София



Протоколи от кормуване

Протокол: № 2025 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАН ИЛИЕВ ИВАНОВ

Изпитващ: ИВАН ИВАНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ ДРАЙВ КОНСУЛТ ЯВОР ЛЮБЕНОВ НУШЕВЯВОР НУШЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ АКДЕНИС НАДЖИ САЛИЕВАКДЕНИС САЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ ЕРДЖАН МЕТИН МЕХМЕДАЛИЕРДЖАН МЕХМЕДАЛИ B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ ТРАЙЧО ГЮРОВ ИВАНОВТРАЙЧО ИВАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ ДРАЙВ C ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА КРИСИЯН СТОЯНОВ ПЕТРОВКРИСИЯН ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ШОФЬОРА СТЕФАН ПЛАМЕНОВ ИГНАТОВСТЕФАН ИГНАТОВ B ДА

Протокол: № 2026 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ПЕТЪР ВЕСЕЛИНОВ МЛАДЕНОВ

Изпитващ: ПЕТЪР МЛАДЕНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ДИЯНА ЯНЧЕВА КЛАСНАКОВАДИЯНА КЛАСНАКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ МАРИО НИКОЛАЕВ ИВАНОВМАРИО ИВАНОВ A ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ МАРИЯ БЕЛИНОВА БИКОВАМАРИЯ БИКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ МОНИКА КРАСИМИРОВА ИЛИЕВАМОНИКА ИЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ НИКОЛАЙ ДИМОВ ИВАНОВНИКОЛАЙ ИВАНОВ A НЕ
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ЦЕЦА КРАСИМИРОВА ПЕТКОВАЦЕЦА ПЕТКОВА A ДА
АВТОШКОЛА СУАБ - СБА - УТЦ - ЛОЗЕНЕЦ ЮЛИЯН ЮЛИЯНОВ ЛЮБОМИРОВЮЛИЯН ЛЮБОМИРОВ B НЕ

Протокол: № 2027 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ВАЛЕНТИН ВЕРГИЛОВ БОРИСОВ

Изпитващ: ВАЛЕНТИН БОРИСОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ ДЖОАН ХУЗАН НААСАНДЖОАН НААСАН B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ МАРИЯ ЕМИЛОВА МАЧОРСКАМАРИЯ МАЧОРСКА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ НАТАЛИ ИВАНОВА МИЛАНОВАНАТАЛИ МИЛАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА НИВАЛ - ЦВЕТАН ВИТАНОВ B НЕ

Протокол: № 2028 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ТОДОР ТРИФОНОВ НИКОЛОВ

Изпитващ: ТОДОР НИКОЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ДЕСИСЛАВА БОГДАНОВА ЛОЗАНОВАДЕСИСЛАВА ЛОЗАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ ЛЮБОСЛАВА МИТКОВА ГРАХОВСКАЛЮБОСЛАВА ГРАХОВСКА B НЕ
АВТОШКОЛА КЕРЕФЕИНИ МАГДАЛЕНА ХРИСТОВА МАРИНКОВАМАГДАЛЕНА МАРИНКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ НИКОЛА АЛЕКСАНДРОВ НАЙДЕНОВНИКОЛА НАЙДЕНОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА СТАНОЕВ СЕДЖАТИН РАМЗИЕВ КЪРТЪЛОВСЕДЖАТИН КЪРТЪЛОВ C+E ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСПОРТЕН БИЗНЕС ЦЕНТЪР СТЕФАНА ЕВТИМОВА АЛЕКСОВАСТЕФАНА АЛЕКСОВА B НЕ

Протокол: № 2029 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: КИРИЛ ВЕЛИКОВ ШИШКОВ

Изпитващ: КИРИЛ ШИШКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ АДРИЯН ЕМИЛОВ НИНОВАДРИЯН НИНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ БОРИСЛАВА ГЕНКОВА ЧОРБАДЖИЙСКАБОРИСЛАВА ЧОРБАДЖИЙСКА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ ВЕРА БОЯНОВА СТАНЧЕВАВЕРА СТАНЧЕВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ ВЕРОНИКА АСЕНОВА ДИМОЛЯНОВАВЕРОНИКА ДИМОЛЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ КРИСТИНА МЕТОДИЕВА ПЕНЕВАКРИСТИНА ПЕНЕВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ МОНИКА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВАМОНИКА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ НИКОЛАЙ МЛАДЕНОВ ПЕТРОВНИКОЛАЙ ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР БЕСТ ДРАЙВ ТЕОДОР ИВОВ ГЕНЧЕВТЕОДОР ГЕНЧЕВ B ДА

