София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 1607 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: МЛАДЕН БОРИСОВ МИЛЕВ

Изпитващ: МЛАДЕН МИЛЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АУТОСТАРТ БГ B НЕ
АВТОШКОЛА АУТОСТАРТ БГ СИМОНА БОГДАНОВА ЦАНКОВАСИМОНА ЦАНКОВА B НЕ

Протокол: № 1608 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ВАСИЛ АСЕНОВ ХРИСТОВВАСИЛ ХРИСТОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 ЕЛИХА СЕФЕДИНОВА ИБИШЕВАЕЛИХА ИБИШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 КРИСТИЯН ГЕОРГИЕВ МИЛУШЕВКРИСТИЯН МИЛУШЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИКИНГ 2003 СЛАВ РОСЕНОВ СЛАВОВСЛАВ СЛАВОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА КИРИН ИЛИАНА МАРИОВА СТОЯНОВАИЛИАНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ДАНИСЛАВ ИВАНОВ АЛЕКСОВДАНИСЛАВ АЛЕКСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ЕКАТЕРИНА НИКОЛАЕВА ДЕСПОТОВАЕКАТЕРИНА ДЕСПОТОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ ПАВЛИН ИВАНОВ НАКОВПАВЛИН НАКОВ B ДА

Протокол: № 1609 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ПЕТЪР АСЕНОВ КОТЕВ

Изпитващ: ПЕТЪР КОТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС АНЯ ЙОНЕВАНЯ ЙОНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ВАЛЕНТИН ПЛАМЕНОВ МУСОВВАЛЕНТИН МУСОВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ВАНЯ СТЕФАНОВА ВИСАРИОНОВАВАНЯ ВИСАРИОНОВА A НЕ
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ ВЛАДОВВЛАДИМИР ВЛАДОВ A2 ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ТИХОМИР БОНЕВ ТОШЕВТИХОМИР ТОШЕВ A ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ЯНИСЛАВ МИХАИЛОВ КАРАМИХАЙЛОВЯНИСЛАВ КАРАМИХАЙЛОВ A ДА

Протокол: № 1610 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ АНТОНИС АНТОНОВ НИКОЛОВАНТОНИС НИКОЛОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА МАРИЯ МЕЙ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 ЛЪЧЕЗАР АТАНАСОВ ХРИСТОВЛЪЧЕЗАР ХРИСТОВ B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 ЛЮБА ВЕНЦИСЛАВОВА ГИГОВАЛЮБА ГИГОВА B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 СТОЯНКА ИВАНОВА ИВАНОВАСТОЯНКА ИВАНОВА B ДА

Протокол: № 1611 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: СЛАВЧО ДИМОВ КАМЕНОВ

Изпитващ: СЛАВЧО КАМЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р АЛЕКСАНДЪР КОСТАДИНОВ ГЕОРГИЕВАЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р ВАСИЛ ГРИГОРОВ ЙОРДАНОВВАСИЛ ЙОРДАНОВ D ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р B ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 1612 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЕМИЛ БОЯНОВ БРЕЙЧЕВЕМИЛ БРЕЙЧЕВ D ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЕЛЕОНОРА МИРОСЛАВОВА ТОДОРОВАЕЛЕОНОРА ТОДОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 НАДЯ ГЕОРГИЕВА ЕВТИМОВАНАДЯ ЕВТИМОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС РУЖА НЕНЧЕВА КОСТОВАРУЖА КОСТОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ТАНЯ КРАСИМИРОВА САВОВАТАНЯ САВОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ ЛЕОНТИНА ГЕОРГИЕВА ТРЕНЕВАЛЕОНТИНА ТРЕНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ АЛЕКСАНДРА НИКОЛАЕВА КАРАИВАНОВААЛЕКСАНДРА КАРАИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО БУЗЕМА ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВВАСИЛ ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО БУЗЕМА ИВАЙЛО БОРИСЛАВОВ ИНКОВСКИИВАЙЛО ИНКОВСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО БУЗЕМА МИРЕЛА МИРОСЛАВОВА МАРИНОВАМИРЕЛА МАРИНОВА B ДА

