНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО B НЕ
АВТОШКОЛА СКА АУТО ИВАН-АЛЕКСАНДЪР ШЕЙН ХЕЙНСИВАН-АЛЕКСАНДЪР ХЕЙНС B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО ИВЕЛИНА МАРИЯНОВА МАРКОВАИВЕЛИНА МАРКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ГЕОРГИ ИВАНОВ ДИМИТРОВГЕОРГИ ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ ЛИНЧИ ЧУК ФАНЛИНЧИ ФАН B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ B НЕ