Протокол: № 2030 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ЙОРДАН ДИМИТРОВ АНДОНОВ

Изпитващ: ЙОРДАН АНДОНОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЕМИ МОТО ЕВГЕНИ СИМЕОНОВ СТАНЧЕВЕВГЕНИ СТАНЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЕМИ МОТО КРИСТИНА НИКОЛАЕВА КРЪСТЕВАКРИСТИНА КРЪСТЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДЕМИ МОТО СТЕФАН СТЕФЧОВ АРСЕНОВСТЕФАН АРСЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА У МОБИЛЕ B ДА
АВТОШКОЛА У МОБИЛЕ МАРТИН ИВАЙЛОВ ИВАНОВМАРТИН ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА У МОБИЛЕ СТОЯН ИВАНОВ БОЯДЖИЕВСТОЯН БОЯДЖИЕВ B ДА ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА У МОБИЛЕ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ ЮРУКОВПЕТЪР ЮРУКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ПОДЕМНА, СТРОИТЕЛНА И ТРАНСПОРТНАТЕХНИКА ПРЕСЛАВ СЛАВЧЕВ КРУМОВПРЕСЛАВ КРУМОВ B НЕ

Протокол: № 2031 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ЯНЧО ДИНКОВ БАКАЛОВ

Изпитващ: ЯНЧО БАКАЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ЕМИЛ ВАЛЕРИЕВ СТОЕВЕМИЛ СТОЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ КАМЕЛИЯ ВАЛЕРИЕВА КИРИЛОВАКАМЕЛИЯ КИРИЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ МИГЛЕНА ПЕТРОВА ХАНЗЪРОВАМИГЛЕНА ХАНЗЪРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ НАДЯ ГАЛИНОВА ДИМИТРОВАНАДЯ ДИМИТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ B НЕ
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ПЕТЪР БЛАГОЕВ БОНЕВПЕТЪР БОНЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ СТЕЛА ИВАНОВА АТАНАСОВАСТЕЛА АТАНАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ТЕОДОРА ПАВЛИНОВА ИВАНОВАТЕОДОРА ИВАНОВА B ДА

Протокол: № 2032 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВО БОРИСЛАВОВ КРЪСТЕВ

Изпитващ: ИВО КРЪСТЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ВАЛЕНТИНА ЗДРАВКОВА ИЛИЕВАВАЛЕНТИНА ИЛИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ВАНЯ ИВАНОВА АНЧОВАВАНЯ АНЧОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ КРЪСТЕВДАНИЕЛ КРЪСТЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 МАЙКЪЛ ИЛИАНОВ БОНЕВМАЙКЪЛ БОНЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 МИЛЕН СТЕФАНОВ МИЛАНОВМИЛЕН МИЛАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 МИХАИЛ МЕТОДИЕВ ДИМИТРОВМИХАИЛ ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ПОЛИНА ЙОРДАНОВА КЕРЕЛСКАПОЛИНА КЕРЕЛСКА B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 САНИЕ ИБРАХИМ КОЧСАНИЕ КОЧ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ТОДОР АЛЕКСАНДРОВ ТОДОРОВТОДОР ТОДОРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 ЮЛИАН ВАЛЕНТИНОВ МИХАЙЛОВЮЛИАН МИХАЙЛОВ B ДА

Протокол: № 2033 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: СТРАХИЛ МИЛАДИНОВ ПЕТКОВ

Изпитващ: СТРАХИЛ ПЕТКОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО - БОЙС АЛЕКСАНДЪР ХРИСТОМИРОВ БОЙЧЕВАЛЕКСАНДЪР БОЙЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ВЕРОНИКА ЯНКОВА ИВАНОВАВЕРОНИКА ИВАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ВЕСЕЛА ВЕЛИНОВА ДИМИТРОВА-ПЕТРОВАВЕСЕЛА ДИМИТРОВА-ПЕТРОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ИВАЙЛО ИВАЙЛОВ СТОЯНОВИВАЙЛО СТОЯНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО МЕРИАН ЧАВДАРОВА МИЛУШЕВАМЕРИАН МИЛУШЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО ЦВЕТОМИР ОГНЯНОВ БОРИСОВЦВЕТОМИР БОРИСОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС КРИС ВАНКОВ ДЕЛЧЕВКРИС ДЕЛЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСКОМ КУРС ЦОНЬО РАДОСТИНОВ КОСЕВЦОНЬО КОСЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ НИКОЛА Й.ВАПЦАРОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ПГ ПО ТРАНСПОРТ НИКОЛА Й.ВАПЦАРОВ СТЕФКА КРАСИМИРОВА СТАЙКОВАСТЕФКА СТАЙКОВА B ДА