Протокол: № 1613 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 МОХАМАД АЛХАМДАН ХАСАНМОХАМАД ХАСАН B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) БОЯН СЪБЕВ СЪБЕВБОЯН СЪБЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ИЛИЕВАУТО М ЕВГЕНИ ИВАНОВ НАЧЕВЕВГЕНИ НАЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ФИЛИП ФИЛИПОВ ЛЯПОВФИЛИП ЛЯПОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ЛОРЕН КРАСИМИРОВ ЛЮБЕНОВЛОРЕН ЛЮБЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 МАГДАЛЕНА ИВАНОВА ВРАГОВАМАГДАЛЕНА ВРАГОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 МАРТИН НИКОЛОВ АТАНАСОВМАРТИН АТАНАСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 СТАНИСЛАВ РУМЕНОВ СТОЯНОВСТАНИСЛАВ СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ВАСИЛ ЛЕВСКИ АЛЕКСАНДЪР ПЛАМЕНОВ ПАШИЕВАЛЕКСАНДЪР ПАШИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ВАСИЛ ЛЕВСКИ НАЙДЕН СТЕФАНОВ БЕЛИЧАНСКИНАЙДЕН БЕЛИЧАНСКИ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ВАСИЛ ЛЕВСКИ ЦВЕТЕЛИНА ГЕОРГИЕВА ИЛИЕВАЦВЕТЕЛИНА ИЛИЕВА B ДА ГРЕШНО ИМЕ В

Протокол: № 1614 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС СЛАВ ЦВЕТОЗАРОВ ДИКОВСЛАВ ДИКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ МАРИНА ДОБРИНОВА ГЕОРГИЕВАМАРИНА ГЕОРГИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ЕЛИЗАБЕТ БОЙКОВА МИЛУШЕВАЕЛИЗАБЕТ МИЛУШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА АУТО ТРЕНИНГ ЙОАННА ВАЛЕНТИНОВА БЛАГОЕВАЙОАННА БЛАГОЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЛИАНА ВЕНЦИСЛАВОВА ГРИГОРОВАЛИАНА ГРИГОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ПАЛАМУРОВАЛЕКСАНДЪР ПАЛАМУРОВ B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС ИЛИЯНА ВАЛЕРИЕВА ЦИКОВАИЛИЯНА ЦИКОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАРИ МОТОРС МАРТИН ПАВЛОВ ГЕОРГИЕВМАРТИН ГЕОРГИЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) АНТОН ПЛАМЕНОВ ПЕНЕВАНТОН ПЕНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 ДЕНИЦА НИКОЛОВА ГАТЕВАДЕНИЦА ГАТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА 94 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ ДИМИТЪР СТРАШИМИРОВ ПЕРСИН НАДЕВ ПЕШОВПЕРСИН ПЕШОВ B ДА

Протокол: № 1615 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ЛЮБЕН ДИМИТРОВ НИКОЛОВЛЮБЕН НИКОЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ПЛАМЕН ТОНЕВ ТОДОРОВПЛАМЕН ТОДОРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХУК АЛЕКСАНДРА ВАЛЕРИЕВА БЕЛЧЕВААЛЕКСАНДРА БЕЛЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ТЕОДОРА СВИЛЕНОВА ТОДОРОВАТЕОДОРА ТОДОРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА МАРИО ПЕТРОВ АНГЕЛОВМАРИО АНГЕЛОВ B ДА

Протокол: № 1616 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС КОЦЕ ЯНЧЕВ БЛАГОЕВКОЦЕ БЛАГОЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ И ЕНЕРГЕТИКА ХЕНРИ ФОРД ВЛАДИСЛАВ КИРИЛОВ ЙОРДАНОВВЛАДИСЛАВ ЙОРДАНОВ B ДА

Протокол: № 1617 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ НИКОЛОВ ГЕНЧЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ ГЕНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВРАМОВИ АУТО ГАБРИЕЛА СТОЯНОВА АЛЕКСАНДРОВАГАБРИЕЛА АЛЕКСАНДРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ СВЕТЛАНА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВАСВЕТЛАНА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ЯНА ЛЪЧЕЗАРОВА НЕМСКАЯНА НЕМСКА B ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ИВАН ОГНЯНОВ ЖЕЛЯЗКОВИВАН ЖЕЛЯЗКОВ A1 ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 МЕТОДИ АНТОНОВ ЙОРДАНОВМЕТОДИ ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 ЯНКО ПЕТРОВ ЯНКОВЯНКО ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХУК МИМИ ВАСИЛЕВА ПЕТРОВАМИМИ ПЕТРОВА B НЕ