Протокол: № 2034 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ГЕОРГИ АНГЕЛОВ КАРЪШЕВ

Изпитващ: ГЕОРГИ КАРЪШЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ГЕРГАНА АТАНАСОВА ГЕОРГИЕВАГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ ДЕНИЦА НИКОЛАЕВА МИХАЙЛОВАДЕНИЦА МИХАЙЛОВА B ДА
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АВТОКЛУБ МАРИНА СТРАЦИМИРОВА ТОДОРОВАМАРИНА ТОДОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА КАТИ - 77 ВЕРОНИКА СПАСОВА ДАФКОВАВЕРОНИКА ДАФКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 СВЕТОСЛАВ ИГОРОВ БУСАРОВСВЕТОСЛАВ БУСАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПИЙД 7 СТОЯН ЦАНКОВ ПОПОВСТОЯН ПОПОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 ЛЮБОМИР ГЕОРГИЕВ КРЪСТЕВЛЮБОМИР КРЪСТЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ТУРИНГ 22 МЕТОДИ РУМЕНОВ СТОИЛОВМЕТОДИ СТОИЛОВ B ДА

Протокол: № 2035 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: РУМЕН ВАСИЛЕВ МАНЧЕВ

Изпитващ: РУМЕН МАНЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ИВЕТ БОЯНОВА МАЛОШЕВАИВЕТ МАЛОШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ПЕТЯ РАШКОВА СТРЕЛКОВАПЕТЯ СТРЕЛКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РАДОСЛАВ ЛЮДМИЛОВ ИЛИЕВРАДОСЛАВ ИЛИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА РИЛАЙ КА 2 НАДЕЖДА НИКОЛОВА НИКОЛОВАНАДЕЖДА НИКОЛОВА B НЕ
АВТОШКОЛА РИЛАЙ КА 2 СТЕФАН ВАЛЕНТИНОВ ПЕТРОВСТЕФАН ПЕТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ИВАНОВДИМИТЪР ИВАНОВ B НЕ
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 КАЛОЯН ВАЛЕНТИНОВ ДИМИТРОВКАЛОЯН ДИМИТРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЦАМ-Р АСЕН ЯНКОВ АСЕНОВАСЕН АСЕНОВ C ДА

Протокол: № 2036 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ТОШКО ВАРЧЕВ ВАРЧЕВ

Изпитващ: ТОШКО ВАРЧЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ДИМИТЪР ЩИЛИЯНОВ БОЙЧЕВДИМИТЪР БОЙЧЕВ B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 КАДИР РЕДЖЕБ МУХАММЕДКАДИР МУХАММЕД B ДА
АВТОШКОЛА НИВЕЛ 64 ПЕТРУКОВИЧ ОЛГАПЕТРУКОВИЧ ОЛГА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА ЖЕКОВАГЕРГАНА ЖЕКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ДЕНИЦА ГАЛИНОВА ВАСИЛЕВАДЕНИЦА ВАСИЛЕВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ЕМИЛИЯ ИВАНОВА БОТАНАКОВАЕМИЛИЯ БОТАНАКОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ИНЕС БААРИЕВА БАЛИЕВАИНЕС БАЛИЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ B ДА
АВТОШКОЛА УЧЕБЕН ЦЕНТЪР ШЕРИ СТЕФАН МИЛЧОВ ЛЮБЕНОВСТЕФАН ЛЮБЕНОВ B ДА

Протокол: № 2037 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: РОБЕРТ МЕТОДИЕВ АЛЕКСИЕВ

Изпитващ: РОБЕРТ АЛЕКСИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ МАРТИН ВЕСЕЛИНОВ МИХАЙЛОВМАРТИН МИХАЙЛОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АВТО ЕЛИТ СИМЕОН АНГЕЛОВ КОСТОВСИМЕОН КОСТОВ A ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - 2008 АЛЕКСАНДРА ЕВТИМОВА КАЧАКОВААЛЕКСАНДРА КАЧАКОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВОЛАН - 2008 ДАНИЕЛ МЕХАЕЛ КАЛЧЕВДАНИЕЛ КАЛЧЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ВОЛАН - 2008 МОНИКА АНТОНОВА ИВАНОВАМОНИКА ИВАНОВА B НЕ
АВТОШКОЛА ВОЛАН - 2008 ПАВЕЛ АНАНИЕВ ПАВЛОВПАВЕЛ ПАВЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВОЛАН - 2008 B НЕ
АВТОШКОЛА СПОРТ ДРАЙВ АЛЕКСАНДРИНА АЛЕКСАНДРОВА ЦЕКОВААЛЕКСАНДРИНА ЦЕКОВА B ДА


Протоколи от листовки

Протокол: № 2017 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИЛИ - М B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС МАРИЕЛА ДРАГОМИРОВА БОРИСОВАМАРИЕЛА БОРИСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕВРОКАР КЕНС B ДА

Протокол: № 2018 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА СТОП СИЛВАНА СИЛВИ БОГДАНОВАСИЛВАНА БОГДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТОП СИМЕОН БОЯНОВ МЕЧКАРОВСИМЕОН МЕЧКАРОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ТЕОДОР МИХАЙЛОВ СТОЯНОВТЕОДОР СТОЯНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. МИЛИЦА МИЛЕНОВА АТАНАСОВАМИЛИЦА АТАНАСОВА B ДА
АВТОШКОЛА ТРАНСПОРТЕН БИЗНЕС ЦЕНТЪР ЧАВДАР ДРАЙЧО ДРАЙЧЕВЧАВДАР ДРАЙЧЕВ B ДА

Протокол: № 2019 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АИБ-СОФИЯ СТОЯН СЛАВЧОВ ГРОЗДАНОВСТОЯН ГРОЗДАНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВИП ДРАЙВЪР М. В. МАРИЯ ВАЛЕНТИНОВА АНДРЕЕВАМАРИЯ АНДРЕЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 МАРТИН ВАСИЛЕВ СТОИМЕНОВМАРТИН СТОИМЕНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 ТЕОДОРА СВЕТЛИНОВА СИМЕОНОВАТЕОДОРА СИМЕОНОВА B ДА

Протокол: № 2020 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ВЕНЦИСЛАВОВ ДАНАИЛОВ

Изпитващ: ИВАЙЛО ДАНАИЛОВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ХИНДАТУ ФАРУК САНИХИНДАТУ САНИ B1 ДА
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН B НЕ
АВТОШКОЛА ИЛИВЕН НИКОЛА КАМАЛ ХАЛИЛНИКОЛА ХАЛИЛ B ДА
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО ВИЛМА РОЛАН ДИТРИХВИЛМА ДИТРИХ B НЕ
АВТОШКОЛА СИТИ КАР АУТО КИРИЛ КАЛИНОВ КИРОВКИРИЛ КИРОВ B ДА
АВТОШКОЛА СКА АУТО B НЕ ГРЕШНО ИМЕ В
АВТОШКОЛА СПЕЙСИ 6060 ГАБРИЕЛА ИВАНОВА ПЕТРОВАГАБРИЕЛА ПЕТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ШАНС 66 МИЛЕНА КИРИЛОВА ДАМЯНОВАМИЛЕНА ДАМЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 ЦВЕТАН ПЕТРОВ ЗЛАТАНОВЦВЕТАН ЗЛАТАНОВ C+E ДА

Протокол: № 2021 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ДИМИТРОВ СЕРГИЕВ

Изпитващ: ИВАЙЛО СЕРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 РАДИНА ВАСИЛЕВА ДИМИТРОВАРАДИНА ДИМИТРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ТЕОДОР ИВАНОВ БОРИСОВТЕОДОР БОРИСОВ B НЕ
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) РАЛИЦА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВАРАЛИЦА ЙОРДАНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СЕВЕР - 93 - ХОЛДИНГ ВИКТОРИЯ ВЕЛИНОВА СТОЯНОВАВИКТОРИЯ СТОЯНОВА B ДА
АВТОШКОЛА СТАРТ-СТОП ВАЛЕНТИНА ВАЛЕНТИНОВА КАПСЪЗОВАВАЛЕНТИНА КАПСЪЗОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕФ ЕС АЙ ЕЛЕНА ЦВЕТАНОВА СТОЕВАЕЛЕНА СТОЕВА B ДА

Протокол: № 2022 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ДИМИТРОВ СЕРГИЕВ