Протокол: № 1618 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП ХРИСТИЯН СИМЕОНОВ ЯНКОВХРИСТИЯН ЯНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ХРИСТО ТРИФОНОВ ИВАНОВХРИСТО ИВАНОВ B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ЦВЕТАН МИРОСЛАВОВ ГАВРИЛОВЦВЕТАН ГАВРИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ВИКТОР ИВАЙЛОВ ЧУКЛЕВВИКТОР ЧУКЛЕВ B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ РАДОСЛАВ НИКОЛАЕВ НАНЕВРАДОСЛАВ НАНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЕМ ДИ ЕЙ-АУТО ВЕЛИЗАР ДИМИТРОВ ХРИСКОВВЕЛИЗАР ХРИСКОВ B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ ЕМИЛ ЙОРДАНОВ ШАРАНКОВЕМИЛ ШАРАНКОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АЛБЕНА РУМЕНОВА СТОЯНОВААЛБЕНА СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТЕХНИКА И МЕНИДЖМЪНТ ХРИСТО БОТЕВ МАРИО МИРОСЛАВОВ МИЧЕВМАРИО МИЧЕВ B ДА

Протокол: № 1619 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МАЯ ПЕТРОВА РАНГЕЛОВАМАЯ РАНГЕЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ ЯНЕВБОРИСЛАВ ЯНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РОЯЛ СЪРВИСИЗ ЕНД КОНСУЛТИНГ ПОЛИНА ВАСИЛЕВА МИЛАНОВАПОЛИНА МИЛАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 АЛЕКСАНДРА КИРИЛОВА ЛЮБЕНОВААЛЕКСАНДРА ЛЮБЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - РУМЕН ЙОРДАНОВ ИВЕТА ДОБРЕВА ДАЧЕВАИВЕТА ДАЧЕВА B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА ВОЛАН - РУМЕН ЙОРДАНОВ МОНИКА ЦВЕТАНОВА МАРИНОВАМОНИКА МАРИНОВА B НЕ

Протокол: № 1620 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АСТРА 13 АНИ БОРИСЛАВОВА БОРИСОВААНИ БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА АСТРА 13 ВАСИЛ АНГЕЛОВ МИЛЕВВАСИЛ МИЛЕВ C ДА
АВТОШКОЛА ЕС ТИ ЕС - ТИЙМ EООД АЛЕКСАНДЪР ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВАЛЕКСАНДЪР ЙОРДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ХОРИЗОНТИ - ОРГ КРИСТИАН РОСЕНОВ КОЛЕВКРИСТИАН КОЛЕВ B ДА

Протокол: № 1621 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ ЗЛАТКО КИРИЛОВ АНДРЕЕВЗЛАТКО АНДРЕЕВ C ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ГЕРГАНА ДАНАИЛОВА ДАНАИЛОВАГЕРГАНА ДАНАИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. ИЗАБЕЛА НЕДЕЛЧЕВА ИЛИНЧЕВАИЗАБЕЛА ИЛИНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 САЛВАДОР ВАЛЕНТИНО ЖЕЛЯЗКОВСАЛВАДОР ЖЕЛЯЗКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 МОНИКА ЦВЕТОСЛАВОВА АНТОНОВАМОНИКА АНТОНОВА B ДА
АВТОШКОЛА НИКОЛАЙ НАЧЕВ НИКОЛАЙ ВЕНЦИСЛАВОВ ВЕШКОВНИКОЛАЙ ВЕШКОВ B ДА

Протокол: № 1622 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АДЕБАС - 59 - 2012 ЗАВЕН ТАКВОР ЧОБАНЯНЗАВЕН ЧОБАНЯН C НЕ
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД ИВАНА СТОЯНОВА АСЕНОВАИВАНА АСЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЙОНИТРЕЙД НИКОЛА ВАЛЕНТИНОВ ГЕОРГИЕВНИКОЛА ГЕОРГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ

Протокол: № 1623 / 23 април 2018 г.

Изпитващ: НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ГАНЧЕВ

Изпитващ: НИКОЛАЙ ГАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АЛФА КОНСЕПТ ВИКТОРИЯ ИРЕНОВА МАРИНОВАВИКТОРИЯ МАРИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА РЕЯ - КРУМ КРУМОВ АНДРЕЯ МАДЖЕД ФАТУХАНДРЕЯ ФАТУХ B ДА
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ АТИНА КОНСТАНТИНОВА ШАЛАМАНОВААТИНА ШАЛАМАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ ЕМОНА НИКОЛАЕВА КАРАГЬОЗОВАЕМОНА КАРАГЬОЗОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ ЗДРАВКА ЛЮБОМИРОВА ВИДЕНОВАЗДРАВКА ВИДЕНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ФАНИ ХРИСТОВА ЕМА ТИХОМИРОВА СИМОВАЕМА СИМОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ АНТОН МИТКОВ КАМЕНОВАНТОН КАМЕНОВ B ДА