Изпитващ: ИВАЙЛО СЕРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА АВТО ВЕГА-12 B НЕ
АВТОШКОЛА БГ АУТО ДРАЙВ БОРИС ГЕОРГИЕВ ПЕНКОВБОРИС ПЕНКОВ B ДА
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 ИЛОНА ИВАЙЛОВА ТОШЕВАИЛОНА ТОШЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ДАНИНА - АВТО СТАНИСЛАВА ТОШКОВА ГРИГОРОВАСТАНИСЛАВА ГРИГОРОВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕС ДИ ЕС - 1 ВИОЛЕТА ПЕТРОВА ВЪЛЕВАВИОЛЕТА ВЪЛЕВА B НЕ
АВТОШКОЛА ММ МАНОВ 09 ВЛАДИСЛАВ МИХАЙЛОВ БЕЖАНОВВЛАДИСЛАВ БЕЖАНОВ C ДА
АВТОШКОЛА ПРОФЕСИОНАЛЕН УЧЕБЕН ЦЕНТЪР - СОФИЯ МАРТИН ПЕТЕВ ВЪЛЕВМАРТИН ВЪЛЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 БОРЯНА КРАСИМИРОВА БЛАЖЕВАБОРЯНА БЛАЖЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 B ДА
АВТОШКОЛА ТАРА М 95 ЕМИЛ КИРИЛОВ БОЖИЛОВЕМИЛ БОЖИЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ СИЛВИЯ АЛЕКСАНДРОВА ХРИСТОВАСИЛВИЯ ХРИСТОВА B ДА

Протокол: № 2023 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ДИМИТРОВ СЕРГИЕВ

Изпитващ: ИВАЙЛО СЕРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВАСИЛЕВИ - 2005 НАДЯ НИКОЛАЕВА РИЧЕВАНАДЯ РИЧЕВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ВИКТОР - ДРАЙВ АНТОНИЯ СПАСОВА УЗУНОВААНТОНИЯ УЗУНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ДЖЕСИ КОНСУЛТ ГЬОКХАН БАРЪШГЬОКХАН БАРЪШ B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ПАВЛОВГЕОРГИ ПАВЛОВ B ДА
АВТОШКОЛА ОЛИМП - 54 B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 САМУИЛ БОРИСОВ ДОЛГИЕВСАМУИЛ ДОЛГИЕВ B ДА
АВТОШКОЛА ЛУИЗА - ЗАХАРИ ИВАНОВ ЦВЕТЕЛИНА ДОБРИНОВА МИНДИЛОВАЦВЕТЕЛИНА МИНДИЛОВА B НЕ

Протокол: № 2024 / 14 юни 2017 г.

Изпитващ: ИВАЙЛО ДИМИТРОВ СЕРГИЕВ

Изпитващ: ИВАЙЛО СЕРГИЕВ

Автошкола Курсист Категория Кат. Резултат Забележка
АВТОШКОЛА ВИКТОР - ДРАЙВ КРЕМЕНА ДОБРОМИРОВА ТЕРЗИЕВАКРЕМЕНА ТЕРЗИЕВА B ДА
АВТОШКОЛА ЕКСПРЕС - В (София) МИЛКО АЛЕКСАНДРОВ ВОЙНОВМИЛКО ВОЙНОВ B ДА
АВТОШКОЛА ТЕНЕВ B НЕ
АВТОШКОЛА ТОТОВ 48 B ДА
АВТОШКОЛА ТРЕЙД ФАКТОР 2015 АЛБИНА ФЬОДОРОВНА НЕЧИТАЙЛОАЛБИНА НЕЧИТАЙЛО B ДА
АВТОШКОЛА ШАНС 66 МАРИЯ АНГЕЛОВА АТАНАСОВАМАРИЯ АТАНАСОВА B Неявил се НЕЯВИЛ СЕ
АВТОШКОЛА ШАНС 66 СЛАВЧО АСЕНОВ АНГЕЛОВСЛАВЧО АНГЕЛОВ B НЕ ЧЛ. 157
АВТОШКОЛА ШАНС 66 ХРИСТО ИВАНОВ ТАСКОВХРИСТО ТАСКОВ B НЕ
АВТОШКОЛА АЛЕКСАНДЪР КОЛЯНДОВ - РУМЯНА КОЛЯНДОВА ЛИЛИЯ ЕМИЛОВА МАРТИНОВАЛИЛИЯ МАРТИНОВА B ДА
АВТОШКОЛА ВЛАДИ - РУМЕН РАДЕНКОВ ГЕОРГИЕВ ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ B ДА